Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: To symbol bezsiły tego rządu

Kaczyński: To symbol bezsiły tego rządu

Money.pl / 2011-09-02 12:33
Komentarze do wiadomości: Kaczyński: To symbol bezsiły tego rządu.
Wyświetlaj:
arch / 2011-09-02 19:18 / Tysiącznik na forum
Kontrowersyjne inwestycje zarządzających GPW z aferą stoczniową w tle .

www.bankier.pl/wiadomosc/Kontrowersyjne-inwestycje-zarzadzajacych-GPW-z-afera-stoczniowa-w-tle-2030667.html
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-09-02 18:39
Za to rząd pisuarów był silny. Stworzył swoją bezpiekę a teraz jej agenci idą kupą do sejmu.
arch / 2011-09-02 19:11 / Tysiącznik na forum
Rząd PO rozważa plan rezygnacji Polski z dostępu do morza
Nowy rządowy projekt zakłada oddzielenie morskiego wybrzeża od reszty kraju.

- „Należy wreszcie skończyć z dawnym, anachronicznym porządkiem dotyczącym również przylegania Polski do Bałtyku”, powiedział minister infrastruktury C Grabarczyk,albo minister skarbu A Grad.

„Nie stać nas na utrzymywanie tej całej przestarzałej i niedochodowej przestrzeni związanej z eksploatacją morza. Racjonalnym posunięciem będzie całkowita likwidacja floty odkąd wiadomo, że rybołówstwo dzięki dotacjom przynosi tym większe zyski im mniej złowi się ryb.

-A skoro niepotrzebne nam ryby, to niepotrzebne są także statki i morze”, -stwierdził minister. za www.nowypompon.pl
Floyd / 2011-09-06 13:55 / Tysiącznik na forum
Tobie już całkiem odbiło, chłopie.
do roboty / 83.10.71.* / 2011-09-02 14:54
Jak będzie pracował dla kraju i płacił duże podatki to na pewno Polska nie tylko
spłaci dług publiczny ale też będzie zamożnym krajem.
A mam wrażenie że niektórzy tylko narzekają zamiast pracować i pomnażać majątek swój
i Ojczyzny.
Drań / 93.159.53.* / 2011-09-02 16:01
a ja ma wrażenie że ktoś nie pamięta co napisał Piotr Skarga. Kraj jest tak zamożny jak jego obywatele. Nie wiem dlaczego sądzi się, że redystrybucja dóbr przez urzędników, która następuje poprzez podatki jest bardzie efektywna niż to jak ja będę wydała swoje pieniądze. Długi Tuska niech spłaca Tusk i jego ekipa.
Kasia1234 / 31.174.159.* / 2011-09-02 17:48
Jak zmusisz Tuska do zaplacenia? Masz pomysl?
arch / 2011-09-02 14:47 / Tysiącznik na forum

To symbol tego rządu
" Fiskus niszczy firmy proszące go o pomoc " -

www.bankier.pl/wiadomosc/Fiskus-niszczy-firmy-proszace-go-o-pomoc-2020102.html
sip / 83.29.82.* / 2011-09-02 14:41
większych głupot niż rząd Kaczyńskiego popełniał nie było w historii Polski dlatego nie zagłosuje nigdy na niego ,bo to zwykły oszust .nie potrafi zadbać o siebie a o ludzi też niepotrafił.Co sie zmieniło od tego czasu? tylko sie zestarzał i jest jeszcze bardziej jątrzący.Na emeryture jak sie ma demencję starcza nie do władzy .Zacofani ludzi nie powinni pełnic żadnych funkcji w państwie.
Kasia1234 / 31.174.159.* / 2011-09-02 17:52
Czy te głupoty to może obniżka PIT albo skladki rentowej? A moze otwarcie korporacji prawniczych i likwidacja podatku spadkowego dla rodziny? Moze powolanie CBA i obnizka kosztow aktow notarialnych o 300%? A moze stworzeni kompleksowego projektu (wstrzymanego przez PO) ochrony Polski przed powodziami?

Cos moze napiszesz debilu powski?
Botycki / 178.36.208.* / 2011-09-02 15:14

dlatego nie
zagłosuje nigdy na niego ,bo to zwykły oszust

A ty coś za jeden? Nie oszust. Wiedz zdrajco Polski, że Jarosław Kaczyński jest gorliwym, pobożnym katolikiem, zatem nie kłamie, a oszustami sa ci, ktorzy nie chodza do kościoła, bo dla nich nie istnieje pojęcie dobra i zła.
tylko sie zestarzał i jest jeszcze bardziej
jątrzący

Zobaczymy jaki ty będziesz na stare lata.
Ck1 / 80.187.102.* / 2012-05-14 21:52
Nie chodzę do kościoła bo jak widzę tych pseudo świętych to mi sie na wymioty zbiera. A kaczor to jest tego bardzo dobrym przykładem. Doprowadzili z bratem do takiego podziału Polaków jakiego jeszcze nie widziałem. Jedynie co potrafi to tylko wszystko negować. To jego puste obiecywanie i rozdawanie świadczy tylko o jego przebieglosci. Na nic wiecej go nie stać. Najlepiej zrobiłby z Polski następna Kubę.
niezrzeszony / 2011-09-06 14:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Wiedz zdrajco Polski, że Jarosław Kaczyński jest gorliwym, pobożnym katolikiem, zatem nie kłamie, a oszustami sa ci, ktorzy nie chodza
do kościoła, bo dla nich nie istnieje pojęcie dobra i zła.

Przyznam że nieźle się uśmiałem :)


Zobaczymy jaki ty będziesz na stare lata.

To ma być jakieś wytłumaczenie? Nawet jego własnej partii byłoby lepiej, gdyby prezes usunął się ze sceny politycznej.
arch / 2011-09-02 14:44 / Tysiącznik na forum
tak ,tak "Rząd Platformy nie wykonał jeszcze 37 dyrektyw unijnych Rekordowe zaległości w wykonywaniu dyrektyw unijnych ."

"Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania. " Benjamin Franklin

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/382349,rzad_nie_wykonal_jeszcze_37_dyrektyw_unijnych.html
antysoc / 178.235.62.* / 2011-09-02 14:37
Rząd miał zmusić PZU do zapłacenia szkody, nawet jeśli nie było to zgodne z warunkami umowy???
Ręczny Kaczyński - spowoduje, że ceny książek spadną. TAk jak Putin nakaże księgarzom ceny. Później nakaże chodzić do kościoła. Powstanie 3 miliony mieszkań bo Kaczyński tak chce. Po to cykory z reformami z azymutem na słupki, byle utrzymać władzę
Doradca Donka / 130.60.28.* / 2011-09-02 14:26
Wy nic innego nie potraficie robic. Tak samo jest z Tuskiem i kolesiami.
niezrzeszony / 2011-09-06 14:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Wam PO-Matolom pozostalo juz tylko, jak to w waszym zwyczaju, rzucac wyzwiskami!

i jak widać tak samo jest z Tobą. Jesteś kolesiem Tuska? Nie? To kto jeszcze rzuca wyzwiskami?
arch / 2011-09-02 14:43 / Tysiącznik na forum
robią co mogą ! "Mocarstwowość kooperacyjna. Rodzimi politycy i urzędnicy nagminnie kooperują z
gangsterami, gangsterzy z policją, a policja z każdym, kto wręczy stówę lub więcej, czemu parasol dają tzw. „służby", wobec którego to układu legendarna siatka powiązań i model skuteczności mafii sycylijskiej są mizernym przedszkolem systemowo-strukturalnej kooperacji. "

W. Łysiak RZECZPOSPOLITA KŁAMCÓW -SALON
Papcio / 62.159.242.* / 2011-09-02 14:25
ble ble ble, kwa kwa kwa, i tak bredzi dzień w dzień, "zrobią", "stworzą", "zbudują"... Przecież był juz wielokrotnie u władzy w PC, AWS, PiS, dlaczego tego nie zrobił i nie zbudował?.. Cóż ten naród uczynił, że go pisowska karma tak doświadcza?..
Kasia1234 / 31.174.159.* / 2011-09-02 17:55
Jestes i glupi i niedouczony. JK nigdy nie byl u wladzy oprocz 18 miesiecy swoich rzadów. U wladzy zawsze pomyje PRLowskie lub rózowe uzalenione teczkami od czerwonych typki rodzaju Tuska.
Stocznie rozwaliły partie i związkowcy !!! / 195.117.255.* / 2011-09-02 14:01
Stocznie rozkradła i rozwaliła zagrodowa szlachta partyjna (wszystkie po kolei) i Szlachta Związkowa !!!
tamuj / 178.181.31.* / 2011-09-03 11:13
juści, juści tak powiadają pańszczyźniani z sąsiedniego grajdoła
roland_topor / 2011-09-02 13:18 / Bywalec forum

Były premier mówił o gasnących portach w Gdyni, Gdańsku i Szczecinie


A cóż przeszkadzało Jarkowi, kiedy był premierem i bratem urzędującego prezydenta w ożywieniu tych portów? Kiedy w gospodarce trwała dobra koniunktura, i nawet tak nieudolny rząd jak "Moherowy" miał dobre wskażniki ekonomiczne?
Co? Budowa "czwartej erpe". Wykańczanie opozycji i sojuszników pod pretekstem walki z korupcją, aby stworzyć jedną Wielką Powszechną Partię na wzór PZPR, tylko z własnymi portretami zamiast Lenina.

Gospadarką morską kierował (a właściwie brał pieniądze za kierowanie) nieletni polityczyna Giertycha, który o morzu wiedział tylko tyle, że jest słone, za to ukończył Szkołę Ojca Rydzyka.

Po raz kolejny PiS liczy na totalną amnezję tzw "mas"?
Kasia1234 / 31.174.159.* / 2011-09-02 17:58
Kolejny kretyn...Zdaje sie, ze to PO ogranicza demokracje a nie PiS. Przypomnij sobie sprawę magistra z Krakowa, sytuacje w TVP i PR, wykupienie Rzeczpospolitej, dzialania ABW wobec internauty i policji wobec kibiców. Miales cos takiego za PiS, ciemna maso?
roland_topor / 2011-09-03 00:27 / Bywalec forum
Komentowany tekst: "Kolejny kretyn...Zdaje sie, ze to PO ogranicza demokracje a nie PiS. Przypomnij sobie
sprawę magistra z Krakowa, sytuacje w TVP i PR, wykupienie Rzeczpospolitej, dzialania
ABW wobec internauty i policji wobec kibiców. Miales cos takiego za PiS, ciemna maso?

Cóż jaką "kolejną" ty jesteś, babciu, mówił nie będę, bo jestem dobrze wychowany. Oczywiście że miałem coś takiego za PiS. Były procesy o obrazę, tyle tylko, że nie wobec internauty, który zachowywał się świadomie jak przedstawiciel nierogacizny, a paru pijaczków.
Za kiboli się Jarek nie brał, to prawda. Widać się bał. Natomiasr zaczął rządy od zawłaszczenia mediów publicznych, zaraz potem poszł rozwalenie Służby Cywilnej i zastąpienie jej tzw. Państwowym Zasobem Kadrowym, w skład którego weszli zasłużeni dla bliźniaków "obywatele Spoza Układu"
Tutaj mamy jeszcze przykład złamania przysięgi prezydenckiej, bowiem Lech Wawelski zamiast chronić prawa Rzeczpospolitej - demontował je pod dyktando braciszka. itd, itd.

Ale mnie dziwię się , że masz amnezję. Wszystkich bowiem pisowców można zbiorowo określić tym wyświechtanym epitecikiem, jakim raczyłaś zamknąć swój bulgocik.
Amnezja jest pośród was endemiczna.
sisley / 213.77.28.* / 2011-09-02 14:35
Nie znasz faktów w zakresie tego co zrobił rząd Jarosława Kaczyńskiego a jak się ''popisał'' w tym temacie nieudolny rząd Tuska.
Chcesz głosować to głosuj na kogo chcesz ale jeżeli chcesz rozmawiaj to używaj rzeczowych argumentów. Paplaniny w stylu PO ja osobiście mam dosyć.
roland_topor / 2011-09-03 16:24 / Bywalec forum

Nie znasz faktów w zakresie tego co zrobił rząd Jarosława Kaczyńskiego a jak się
''popisał'' w tym temacie nieudolny rząd Tuska.
Chcesz głosować to głosuj na kogo chcesz ale jeżeli chcesz rozmawiaj to używaj
rzeczowych argumentów. Paplaniny w stylu PO ja osobiście mam dosyć.


No to słucham twoich rzeczowych argumentów, które udowodnią to goło słowne twierdzenie. Rządz Jarka nie zrobił nic w tej sprawie, przeciwnie: kłopoty polskiego rybołówstwa zaczęły się właśnie wtedy, kiedy ten nieudacznik udawał że rządzi, a tak naprawdę - to rozwalał kraj, tworząc fundamenty pod swą ukochaną "czwartą erpe". Takie są fakty , które można sprawdzić. Rząd Marcinkiewicza "sprywatyzował" SG, w ten sposób ("500 razy lepszy niż Tusk Stocznię Szczecińską" jak mi tu zadzwonił jakiś pisowski analfabeta) w ten sposób, że do 760 milionów jakie utopiono w tym pomniku trzeba było jeszcze dorzucić kolejne 400)

A teraz czekam na fakty. Paplaniny w stylu PiS typu "To Bracia Kaczyńscy kierowali strajkiem w 1980 i dostali za to Nagrodę Nobla" mógłbyś się przestać już ośmieszać.
monimonimoni / 93.175.119.* / 2011-09-02 14:20
Głosuj dalej na Tuska !
Ale większości społeczeństwa i tak nie przekonasz a wiesz dlaczego?-bo oni nie mają już za co żyć
i muszą walczyc o przetrwanie że o innych potrzebach i prawach których byli pozbawiani za rządów twojego lidera nie wspomnę...
roland_topor / 2011-09-03 00:34 / Bywalec forum
"Głosuj dalej na Tuska !"

Tak uczynię.

"Ale większości społeczeństwa i tak nie przekonasz"

Nie muszę, bo większość jest po naszej stronie.

" a wiesz dlaczego?-bo oni nie mają
już za co żyć
i muszą walczyc o przetrwanie"

Mieszkasz w Afryce, prawda?

" że o innych potrzebach i prawach których byli pozbawiani
za rządów twojego lidera nie wspomnę"

Ależ wspomnij, bardzo jestem ciekaw tych praw i potrzeb. O ile się nie boisz, pisowski bajarzu.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-09-02 13:52
Totalna amnezja to ty sie znow POpisales , POsrancu. Stocznie w Gdansku sprywatyzowal Kaczynski i zrobil to 500 razy lepeij niz w przypadku prywatyzacji Tuskowej stoczni w Szczecinie. Wiesz chociaz gdzie sie podzial i kim byl "investor PO". Nie bolalo cie gdy cie Tuskomordy oklamaly jak gowniarza w sprawie tej stoczni?
roland_topor / 2011-09-03 00:56 / Bywalec forum
Totalna amnezja to ty sie znow POpisales , POsrancu.

Włściwie po takim wstępie - z pisowskim chamem nie powinienem dyskutować, ale znaj pana, ekskermenciarzu.

" Stocznie w Gdansku sprywatyzowal
Kaczynski"

Marcinkiewicz, o mający problemy z pamięcią pisowcze

i zrobil to 500 razy lepeij niz w przypadku prywatyzacji Tuskowej stoczni w
Szczecinie.

Mierzyłeś centymetrem czy kijaszkiem do bejsbola, że wyszła ci taka okrąglutka liczba?
Owszem prywatyzacja była sukcesem. Do 760 mln złotych jakie wpompowano w SG, trzeba było dorzucić kolejne 400.

" Wiesz chociaz gdzie sie podzial i kim byl "investor PO"."

Wiem.

"Nie
bolalo cie gdy cie Tuskomordy oklamaly jak gowniarza w sprawie tej stoczni?"

Nie, podniecony a zapluwający się kibolskim bełkotem pisowcze. A dlaczego nie? Bo tym razem nie trzeba było dopłacać 400 mln.
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-02 13:21
Mamusia musi być z ciebie dumna Rolandzie
arch / 2011-09-02 13:58 / Tysiącznik na forum
a 'Unia blokuje nasz gazoport "
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/424614,unia_blokuje_nasz_gazoport.html
Jak tak dalej , to niedługo POwstanie olkiestra !
roland_topor / 2011-09-03 00:59 / Bywalec forum
a" 'Unia blokuje nasz gazoport "
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/424614,unia_blokuje_nasz_gazoport.html
Jak tak dalej , to niedługo POwstanie olkiestra !"

Nie Unia blokuje, a rosyjsko niemiecka rura Nordstream.
Ta blokada jest symbolem i skutkiem głupot jakich narobił Lech Kaczyński w czasie swej pożal się Boże prezydentury.
zaciekawiony / 178.181.31.* / 2011-09-03 11:15
to Lech położył tą rurę, ruro?
bye bye / 83.10.71.* / 2011-09-02 14:07
Nikt nikogo nie blokuje i NA PEWNO ku zawiści pisowców zostanie oddany do użytku - jak wiele innych obiektów w tym stadiony kolejne drogi. A WAS PISOWCÓW SZLAG TRAFIA - i chwała Bogu.
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-02 14:46

wiele innych obiektów w tym stadiony

To niech Bóg za was spłaca zadłużenie Polski na kilka POkoleń, POrąbani POsrańcy tuskomatołowi.
roland_topor / 2011-09-03 00:30 / Bywalec forum
Cytat:"To niech Bóg za was spłaca zadłużenie Polski na kilka POkoleń, POrąbani
POsrańcy tuskomatołowi."

Oto piękny przypadek lumpen żargonu produkcji PiS. Zastępuje on im argumentację.
dp roboty / 83.10.71.* / 2011-09-02 14:53
Jak będziesz pracował dla kraju i płacił duże podatki to na pewno Polska nie tylko spłaci dług publiczny ale też będzie zamożnym krajem.
A mam wrażenie że niektórzy tylko narzekają zamiast pracować i pomnażać majątek swój i Ojczyzny.
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-02 15:09
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Aleksy22 / 2011-09-02 14:11 / Bywalec forum
Już dawno temu , nasza scena polityczna sięgnęła rynsztoka!!
grau_42 / 46.113.32.* / 2011-09-02 13:17
Jedni i drudzy nie mają pomysłu na zagospodarowanie potencjału polskiego morza.

I podpisuję się pod tym, że to PIS pierwszy podłożył nogę polskiemu rybołówstwu.

PS
A już naprawdę nie rozumiem dlaczego nie można życia ludziom ułatwiać tylko trzeba utrudniać.

Zgoda na sportowy połów ryb kosztuje za miesiąc 16 zł. Ale nie wystarczy uiścić opłaty przelewem.
Trzeba jeszcze pojechać po gooowniany papierek do urzędu. Przejazd przez Kołobrzeg zajął mi 1 godzinę tam a drugą zajął powrót. Urzędniczka (bardzo miła) powiedziała też, że sugerowali mocno by zwolnić ich z wypisywania tych karteluszek, bo mają mnóstwo innej papierkowej pracy. Ale warszawka jest głucha na głosy rozsądku.

Podpowiem jeszcze, że w innych krajach nadbałtyckich nie trzeba żadnych pozwoleń na połów. Trzeba tylko przestrzegać przepisów bezpieczeństwa na morzu oraz okresów i wymiarów ochronnych (jak i u nas).

Ale po co ma być łatwo skoro może być trudniej? Taka polska dewiza.
m747 / 195.212.29.* / 2011-09-02 13:16
Znów powoła ministerstwo gospodarki morskiej żeby była posadka dla jakiegoś nowego zaprzyjaźnionego skinheada?
Wacuś Miistrz Motoryzacyjno-Stoczniowy / 83.7.187.* / 2011-09-02 13:05
No i co NOŁLAJFY i zdziczałe LEMINGI -- znowu was kochany rząd wyd OO pcył bez mydełka, na TERENACH po FSO juz MIRO, RYCHO i ZBYCHO połozyli łape, POćwiartuja miedzy siebie tak jak POćwiartowalli Wybrzeże -- tak tak MORRRDY wy MOJE, zostanie wam tylko BABCI DOWÓD i WIELKAAAAAAAA KOOOOOOPAA DŁUGÓW.
grau_42 / 46.113.32.* / 2011-09-02 13:23
"zostanie wam tylko BABCI DOWÓD i WIELKAAAAAAAA KOOOOOOPAA
DŁUGÓW."

Piszesz tak, jakby Ciebie te długi nie dotyczyły.
Zostanie NAM ... wielka kupa długów.

Dowód babci nam niepotrzebny. I bez babci zawsze w tym kraju wygrywają miernoty umysłowe. I to w CUGLACH!!
acuś Miistrz Motoryzacyjno-Kolejowy- Stoczniowy / 83.7.187.* / 2011-09-02 13:41
... tak, tak ... bez mydeła WAS wyd OO pcył ten NIERZĄD, kolesie Tuska POłozyli też łapę na TERENACH słuzby zdrowia (Boni), na TERENACH kolejowych (Grabraczyk) -- pilnujcie Franka bo niedługo z troba w świat trza WAM ruszać. Mam po babci DUUUUUUUUUUUŻO krzaczków -- he, he, he,he -- fajnie taki LEMING w CUGLACH musi wyglądąć, bardziej od NOŁLAJFA z dzużego miasta, z laptopem na kolanach i bOOm-boxami w uszach -- he, he
grau_42 / 46.113.32.* / 2011-09-02 13:56
Dlaczego znowu "WAS"??

Mieszkasz w Kanadzie?

Zrobił NAS wszystkich w konia. NAS którzy mieszkamy w tym chorym kraju.
Bez znaczenia jest zresztą czy głosowałeś na nich czy nie,
bo jak podniosą podatki od nowego roku, to WSZYSCY zapłacimy więcej.
TY też.

I uwierz mi, bez LEMINGÓW i NOŁLAJF-ów w tym kraju nie będzie lepiej.
Może byłby lepszy rząd - być może - tego nie wiemy.

Ale w każdym kraju musi być grupa głupków, którzy ciągną PKB do góry.
A lemingi i nołlajfy nadają się do tego świetnie.
jedrus300 / 83.17.181.* / 2011-09-02 12:38
O ile mnie pamięć nie myli to On "sprzedał" za swojej kadencji "rybołówstwo" jakiemuś kmiotkowi z LPR'u który nawet nie znał ryb w Bałtyku żyjących!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy