Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Przeproszę Komorowskiego, ale pod warunkiem

Kaczyński: Przeproszę Komorowskiego, ale pod warunkiem

Wyświetlaj:
adsdda / 77.254.84.* / 2010-06-17 10:40
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Drań / 82.177.16.* / 2010-06-17 10:51
widać, że przemawia przez Ciebie doświdczenie w sprawie owieczek. Co za polot?
A LPR i Samoobrony nie ma teraz w parlamanecie właśnie dzięki temu, że byli w koalicji z PiS i okazało się, że nie sprostali temu wyzwaniu.

PiS zerwał koalicję i były wybory. To moim zdaniem uczciwe. Tak to widzę.
enthusiasums / 20.133.1.* / 2010-06-17 10:21
A Money dalej manipuluje...

Kaczyński: Przeproszę Komorowskiego, ale pod warunkiem

co to w ogole za tytul artykulu? Wiadomo ze kazdy kto sie wyrokiem sadu nie zgadza, czaka najpierw na jego uprawomocnienie. Wiec sugestia w samym tytule ze Kaczynski stawia jakiekolwiek warunki jest czystym chwytem propagandowym.
przepraszam / 83.12.154.* / 2010-06-17 11:48
A czy Kaczyński kiedyś zgadzał sie w wyrokiem sądu który nie był po jego myśli?
Przypomnę że nawet gdy w IPN znaleziono dokumenty na niego to PAN i WŁADCA stwierdził że są to fałszywki, a dokumenty na innych to orginały. W czasach solidarności stał u boku Wałęsy ale bardzo dziwnym trafem on jako jeden z nielicznych nie poznał smaku wiezienia PRLu. Zapewne umiał sie ustawić bo nie słyszałem by sie ukrywał.
Szkoda że tak trudno powiedzieć prostego pieknego a jak sie okazuje "MAGICZNEGO" słowa PRZEPRASZM. Podobno chce zgody.
arch / 2010-06-17 10:51 / Tysiącznik na forum
Tajemnicza śmierć dr. Dariusza Ratajczaka – Morderstwo polityczne w państwie Tuska-Komorowskiego? --- www.bibula.com/?p=22973
sceptyk / 2010-06-17 12:44 / Tysiącznik na forum
Ratajczak nie żyje?????
Od kiedy????
Skąd ta wiadomość????
Sedzia -na emeryturze. / 85.222.86.* / 2010-06-17 10:14
To kompromitacja Sądu-rozstrzygać co miał na myśli,a czego nie miał jeden z kandydatów w trakcie kampanii wyborczej.Pani Sędzia, ewidentna zwolenniczka PO, użyła słowa KOMUNALIZACJA..DLA PRZYZWOITOŚCI POWINNA DAĆ SKRÓTOWY WYKŁAD CO SĄD ROZUMIE POD POJĘCIAMI:KOMUNALIZACJA,KOMERCJALIZACJA I PRYWATYZACJA.PRAWIE WSZYSCY ZNAWCY PROBLEMU TWIERDZĄ,ŻE KOMERCJALIZACJA PROWADZI DO PRYWATYZACJI.Ten proces pogrąża Komorowskiego,ośmiesza jego Sztab Wyborczy i całą Platformę Obywatelską,która ucieka się do procesu,z góry wiedząc,że sąd będzie jej przychylny.
czeski film / 81.200.225.* / 2010-06-17 10:31
No tak, w sadzie nie bylo specjalistow od kwesti komunalizacji i komercjalizacji bo siedza oni na forum.

"DLA PRZYZWOITOŚCI POWINNA DAĆ SKRÓTOWY WYKŁAD CO SĄD ROZUMIE POD POJĘCIAMI:KOMUNALIZACJA,KOMERCJALIZACJA
I PRYWATYZACJA." - Nie, otoz dla przyzwoitosci nalezaloby przeczytac uzasadnienie, zamiast wypisywac bzdruy powtarzane po kims.

"PRAWIE WSZYSCY ZNAWCY PROBLEMU TWIERDZĄ,ŻE KOMERCJALIZACJA PROWADZI DO
PRYWATYZACJI.." - Ale tylko prawie wszyscy - lacznie z autorem komentarza, ktory notabene osmiesza siebie. Jesli z Pana/Pani sedzia na spoczynku to chwala bogu, ze Pan/Pani nie jest juz organem wymiaru sprawiedliwosci.

Twierdzac, ze sedzia jest zwolenniczka PO tylko bo wyrok byl taki a nie inny, jest tak naiwne i glupie, ze szkoda komentowac.
bulba1 / 2010-06-17 10:22 / Bywalec forum
Żyjemy w kraju gdzie niezawisłość sądu to FIKCJA.

Co to jest komunalizacja, komercjalizacja, prywatyzacja?
Program PO trzeba przeczytać w całości-szpitale miały działać jak spółki prawa handlowego ze wszystkimi konsekwencjami.

Sędzia powinien zasięgnąć opinii specjalistów; czy to zrobił? Proszę o nazwiska jako obywatel płacący podatki. Mam nadzieję, iż program PO o prywatyzacji [ tak prywatyzacji] służby zdrowia doczeka się komentarzy specjalistów prawa handlowego.

Mam również nadzieję,że ten wyrok to kolejna odsłony prawdziwego oblicza PO-postkomunistycznej nomenklatury.
czeski film / 81.200.225.* / 2010-06-17 10:47
Jesli sie nie wie, jaka jest roznica miedzy komunalizacja, komercjalizacja a prywatyzacja to powinno siedziec cicho i nie komentowac w sposob durny wyrokow, ktorych nawet w ulamkach sie nie rozumie. Spolkami prawa handlowego sa np. tez spolki Skarbu Panstwa - i jak widac nie sa one prywatne, bo od komercjalizacji do prywatyzacji jeszcze dluuuuga droga. A komunalizacja to oddanie jednostki w rece samorzadu terytorialnego, czyli np. powiatu. Czyli tez nie prywatne.

No i jak woidac program PO doczekal sie komentarzy specjalistow od prawa handlowego, bo tutaj na forum sami tacy specjalisci. Ja osobiscie nie boje sie prywatyzacji, albowiem zylam w krajach, gdzie sluzba zdrowia byla prywatna i o niebo lepsza niz ta nasza polska. Ale jesli ktos poza swoim nic innego nie widzi i boi sie kazdej zmiany jak diabel swieconej wody, to mamy rezultaty takie a nie inne. Ja tez place podatki i szczerze mowiac glowno za to mam: przedszkole i zlobek musze finansowac dla dziecka sama, bo miejsca dla mojego dziecka nie ma, jezdze po drogach fatalnych, do lekarza chodze prywatnie, bo szkoda mi czasu na kolejki nie mowiac juz o nerwach, emerytury nie spodziewam sie wielkiej mimo iz dobrze zarabiam i skladki place, skarbowki nigdy nie oszukalam, place podatki jak nalezy i korzystam tylko z ulgi na dziecko i internet. A wysluchiwac mi przyszlo takich glupot.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-06-17 12:00

Spolkami prawa handlowego sa np. tez spolki Skarbu Panstwa - i jak widac nie sa
one prywatne

nie są ale nie długo będą prywatne, pan Grad już się o to postara...?


A komunalizacja to
oddanie jednostki w rece samorzadu terytorialnego, czyli np. powiatu. Czyli tez nie prywatne.

Niema zabezpieczenia co do prywatyzacji przez samorząd. Więc bardzo szybko samorządy będą je sprzedawały na przykład z powodu braku kasy do finansowania szpitali...

Państwowe też mogą prosperować dobrze. Jest to tylko kwestja zarządzania. A zdrowie to nie komercja więc każdy powinien mieć do niego równy dostęp. Nie tylko Ci co dobrze zarabiają...
Z resztą czy ci co dobrze zarabiają wiedzą co czuje człowiek który odchodzi od okienka w aptece bez kilku leków bo go na nie nie stać?
BBBBBB / 83.8.131.* / 2010-06-17 13:09
KACZYŃSKI PRZEGRAŁ,A GŁUPI PALIKOT ROBI CO CHCE I LŻY WSZYSTKICH ŁĄCZNIE ZE SPOŁECZEŃSTWEM I WYGRAŁ. CIEKAWE BARDZO.
śmiech na sali / 212.126.28.* / 2010-06-17 11:01
a władze powiatu co z tym zrobią pacanie, będą łożyć na utrzymanie tak !!! otóż nie po prostu sprzedadzą za pośrednictwem na przykład posłanki PO
zeb / 83.12.199.* / 2010-06-17 10:09
należy również poczekać na ekspertyzę CBA wykluczającą skorumpowanie sądu przez PO.
arch / 2010-06-17 10:50 / Tysiącznik na forum
Czy ktoś wie, że wypowiedź Bronisława Komorowskiego przed kamerami, okraszona cynicznym uśmieszkiem, o tym jakoby: „Antoni Macierewicz seryjnie przegrywa proces sądowe” to zwykłe bezczelne kłamstwo?

Macierewicz, owszem, seryjnie, ale wygrywa proces za procesem, w tym i te wytoczone mu przez ITI, śp. Wejcherta czy Waltera. Czy TVN24 o tym informuje?
rain / 217.79.148.* / 2010-06-17 10:04
BRAWOOO, popatrzcie co z nami robią:
http://podatki.wp.pl/kat,70474,title,Rzeczpospolita-Haracz-dla-fiskusa-za-pakiet-medyczny,wid,12379522,wiadomosc.html
KRRIT / 178.182.101.* / 2010-06-17 09:55
Dziwi mnie ten jego upór, sąd odrzucił wszyskie jego dowody, Kalisz to bardzo dobrze wyjaśnił w kawie na ławe. PIS nie miał cienie szans na wygrana od samego poczatku drugi proces to czysta formalnosc.
FAKTY-MEDIALNE-CD-1 / 79.187.222.* / 2010-06-17 10:23
p. kalisz poznał tryb wyborczy na własnej skórze:
1. w poprzednich wyborach musiał przepraszać kogoś z PiS (chyba posła z Białegostoku)
2. ma również przeprosić posła Z. Ziobrę za pomówienie (tym razem w trybie nie wyborczym) - wyrok zapadł kilka dni temu

i co? taki NIEWIARYGODNY KALISZ już nie ma miejsca w życiu publicznym> już go media powinny zbocznikować? OK - zobaczymy np. TVN-u
Agent Bolo_007 / 83.17.250.* / 2010-06-17 11:55
Dlaczego Twoim zdaniem niewiarygodny.
Jest prawnikiem, dodtkowo jak piszesz przegrał przynajmniej dwa procesy to chyba ma doświadczenie, a więc jest jak najbardzej wiarygodny.
LKJFDS / 95.160.131.* / 2010-06-17 10:02
LUDZIE PO KOMOROWSKI PALIKOTI INNITYLE MÓWIĄ A ZA NIC NIE MUSZĄ PRZEPRASZAĆ TO CIEKAWE JEDNI MOGĄ OPLUWAĆ WYKPIEWAĆ A DRUDZY NIE
KRRIT / 178.182.101.* / 2010-06-17 10:06
Powiedz mi czemu Kaczyńśki nie przeporsił Tuska za dziadka z Wermahtu teraz juz wszyscy wiedza ze to nieprawda. Napluł na Tuska przy całym narodzie i niemiał zadnej kary z tego tytułu. Dobrze sie stało ze PO wydała ten proces PIS bo teraz fanatycy z PIS sie zastanowia 2 razy zanim wyciagna jakies bzdury w stylu ze Komorowski jest agentem KGB.
sisley / 88.220.44.* / 2010-06-17 12:40
Co ma dziadek Tuska do szpitali. Dajmy mu spokój. Szpitale i forma ich funkcjonowania to sprawa podstawowa dla narodu i przyszłych pokoleń. Program PO w sprawie szpitali to prywatyzacja w ostatecznym jej kształcie. Nie są ważne nazwy a stan prawny w jakich zadłużone szpitale się znajdą i kto wejdzie w ich posiadanie i za co? Zanim zagłosujesz zastanów się, czy chcesz formuły z ameryki łacińskiej czy z cywilizowanych społeczeństw. Poczytaj i pomyśl.
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-06-17 11:39

Powiedz mi czemu Kaczyńśki nie przeporsił Tuska za dziadka z Wermahtu teraz juz wszyscy wiedza

Może napisz jeszcze, że rosjanie powinni przeprosić. Niedawno wydali artykuł w głównej gazecie rosyjskiej, mówiący o Tusku i jego dziadku, a nawet posuneli się tam do stwierdzenia, że w oddziale Tuska byli sami ochotnicy. Nie podawali tego w TVN-ie czy w GóWnie? Ale jakoś mnie to nie dziwi ..
Masz przeczytaj sobie, zastanów się czy Kaczyński kłamał i napisz teraz tekst na Putina:
http://www.wprost.pl/ar/195927/Rosyjska-gazeta-dziadek-Tuska-sluzyl-w-Wehrmachcie-Byl-ochotnikiem/
@@@ / 89.74.168.* / 2010-06-17 11:25

czemu Kaczyńśki nie przeporsił Tuska za dziadka z Wermahtu

Za co mial by go przepraszac?

teraz juz wszyscy wiedza ze to nieprawda

Ze niby co jest nieprawda?
B_7 / 195.35.80.* / 2010-06-17 12:23
A Ty czytać nie umiesz czy może zgrywasz idiotę - lub nie zgrywasz, a wtedy to ok!
@@@ / 89.74.168.* / 2010-06-17 13:07
Masz cos sensownego do napisania czy piszesz zeby udowodnic ze jestes idiota?
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-06-17 10:26
Choćby p.Komorowski miał świetlaną przeszłość...( a nie ma) to i tak obciach głosować na niego w wyborach prezydenckich,bo gdyby czasem udało mu się jakimś cudem wygrać te wybory, wyborca musiałby jak wszyscy wtedy w kraju odpowiadać za jego możliwei bardzo prawdopodobne wpadki podczas wyjazdów zagranicznych...
magcnet / 81.200.225.* / 2010-06-17 10:53
A ja glosuje na Komorowskiego i nie widze w tym obciachu. Bo w przeciwienstwie do elektoratu PISu wiem, ze Prezydent moze jedynie skutecznie przeszkadzac ale wplywu na polityke w klraju wielkiego nie ma. Jesli jest odpowiednio upolityczniony moze jedynie blokowac, co s.p. Lech Kaczynski zademonstrowal. Ja uwazam ze Prezydent nie powinnien przypisywac sobie kompetencji TK wiec glosuje na Komorowskiego, bo on najmiej bedzie szkodzil. A to akurat nam jest obecnie potrzebne.

Zegnam!
@@@ / 89.74.168.* / 2010-06-17 11:28

glosuje na Komorowskiego, bo on najmiej bedzie szkodzil.

Rzeczywiscie, gdyby dzisiaj mial do podpisania ustawe prywatyzujaca szpitale to w przeciwienstwie do Lecha by ja podpisal.
Dlatego ze jest przeciwny prywatyzacji szpitali.
prywatny / 83.12.154.* / 2010-06-17 11:57
Zyczę Ci abyś nigdy nie chorował, bo jak wpadniesz w obięcia szpitala publicznego to może zrozumiesz o czym mówisz
@@@ / 89.74.168.* / 2010-06-17 12:06
Czy ty rozumiesz co czytasz?
arch / 2010-06-17 09:59 / Tysiącznik na forum

Kalisz to bardzo dobrze wyjaśnił

Bo Ryszard Kalisz ma przeprosić Zbigniewa Ziobrę za wypowiedź, że minister sprawiedliwości w rządzie PiS popełnił przestępstwo, ujawniając prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu akta śledztwa w sprawie mafii paliwowej.
-Sąd nakazał złożenie przeprosin w TVN, “Superstacji” i “Rzeczpospolitej” oraz wpłatę 30 tys. zł na rzecz stowarzyszenia Katon – założonego m.in. przez samego Ziobrę.
KRRIT / 178.182.101.* / 2010-06-17 10:09
Mam mieszane uczucia do Ziobry. Pracowałem 5 lat w serwisie komuterowym i wiem ze nieda sie tak uszkodzic komutera jak opisał to pan ZIobro. To bajka dla ciemnogrodu była. Scianki twardego tysku sa zrobione z paro centymetrowej stali jedyna szans na zniszenie takiego uzadzenia to uderzenie młotkiem od góry tak żeby złamać zloty dysk w srodku, od dolu tez nie zniszczysz dysku twardego.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-06-17 11:32

pracowałem 5 lat w serwisie komuterowym

To co piszesz o twardym dysku jest taka glupota ze w tym serwisie to chyba pracowales jako magazynier ale tylko od papieru toaletowego.
grrrrrrrrrr / 83.17.208.* / 2010-06-17 10:26
Parę centymetrów stali na dysku, który w całości ma kilkanaście do dwudziestu paru milimetrów grubości... Ciekawa teoria.
KRRIT / 178.182.101.* / 2010-06-17 10:36
Dysk twardy jest osadzony w twardej obudowie poszukam wam zaraz jakiegos i wstawie fotke i dam wam link bo widze ze ciezko sobie to wyobrazic jesli nigdy wczesniej sie nie widzialo go w srodku.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-06-17 11:34

zloty dysk w srodku

Jesli ten dysk w srodku jest zloty to dlaczego dyski twarde tanieja skoro zloto drozeje?
BEZ-ŚCIEMY-OK? / 79.187.222.* / 2010-06-17 10:19
młotkiem od góry to może ty oberwałeś - jaki k... był sens stawiania zarzutów przez p. ćwiąkalskiego o zniszczenie (niech będzie nawet że prawdziwe) jakiegoś komputerka za 3/ 4 tys. PLN wobec np. kilkunastu tys. PLN jakie za friko bierze w formie pensji taka j. pitera?
KRRIT / 178.182.101.* / 2010-06-17 10:31
Wiem co mówie dysk ma cienka milimetrowa blache tylko z góry reszta to gróba obudowa praktycznie nie do rozbicia bez odpowiedniego sprzetu. Jesli doszlo do zniszczenia dysku to tylko i wylacznie od gory. Jesli PO oszukuje trzeba to scigac ja za nimi fanatycznie nie stoje jestem bardziej zwolnnikiem SLD niz PO, ale nielubie jak ktos mi probuje sprzedac takie głupoty bo wtedy mam wraznie ze uwazaja mnie za idiote. Dobrze tez wiecei ze tego procesu Kaczynski poprostu niemogl wygrac przede wszyskim to nie partie staruja na prezydenta tylko kandydaci wiec plany z 2005 roku nie moga byc zadnym dowodem w takiej sprawie.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-06-17 11:39

lany z 2005 roku nie moga byc zadnym dowodem w takiej sprawie.

Ale wyniki glosowania w Sejmie za ustawa prywatyzujaca/komercjalizujaca szpitale juz moga.
To nie PO glosowalo w Sejmie za ta ustawa tylko jej czlonkowie z Komorowskim na czele.
kazmaz60 / 188.147.17.* / 2010-06-17 09:52
Jezeli jest wyrok sądu to nie rób Pan łaski obejdzie sie bez zgody a zastosowaniem przymusu.I dobrze Pan o tym wie
zenek107 / 83.15.231.* / 2010-06-17 09:48
Bronek : "Sędzie jeszcze rozgrzana jest " kto nastepny ?
rozwado / 2010-06-17 09:41 / Tysiącznik na forum
JK bezczelnie oklamuje wyborcow. Prywatne szpitale sa bardziej oszczedne i elastyczne, a za uslugi dla osob ubezpieczonych placi NFZ. Jesli kandydatom zalezaloby na pozytku spolecznym, rozmawiali by o realizacji prywatyzacji, ktora rowniez planowal Religa, a nie obrzucali sie insynuacjami.

Styl JK z Lomzy. J awiem ze oni maja jeszcze taka teorie, ale nie bede o niej mowic.
franky1 / 195.116.25.* / 2010-06-17 10:16
NFZ płaci, ale w ramach limitu. Docelowo lokalny monopol szpitala (powiatowego) doprowadzi do wyższych cen i mniejszej liczby usług (patrz - podstawy mikroekonomii). Ale przecież zdrowie nie ma ceny ...
zeb / 83.12.199.* / 2010-06-17 10:04
czym więcej prywatnych szpitali tym większe zadłużenie państwowych. Jest to system naczyń połączonych. Lekarze z prywatnych szpitali po wykonaniu najbardziej opłacalnych zabiegów przenoszą chorych na swoje oddziały w państwowych szpitalach. Prywatne tak ale jeżeli wykonają wszystko od a do z, bez kombinowania, wykonywania badań na koszt państwowych i tym podobnych oszustw.
bulba1 / 2010-06-17 09:30 / Bywalec forum
Ale jaja przez cały czas mówią o prywatyzacji i prywatyzacjią a sąd uznaje ze jest inaczej.
Dziwny jest nasz ten sąd , oj dziwny.
Ale Wałesa też nie jest Bolkiem. itd .
Niech żyją niezawisłe od prawdy sady.
sceptyk / 2010-06-17 09:35 / Tysiącznik na forum
Za to słuszną linię ma nasza partia.
Jest ZA a nawet PRZECIW.
kociewiak / 83.16.240.* / 2010-06-17 09:22
..i oto caly J.Kaczynski uparty ...a wielkosc ludzi poznaje sie po umiejetnosci przyznania sie do bledu
zly przyklad polityka ktory skonczyl prawo a drwi sobie z wyrokow sadu i to nie pierwszy raz
: ))))))))) / 194.213.1.* / 2010-06-17 09:25
czytaj nie tylko tytuły, każdy normalny człowiek czeha na uprawomocnienie się wyroku "Jeżeli druga instancja potwierdzi wyrok pierwszej" co będzie gdy sąd II instancji nie potwierdzi wyroku?
bulba1 / 2010-06-17 09:32 / Bywalec forum
A dlaczego to Jarosław Kaczyński ma prostować obietnice wyborcze PO?
Wydaje się iż celowym by było by prostował je Tusk i Komorowski, jeżeli sie z nich wycofali.

A co do niezawisłosci sądów no cóz...

Czekamy na rehabilitację posłanki PO Beaty Sawickiej. Skoro nie jest prawdą, że PO chce prywatyzacji służby zdrowia, to Sawicka miała na myśli ZWYKŁE LODY!

-Trzeba posłankę przeprosić i przywrócić na łono partii miłości; trzeba jej wynagrodzić straty moralni i finansowe .
antypis / 92.244.32.* / 2010-06-17 09:48
bulba...ty jesteś tak typowo pisowski, że nie ma co komettować twych wypocin...tak samo jak twego "odmienionego" wodzusia-kłamczuszka
sceptyk / 2010-06-17 09:39 / Tysiącznik na forum
W Polsce jest tak, że to zawsze Kaczyński musi udowodnić że nie jest wielbłądem.
Tusk i jego POwszczyki wielbłądami są, ale przecież nikt nie ma prawa o tym głośno POwiedzieć.

Z góry przepraszam sympatyczne zwierzę, jakim jest wielbłąd, ale porównanie PO do właściwego bydlaka grozi w Polsce procesem karnym i karą wykluczenia z przestrzeni publicznej.
maxymili / 2010-06-17 09:06 / Tysiącznik na forum
Ach jak boli to słowo Prawo pana prezesa. Oj boli. A nie daj Boże jeszcze jak Sąd wymierzy sprawiedliwość. Boli, że aż ojoj. Ach.
tryzmajta się / 87.106.133.* / 2010-06-17 09:19
ależ towarzyszu! myślisz, że akurat to? A może sprawne pozbycie się 96 osób?, a może świadomość, że zgodnie z tezą wielkiego Stalina: nie ważnie kto, gdzie i na kogo głosuje, ważne kto liczy głosy? Facet dysponujący twarzą podobną do stopy, niejaki Nowak, stwierdził autorytatywnie, że wypowiedź Pana Prezesa o prywatyzacji szpiytali, cyt. jest ordynarnym kłamstwem. Czujesz blusa towarzyszu - ordynarnym!. Jak widzisz towarzysze bardziej boleśnie znoszą fakt, że Pan Prezes nie udał się swego czasu z bratem do Katynia. Jedno jest natomiast pewne - w żadnym wypadku owa boleść nie wynika z ich ordynarnego charakteru.
Reduta Ordona / 82.210.183.* / 2010-06-17 18:39
Jeżeli ktoś odpowiada za te 96 osób to urzędnicy kancelarii, którzy do tego samolotu napchali taką świtę. Można jeszcze dzielić włos na czworo ile winy pilota, dlaczego dowódca sił powietrznych sterczał nad kapitanem itd. Wina portu lotniczego w Rosji jest znikoma bo nie spełnia on norm oficjalnie i praktyka tylko to potwierdziła.
adalbert_53 / 77.252.143.* / 2010-06-17 09:30
... nic i nikt go nie przekona, że białe jest białe a czarne czarne
ryszard52 / 2010-06-17 09:24 / portfel / Bywalec forum
czlowieku nie"trzymajta sie"tylko trzeba sie leczyc i to szybko a samolot stracil stalin z procy
o to jest pytanie / 77.253.88.* / 2010-06-17 16:58
tylko czy ma poczekać do prywatyzacji szpitali, aby się skutecznie wyleczyć
Bety / 80.55.26.* / 2010-06-17 11:05
Ustawa z dnia 6 listopada 2008r o zakładach opieki zdrowotnej została uchwalona przez sSejjm uwzględniając poprawki senatu i skierowana do Prezydenta do podpisu 07-11-2008r. Na posiedzeniu21-10-2008r w Sejmie odbyło się głosowanie nad w/w ustawą. Ustawa przeszła .A oto głosowania link na stronę sejmową
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&26&65


VI kadencja
GŁOSOWANIE Nr 65 - POSIEDZENIE 26.
Dnia 21-10-2008 Godz. 18:48

Pkt 3. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o projekcie ustawy o zakładach opieki zdrowotnej - trzecie czytanie

Głosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zakładach opieki zdrowotnej, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Zdrowia, wraz z przyjętymi poprawkami

Głosowało - 423 Za - 231 Przeciw - 191 Wstrzymało się - 1 Nie głosowało - 37


Klub/Koło Liczebność Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
PO 209 197 197 - - 12
PiS 158 149 - 149 - 9
Lewica 42 30 - 30 - 12
PSL 31 28 28 - - 3
niez. 9 8 6 1 1 1
SDPL-NL 8 8 - 8 - -
DKP 3 3 - 3 - -

Wyniki w formacie PDF


Jeżeli chodzi o PO, to wzsyscy posłowie bedący na sali głosowali za ustawą, w tym i Bronisław Komorowski. A opto wyniki głosowania.


--------------------------------------------------------------------------------

VI kadencja
Głosowanie nr 65 dnia 21-10-2008
Wyniki imienne posłów PO


Arkit Tadeusz Za Arndt Paweł Za
Augustyn Urszula Za Aziewicz Tadeusz Za
Biernacki Marek Za Biernat Andrzej Za
Bojko Bogdan Za Brejza Krzysztof Za
Brodniak Roman Za Brzezinka Jacek Za
Bublewicz Beata Za Budnik Jerzy Za
Bukiewicz Bożenna Za Buła Andrzej Za
Butryn Renata Za Cebula Marek Za
Chlebowski Zbigniew Za Chmielewski Stanisław Za
Chwierut Janusz Za Cichoń Janusz Za
Cieślik Leszek Za Czechyra Czesław Za
Czerwiński Andrzej Za Czucha Zdzisław Za
Czuma Andrzej Za Dąbrowska Alicja Za
Dolniak Grzegorz Za Drozd Ewa Za
Drzewiecki Mirosław Michał Za Dunin Artur Za
Durka Zenon Za Dzięcioł Janusz Za
Dzikowski Waldy Za Fabisiak Joanna Za
Fedorowicz Jerzy Feliks Za Fiedler Arkady Za
Gadowski Krzysztof Za Gałażewski Andrzej Za
Gawłowski Stanisław Nieobecny Gąsior-Marek Magdalena Nieobecny
Gibała Łukasz Za Gierada Artur Za
Głogowski Tomasz Za Gowin Jarosław Za
Grabarczyk Cezary Nieobecny Grad Aleksander Za
Grad Mariusz Za Graś Paweł Za
Grupiński Rafał Za Grzegorek Krzysztof Za
Gut-Mostowy Andrzej Za Guzowska Iwona Za
Halicki Andrzej Za Hanajczyk Agnieszka Za
Hibner Jolanta Za Huskowski Stanisław Za
Jarmuziewicz Tadeusz Za Jaros Michał Za
Jazłowiecka Danuta Za Kaczor Roman Za
Kania Andrzej Nieobecny Karpiniuk Sebastian Za
Karpiński Grzegorz Za Karpiński Włodzimierz Za
Katulski Jarosław Za Kaźmierczak Jan Za
Kidawa-Błońska Małgorzata Za Klim Józef Piotr Za
Kochan Magdalena Za Kochan Witold Za

Komorowski Bronisław Za Konwiński Zbigniew Za
Kopacz Ewa Za Kopaczewska Domicela Za
Kopeć Tadeusz Za Korzeniowski Leszek Za
Kosecki Roman Za Kozaczyński Jacek Za
Kozdroń Jerzy Za Kozłowska-Rajewicz Agnieszka Za
Koźlakiewicz Mirosław Nieobecny Krupa Adam Za
Krupa Jacek Za Krząkała Marek Za
Kula Włodzimierz Za Kulas Jan Za
Kulesza Tomasz Za Kuriata Jan Za
Kutz Kazimierz Za Lamczyk Stanisław Za
Lenz Tomasz Za Leszczyna Izabela Za
Lipiński Dariusz Za Lisek Krzysztof Za
Litwiński Arkadiusz Za Łukacijewska Elżbieta Za
Małecka-Libera Beata Za Marcinkiewicz Michał Za
Matusik-Lipiec Katarzyna Za Mężydło Antoni Za
Mikulicz Janusz Za Miodowicz Konstanty Za
Młyńczak Aldona Za Mroczek Czesław Za
Mrzygłocka Izabela Katarzyna Za Mucha Joanna Za
Musiał Jan Za Naguszewski Tadeusz Za
Namyślak Witold Za Neumann Sławomir Za
Niesiołowski Stefan Za Nitras Sławomir Za
Nowak Sławomir Nieobecny Nowak Tomasz Piotr Za
Nowakowski Andrzej Za Nykiel Mirosława Za
Okła-Drewnowicz Marzena Za Olechowska Alicja Za
Olejniczak Danuta Za Olszewski Paweł Za
Orzechowski Andrzej Za Orzechowski Maciej Za
Oświęcimski Konstanty Za Pacelt Zbigniew Za
Pahl Witold Za P
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy