Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kaczyński: Pójdę na konsultacje do prezydenta

Kaczyński: Pójdę na konsultacje do prezydenta

Wyświetlaj:
bulwa... / 79.163.41.* / 2011-10-07 19:07
Chłopie, może i pójdziesz ale na emeryturę... I bądź przy nadziei, że po przegranej Ziobro i jego koledzy nie sprzedadzą Tobie jakiegoś miłego kopniaczka...

A to żebyś sobie poszedł na emeryturę to Ci większość Narodu życzy już teraz...
Ryszard W / 95.48.168.* / 2011-10-07 12:04
Gosujmz na Palikota i skoncymz wrtesycie y bekartem. jakim bz nasy kraj. Polubi nas I moskwa i Berlin. A elity nasz zostaną dopuszczone do europejskiergo przedpokoju.
deba / 192.193.116.* / 2011-10-07 12:49
polubia nas tez kartele narkotykowe a kto wie moze w przyszlosci zalegalizuja tez chandel ludzmi i prostytucje :)
to by było życie :D
Binarek / 2011-10-07 10:52 / Tysiącznik na forum
Staram się uważać Jarosława Kaczyńskiego za odpowiedzialnego polityka.
Czy on jednak słyszy co wypowiada?

"ja po prostu w tym sztabie jestem, to jest najlepszy sztab...",

"[PIS] ... będzie gotowe zawrzeć koalicję z tymi partiami, które będą w stanie podpisać się pod programem PiS i go realizować"

Przecież takie nastawienie zniechęca potencjalnych wyborców.
To tak jakby siedzący w piaskownicy maluch powiedział.
"Moje łopatki są najlepsze bo są moje" oraz "wpuszczę do piaskownicy tylko takie dzieciaki, które posłusznie będą budować zamek według mojego planu"
bulwa... / 79.163.41.* / 2011-10-07 19:11
On zawsze się bawił tylko z tymi w piaskownicy, którzy budowali pod jego kierownictwem. Czyli z bratem.

Dziewczynki nie chciały z nim budować, więc stwierdził, że się z nimi nie będzie bawić. I postanowił się bawić w politykę. I teraz cały Naród cierpi oglądając go w telewizorni. A to wszysko przez dziewczynki...
deba / 79.191.185.* / 2011-10-07 11:52

Przecież takie nastawienie zniechęca potencjalnych wyborców

A wcześniej napisaleś, że starasz się Kaczyńskiego uważać za odpowiedzialnego polityka. W jakim celu znajdujesz w sobie tyle samozaparcia?
Binarek / 2011-10-07 12:46 / Tysiącznik na forum
Dlatego, że uważam obecnych polityków za najlepszych reprezentantów jakich mamy.

Można krzyczeć złodzieje, zdrajcy, mochery, lemingi... ale to tylko niszczy demokrację

Jeżeli wygra Kaczyński to stoimy za nim murem przez 4 lata i pomagamy w realizacji jego pomysłu.
Tak samo jeżeli wygra Tusk, Napieralski, Palikot...

Ale, żeby stworzyć rządy potrzebna jest często koalicja, kompromisy, negocjacje.
Nie chcę aby potencjalne rządy Kaczyńskiego zakończyły się klinczem po dwu latach bo koalicjanci prowadzą nieustanną wojnę
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-10-07 10:31
Łaskawca. Cóż za szczęście spotka Prezydenta. Sam prezes być może zaszczyci go odwiedzinami. No chyba, że jak zwykle pomiesza mu się w głowie i będzie się domagał przyjazdu prezydenta do siedziby pisuarów.
wwwww / 193.111.166.* / 2011-10-07 11:48
jak przegra, a przegra to znów mu sie odmieni, i będzie miał wszystkich w d...pie

Najnowsze wpisy