Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński przeprosi Komorowskiego za pomówienie

Kaczyński przeprosi Komorowskiego za pomówienie

Wyświetlaj:
Pracujący na darmozjadów / 77.254.177.* / 2010-06-28 10:07
To postanowienie sądu wskazuje fatalny stan naszego sądownictwa.
Co miały oznaczać słowa Komorowskiego: "Sędzia jest rozgrzana".

A Kaczyński, zgodnie z postanowieniem sądu, nie przeprosi Komorowskiego za pomówienie lecz musi sprostować "sprostować" prostą prawdę - przecież Komorowski był i jest za prywatyzacją szpitali.
zbyszek52 / 109.243.88.* / 2010-09-01 13:54
Nie rozumiesz orzeczenia sądu. A slużba zdrowia powinna być sprywatyzowana. Wszyscy co mają coś pod kopulą to wiedzą. Kaczyński też o tym wie. Tylko robi ludzi w bambuko. a najbardzie cieszą się z tego najgorsi ale za to umiejący plywać w mętnej wodzie lekarze.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-26 23:41
Nic nie pozostało w Tusku z polityki miłości, pozostały tylko wilcze oczy i język
Palikota, Niesiołowskiego i Schetyny . . buta, arogancja i nic więcej. Zarzuca się
Kaczyńskiemu, że się zmienił na lepsze. a dlaczego nie zarzuca się Tuskowi, że zmienił
się tak bardzo na gorsze, chociaż widać to bardzo wyraźnie. Od jakiegoś czasu wszystkie
jego wypowiedzi nacechowane są agresją.
Miro, Rycho, Zbycho.... / 77.254.177.* / 2010-06-28 09:57
Tusk się nie zmienił, lecz zaczynamy poznawać prawdziwe oblicze tych panów z KLD m.in. Andrzeja R., który okradł bardzo wielu.
zbyszek52 / 109.243.88.* / 2010-09-01 13:34
A to a propos czego wlaściwie?
T. / 81.190.51.* / 2010-06-26 21:53
Nie przeprosi , tylko SPROSTUJE swoją wypowiedź zgodnie z postanowieniem sądu .
A to jest różnica i nie pisać bzdur w artykułach.
kaczorek ma motorek / 2010-06-25 22:36 / Tysiącznik na forum
Same słowo komercjalizacja oznacza ponad standard ,kiedyś były sklepy z żywnością komercyjne i polegało to na tym że standardowe produkty żywnościowe były tam dostępne ale po cenach wyższych natomiast w zwykłych sklepach świeciły pustki biedni musieli decydować się na stanie w kilkugodzinnych kolejkach bez gwarancji czy towar wystaną albo kupić po cenach na które nie było ich stać i właśnie komercjalizacja szpitali na tym ma polegać tyle że bogaci nie chcą sobie budować własnych szpitali z właściwą dla siebie opieką wolą to zrobić w miejscach gdzie te szpitale już są
zbyszek52 / 109.243.88.* / 2010-09-01 14:01
Czlowieku opanuj się. W prywatnych szpitalach będziesz się leczyl za publiczne pieniądze. Bogaci i tak leczą w prywatnych lecznicach albo i za granicą. Zostaw bogatych. Oni sobie poradzą. Oni nawet się nie wlączają do tej dyskusji bo pewnie nie wiedzą jak ta slużba zdrowia wygląda. Po dwudziestu latach nie zorientowaleś się, że prywatne lepsze od państwowego? Konkurencja to to co nas mobilizuje.
Wierszyk z czasów komuny / 77.254.177.* / 2010-06-28 10:11
Kto ty jesteś?
Komercjuszek.
Jaki znak twój?
Pusty brzuszek.
Gdzie twoja żywność?
W innym kraju.
W którym kraju?
Ja nie znaju.
wos / 95.49.62.* / 2010-06-25 22:15
JAREK JAK CHCESZ ALE JA BYM GO NIE PRZEPROSIŁ >>>>
dobrze wychowany / 89.77.150.* / 2010-06-25 18:25
Komorowski jest tak nieudolny w swojej kampanii że moim zdaniem może zdobyć posłuch wśród ludzi których świadomość polityczna jest nikła. Każdy kto ma choćby średnie wykształcenie wie że spółka zoo jest formą gospodarki prywatnej a nie społecznej i działa według zasad rynkowych a wiadomo że samorządy są biedne, a szpitale zadłużone, zgodnie ze zdrowym rozsądkiem spółka zacznie sprzedawać udziały należące dziś do samorządów osobom prywatnym mającym kasę aby pokryć długi służby zdrowia, przecież tych udziałów nie będzie kupować Minister Zdrowia chyba że prywatnie, choć z jej zachowania nie wygląda żeby się nadawała na zdobywanie dochodów w inny sposób niż z kasy państwowej w postaci godnej pensji z kieszeni podatników. Inaczej po co ma być ta komercjalizacja, skoro ze składki zdrowotnej płaci się do tej pory za leczenie w szpitalu społecznym, bedzie sie płacić spółce zoo a spółka z o lekarzom, czy tu jest jakaś różnica, po co wiec jest ta komercjalizacja.
I tu zaczyna się obłuda kampanii wyborczej marszałka niech wytłumaczy co daje komercjalizacja i po co ona jest. Ja na razie wiem jedno że z zyski w spółce prawa handlowego muszą być gdyż właściciel musi jezdzić dobrym samochodem mieszkać w dobrym pałacyku i kupować w dobrym sklepie a na to składki zdrowotnej i środków samorządowych nie starczy. Należy wiec skończyć z tym blagierstwem gdyż żadnego to pożytku liberalnej partii nie przyniesie a oszustwo wyjdzie za kilka miesięcy na jaw. Strasznie to dziwne że wysoki funkcjonariusz partii liberalnej odrzegnuje sie od prywatyzacji i przekształcenie kilkustopniowe nazywa komercjalizacją i udaje że nie wie co będzie dalej zmuszajać sądy do zajmowania sie literą prawa. Ja wiem co stało sie ze skomercjonalizowanymi i zrestruktyzowanymi zakładami pracy ostatnio mieliśmy przykład ze stoczniami dziś szykuje sie kolej kopalnie i może lasy. A najgorzej mi przykro że marszałek sejmu uważa że ta propaganda jest nieczytelna no i poglądy polityczne rozpatrywane w sądzie to poziom zerowy Takiego blagierstwa nie akceptuje na poziomie prezydenta, kandydat się nie nadaje nich spłynie jak woda z powodzi
moher_rex / 89.78.213.* / 2010-06-26 20:01
Rzadki element elektoratu pis ze średnim wykształceniem. Może jak zdobędziesz wyższe w normalnym trybie (dziennym) to przejrzysz na oczy. Ubędzie ci świadomości politycznej tak modnej w tym ciemnym kraju a przybędzie intelektu.
Pogromca Kaczek / 77.254.191.* / 2010-06-25 18:12
PO zrobi to co słuszne - proces dotyczył kłamstwaKaczyńskiego w stosunku do KOMOROWSKIEGO - przekładanie wyroku sądu na soje diabelskie kopyto przez kaczyńskiego sugeruje że {PO nie bedzie prywatyzowało, otóż Kaczynski i jego świta nie powinni interpretować prawdy bo ich prawda to gówno prawda. PO może nadal prywatyzować jezeli uznają to za lepszą opcję a tak to wygląda że w sprywatyzowanych przychodniach bez kolejki mozna sie dostać i to za darmochę do wybranego lekarza, pod warunkiem ze ma umowę z ZOZem
Bela48 / 77.237.15.* / 2010-06-25 19:09
Jak do tej pory - "sprawdziła się" prywaryzacja zakładów przemysłowych, tak szeroko stosowana i popularyzowana przez L.wałęsę. Duze bezrobocie i bieda... Tak samo będzie z placówkami słuzby zdrowia i lecznictwem. Może i można cierpieć z głodu i nędzy, ale co będzie z chorymi ludźmi? Trzeci świat...
rty / 95.49.62.* / 2010-06-25 18:37
KACZOROWI CHODZI ŻEBY MAJĄTEK PAŃSTWOWY NIE ZOSTAŁ SPRZEDANY ZA GROSZE NP> SPRZĘT KTÓRY RATUJE ŻYCIE TO JEST BARDZO DROGI SPRZĘT > A SAMORZĄDY Z BRAKU PIENIĘDZY BĘDĄ ZMUSZONE DO SPRZEDAŻY >> KTO KUPI ŁATWO ZGADNĄĆ NIE KUPI ON URATUJE CHORYCH I DOSTANIE TO ZA 10% WARTOŚCI TAKA BĘDZIE STRATEGIA >>>>
Jan3 / 213.192.124.* / 2010-06-25 14:43
Po takim wyroku sądu przypomina mi się jak słyszałem od pewnego wpływowego partyjniaka jeszcze przed transformacją " wy sobie krzyczcie a my i tak rządzimy". Wygląda na to, że od tych 20 lat mało się pod tym względem zmieniło. Fakty się nie liczą. Liczy się co chce władza.
jot -24 / 178.183.233.* / 2010-06-25 14:24
Rzecz w tym, że Komorowski, skoro jest przeciwnikiem prywatyzacji - jest socjalistą!!! Wybierając zaś między socjalistami -wolałbym Napieralskiego. Jest bardziej szczery , nie ukrywa swoich socjalistycznych poglądów pod płaszczykiem konserwatywnym. Ludzie, myślcie!!! To nie boli !!!
Czemu kłócicie się z takim zacietrzewieniem o nazwiska??? Przecież nie znacie osobiście kandydatów!!!!
Nie można poznać człowieka z tv , On tam wszystko powie by być wybranym.
Liczy się program partii i DETERMINACJA w jego realizacji. Jak widać -Komorowski wypiera się programu partii w której jest jednym z przywódców!!!
Mrówek_z_Krupówek / 83.6.58.* / 2010-06-25 18:06
Nie wrzeszcz tak, jot, bo ci żyłka pęknie i sam zacznij myśleć. To rzeczywiście nie boli. Socjalistą był Piłsudski i Mikolajczyk, nie masz się czego bać. A ja wolę zrównoważonego Komorowskiego, myślącego o przyszłości Polski, od choleryka Kaczyńskiego myślacego o przeszłości, rozliczeniach i walczącego z własnym rządem.
jot-24 / 178.183.246.* / 2010-06-26 15:27
Może zamiast do mikołajczyka wrócisz do czasów Mieszka 1 ?Argument oszałamiający...
Ad. Komorowskiego : znasz go ? Skąd wiesz o czym on myśli? masz zdolności paranormalne ?
A jak chcesz zmusić polityka do dotrzymywania słowa jeśli wyeliminujesz rozliczenia?
Jak wyobrażasz sobie podejmowanie właściwych decyzji jeśli zapomnisz o przeszłości?
zapominając o przeszłości- stracisz umiejętność czytania , bo zapomnisz jak litery wyglądają.
Dziwi mnie że wybierasz sklerozę polityczną
Cesio / 195.216.109.* / 2010-06-25 14:29
Tworzy się monopol, przy którym krótki okres równoczesnego sprawowania władzy przez premiera Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Lecha Kaczyńskiego będzie wspominany jako czas wolności i pluralizmu. Był to też dobry czas dla ówczesnej opozycji, którą była wówczas PO. Jej "radosny" wniosek o dymisję wszystkich 19 ministrów rządu Jarosława Kaczyńskiego przeszedł już do historii polskiego parlamentaryzmu jako przykład kompletnego idiotyzmu. Warto też pamiętać, że ówczesny premier Jarosław Kaczyński, gdy doszedł do przekonania, że nie jest w stanie wywiązać się ze swoich konstytucyjnych obowiązków, dobrowolnie ustąpił z urzędu, składając dymisję gabinetu na ręce brata, prezydenta Lecha Kaczyńskiego. I to jest przykład odpowiedzialnego myślenia o państwie i demokracji. Jeżeli rząd nie daje sobie rady, to podaje się do dymisji, a nie szuka pomocy u swojego ulubionego prezydenta, nawet jeżeli jest nim rodzony brat
dość tego mam / 213.17.201.* / 2010-06-25 14:17
Kłamca nie może być moim prezydentem.
Przypominam tylko 2 sprawy :" nie będę premierem jak mój brat będzie prezydentem", 3 mln mieszkań.
No i teraz te umizgi do lewicy, nagle nawet Oleksego by poprosił na chrzestnego ( tylko skąd wziąć te dzieci) i sam stwierdza, że PiS to nawet jest lewicowa partia.
Śmiech na sali. Ciemny lud to kupi?
Cesio / 195.216.109.* / 2010-06-25 14:36
Oto 20 lat temu "obalono" w Polsce komunizm. Obalono tak skutecznie, że żadnemu z czerwonych nie spadł nawet włos z głowy, czołowi komuniści stali się nagle socjaldemokratami, trockiści przeobrazili się w działaczy społecznych, reżyserzy, którzy udowadniali, dlaczego AKowcy byli straconym pokoleniem w opozycyjnych intelektualistów, członkowie ZMS, UBecy i kapusie - w kapitalistów pełną gębą i w ludzi roku Forbesa.
A robotnicza hołota przemieniła się w robotniczą bezrobotną hołotę. Cuda, cuda ogłaszają! Przemiana wody w wino jawi się na tym tle jako kuglarska sztuczka. Mieliśmy szansę zaobserwować, jak to można w naszym demokratycznym państwie prawa bezkarnie zastrzelić generała policji i jak do tej pory nie udało się ustalić mocodawców. Mogliśmy zaobserwować, jak po kolei są umarzane wszelkie procesy w sprawach gospodarczych, gdzie Polskę okradano na miliardy dolarów. Jak rozpadały się samochody inspektorów NIKu, jak odwoływano kolejnych sędziów, jak ginęli świadkowie. Zaprawdę, polscy autorzy książek sensacyjnych powinni zostać uznani za grupę zawodową, którą dotknęło strukturalne bezrobocie - jak tu cokolwiek sprzedać w takich warunkach? Jak miałaby sobie poradzić Agatha Christie ze swoim Orientexpressem, kiedy w polskich więzieniach "wiesza się" trzech kolejnych świadów w sprawie Olewnika? Ach, zapomniałem o pisarzach Science Fiction.
Ci radzą sobie jako tako, ale chyba tylko tego powodu, że Unia Europejska dofinansowuje grubymi kwotami każdy metr kwadratowy maszynopisu. Przecież dzisiaj taki Lem ze swoją wirtualną rzeczywistością, lub iluzjami wywołanymi chemicznymi substancjami z "Kongresu futurologicznego" miałby miażdżącą konkurencję ze strony miłościwie nam panującego (PiAjurącego, jak kto woli) premiera Tuska i sztab jego szpeniów od marketingu politycznego, którzy co dzień fundują nam taką matrixową rzeczywistość, że firmy informatyczne powinny podkupować od nich licencje i wdrażać, wdrażać, wdrażać. Natomiast od pamiętnego kwietnia dosłownie czuję, że jestem naocznym świadkiem, jak Wielka Historia wylewa (nomen omen) ze swoich utartych od kilkunastu lat szlaków, zatacza koło i miażdży niepokornych i pechowców. Miażdży na smoleńskim lotnisku. Widzimy, jak po tej miazdze "nasz rząd" jest w zasadzie ekpozyturą woli Rosji i Niemiec. Widzimy jak coraz bardziej uzależniamy się od rosyjskiego gazu, jak Unia Europejska świetnie dogaduje się z Rosją naszym kosztem (Nord Stream), być może niedługo uzależnimy się w kwestii energii atomowej (najnowsza rosyjska propozycja). Widzimy jak "nasze elity intelektualne" wypisują wazeliniarskie i wiernopoddańcze odezwy do bratniej potęgi i mamy deja vu - ja już to widziałem! I nawet w tej samej aktorskiej obsadzie! Widzimy rosnącą potęgę Chin, budowanie nowego imperium przez Rosję, widzimy wycofanie się USA z obecności w Europie i chyba z kapitalizmu - przynajmniej na razie. Co będzie dalej? Jak zakończy się kolejny tom naszej historii? Czekam z drżeniem serca...
zbyszek52 / 109.243.88.* / 2010-09-01 14:11
Masz czarne wizje. Uspokój się. Nic zlego się nie stanie . Polska rozwija się żeby nie powiedzieć rozkwita. Przez dwadzieścia lat dokonaliśmy wielkiego skoku cywilizacyjnego. Tej Polski którą widzisz nie ma. Zmarnujesz sobie życie jeśli nie zmienisz okularów na już nie mówię różowe ale chociaż jaśniejsze.
waz(USA) / 213.172.178.* / 2010-06-25 15:05
Cesio - nie rozumiem co twoje powyzsze wywody maja wspolnego z ninijeszym artykulem, ale powinienes zrobic dwie rzeczy: odac sie do psychiatry i kupic sobie w aptece srodki na uspokojenie.
idiotowstrzymywacz / 212.14.5.* / 2010-06-25 15:17
Naprawdę nie rozumiesz o co chodziło cesiowi, czy płacą ci za pisanie inwektyw? Tak czy inaczej jesteś zerem dla przyzwoitych ludzi.
zbyszek52 / 109.243.88.* / 2010-09-01 14:15
Dla przyzwitych to znaczy Ciebie i Tobie podobnych megalomanów?
Adam_M / 2010-06-25 14:02
Jestem zaszokowany tym wyrokiem!
Mamy "dyspozycyjnych" sędziów, cóż!
Platforma chciała i chce sprywatyzować służbę zdrowia. Śp. Prezydent zawetował tę ustawę, więc weszła ona "furtką" komercjalizacji, która jest wstępem do prywatyzacji!!! PO się nie odżegnała od prywatyzacji i ją popiera. Komorowski głosował za prywatyzacją.
Sądownictwo polskie - czym jesteś?!
Ludzie Partii O. wyprą się wszystkiego w co wierzą, gdy "słupki poparcia" mogłyby im spaść, ........... aby za "chwilę" to, czego się wyparli - realizować.
Tak zakłamanej Partii, jeszcze nie widziałem, nawet SLD musi się od nich tego uczyć!!!
Hana1954 / 83.30.49.* / 2010-06-25 14:19
człowieku, czy ty udajesz czy naprawdę nie rozumiesz o co chodzi, kaczyński wmawia ludziom,że będą musieli płacić i że nie będzie ich na to stać, a PO niezależnie od formy prawnej w jakiej będą funkcjonować szpitale czy przychodnie czegoś takiego nie przewiduje i nie jest za tym, a sądownictwo polskie potrafi czytać i słuchać ze zrozumieniem w przeciwieństwie do ciebie , albo jesteś podatny na pisowską demagogię( bo oni też wiedzą, ze mówią nieprawdę- tylko zgodnie z zasadą- ciemny lud to kupi -sprzedaja kit), albo chodziłeś na wagary i teraz nic nie rozumiesz
Floyd / 2010-06-25 15:00 / Tysiącznik na forum
1)O możliwościach wprowadzenie różnych form współpłacenia były dyskusje i propozycje do rozważenia, a może też jestem idiotą który ma zwidy.
2)Oczywiście, że na dziś nie przewiduje się pełnej prywatyzacji czy odpłatności, ale ta komercjalizacja czy jak to tam nazwać, to tylko przygrywka nastawiona na działalność długofalową. Czy pani Kopacz była by gotowa zapewnić, że odpłatności nie będzie np. za 5 latek? Posłowie, ministrowie przychodzą i odchodzą, ale skutki ich działalności pozostają. Rząd pragnie pozbyć się kłopotu ze szpitalami i zrzucić je na samorządy. A, potem? A, potem, to pani Kopacz powie: Przecież to nie ja sprzedałam szpital, co się mnie czepiacie, miejcie pretensje do samorządu.
jliber / 2010-06-25 14:06 / Tysiącznik na forum
Dla każdego socjalisty komunalizacja i decentralizacja będzie zawsze równoważna z prywatyzacją bo identycznie zmniejsza zasób centralnie rozdawanych państwowych synekur. Wyobraź sobie jednak że istnieją inne niuanse gospodarki niż wielkość państwowego żłoba.
zbyszek52 / 109.243.88.* / 2010-09-01 14:23
To nie chodzi o socjalistów. Ci ludzie boją się. I ten strach wykorzystuje bezczelnie Kaczyński. Trzeba ludziom powiedzieć prawdę o przyszlości slużby zdrowia. Ale wszyscy nabrali wody w usta. Potrzebna rzetelna informacja. Ludzie zawsze lękają się tego co nieznane.
realist / 212.2.116.* / 2010-06-25 13:22
czy to rzeczywiscie jest temat na okładkę? że socjalista przeprasza liberała, za to ze liberał jest liberalny?

komorowski ma sie cieszyc ze w sadzie udowodnil ze nie jest liberalem? Czyli przed sadem PO wyrzeka sie hasel z 2007 roku i jeszcze PiS ma przeprosic za pomowienie PO o liberalizm? Dlaczego wyborcy PO z 2007r nie grzmią?
to kim sa POwcy i czym sie roznia od socjalistow z PiS? Najwidoczniej niczym, poza lepszym PR.
jliber / 2010-06-25 14:00 / Tysiącznik na forum
To że w 2007 roku PiS zrobił spota gdzie trzeba mieć kartę kredytową w karetce to nie znaczy że to był program PO. Komunalizacja to widać zbyt trudne słowo, ale spróbuj przeliterować D E C E N T R A L I Z A C J A.
Ryszard W / 83.28.179.* / 2010-06-25 12:55
podoba mi sie ten wyrok. uswiadamia "obywatelom" funkcje sądu w tzw liberalnym społeczenstwie.
A to dopiero poczatek. Po wygranej Komorowskiego zasnamy rozkoszy umowności wszystkiego; zasad ,prawa i obyczaju.
Bela48 / 77.237.15.* / 2010-06-25 13:35
Ojciec Krzysztofa Olewnika w sprawie swojego syna musi czekać w sądzie rok czasu i dłużej. To jest mniej ważne od niezręcznej próby demaskowania przez PiS zamulonych kłamst B.komorowskiego i PO, w tej sprawie sąd zadziałał błyskawicznie! Żeby tak było w sprawach zwykłych obywateli... To kolejny dowód na to, w jaki sposób PO widzi rządzenie Polską. Równi i równiejsi - jak w folwarku zwierzęcym. No i intencja - odebranie przeciwnikowi wyborców.
Mam nadzieję, że takie cwane wybiegi się nie udadzą, bo elektorat PiS-u to przecież niereformowalne " Moherowe Berety"... Dobre w tym jest to, że dzieki temu wyrokowi pospólstwo ma na razie gwarancje co do darmowej i publicznej opieki zdrowotnej.
janskisly / 78.30.118.* / 2010-09-09 09:04
PIS-iory. Do nauki! Zwłaszcza języka polskiego. I logiki! Nie bierzcie przykładu z Prezia bo on "nie umi". Całe życie tylko destrukcja. I dobrze, teraz rozpieprzy PIS. :-DDD
SYLWIA136 / 83.9.144.* / 2010-06-25 14:15
.
Tylko inteligentni rozumieją sytuację. Pozostali to albo ludzie bez własnego zdania opartego o
swoje własne przemyślenia albo zaślepieni fanatycy, są też ludzie bezradni oczekujący nieustannie
na pomoc z państwa - takich spotykamy wszyscy koło bloków, na ławkach /plotkujące nigdy nigdzie
nie pracujące sąsiadki - którym jest zawsze źle/ i w krzakach popijających różne mieszanki
wyskokowe - oczekujący na kolejne bezrobocie w kolejce do urzędu pracy. Wiecznie narzekający i
roszczeniowi. Czekąją na hasło wodza, że on im pomoże bo "sypnie" groszem z kasy państwowej, a
reszta ?.... Reszta dla wodza to złodzieje - drobni przedsiębiorcy również złodzieje. Podatki na
datki, a gdzie inwestycje dla kraju ? Nie będzie inwestycji, bo "złodzieję" wyjadą z TEGO kraju
i zostawią ten BURDEL - bo to nie jest ich problem "Polska najważnieszja" - CO Z LUDŹMI ? CZY
NIE POWINNA BYĆ NAJWAŻNIESZA KAŻDA OSOBA KTÓRA MIESZKA W POLSCE ?
Bela48 / 77.237.15.* / 2010-06-25 14:28
Pomylenie pojęć - Polska to właśnie ludzie i to zwykli, przeciętni, być może pozbawieni ambicji i infantylni obywatele. Tych jest wiekszość. Nie można ich winić za ich postawy życiowe. Nie wszyscy musza być doskonali. Ale właśnie miarką stylu zycia tych szarych ludzi można ocenić kondycje państwa bo to byt określa świadomość. A przez tyle lat chory ustrój zrobił co zrobił... Nadal społeczeństwo traktowane jest jak śmieć. Kto sie daje nabrać, że jest inaczej?
Floyd / 2010-06-25 14:00 / Tysiącznik na forum
No, to nareszcie się dowiedziałem kim jestem: Pospólstwo albo moherowy beret. Wydaje mi się, że ty dla odmiany pokazując swoją pogardę dla innych ludzi jesteś zwyczajnym gnojkiem na którego też można znaleźć lekarstwo, bohaterze internetowy.
Bela48 / 77.237.15.* / 2010-06-25 14:07
Niestety, jesteś w błędzie, bo siebie zaliczam do tej grupy i nie obrażam się za to, że "lepsi i mądrzejsi" lub jak kto woli - przeciwnicy tak mnie postrzegają za moje poglądy... A co do lekarstwa - moze by sie przydało...
khw / 83.7.86.* / 2010-06-25 12:54
a kto przeprosi za obietnice przedwyborcze Tuska i PO!!! Za to jak dotrzymali słowa!!! Chamidła!!!
Ryszard W / 83.28.179.* / 2010-06-25 12:57
ten wyrok otworzył możliwosci zasądzania obietnic przedwyborczych bo brak ich realizacji niezaleznie od warunków, jest oszustwem publicznym.
djey / 83.11.48.* / 2010-06-25 12:23
i zas jest co do roboty.. w rzadzie sie nie da nudzic bo jedni drugich co chwile przepraszaja - mozna sobie o tym pogawedzic, mozna poplotkowac, posmiac ,podumac - tylko kto sie w koncu zajmie krajem?!!??!?!

Najnowsze wpisy