Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Kaczyński szkodzi przedsiębiorcom, Napieralski rodzinie"

"Kaczyński szkodzi przedsiębiorcom, Napieralski rodzinie"

Wyświetlaj:
SKÓRWIEL / 0.0.0.* / 2011-09-21 19:00
wszyscy zaszkodzą ,tylko PO i rostowski są lekarstwem
ZAROZUMIALSTWO CYNIZM EGOIZM
moher_moher / 0.0.0.* / 2011-09-21 18:51
Dzisiejsze protesty na Wall Street

http://www.youtube.com/watch?v=TzLAasLCnak
tesa1959 / 2011-09-21 18:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Do
@@@


Synonimy (polski) dla "oczerniać":
obmawiać pomawiać rzucać oszczerstwa spotwarzać szkalować
http://pl.bab.la/koniugacja/polski/oczerniac

Skad Pani wie co jest w tym liscie?
Czytala go Pani?
Od kiedy wierzy Pani politykom na slowo?

Nie wiem, nie czytałam i nie wierzę politykom na słowo, ale przeczytam i wtedy odniosę się merytorycznie. Póki co poddaje w wątpliwość, że jest to oszczerstwo, a nie twierdzę, że tak jest na pewno..
moher_moher / 0.0.0.* / 2011-09-21 18:21
Na Wall Street w Nowym Jorku protestuje 50 tysięcy ludzi, media o tym nie mówią - Dlaczego?
tsl / 0.0.0.* / 2011-09-21 21:54
Działa to w ten sam sposób co z Światowym Dniem Młodzieży...

O tym jak na placu w pełniej ciszy kilkanaście tysiecy młodych ludzi się modliło się nie mówi, ale o tym że marny promil wizytatorów protestował to we wszystkich mediach pisali...

Kto był to wie że żeby znaleźć te protesty to trzeba było się naszukać i to jak...
moher_moher / 0.0.0.* / 2011-09-21 18:48
No to w związku z tym życzę PO aby wygrali wybory! Zapraszamy! POkażcie co potraficie!

http://www.youtube.com/watch?v=TzLAasLCnak

Rostowski mam nadzieję że nie uciekniesz z kraju!

Pozdrawiam
Stary PiSowiec
listwa / 0.0.0.* / 2011-09-21 17:40
Ryży zaszkodzi i przedsiebiorcom i rodzinie,
jbsuhn nbxc / 0.0.0.* / 2011-09-21 17:08
Do autora artykułu : proszę Pana przedsiębiorcy są ludźmi wykształconymi !
tytussss / 0.0.0.* / 2011-09-21 17:06
Rzeczywiście jazda na maxa.
Rżną nas jak pajacy i lansują się w TV
dzięki za link
http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27428,chcesz-byc-politykiem-smialo-rznij-glupa
konnio / 0.0.0.* / 2011-09-21 16:51
Jak Kaczyński wygra to benzyna będzie po 2 zł za litr, super
kaczynski / 2011-09-21 16:58 / Tysiącznik na forum
jak ja wygram, to beda darmowe mieszkania dla wszystich i igrzyska olimpijskie ( obiecalem w wyborach prezydenckich). o przepraszam , to bylo na prochach! oj, terza tez jestem na prochach, wiec nie bierzcie moich slow na serio moi rosyjscy przyjaciele... wasz jarek
kraton / 0.0.0.* / 2011-09-21 16:37
Panie ministrze. Nie trać pan czasu na gadki. Program "zielonej karty" właśnie ruszył ...
Kafkas / 0.0.0.* / 2011-09-21 16:34
Bloger "Antymaterialny" pojawił się na Nowym Ekranie!!
http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27510,new-world-order-is-coming

http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/27428,chcesz-byc-politykiem-smialo-rznij-glupa
prymu_sek / 0.0.0.* / 2011-09-21 16:38
no polecam gościa.
na salonie zamknęli konto.
konkret jakich mało w świecie obłudy i fałszu, a zwłaszcza polityków
tytusss / 0.0.0.* / 2011-09-21 17:12
Rzeczywiście zbiera i przetwarza najbardziej istotne informacje
Dzięki!
rembert2 / 2011-09-21 16:33 / Tysiącznik na forum
Minister finansow bawi sie w trybuna,poucza ,karci,straszy wojna-Bog sie czasem myli,minister Rostkowski nigdy
kaczynski / 2011-09-21 19:43 / Tysiącznik na forum
myli sie myslac, ze we wszystko wiezymy...
sisley / 0.0.0.* / 2011-09-21 16:16
Chciałbym aby Rostowski usiadł do dyskusji z Prof.S.Gomułką, którego się pozbył z MF za mówienie prawdy. On jednak woli głosić prawdy swoje bez prawa veta czy dyskusji. W Sejmie odmienne zdanie traktował jak atak; z nim nie ma rozmowy.
prof.Wilczur / 0.0.0.* / 2011-09-21 16:25
Gomułka, Rybiński, Gilowska by go zmiażdżyli
kaczynski / 2011-09-21 16:54 / Tysiącznik na forum
tak jak jadoslaw donalda?????????????????????
i to by było na tyle / 0.0.0.* / 2011-09-21 17:28
Prowadzisz dialog wewnętrzny ? Tak sam ze soba?
kaczynski / 2011-09-21 19:39 / Tysiącznik na forum
znasz ten "bul" prawda? samotnosc to domena pisowska. stad ta zlosliwosc i nienawisc...
bsf / 0.0.0.* / 2011-09-21 16:09
.......a Pinokio i pchła Szachrajka szkodzi POLSCE.
sisley / 0.0.0.* / 2011-09-21 15:58
Tylko oczernianie opozycji pozostało Tuskowi i Rostowskiemu. Nie mają wyników ani propozycji na przyszłość.
tesa1959 / 2011-09-21 16:11 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Czy Ty rozumiesz co to jest oczernianie??? Rostowski tu nikogo nie oczernia, a tylko stwierdza, że propozycje opozycji godzą w przedsiębiorców i ludzi biednych i wysyła listy wyjaśniające na czym te nieprawidłowości polegają. Oczernianie to mówienie nieprawdy celem zaszkodzenia drugiej stronie. Nie znam intencji Rostowskiego i od tego abstrahuję, ale z jego słów nie wynikają oszczerstwa.
@@@ / 0.0.0.* / 2011-09-21 17:05

nikogo nie oczernia, a tylko stwierdza

Czy Pani nam tu probuje zasugerowac ze stwierdzanie nie moze byc mowieniem nieprawdy?

Oczernianie to mówienie nieprawdy celem zaszkodzenia drugiej
stronie.

To co mowil Rostowski bylo mowieniem nieprawdy o pogramie PiS-u w celu zaszkodzenia Kaczynskiemu w wyborach.
tesa1959 / 2011-09-21 17:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Czy Pani nam tu probuje zasugerowac ze stwierdzanie nie
moze byc mowieniem nieprawdy?

Ale mówienie nieprawdy nie zawsze jest oszczerstwem.
To co mowil Rostowski bylo mowieniem nieprawdy o pogramie
PiS-u w celu zaszkodzenia Kaczynskiemu w wyborach.

W takim razie w jakim celu napisał do Kaczyńskiego list???
@@@ / 0.0.0.* / 2011-09-21 17:53

nie zawsze jest oszczerstwem

To Pani pisze o oszczerstwie a ja i inni o oczernianiu.
Pani sam podala definicje oczerniania.

W takim razie w jakim celu napisał do Kaczyńskiego list???

Skad Pani wie co jest w tym liscie?
Czytala go Pani?
Od kiedy wierzy Pani politykom na slowo?

Pitera napisala raport ktorego nikt nie widzial a Tusk wolal zaplacic kare nalozona przez sad nizli ten raport pokazac.
tesa1959 / 2011-09-21 20:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Kłania się znajomość języka polskiego.
Synonimy (polski) dla "oczerniać":
obmawiać pomawiać rzucać oszczerstwa spotwarzać szkalować
http://pl.bab.la/koniugacja/polski/oczerniac

Skad Pani wie co jest w tym liscie?
Czytala go Pani?
Od kiedy wierzy Pani politykom na slowo?

Nie wiem, nie czytałam i nie wierzę politykom na słowo, ale przeczytam i wtedy odniosę się merytorycznie. Póki co poddaje w wątpliwość, że jest to oszczerstwo, a nie twierdzę, że tak jest na pewno..
@@@ / 0.0.0.* / 2011-09-21 20:29
Droga Pani,
Znajomosc jezyka polskiego nie ma tu znaczenia poniewaz oczernianiem jest wyglaszanie publicznie stwierdzen na temat politycznego przeciwnika bez podania dowodow na to co sie mowi.
Mowienie ze dowody sa w liscie wyslanym do osoby oczernianej jest tylko wybiegiem poniewaz nikt tego listu nie zobaczy a jak kiedys zobaczy to nie bedzie juz powiazania logicznego z tym co mowil oczerniajacy wczesniej.
W pamieci sluchaczy pozostanie tylko wrazenie ze oczerniajacy mial racje i o to wlasnie w tym zabiegu PR-owskim chodzi.
tesa1959 / 2011-09-22 07:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Droga Pani,
Znajomosc jezyka polskiego nie ma tu
znaczenia

akurat tutaj ma znaczenie, ponieważ
To Pani pisze o oszczerstwie a ja i inni o
oczernianiu.

a jest to to samo i o to mi chodziło, o zwrócenie uwagi na takie samo znaczenie tych słów.

Mowienie ze dowody sa w liscie wyslanym do
osoby oczernianej jest tylko wybiegiem

Według Pańskiej definicji oczerniania [oszczerstwa] to stwierdzenie też jest oszczerstwem, że nikt tego listu nie zobaczy na tyle wcześnie, aby można było powiązać ze sprawą.
Może i jest to zabieg PR, ale pewności nie może Pan mieć.
tesa1959 / 2011-09-21 21:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
W kontekście Pańskiego zarzutu
To Pani pisze o oszczerstwie a ja i inni o
oczernianiu.

ma, bo to jest to samo znaczenie, a Pan twierdzi inaczej. Odpowiedziałam na ten zarzut nie wnikając głębiej w sprawę w tym komentarzu,
tesa1959 / 2011-09-21 21:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Droga Pani,
Znajomosc jezyka polskiego nie ma tu
znaczenia

W kontekście Pańskiego zarzutu ma:
To Pani pisze o oszczerstwie a ja i inni o
oczernianiu.

Bo odpowiedziałam na ten zarzut.
tesa1959 / 2011-09-21 20:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Drogi panie. jak zwykle nie jest Pan w stanie przyznać się do braku rozumienia słów. Napisałam:
To Pani pisze o oszczerstwie a ja i inni o
oczernianiu.

a ja Panu udowodniłam, że jest to to samo. Tyle i tylko tyle, a to jest właśnie rozumienie słów języka polskiego. Pan przecież stwierdził, że to nie jest to samo. O nic więcej w tym stwierdzeniu mi nie chodziło, tylko o rozumienie słowa oszczerstwo i oczernianie. Nie wiem jak to panu łopatologicznie wytłumaczyć.

Panie Botycki !!!
Jeśli jest Pan na forum, proszę wytłumaczyć temu Panu. Proszę Pana o to, ponieważ jesteśmy po przeciwnej stronie barykady, a
@@@

jest po tej samej stronie co Pan. Może Panu w końcu uwierzy, że nie rozumie o czym ja piszę w poprzednim komentarzu. Proszę wziąć pod uwagę też jego poprzedni komentarz. Z góry dziękuję.
tesa1959 / 2011-09-21 19:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Synonimy (polski) dla "oczerniać":
obmawiać pomawiać rzucać oszczerstwa spotwarzać szkalować
http://pl.bab.la/koniugacja/polski/oczerniac

Kłania się język polski i rozumienie słów.
Skad Pani wie co jest w tym liscie?
Czytala go Pani?
Od kiedy wierzy Pani politykom na slowo?

Nie wiem, nie czytałam i nie wierzę politykom na słowo, ale przeczytam i wtedy odniosę się merytorycznie. Póki co poddaje w wątpliwość, że jest to oszczerstwo, a nie twierdzę, że tak jest na pewno..
tesa1959 / 2011-09-21 18:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie mogę wysłać odpowiedzi - znika.
tesa1959 / 2011-09-21 18:46 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Synonimy (polski) dla "oczerniać":
obmawiać pomawiać rzucać oszczerstwa spotwarzać szkalować
http://pl.bab.la/koniugacja/polski/oczerniac

Skad Pani wie co jest w tym liscie?
Czytala go Pani?
Od kiedy wierzy Pani politykom na slowo?

Nie wiem, nie czytałam i nie wierzę politykom na słowo, ale przeczytam i wtedy odniosę się merytorycznie. Póki co poddaje w wątpliwość, że jest to oszczerstwo, a nie twierdzę, że tak jest na pewno..
tesa1959 / 2011-09-21 18:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A czym wg Pana jest oczernianie? Nie oszczerstwem? Różni się tylko rodzajem części mowy: jeden jest czasownikiem a drugi rzeczownikiem. kłania się język polski.

Synonimy (polski) dla "oczerniać":
obmawiać pomawiać rzucać oszczerstwa spotwarzać szkalować
http://pl.bab.la/koniugacja/polski/oczerniac
tesa1959 / 2011-09-21 18:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A czy wg Pana różni się oczernianie od oszczerstwa? Wg mnie tylko rodzajem mowy: jeden jest czasownikiem, a drugi rzeczownikiem.
Kłania się język polski.

Synonimy (polski) dla "oczerniać":
obmawiać pomawiać rzucać oszczerstwa spotwarzać szkalować
http://pl.bab.la/koniugacja/polski/oczerniac
Skad Pani wie co jest w tym liscie?
Czytala go Pani?
Od kiedy wierzy Pani politykom na slowo?

Nie wiem, nie czytałam i nie wierzę na słowo, ale poczekam, przeczytam i wtedy odniosę się merytorycznie. Póki co poddaje tylko w wątpliwość, że jest to oszczerstwo, bo nie ma dowodów. Jak będzie list, wtedy porozmawiamy.
bsf / 0.0.0.* / 2011-09-21 22:23
To wszystko jest mało POważne każdy rozsądny człowiek wie co POwiedział Vincent i jaki to miało cel. Cztery lata i NIC dziś zbyt łatwo FERAJNIE POdwórkowej przychodzi krytyka. Krytykuje się innych ale proponuję jego obrońcom napiszcie na co ten "Żond" Tuska i jego minister wydał 300 MILIARDÓW ZŁOTYCH ???
L_W / 83.27.120.* / 2011-09-21 16:46

Podczas konferencji podpisał list i zapowiedział, że opublikuje go w internecie, gdy zostanie wysłany.

To jeszcze go nie wysłał?
tesa1959 / 2011-09-21 16:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie wiem. Nie jestem jego sekretarką.
L_W / 0.0.0.* / 2011-09-21 17:08

i wysyła
listy wyjaśniające na czym te nieprawidłowości polegają.

Wystarczy, że wiesz co zawiera ten list.
tesa1959 / 2011-09-21 17:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie nie wiem i nie wypowiadam się na ten temat. Poczekam na opublikowanie tego listu w internecie. jeśli do tego nie dojdzie, wtedy z całą powagą stwierdzę, że Rostowski kłamie.
sisley / 0.0.0.* / 2011-09-21 16:27
Ty nie musisz mnie uczyć ale ci odpowiem:

Rostowski wyrywa z kontekstu jedno zdanie lub propozycję, która może być kontrowersyjna i ocenia cały pakiet. To jego sposób działania. To jest oczerniania. Nie potrafi dyskutować tylko oczerniać. Swojego zastępce w MF , doskonałego makroekonomistę prof.Gomułkę wyrzucił z pracy. Jego postawa jest podobna do innych prominentnych przedstawicieli PO; opluwanie przeciwników politycznych to ich marka.
Nie musiałby oczerniać proponując własne rozwiązania. A gdzie one są? Do tej pory potrafi zabierać nienależne pieniądze [OFE, FRD] lub podnosić podatki. Cóż mu pozostało w takiej sytuacji; konstruktywna dyskusja czy inwektywy?

W przeszłości kłamał twierdząc, iż deficyt i zadłużenie to winna PiS ponieważ obniżyła składkę rentową i PIT, by jakiś czas później, wymieniając zasługi [sic!] PO wskazać na obniżenie podatków osobistych
Wykazał się totalna niekompetencja prognozując budżet na poziomie 4%, gdy wyszło poniżej 1%. Plany wejścia do strefy Euro to kompromitacji
tesa1959 / 2011-09-21 17:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale ja nie mówię o jego kompetencjach czy ich braku. A czy to, o czym mówi jest wyrwane z kontekstu???. trudno mi się do tego odnieść, ale przecież napisał list do Kaczyńskiego wykazujący co jest nie tak z tą propozycją. Może zaczekajmy aż ten list pojawi się w internecie, zanim zaczniemy osadzać?
kaczynski / 2011-09-21 16:53 / Tysiącznik na forum
powiem tylko tyle - gdybym was nie znal, to bym was kupil. ale was znam - w rydliny, chwasty rwac...
nolimits / 0.0.0.* / 2011-09-21 16:22
Pytanie czy Rostowski ma prawo w ogóle oceniać inne programy, moim zdaniem nie po tym co sam zrobił

Najnowsze wpisy