Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński skraca wystąpienia, PiS łagodzi wizerunek

Kaczyński skraca wystąpienia, PiS łagodzi wizerunek

Wyświetlaj:
propozycja / 83.29.119.* / 2011-08-28 12:07
Chodzą słuchy,że trwają prace nad wdrożeniem podatku katastralnego od stycznia 2013. Podają liczby od 1% wartości nieruchomości rocznie do nawet 2% w przypadku nieruchomości należących do firm.

Może by tak money jako portal finansowy zajął się tematem ?
marzyciel-8 / 89.77.45.* / 2011-08-28 12:04
PiS łagodzi wizerunek?
buhahahahah
To tak jakby napisać, że ktoś chce wygładzić Molosa :)))
załamany1234 / 31.63.217.* / 2011-08-28 11:19
Ludzie obyci. Prośbę mam. Zorganizujcie jakąś akcję na Facebooku czy innych portalach (sam jestem nie obyty) przeciw TVNowi bo to co ta telewizja wyczynia przechodzi ludzkie pojęcie. Tęsknię za obiektywizmem Dziennika Telewizyjnego. Hasło "TVN, nie kłamcie chociaż do końca wyborów" " albo inne. Tylko sugestia . Załamał mnie szczególnie ten artykuł. http://www.tvn24.pl/-1,1715473,0,1,hofman-drwi-z-chlopow--sam-ma-ziemie-orna,wiadomosc.html Znowu bawią się w przeinaczanie słów. I znowu przez tydzień ciągnąć będą ten temat. Pozdrawiam
tesa1959 / 2011-08-28 09:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10185827,Polityk_PO____Haslo_wyborcze_PiS_to_moje_haslo___.html
arti8 / 2011-08-28 09:36 / Bywalec forum
PO panicznie boi się stracić władzę, bo wtedy na jaw wyjdą przestępstwa i będą musieli odpowiedzieć przed sądem.
Floyd / 2011-08-28 10:23 / Tysiącznik na forum
Ale najpierw PiS będzie musiał zmienić sędziów na tych właściwych.
tesa1959 / 2011-08-28 10:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jak wygrają, to Ziobro postara się o odpowiednich, nie martw się :)
mmar / 212.49.52.* / 2011-08-28 11:51
Ziobro jako donosiciel juz zbieral doswiadczenia na studiach - wsypal swoich dwoch wspolokatorow z akademika - ale takim trzeba byc zeby nalez do PiSu, rozumiem tych co zaciekle bronia prezesa, placi po 2 zlote za komentarz wiec moga pisac co im slina na jezyk przyniesie byleby bronilo tchorza prezesa - dlaczego tchorza - czy ktos zna dokonania Kaczynskich ze okresu walki o demokracje?? czy byli przesluchiwani?? nie, czy byli internowani?? nie, czy strajkowali?? nie, napisali doktoraty w ktorych chwalili doktryne socjalistyczna, a jak je obronili nie znajac jezykow obcych?? to jest dla mnei pytanie za 100 punktow, do obrony doktoratu trzeba zdac egzamin z jezyka obcego - ani jeden ani drugi nie znali ani slowa w jakimkolwiek jezyku - wiec?? lewe doktoraty od komunistow za zaslugi??
zastanowcie sie obroncy prezesa zanim zacznie pisac ze jestem chory psychicznie, ze jestem popaprancem - wole byc takim niz zakompleksionym, ciemnym zwolennikiem PiSu
tesa1959 / 2011-08-28 12:03 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wszystko prawda, poza jednym: w czasie, kiedy oni bronili doktoraty nie było obowiązkowej znajomości języka obcego. Można było posługiwać się tłumaczeniami literatury obcojęzycznej przy pisaniu pracy. Znajomością języka obcego należy wykazać się przy doktoracie bodajże od 2000 r.czy coś kolo tego. Nie zmienia to faktu, że na wszystkich studiach magisterskich był nauczany język obcy (angielski co najmniej). Wyjątkiem tu są chyba tylko kierunki pedagogiczne, ale też nie jestem pewna (u mnie nie było języka obcego). Natomiast, kiedy przymierzałam się do doktoratu w 2000 r. okazało się, że najpierw muszę opanować język i( z lenistwa - żartuję - obciążenie rodziną) zrezygnowałam.
tesa1959 / 2011-08-28 09:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Czy ktoś wierzy w zmianę prezesa??? Dopóki prezes pozostanie przywódcą, w Pis nic się nie zmieni. To tylko słowa i nic więcej.
oborowy / 79.185.96.* / 2011-08-28 14:21
Ale tam nic nie trzeba zmieniać. To POmedia Wam tak sugerują, ze prezes musi sie zmieniać.

PiS też nie musi się zmieniać.

Oszustwa i zlodziejstwo kolesiostwo jest jednym z najbardziej czynników który hamuje wzrost gospodarczy.

Wystarczy te czynniki zlikwidować i wszystkim żyje sie lepiej.

Prosze zobaczyc jak po wielu latach korupcji w polskiej pilce noznej spadliśmy na arenie miedzynarodowej na szare doły.
tesa1959 / 2011-08-28 14:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie przeczę, że wzrost gospodarczy jest hamowany, ale za PiS nie był on jego zasługą, a rozpędu, jaki gospodarka nabrała wcześniej. PiS tyle, że nie przeszkadzał i to była polityka asekuracyjna, ale awantur tamtego okresu nie zapomnę i nie jesteś w stanie zmienić mojego zdania dotyczącego wizerunku partii i prezesa. Ani PO ani PiS nie dostaną nawet ułamka mojego głosu.
Nie trzeba nic zmieniać w PiS? Gratuluje optymizmu. Chciałabym go mieć, ale wystąpienia przywódców i nie tylko powstrzymują mnie przed tym. Dlatego KNP.
sigsauer / 213.155.178.* / 2011-08-28 09:07
Znowu Prezes jakieś pigułki bierze?
morze głupków / 83.10.157.* / 2011-08-28 08:58
Jak PO przeznaczy 10% z przekrętów na propagandę wyborczą to to młodych i niedokształcony tak ogłupi.że będzie rządzić po wyborach samodzielnie.
tankuj jak WĄSIK / 31.61.128.* / 2011-08-28 08:40
Nowe wyborcze hasło PiS brzmi: " Jak wygramy będziesz tankował jak WĄSIK- za darmo"

Najnowsze wpisy