Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Smoleńsk to największa tragedia po II wojnie

Kaczyński: Smoleńsk to największa tragedia po II wojnie

Wyświetlaj:
103 / 188.146.255.* / 2010-10-31 19:14
Największa tragedia po II wojnie światowej dla Polski to są lub byli już kaczyńscy. Bliżniaki które zniszczyły kilka lat WOLNEJ POSKI. Został jeszcze jeden, który próbuje jeszcze coś zniszczyć. Cytat z Dziewońskiego- co by tu jeszcze spieprzyć panowie........Szczęście że mamy pana Palikota. Alle jaja.
baletnica / 91.208.10.* / 2010-10-26 16:08
A ja proponuję 10.11.2010 złożyć kwiaty i zapalić znicze w Warszawie na Mickiewicza pod domem rodzinnym Kaczyńskich bo to bybyło odpowiednie miejsce a Pałac Prezydencki zostawmy wreszcie w spokoju.
Prawdziwy Polak / 83.238.46.* / 2010-10-01 23:14
nieźle pan Jarosław się rozkręca... czyli cały okres okupacji przez ZSRR przez związek radziecki powojnie to pikuś w porównaniu z katastrofą lotniczą?? niedługo będzie że katastrofa w Smoleńsku to największa tragedia w dziejach ludzkości... ehhhh.... panie Jarosławie trzeba chyba do psychologa się udać, bo według mnie to pan potrzebuje pomocy lekarskiej
pincio / 2010-10-01 22:33 / Bywalec forum
Panie prezesie Kaczyński. Największą tragedią po II Wojnie Światowej nie jest tragedia pod Smoleńskiem. Tragedią są POLSKIE DZIECI CHODZĄCE DO SZKOŁY GŁODNE, POLACY BEZ PRACY, BRAK POSZANOWANIA PRAWA, TWORZENIE PAŃSTWA POLICYJNEGO ( CBA, CBŚ, POLICJA, STRAŻ MIEJSKA itp. przerost ambicji i uprawnień), SPRZEDAŻ DOPALACZY (umiejętność omijania prawa).
Katastrofa samolotu była tragedią to fakt ale czas wrócić do rzeczywistości.
STAWIAJMY POMNIKI LUDZIOM KTÓRZY WYELIMINUJĄ PROBLEMY O KTÓRYCH PISAŁEM A NIE TYLKO DLATEGO BO ZGINĘLI RZĄDOWI OFICJELE
SumieniePiSokomuchów / 89.187.232.* / 2010-10-01 20:30
Ale widać, dla towarzysza Jarosława nie.
Nie dziwi mnie to jednak!
W końcu przeżył on komunę jak pączek w maśle pod spódnicą mamusi. Ani jego ani - o dziwo - podobno ojca AKowca ze strony komuny nie dotknęły żadne represje.
Tatuś ich miał aż tak dobrą pracę, że udało mu się kupić willę na Żoliborzu!
A synalkowi udało się dzięki Leninowi obronić doktorat.

Tacy ludzie będą wspominać komunę z nostalgią.

Drodzy admini, dlaczego usuwacie posty mówiące prawdę o Kaczyńskich!?
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-10-01 21:55
..

No , a gdyby nawet i ten pomnik postawiono?
To przecież nie tak znów dawno , sporo pomników zostało usuniętych, oj sporo!
Szkoda!
Miałby je teraz naród ku pamięci i przestrodze!
edeq / 178.182.152.* / 2010-10-01 21:40
Może Jarek nie słyszał o egzekucjach tysięcy Polaków po IIWŚ... No cóż...
butthead / 2010-10-01 20:34

Drodzy admini, dlaczego usuwacie posty mówiące prawdę o Kaczyńskich!?

Niestety, money.pl jest wyraźnie propisowski, choć z powodzeniem mógłby się skupić na sprawach gospodarczych. Widać to zbyt trudne, nad czym także ubolewam.
edeq / 178.182.152.* / 2010-10-01 21:41

Niestety, money.pl jest wyraźnie propisowski

eee, bez przesady, po prostu boją się, że jakiś oszołom ich pozwie.
pchelek / 2010-10-01 20:16 / Tysiącznik na forum
To byla katastrofa. katastrofa na żądanie jednego z pasazerow.
Wiekszą tragedią było zamordowanie - strzelanie przez komunistów do stoczniowcow czy Gorników z Kopalni Wujek.
auThorr / 89.25.186.* / 2010-10-01 20:23
Ja proponuję zamiast 96 w różnych gestach zrobić jedną, wielką, z gestem 'fuc k' i skierowaną w stronę pałacu. I to nie dla obecnego prezydenta, tylko dla wszystkich. Ot taki miły gest od społeczeństwa dla naszych rządzących :)
Nie będzie to upamiętniało pechowców z tupolewa, ale też będzie zabawnie :D
JAG1 / 83.20.216.* / 2010-10-01 20:02
Biiiip.
Weź pigułkę !
Weź pigułkę !
Biiiiip.
buc_pucybut / 2010-10-01 19:59 / Tysiącznik na forum
No i 2 największa objęcia władzy przez zakłamane elity UW KLD POsppzprowskie świnie i kolesiów z grubej kreski
Mateusz_Kalisz / 89.228.203.* / 2010-10-14 23:19
Komentowanie Tragedii jest bezcelowe ale to co robi Kaczyński jest gorsze od tego wszystkiego co się stało ludzie zobaczcie co ta POLSKA zrobiła . ludzie piszący bo ta nasz człowiek itd. gówno wiedzą ponieważ Kaczyński niczym sobie nie zasłużył żeby leżeć na WAWELU, Ludzie ogarnijcie się to nie jest Król POLSKI a tylko mohery się tam udzielają !

Pozdrawiam i przemyślcie to co piszecie bo czasami szkoda wchodzić i czytać !

P.S - Co do reszty POLAKÓW to zgodzę się że szkoda ich ale bardziej oni zasłużyli niż Kaczyński !

edit - Moje zdanie i każdy ma prawo się wypowiedzieć a każdy ma inne zadanie.

Najnowsze wpisy