Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Rządy Tuska to Smoleńsk i Niemcy bijący Polaków

Kaczyński: Rządy Tuska to Smoleńsk i Niemcy bijący Polaków

Wyświetlaj:
door / 83.12.255.* / 2011-11-14 01:17
Czy ktoś wie, czy w tegorocznym Marszu Niepodległości brał udział tak jak w poprzednim roku ambasador USA z małżonką?
ździcho / 213.146.41.* / 2011-11-13 18:45

Według niego, policja zamiast natychmiast zatrzymać niemieckich bandytów i umieścić ich w areszcie, zmieniła trasę defilady historycznej. Jak zauważył, Polacy we własnym kraju w dniu swojego święta nie mogli chodzić w mundurach historycznych. Zdaniem Kaczyńskiego przy normalnie działającej władzy nie doszłoby do podobnej sytuacji.

W opinii Kaczyńskiego premier Tusk występując dziś ws. zamieszek zastosował sprytną socjotechnikę. - Stwierdził, że nie ma tutaj żadnego problemu politycznego jest tylko problem chuligaństwa i bandytyzmu

No patrzcie ludzie! Przepuścić taka okazję odwetu na Szwabach za bitwę pod Grunwaldem, trzy rozbiory Polski i dwie wojny światowe! Pan Kaczyński gdyby był premierem, to by takiej okazji z pewnością nie przepuścił. Ale pan Tusk to Kaszub, a właściwie Niemiec i w swoim condominium bał sie pewnie aż tak rozrabiać. Do boju PiSie! Szwaba bij!
tesa1959 / 2011-11-13 20:08 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
ździchu, ale bitwę pod grunwaldem przespałeś w szkole:). Tę wygraliśmy! i Powstanie Wielkopolskie też wygraliśmy.
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-13 21:16

wygraliśmy.

No to przecież mówię, ze była okazja odwetu, a Tusk ją zaprzepaścił zdaniem Kaczyńskiego. A ja z historii zawsze byłem cienki. Nudziła mnie, nie interesowała, bo niby dlaczego miałby mnie interesować patriotyczny stek kłamstw?
bitwę pod grunwaldem przespałeś w szkole:). Tę wygraliśmy!

No co Ty? Serio? myslałem, ze to tylko Maćko i Zbyszko wygrali:)
tesa1959 / 2011-11-13 21:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A II Światową wygrał Klos, Czterej pancerni i Sztyrlic:). Widzisz, jacy jesteśmy zdolni?
co racja to racja / 199.48.147.* / 2011-11-13 21:39
... faktycznie i to do wszystkiego
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-13 21:38
Zgadza się co do joty, ale odwet trzeba było wziąć za to, ze na nas napadali. A Tusk nie wziął i dlatego Kaczyński się wścieka. Taka frajda mu koło nosa przeszła - rozbryzgiwane policyjnymi pałkami mózgi tych Tuskenjugend na asfalcie. Chciał se popatrzeć, a tu dupa z tego.
tesa1959 / 2011-11-13 21:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No co Ty, przecież on jest niespotykanie spokojnym, człowiekiem. Na język można mu nastąpić i nic nie powie :)
A dopóki jeszcze nie dałeś nogi, to powiedz mi, w jaki sposób skojarzyłeś mnie z Bielskiem Podlaskim?
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-13 21:54
Sama mówiłas, ze jestes z Podlasia, no to strzelałem na chybił trafił. A jeżeli chodzi o ten most, co mi tak trudno było złapać stopa, to ten na Bugu pomiędzy Siemiatyczami a Sarnakami. Chyba był w remoncie, ja już nie pamiętam, bo to było,prawie ze dwie dychy lat temu.
tesa1959 / 2011-11-13 22:03 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A widzisz, to nie w Siemiatyczach, a w Kózkach. Dwie dychy lat temu, to Siemiatycze były straszną dziurą. Teraz się rozbudowały dzięki temu, że większość mieszkańców pracowała lub pracuje w Belgii. Ale wolę swoje obecne miasteczko, o połowę mniejsze od Siemiatycz, ale bardziej kolorowe.
chichot dona / 109.243.153.* / 2011-11-13 13:23
No cóż, na tym polega przewaga tzw "międzynarodówek".
Lewica, lewacy, faszyści, anarchiści maja swoje międzynarodówki, stąd mogą się sprawnie organizować i prac tzw "narodowców" w ich własnych krajach.
Własnych do czasu ... oczywiście.
_aVox / 188.146.215.* / 2011-11-13 11:42
Tusk podjął walkę z Narodem polskim; naszym patriotyzmem, z naszą tożsamością i świadomością historyczną.
On wie, że zdrajcy mogą panować nad stadem, lecz nie nad społeczeństwem obywatelskim.
ździcho / 213.146.41.* / 2011-11-13 19:17

Tusk podjął walkę z Narodem polskim; naszym patriotyzmem, z naszą tożsamością i świadomością
historyczną.

O tak! Spójrz tylko na to:
W środku miasta, w środku Warszawy, w dniu niepodległości, Niemcy, bardzo specyficznego typu Niemcy, sądzę, że podobny typ ludzi tworzył kiedyś aparat, który pozwolił Adolfowi Hitlerowi dokonać ogromnych zbrodni, mówię tutaj o typie psychologicznym

psycholog Kaczyński to rozgryzł. Tym aparatem steruje Tusk - Hitler A.D. 2011. Zaczął od tego. Potem Polaków czeka holocaust, obozy, masowa zagłada. To pewne, bo Kaczyński powiedział:
sądzę, że podobny typ ludzi tworzył kiedyś aparat

itd. Sędzia pieprzony. A za takim idą na rzeź takie _aVoxy miedzy innymi. Do boju, powodzenia.
tesa1959 / 2011-11-13 20:11 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Podoba mi się ten portret psychologiczny Niemców stworzony przez Kaczyńskiego, a Twoja ocena dopełnia całości :)
głodnych kawałków? / 74.120.15.* / 2011-11-13 21:07
a nie "pieprzenie" przypadkiem dopełnia owej całości?
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-13 21:18
A kto mi zabroni pieprzyć? Mam czym, to mi wolno
tesa1959 / 2011-11-13 21:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Oj, nie chwal się :)
tylko uważaj na biedronia bo skorzysta / 74.120.15.* / 2011-11-13 21:29
rób sobie dobrze gdzieś w ustronnym miejscu, jeżeli faktycznie masz czym
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-13 21:47

rób sobie dobrze gdzieś w ustronnym miejscu

A mnie się podoba to robić akurat tutaj
tesa1959 / 2011-11-13 22:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wiem ... nie na temat, ale dobre:)
A Ty jak pijesz?
http://www.satyr.pl/satyr,a-ty-jak-pijesz,bc3.html
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-13 22:22

http://www.satyr.pl/satyr,a-ty-jak-pijesz,bc3.html

Rewelacja! A ja? Jak wampir i pediatra najczęsciej. Poza tym to tez jeszcze zalezy z kim piję. Na ogół dopasowuję się - jestem elastyczny
tesa1959 / 2011-11-13 22:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie dorównałabym, bo ja.... jak krawcowa - naparstkiem :) jak już nie mam wyjścia:)
Amerykanin / 159.205.133.* / 2011-11-13 08:55
Panie Prezesie, co Panu zostalo powrzeszczec na ksiezyc, nic innego. W polityce zagranicznej Premier Tusk nie daje Panu oddychac. I dobrze ze mamy Premiera Tuska, bo gdyby bylo PiS, skutki bylyby oplakane. Niech Pan jeszcze troche pokrzyczy, bo to juz koniec nie tylko Pana ale calego PiS-u. Do nastepnych wyborow panska Partia zniknie z sceny politycznej, wyparuje jak kamfora. Polityka zagraniczna PO jest zgodna z ukladem jaki mamy, a wiec poprawna.
ździcho / 213.146.41.* / 2011-11-13 19:25

Niech Pan jeszcze troche pokrzyczy

Zastanawiasz się trochę co piszesz? Niech jeszcze pokrzyczy? Popatrz na wpisy ponizej, do jakich konsekwencji prowadzi do jego krzyczenie. Wyzwala w ludziach żądzę mordu, nienawiści. Dać każdemu z nich choćby kawałek gnata, to zobaczyłbyś, co by się działo. Ja mówię: Niech zamknie ten swój nienawistny ryj, bo doprowadzi do rozlewu krwi w końcu narodowy socjalista pieprzony.
zabawne faktycznie / 74.120.12.* / 2011-11-13 20:55
buhahaaa. Sędzia pieprzony nad Jarkiem sądy rozpościera. Typowe zresztą, brudną nienawistną, własną zresztą mordę, do innych dopasowywać. Wielce zabawne, a gdyby dać śmieciowy kawał gnata?
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-13 21:22

Sędzia pieprzony nad Jarkiem sądy rozpościera.

Co? Uraziłem twoje bałwochwalcze uczucia religijno-nazistowskie? Jeżeli tak, to dobrze. ego właśnie chciałem. Dokopać Jarkowi też, bo działa mi na nerwy. ie jest głowa państwa, więc mogę sie nad nim pastwić ile chcę.
co za bieda / 74.120.15.* / 2011-11-13 21:33
nerwy puszczają?, w kwestii Jarka?. Ło Jezu i nikt tego w zasadzie nawet nie chciał?.
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-13 21:49

nerwy puszczają?

Nic nie puszcza. Nakręcam się tak celowo. Jemu wolno sie nakręcać to mnie też wolno.
tesa1959 / 2011-11-13 22:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niektórzy bardziej pastwią się nad głową państwa, ale radzę, nie nakręcaj się za bardzo, bo sprężyny mają granice wytrzymałości i ... nie dokończę, nie wypada mi:)
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-14 00:03

nie
nakręcaj się za bardzo

Nakręcam się minimalnie. Ja próbuję tylko uswiadomić tym wściekłym Kaczakom, ze NAJROZSĄDNIEJ było zmienić trasę tego marszu, bo to by zminimalizować efekty ewentualnej scysji i mieć świety spokój z huliganami, ale Jarusiowi byłoby graj w to, by właśnie do takiej konfrontacji dopuścić, nawet za cene ewentualnego pokieraszowania maszerujacych, byleby miec tylko pretekst do tego, by spuścić tym Niemcom jak największy łomot czy obarczyć mozliwie najcięższymi sankcjami). To jest człowiek mściwy i pełen przemocy.
tesa1959 / 2011-11-14 06:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niestety, też tak go odbieram, za co dostaje mi się na tym forum.
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-14 07:20

Niestety, też tak go odbieram, za co dostaje mi się na tym
forum.

To teraz wyobraź sobie te sama sytuację, tyle, że on ma władzę. Ci niemieccy huligani zostaliby rozczłonkowani pałami na krwawą miazgę na asfalcie, albo byłaby wojna z Niemcami. Ten człowiek musi mieć wroga, bo to go utrzymuje przy życiu i jako takich zmysłach.
tesa1959 / 2011-11-14 07:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No tak. Jak już zabrakło mu zewnętrznych wrogów , to znalazł sobie we własnych szeregach. Pamiętam rządy PiS jako pełne niepokoju i kłótni. Dobrze, że nie udało mu się wygrać wyborów, chociaż ja nie widzę w naszej rzeczywistości nikogo, kto zająłby się krajem, a nie prywatą.
Już jesteś w pracy? A ja właśnie się przygotowuję po dwutygodniowym L-4 i jadę na 10.40.
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-14 08:06

Pamiętam rządy PiS
jako pełne niepokoju i kłótni.

i segregowanie ludzi wg ras, nacji i poglądów.
nie widzę w naszej
rzeczywistości nikogo, kto zająłby się krajem, a nie
prywatą.

Bo nikogo takiego NIE MA, NIE BYŁO I NIE BĘDZIE NIGDY. Nawet, gdyby ktoś chciał naprawdę, to by nie umiał. Nie można dogodzić wszystkim. Już kiedyś mówiłem: proces ześwinienia się człowieka rozpoczyna się od jego pierwszych awansów na szczeblu gminnym, więc nie ka takich ludzi, którzy chcieliby robić dobrze komukolwiek innemu poza sobą samym i swoim szwagrom, zięciom itp.
Już jesteś w pracy?

Dokładnie od tej chwili:)
tesa1959 / 2011-11-14 08:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

proces
ześwinienia się człowieka rozpoczyna się od jego
pierwszych awansów na szczeblu gminnym, więc nie ka
takich ludzi, którzy chcieliby robić dobrze komukolwiek
innemu poza sobą samym i swoim szwagrom, zięciom itp.

Niekoniecznie. Znam takiego posła, który działa na rzecz ludzi biednych, skrzywdzonych, niepełnosprawnych. Bezinteresownie, bo za darmo, jego kancelaria oferuje usługi prawnicze. Tyle, że on nie pcha się do rządu, a od "wieków" jest posłem. Myślę, że naprawdę uczciwych ludzi jest dużo, tylko niekoniecznie chcą pchać się w pierwsze szeregi.
i segregowanie ludzi wg ras, nacji i poglądów.

właśnie... wyleciało mi to z pamięci, a przecież przez całą kampanie wyborczą toczyłam bój o poszanowanie godności człowieka głównie z Botyckim, działaczem PiS.
ździcho gienowefa / 62.244.153.* / 2011-11-14 11:06

Niekoniecznie. Znam takiego posła, który działa na rzecz
ludzi biednych, skrzywdzonych, niepełnosprawnych.
Bezinteresownie, bo za darmo

Bo jeszcze sie nie dochrapał tego, na czym mu zależy, więc jest na etapie robienia wrażenia. Człowiek naprawde dobry zostaje wolontariuszem, a nie posłem i jedzie pomagać np. do Etiopii czy gdzieś tak.
pchać się w pierwsze szeregi.

Ja nie mówię o pierwszych szeregach,l tylko o szeregach w ogóle.
z Botyckim, działaczem PiS.

A jaki on tam działacz PiS? On by pewnie chciał nim być, tylko jego tam nie chcą, bo by im tylko obciachu narobił. Chociaż od momentu jak Kaczaki przegrały, to się nie odzywa...
tesa1959 / 2011-11-14 15:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


Bo jeszcze sie nie dochrapał tego, na czym mu zależy,

Nie wiesz co mówisz. Gdyby zależało mu na dochrapaniu, to zrobiłby to prze te 20 lat. Do Etiopii... w Polsce też wielu ludzi potrzebuje pomocy, a jako poseł może więcej niż jako wolontariusz.
Chociaż od momentu jak Kaczaki przegrały, to
się nie odzywa...

Już po przegranej stoczyłam z nim bitwę,
http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/kaczynski;jest;jak;samiec;alfa,5,0,945413.html
a twierdził, że jest działaczem. Od tamtej pory faktycznie, nie odzywa się.
ździcho gienowefa / 77.254.239.* / 2011-11-14 16:16

Gdyby zależało mu na dochrapaniu,
to zrobiłby to prze te 20 lat.

Albo i nie. Inni co tez chcieli się dochrapać mieli większa siłę przebicia niż on i go stratowali po drodze. Może bardziej wyszczekani, bardziej ekspansywni...
Do Etiopii... w Polsce
też wielu ludzi potrzebuje pomocy

Tylko Polska? Reszta świata to już be?
jako poseł może
więcej niż jako wolontariusz.

pewnie ze może więcej, on może KAZAĆ, nie musi ROBIĆ. Dlatego ja twierdzę, że prawdziwym sprawdzianem szlachetnych intencji jest wolontariat właśnie, narażanie się, znoszenie niewygód itp, a nie wydawanie dyspozycji zza wypasionego mahoniowego lub hebanowego biurka i dostawanie za to orderów, dyplomów i nagród pieniężnych.
Od tamtej pory
faktycznie, nie odzywa się.

To by oznaczało, ze faktycznie może być działaczem
tesa1959 / 2011-11-14 16:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Poniżej miało być Polska. Nie wiem dlaczego nie wskoczyła wielka litera.
tesa1959 / 2011-11-14 16:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Tylko Polska? Reszta świata to już be?

Nie powiedziałam, że tylko polska, a reszta be. Sama płacę na dziewczynkę z Kenii, którą zajmują się misjonarze franciszkanie, a moja szkoła, z mojej inicjatywy zaadoptowała dwie jej siostry. to się nazywa adopcja na odległość. W świecie pracuje wielu na rzecz tamtych ludzi, a pomagają im mieszkający w kraju. Nie mogą przecież wszyscy wyjechać.
prawdziwym sprawdzianem
szlachetnych intencji jest wolontariat właśnie,

Nie może istnieć tylko i wyłącznie wolontariat. potrzebni są też ci, którzy tworzą możliwości działania takich wolontariatów. Bez odpowiedniego prawa i wolontariat byłby bardzo kulawy.
on może KAZAĆ

Niekoniecznie tylko kazać, bo urządza imprezy charytatywne, sam z własnych środków wspiera potrzebujących. W społeczeństwie potrzebne są różne funkcje. Nie można ograniczyć się tylko do wolontariatu. W dodatku on ma tu rodzinę. Co, ma ich zostawić i jechać w świat jako wolontariusz? Wtedy okazałby się odpowiedzialnym człowiekiem?
To by oznaczało, ze faktycznie może być działaczem

Czytałeś nasz spór?
ździcho gienowefa / 77.254.239.* / 2011-11-14 17:34

płacę na dziewczynkę z Kenii, którą zajmują się
misjonarze franciszkanie, a moja szkoła, z mojej
inicjatywy zaadoptowała dwie jej siostry.

I to jest właśnie OK.
potrzebni są też ci, którzy tworzą możliwości działania
takich wolontariatów.

Ano są. Ale to zaraz nie musi oznaczać, że to szlachetni ludzie. Oni se siedzą, uchwalają, piją najlepsze trunki, opychają się kawiorami, a to wszystko za nasze pieniądze.
Nie może istnieć tylko i wyłącznie wolontariat.

Ale przecież ja nie o tym mówię. Ja mówię o tym, ze jedni się narażają, poświęcają, a inni pchają się do koryta by pasożytować, ciemiężyć lub jedno i drugie. No i którzy maja szlachetne pobudki? Pierwsi, czy drudzy? Ja mówię o tym.
W dodatku on ma tu rodzinę. Co, ma ich zostawić i jechać
w świat jako wolontariusz?

A czy ja mówię o nim? Ogólnie mówię, że posłowie to pasożyty, bo z tych ustaw i tak nic nie wynika. Jeden zgłosi wniosek, a drugi zawetuje, a potem razem napiją się wykwintnej gorzały za pieniądze podatników, A PROBLEM DALEJ STOI W MIEJSCU. Nikt mi nie wmówi, że pchanie się do sejmu wynika z chęci robienia dobrze KOMUŚ tylko nie SOBIE.
Czytałeś nasz spór?

Z Botyckim? Nie. Nie chce mi się
tesa1959 / 2011-11-14 18:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Oni se siedzą, uchwalają, piją najlepsze trunki

Nie wszyscy. Zrozum, że na tego posła nie ma haków.
bo z tych ustaw i tak nic nie wynika

tu masz dużo racji.
Nikt mi nie wmówi, że
pchanie się do sejmu wynika z chęci robienia dobrze
KOMUŚ tylko nie SOBIE.

Komuś i sobie, bo tylko komuś, to też nie wierzę.
I to jest właśnie OK.

Tak robi wielu ludzi, ale tych dzieci jest mnóstwo w Kenii, Somali i innych krajach. Moja córka zadeklarowała też chęć adopcji. Uzależniła to od tego, czy dostanie pracę, bo zrezygnowała z dotychczasowej, gdyż przeniosła się na drugi koniec Polski do chłopaka. Od dzisiaj rozpoczęła pracę, więc jeszcze jedno dziecko będzie mogło chodzić do szkoły i mieć utrzymanie, a to tylko 50 zł miesięcznie (miesięczne całkowite utrzymanie w Kenii).
ździcho gienowefa / 77.254.239.* / 2011-11-14 18:22

Zrozum, że na tego posła nie ma haków.

Ej, zaraz! To, ze nie ma na niego haków, to zaraz oznacza, że to altruista, co od ust sobie odejmie, by dać innym? A za czyje on pieniądze sobie tak filantopuje? Za swoje?
Komuś i sobie

O!
Od dzisiaj
rozpoczęła pracę, więc jeszcze jedno dziecko będzie
mogło chodzić do szkoły i mieć utrzymanie

No i jestesmy u sedna. Ona rozpoczęła PRACĘ w przeciwieństwie do posłów, którzy prowadzą pasożytniczy tryb życia. Ona to dziecko utrzyma za swoje UCZCIWIE zarobione pieniadze. A poseł co? On robi komuś dobrze za pieniądze, których kogoś innego POZBAWIŁ za pomocą róznych kruczków prawno-ekonomicznych. Jeden wyrwał zębami drugiemu i dał to innym, którzy jego samego utrzymują z własnych podatków. I to ma być uczciwe i szlachetne?
tesa1959 / 2011-11-14 18:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dobra, nie zdołam Ciebie przekonać, że mój poseł jest uczciwy i wrażliwy i wcale nie jest zbytnio bogaty, jak inni, a więc nie jest przekrętem, ani pasożytem. I to tyle. koniec tego tematu.
O!

A Ty pracujesz nie dla siebie? Bo ja pracuję dla siebie i rodziny, ale potrafię się dzielić z potrzebującymi w miarę swoich możliwości.
ździcho gienowefa / 77.254.239.* / 2011-11-14 19:09


A Ty pracujesz nie dla siebie?

Tak. Ale ja pracuję. Ponadto ODPOWIADAM za efekty swojej pracy i za błędy w niej popełnione. A poseł? Dróżnik kolejowy i palacz w kotłowni mają więcej roboty i więcej odpowiedzialności niż poseł. Poseł za nic nie odpowiada i nie ponosi konsekwencji za byki, które strzela. A za dietę ustawia se rodzinkę, szwagrów.
mój poseł jest
uczciwy

Uczciwością to najdalej z tego co wiem, to mozna sobie zapracować na stanowisko kierownicze w zakładzie pracy, bo na to zapracowuje się ciężką harówą i na ogół inicjatywa awansu wychodzi od szefa i bywa niemałym zaskoczeniem dla pracownika, bo sie tego ani spodziewał. I na tym się uczciwość kończy.Potem zaczyna się pchanie, parcie na szkło, zaczynają się kłamliwe obietnice typu: "Zrobię dla naszego miasta to i to, tylko podpiszcie mi listę" a wie, że nie zrobi, bo albo nie chce czegoś zrobić, albo wie, ze się nie da.
ale potrafię się dzielić z potrzebującymi w
miarę swoich możliwości.

Domyśliłem się. Ciekawe, czy posłowie też potrafią. Wątpię.
tesa1959 / 2011-11-14 19:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Zrobię dla naszego miasta to i to,
tylko podpiszcie mi listę" a wie, że nie zrobi, bo
albo nie chce czegoś zrobić, albo wie, ze się nie da.

Nic nie obiecywał, a robi. Nawet swego czasu załatwił konferencje prasową dla młodzieży - posłów na Sejm Dzieci i Młodzieży, a także zakwaterowanie na czas obrad w hotelu sejmowym, oczywiście dla tych ze swego regionu (mój syn wygrał ten konkurs i też był posłem). Załatwił komputery mojej szkole, gdy dyrektorka zwróciła się do niego z ta prośba. Moja szkoła miała komputery nie później niż te w Warszawie, bo od początku, gdy tylko informatyka weszła do SP. To dzięki niemu. Więcej nie będę pisać, bo za dużo tego. W tej kampanii były tylko ulotki i nic więcej, a ludzie i tak głosowali na niego. Jest w Sejmie od początku. Myślisz, że byłbym, gdyby był interesowny? Ludzie dobrze go tu znają, bo mieszka w sąsiedniej gminie wiejskiej, w odległości 7 km od mojego miasta.

Ciekawe, czy posłowie też potrafią.
Wątpię.

Ten, tak. Wspomaga tych, którzy nie mają na specjalistyczne operacje, zakup wózków inwalidzkich czy rehabilitacji itp.

A gdzie twoje postanowienie, że nie usiądziesz w domu do kompa? :)
ździcho gienowefa / 77.254.239.* / 2011-11-14 19:45

Nic nie obiecywał, a robi.

Nie obiecywał. Bez podjęcia jakichkolwiek zobowiązań został posłem ot tak sobie za piękne oczy? A to wszystko, co załatwił, to załatwił za swoje? A jeżeli załatwił, to był jego obowiązek, do którego się zobowiązał, a nie wspaniałomyślny gest. Poza tym dziś nic sie już nie załatwia, dziś już wszystko można kupić, zwłaszcza komputery. Dyrektorka dała mu kasę, to kupił. Co w tym nadzwyczajnego?
Jest w Sejmie od początku.

Od początku czego?
Wspomaga tych, którzy nie mają na
specjalistyczne operacje, zakup wózków inwalidzkich czy
rehabilitacji itp.

Za swoje, czy za dietę? Bo to nie to samo. Zresztą pytanie retoryczne, bo na pewno ani za swoje zarobione, ani za dietę.
A gdzie twoje postanowienie, że nie usiądziesz w domu do
kompa? :)

Postanowienie powziąłem do czasu zmiany czasu. Na zimowy:)
tesa1959 / 2011-11-14 20:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Dyrektorka dała mu kasę, to kupił.
Co w tym nadzwyczajnego?

Właśnie, że nie dała, bo ona wszędzie wszystko załatwiała. To było 11 lat temu i wtedy jakoś tam była możliwość załatwienia z ministerstwa, już nie pamiętam jak to było. fakt, że dzięki niemu mieliśmy jako pierwsza szkoła nawet w powiecie.
Nie obiecywał.

Pewnie na początku obiecywał, nie pamiętam, ale teraz już nie musi. Wystarczy, że startuje i w punktach na ulotce przypomniał, to co zrobił.
Za swoje, czy za dietę?

To akurat za swoje, bo jest teraz już zawodowym posłem i tylko z tego żyje oraz pensji żony. Zresztą, ja Ciebie nie przekonam do niego, a to i tak nie ma znaczenia, bo to inny okręg wyborczy. Tyle powiem, sąsiadów się zna.
Zresztą
pytanie retoryczne, bo na pewno ani za swoje zarobione,
ani za dietę.

A to już prawie pomówienie :).
Postanowiłeś zmienić płeć i przyzwyczajasz się do żeńskiego imienia ?:))
ździcho gienowefa / 77.254.239.* / 2011-11-14 20:39

wtedy jakoś tam była
możliwość załatwienia z ministerstwa

No właśnie - koneksje, układy. A może to było przeznaczone dla dyrektorki szkoły w Zamościu i ten to sprzątnął:)
Pewnie na początku obiecywał, nie pamiętam, ale teraz
już nie musi.

Czyli jedzie na opinii. Fajnie takiemu...
To akurat za swoje, bo jest teraz już zawodowym posłem

Zatem jednak nie za swoje (słowo "swoje" oznacza tu ZAROBIONE pieniądze), bo dieta poselska to nie zarobek. Dietę poselską dostaje się czy się stoi, czy się leży.
Zresztą, ja Ciebie
nie przekonam do niego

Nawet jeżeli przekonasz, to i tak będę stawiał kontrę, bo taka dyskusja, gdzie obie strony maja to samo zdanie jest diabła warta. Ja nie kontruję z przekonania, ja kontruję dla sportu.
A to już prawie pomówienie :)

"prawie" robi wielką róznicę:)
Postanowiłeś zmienić płeć i przyzwyczajasz się do
żeńskiego imienia ?:))

Nie. Gdyby tak było, to używałbym tylko imienia Gienowefa. Używam obu, bo lepiej przeretransseksualizować się na hermafrodytę w razie czego, jakby kiedyś zamarzyło mi się zostać posłem. Patentem Grodzkiej już bym nikogo nie zaskoczył, bo to już było:)
tesa1959 / 2011-11-14 21:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Dietę poselską dostaje się czy się stoi, czy
się leży.

Ani nie stoi ani nie leży, ale działa, także w Sejmie. Należy do posłów, którzy wygłosili najwięcej interpelacji.
bo lepiej
przeretransseksualizować się na hermafrodytę w razie
czego,

własnie coś podobnego miałam na myśli.
Mam dzisiaj humor nie z tej ziemi. Okazało się, że moja córka jest zatrudniona jako asystentka zarządu, ale nie w charakterze sekretarki (tak myślała), ale ma mieć pieczę nad kierownikami działów, a w przyszłości prezes spodziewa się, że będzie decyzyjna tzn. tak jakby v-ce. Ciesze się niezmiernie, że ma możliwości rozwoju. A ja kiedyś marzyłam, żeby tylko udało się jej skończyć liceum, a o maturze nawet nie śniłam. Zdała maturę, skończyła studia (wprawdzie tylko licencjat, bo dalej nie chciało się jej). W poprzedniej pracy awansowała, a tu po rozmowie i CV(przyjęto jeszcze dwie, ale te już sekretarki do działów) tak doceniona.:)
ździcho hermann-afrodyta / 77.254.239.* / 2011-11-14 21:17

Ani nie stoi ani nie leży, ale działa, także w Sejmie.

Słusznie. Tam się siedzi i przciska guzik.
Należy do posłów, którzy wygłosili najwięcej
interpelacji.

Ależ mi ciężka harówa! A jaka odpowiedzialność! A córa odnosi sukcesy, bo pracowita jest.
tesa1959 / 2011-11-14 21:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
O pośle koniec, bo jesteś wredny i robisz mi na złość:). A córa była strasznym leniem w szkole. ambicja ruszyła w połowie szkoły średniej i okazało się, że jest zdolna i ambitna i to teraz owocuje. Jednak łatwo się stresuje i wtedy ma niską samoocenę. Wtedy cała rodzina staje na głowie, aby ją postawić na nogach :). Życzę Ci, abyś był nie mniej zadowolony ze swoich córek, jak ja ze swoich dzieci. W dodatku synową też mam super (wiem, już kiedyś dziwiłeś się, że teściowa chwali synową). A dlaczego mam nie chwalić, skoro ona traktuje mnie jak mamę a nie jak teściową. Mamy wspólny język i nie owijamy w bawełnę, jeśli coś się nie podoba. zasada - zawsze jasne sytuacje, bez niedomówień.
ździcho gienowefa / 77.254.239.* / 2011-11-14 21:56

O pośle koniec, bo jesteś wredny i robisz mi na złość:)

No a coś myślała?:) Ja tam nie wiem jaki on jest. Jak już wspomniałem - kontruję dla sportu.
Życzę Ci, abyś był
nie mniej zadowolony ze swoich córek, jak ja ze swoich
dzieci.

Już teraz jestem nie mniej, ale dzięki. Tobie - teściowo, co ma synową, też zyczę powodziska:)
tesa1959 / 2011-11-14 22:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Takich zięciów Ci życzę:) i żebyś był też takim teściem:), aby zięciowie byli Ci synami, tak jak moja synowa jest mi jak córka:). Wtedy wszystko się układa.
Jak
już wspomniałem - kontruję dla sportu.

Fakt, nie od razu się zorientowałam:), ale jednak się zorientowałam. Więc chyba wraca porozumienie? Byle tylko nie zaczynać drażliwych tematów:)
ździcho gienowefa / 77.254.239.* / 2011-11-14 21:19
P.S. Ja też umiem wygłaszać interpelacje. Szczególnie jak się nawalę:)
tesa1959 / 2011-11-13 20:22 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale co Ty mówisz???? To przecież wina Tuska, to on wzywa do nienawiści, a Kaczyński postępuje zgodnie z przykazaniem miłości :)
door / 83.12.255.* / 2011-11-13 20:58
Janusz Palikot nie przestaje zaskakiwać. Tym razem za namową dziennikarzy "Super Expressu", aby uwiarygodnić swoje słowa, poddał się badaniu na wykrywaczu kłamstw. Dzięki eksperymentowi wyszło na jaw między innymi to, że polityk ustalał z Donaldem Tuskiem ataki na Jarosława Kaczyńskiego.
tesa1959 / 2011-11-13 21:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A skąd o tym wiesz?
tesa1959 / 2011-11-14 06:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A skąd pewność, że mówił prawdę o tym wykrywaczu kłamstw?
tesa1959 / 2011-11-14 22:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
a w sieci to istnieje sama prawda? A moŻe jest to nagranie z wykrywacza kłamstw?
tesa1959 / 2011-11-14 22:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A możesz mi zaoszczędzić czasu i podać link?
3gz3kutoR / 89.230.87.* / 2011-11-13 09:44

Polityka
zagraniczna PO jest zgodna z ukladem jaki mamy, a wiec poprawna.

Lubisz się schylać po mydło? Bo taka jest POlityka zagraniczna obecnie!
Amerykanin / 159.205.133.* / 2011-11-13 12:10
Juz wczesniej to bylo, bohaterzy twego typu zaraz potem wrzeszczeli O Boze. Chcesz powtorki, wec zrzynaj bohatera. Chociez co tam wymagac od na zdroweczko. Rozsadek utopil sie w kieliszku, tylko Premier zachowal zdrowy rozsadek.
mk34 / 194.153.119.* / 2011-11-13 12:09
beszczelnosc tego malego czlowieka nie zna granic. Juz mi sie nie chce nawet sluchac tego belkotu tego caleg PISu, zenada i tyle.
Elendir / 2011-11-13 07:38 / Łowca czarownic

Niemcy bijący Polaków

Wymiar symboliczny tej kwestii to dopiero PiS usiłuje nadać. Pewnie w Państwie Prawa Kaczyńskiego Niemców by aresztowano od razu po przekroczeniu granicy...

A swoją drogą ciekawe co Kaczyński by odpowiedzia na pytanie czy jest antyfaszystą?
Lumen111 / 93.105.116.* / 2011-11-13 09:41

Wymiar symboliczny tej kwestii to dopiero PiS usiłuje nadać. Pewnie w Państwie Prawa Kaczyńskiego
Niemców by aresztowano od razu po przekroczeniu granicy...

Panie Elendir nie trzeba faszystów z Niemiec któży przyjechali wspomuc faszystów z polski (lewacką anfifę) aresztować...
Wystarczy że odpowiednie służby które wiedzą że faszyści z Niemiec którzy przekroczyli granicę z Polską zostaną odpowiednio spowolnieni. Przyjazd do warszawy w późnych godzinach wieczornych. A zapewniam pana że niemieccy faszyści nawet by Warszawy nie zobaczyli. sami zawrócili by do Berlina...
Za narażenie zdrowia i życia obywateli Polskich po przez zaniechanie działań w stosunku do faszystów polsko (Antifa) niemieckich pan Premier Donald Tusk powinien stanąć przed trybunałem s stanu...
ździcho / 213.146.41.* / 2011-11-13 19:30

Wystarczy że odpowiednie służby które wiedzą że faszyści z Niemiec którzy przekroczyli
granicę z Polską zostaną odpowiednio spowolnieni.

Taa, to Niemiec Tusk tych bandziorów zawezwał...a potem wszystko dokładnie tak jak piszesz. Do Norymbergi go! A Tobie życzę rychłego powrotu do zdrowia.
tesa1959 / 2011-11-13 20:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Tylko, że Europejski Trybunał Sprawiedliwości jest w Luksemburgu, a międzynarodowy w Hadze:)
ździcho / 62.244.147.* / 2011-11-13 21:24
Niewazne. Do Norymbergi go! :)
tesa1959 / 2011-11-13 21:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A może bez sądu od razu do Alcatraz.
ździcho Bormann / 62.244.147.* / 2011-11-13 21:58

A może bez sądu od razu do Alcatraz.

Nie. Stamdad była ucieczka. Clint Eastwood stamtąd nawiał:) A co do tej Norymbergii - chodziło mi o analogię do procesu hitlerowców, bo chciałem sie podroczyć z Lumenem111, bo mnie rozbawił do łez.
tesa1959 / 2011-11-13 22:05 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wiem, ale też chciałam podroczyć się z Tobą :). A Lunen111... trudno o większą infantylność.
Budyń / 89.72.232.* / 2011-11-13 12:03
@Lumen11
W zasadzie każdy rząd po PRLowski który popierał zjednoczenie Niemiec i zadłużał kraj powinien tam trafić - a dla Płemieła akurat ten incydent powinien być bodaj dopiero 10 zarzutem w kolejności...
dgen / 2011-11-13 08:43 / Tysiącznik na forum
wyobrażasz sobie kilka autokarów z polskimi bojówkarzami spokojnie wjeżdząjący do berlina w wiadomym celu ?
sam sobie odpowiedz czy to byłoby możliwe
Elendir / 2011-11-14 06:51 / Łowca czarownic
Wydaje Ci się że w Berlinie rozróby się nie zdarzały? Naprawdę?
3gz3kutoR / 89.230.87.* / 2011-11-13 08:29
Jestem antyfaszystą, ale jestem nacjonalistą.

A ty jesteś za głupi żeby takie sprawy pojąć!
Elendir / 2011-11-14 06:48 / Łowca czarownic

faszysta -
człowiek wyznający skrajnie narodową ideologię

źródło: słownik języka polskiego

A ty jesteś za głupi żeby takie sprawy pojąć!
studentwww / 83.26.255.* / 2011-11-13 00:50
tego nie pokarzą w TVP
youtube.com/watch?v=iEJn3SvnQlY
studentwww / 83.26.255.* / 2011-11-13 00:43
Blumsztajn niemieckimi pałami uczy Polaków tolerancji
polecam: www.kontrowersje.net/tresc/wstyd_dla_nas_zydow_przepraszam_za_najgorsza_ze_wszechzydowskich_twarzy
46h4 / 89.231.81.* / 2011-11-13 00:03
Lewackie media lewacka władza.
Budyń / 89.72.232.* / 2011-11-13 00:00
W każdym Państwie zdarzają się rozruchy, ale fakt że zorganizowana grupa obcokrajowców może tak po prostu przyjechać i bez konsekwencji zakłócić legalną manifestację stanowi naprawdę smutny precedens.

Ciekaw jestem, co by było gdyby np. kilkudziesięciu polskich narodowców w Niemczech np.zdemolowało pomniki Konrada Adenauera....
Elendir / 2011-11-13 07:31 / Łowca czarownic
Najprawdopodobniej zostaliby zatrzymanie przez policję i skazani. Czy inaczej będzie to wyglądać w Polsce?
Budyń / 89.72.232.* / 2011-11-13 00:02
Natomiast, dodam jeszcze - symptomatyczne jest to, że wobec eksplodującego zadłużenia i kłamstw na miarę Bauca - Prezes milczy.....
aVox / 178.181.66.* / 2011-11-12 23:34
Zdrajcy rządzą naszym krajem.
Patriotyczna manifestacja z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości spowodowała panikę rządu Tuska i ratusza z HGW.
Oni boją się Polaków i polskiego patriotyzmu!!! - na ratunek wezwali sobie gejów, lesby i nienieckich lewaków - a każdy z nich jak Tusk miał dziadka w wehtmachcie.
d23d2d23 / 93.157.66.* / 2011-11-12 22:40
Smolensk to sprawiedliwosc a niemcy i kibole to twoi koledzy, przeciez odwiedzacie ich w p******, dobrze ze lali polaków
śmiechu warte / 83.4.116.* / 2011-11-12 22:12
HISTERIA OPOZYCJI I DZIENNIKARZY - 200 ludków w p****** co to w porównaniu z tysiącami spalonych samochodów w anglii czy francji i dziesiątki tysięcy zatrzymanych i wielotysięczne mandaty w euro po kilkutygodniowych walkach ulicznych. OGÓLNIE NUDA I TYLE !!!
trelemorele / 89.78.12.* / 2011-11-12 20:46
a kogo obchodzi chora opinia chorego człowieka...
ritz / 153.19.49.* / 2011-11-12 20:59
A kogo obchodzi chory post chorego trola?
initat / 153.19.49.* / 2011-11-12 20:18
Mi się ta cała akcja kojarzy ze starym jak europejska cywilizacja powiedzeniem: "Dziel i rządź". Państwo jest coraz bardziej podzielone i zdestabilizowane, ale przynosi to tylko profity. Więcej ludzi głosuje na partię miłości, media będą trąbić przez miesiąc o zamieszkach, zamiast o reformie finansów publicznych (tak samo jak w przypadku obrońców krzyża).
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy