Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: To Tusk miał traumę na twarzy

Kaczyński: To Tusk miał traumę na twarzy

Money.pl / 2007-11-30 17:34
Komentarze do wiadomości: Kaczyński: To Tusk miał traumę na twarzy.
Wyświetlaj:
terka / 2007-12-02 12:51
Panie obserwator. Dobrze że nie ma PISu.
Proszę mnie przekonać, że nie mam racji.
Może komuś się to uda. Zachęcam.
szwagier zenka / 79.187.37.* / 2007-12-04 14:00
gołąbka Sawicka
>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
K...rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…),
w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

osłabić telewizję publiczną i radio, jak to mówi tusk "wyrwać zęby im" reklamodawcó przekierować do komercyjnych stacji i dołożyć im jeszcze na dokładkę nowiutki stadion z publicznych środków, 400 milionów dla ITI włąsciciela Legii. I do końca swoich dni tylko peamy pochwalne , zachwyty. Tuba propagandowa zapewniona. Tak się robi demokrację. Zajrzyj co się dziej na Łotwie jak wygrała partia popierana przez oligarchów, też spacyfikowali na poczatku swoje CBA i reszta taka jak w Polsce.
zachęcajlepiejswoichTW! / 83.24.239.* / 2007-12-02 14:23
zbędny trud, to tak jak przekonać agenta, że dobrze się stało z likwidacją WSI.
observeur / 87.205.146.* / 2007-11-30 23:08
A co tuski moga miec na facjatach? Glupawe usmieszki albo lek jak na psucholi przystalo
cerberus / 81.190.247.* / 2007-11-30 21:07
Kaczuszko!!!
Nigdy nie byles, nie jestes i raczej nie bedziesz intelektualistą,
Dzieki Bogu odleciałeś
Mam nadzieje że na zawsze
obserwator / 2007-11-30 19:07 / Tysiącznik na forum
Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że najważniejszym zadaniem stojącym przed jego partią jest "przełamanie oporu mediów". >> ma absolutna racje przedtem i teraz. Wszystkiemu sa winne pieniądze i wladza ktora podnieca cale środowisko dziennikarskie. Podatnicy placą abonament na radio i telewizje, za to otrzymuja to co otrzymuja, dziennnikarze nie sa obiektywni, politycy obozu rzadzacego obecnie sa prowadzeni jak po sznurku, zadnej przygany, same usprawiedliwienia, wywazone słowa. Jak PIS rządzil to psy szczekaly, wręcz ujadały , to każdy widzial i słyszal, to było wstretne. Wladze trzymajace worek z pieniędzmi są za granicami Polski, dziennikarze dzięki systemowi podatkowemu, bardzo lagodnemu, moga sobie podrzucać temety jak kukułcze jajka, wymyslać je, aby ktoś inny mógl zarobic. Zarabiaja krocie, podobnie jak lekarze , adwokaci. Zadnych kas rejestrujących, żadnych podatków, a jezeli juz to z stalymi kosztami uzyskania przychodu 50%, mimo ze koszy wynosza 2%, bo tyle kosztuje odbitka z powielacza. Dlatego jest wrażenie że wszyscy sie umówlili i spiewja te sama pieśń godowa > jak długo jeszcze kłamcy beda akceptowani, jak długo młodziez ktora powszechnie zagłosowala za PO, będzie lekceważyć swoje babcie, dziadków i rodziców. Ten kto wymyślil hasło: zabrać dowod babci aby nie poszla głosować, powielany przez dziennikarzy wszelakiej maści, to było śmieszne ale znamienne w skutkach.
Dzisiaj dziennikarze ktorzy wygrali wybory, 80% środowiska głosowało na PO, podobnie jak wieźniowie w więzieniach, caluja wiernopoddańczo ludzi władzy, i patzrą litościwie w oczy aby ze stołu pańskiego spadło coś smakowitego. Kłamstwa były ewidentne, bo system wodzowski i partyjny nie naklada odpowiedzialności za słowo, dlatego wszyscy kłamią az obrzydzenie bierze. Większośc posłów juz była, przedtem przysięgali, teraz przysięgali, jak kłamali tak kłamia, dzinnikarze nie reaguje.
To jest obłęd ludzi władzy, amok ktory wykończy zwykłych podatników bo ekonomia księżycową jest , bo zadłużenie spoleczeństwa bedzie nadal powszechnie uprawniane.
babunia / 68.27.164.* / 2007-12-01 04:17
żle Pan obserwujesz Panie Forumowicz. Widzisz oczywiście zło spowodowane przez PO a biedny PiS tak się starał i co to dopiero łgarze i kłamcy. Znam ich dobrze też byłam internowana. Zawsze liczyła się dla nich władza. Być mocnym w gębie każdy potrafi. Ale gdyby tak ktoś z tych mądrych zastąpił np. TUSKA oj było by ciekawie. Skoro tak dobrze przewidujesz co będzie, dlaczego nie wieźmiesz władzy w swoje ręce. Mam tylko jedno wytłumaczenie jesteś z PiS-u . Ja nie mówię, że będzie super ale czekam co będzie i potem mogę zabrać głos . U nas jest moda na szczekanie jeszcze zanim cokolwiek czasu upłynie. Ustępujący rząd pokazał swoją prawdziwą twarz - przegrywając wybory - odkryli swoje hamskie oblicze. Jestem babcią i muszę Ci powiedzieć, że bardzo mi się podobało hasło zabrać babci dowód. Bo chyba wnuczki najlepiej wiedzą co dobre dla ich babci czy Rudzyk czy TUSK. Trochę optymizmu. A będziesz miał spokojne sny.
UPRośćmyTO / 212.106.31.* / 2007-11-30 20:16
Mylisz się: nie 80% a ponad 90%, a w więzieniach bywało prawie 100%. Prawie, bo czasem ktoś potem tłumaczył się, że się pomylił, bo też chciał na PO ale mu nie wyszło.
Drugi błąd: nie wszyscy kłapiący zarabiają krocie, po prostu niemal bezinteresownie małpują zachowania innych "dziennikarzy". Skoro na adwokatów mówią "papugi" to dziennikarzy wypadałoby nazwać "małpami", chociaż już określenie **małpa w czerwonym** już gdzieś słyszałem ;-)
Przy okazji: Kaczyński nie są bez winy, choć nie w takim stopniu. Wystarczy przypomnieć skandal niewpuszczenia Korwina-Mikke do studia Forum mimo uzgodnień na zarządzie TVP. Mianowany przez Kaczyńskigo Urbański był gotów zdjąć program z anteny byleby zamilczeć Korwina. Na youtube jest materiał "Kulisy skandalu w TVP1 - Forum" http://www.youtube.com/watch?v=VoZLRzWD7SQ&mode=related&search=
UPRośćmyTO / 212.106.31.* / 2007-12-01 00:29
Coś jeszcze znalazłem na stonach UPRu:

2007-11-29 : Wojciech Popiela (prezes UPR)

Tupet szefa KRRiT

Szefujący z woli PiS-u opłacanej przez nas w podatkach Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji pan Witold Kołodziejski stwierdził dziś, że kampania wyborcza pod względem czasu poświeconego poszczególnym partiom w mediach publicznych "wypadła bardzo przyzwoicie". Tupetu chłopakom jak widać nie brakuje.

Ale przynajmniej wiadomo co wg tych osobników jest przyzwoite, a co bardzo przyzwoite.

Jak dodał: została zachowana zasada proporcjonalności - dostęp do mediów publicznych odpowiadał ocenie pozycji danej partii.

Szkoda tylko, że abonament i podatki jakie płacimy na to biuroktatyczne pasożytnictwo nie odpowiadają czasowi jaki nam poświęcają. Tu jest pełna równość bez oceniania pozycji danej partii.

Ciekawe skąd chłopcy i dziewczęta z opłacanych przez nas w podatkach mediów wiedzą przed wyborami dokonywanymi przez wyborców jaka jest pozycja danej partii? "Sondaże" decydują o czasie antenowym?

Czy w ramach udawania "bardzo przyzwoitości" nie wypada by czas dostępny w państwowych vel publicznych mediach był dla każdej startującej w wyborach partii po prostu równy? Zapewne wypada, ale media nie były ani państwowe ani publiczne tylko partyjne - akurat tym razem do obrzydzenia PiSowskie. Stąd też "wypadły bardzo przyzwoicie".

Pozostaje tylko pytanie: jak panu Kołodziejskiemu po prostu nie wstyd opowiadać takie kłamliwe rzeczy?! Jeszcze do niedawna prowadził jakiś chrześcijański program w TVP...
xx / 83.28.38.* / 2007-11-30 18:32
Kaczyński to geniusz !!!
Ale kto to rozumie lub chce zrozumieć !
antypek / 213.158.196.* / 2007-11-30 17:37
"najcenniejsza część tych środowisk" popiera pis - rzeczywiście najcenniejsza - bo nieliczna.
Szczęśliwie dla Polski udało ci się, Kaczorku, zrazić większość ludzi, którzy nie mają problemu z odbiorem i analizą otaczającej nas rzeczywistości.Nie mam satysfakcji patrząc na twą zbolałą twarz -na szczęście były premierze ! Chcę móc nie oglądać ciebie zupełnie. .Jesteś populistą równym Lepperowi i Giertychowi - usankcjonowałeś moc tego porównania podpisując śmierdzące pakty dla realizacji własnych celów.A jak ktoś już zanurkował w gównie, to będzie mu trudno wypłynąć - a pozbyć się smrodu - tym bardziej.Już jesień - leć sobie kaczko!
Hej / 80.59.66.* / 2007-11-30 19:48
Jestes po prostu plebejuszem. Na madrosc cie nie stac. A o kulturze szkoda mowic.
pasujejakulałiwtymwypadku! / 83.24.181.* / 2007-11-30 17:44
"Wyślij swoją matkę do burdelu, a później tłucz ją, bo
dziwka." - to tylko taka jedna ze złotych myśli niejakiego "maa", niewątpliwego autorytetu na tym forum.
antypek / 213.158.196.* / 2007-11-30 17:59
..jakoś nie bardzo jarzę. Ale zapewne twoja logika, jest jedyną słuszną i po linii twojego wodza, którego zawsze było mi trudno zrozumieć. I poziom charakterystyczny rzeczywiście dla elektoratu pisu, dlatego uwierzę, jak powiesz,że głosowałeś na tych bolszewików, a może nawet grzejesz jakąś urzędniczą posadkę zapewnioną przez partię wszystkich wybrańców. PS. Czyżby twoim zadaniem było infiltrowanie tego burżuazyjnego forum ?
noicoburżuazyjniewyszłopalancie? / 83.24.181.* / 2007-11-30 19:53
nie jarzysz, no to sobie zajaraj, mocno zaciągając się niżej cytowanym tekstem, walącym z nóg lepiej niż nalepszy skręt:

"2007-02-14 19:57:09 | *.*.*.* | maa [ Tysiącznik na forum ]
"wnikliwy", "życzliwy", czy jak ci tam:
Jeśli lekarz po 6-latach b. ciężkich studiów
zarabia mniej od sprzątaczki, a jednocześnie może
wyjechac i zarabiac kilkadziesiąt razy wiecej za
granicą, to czego można oczekiwać od tych co
zostali i jednak nas leczą?

Wyślij, o "wnikliwy" (im bardziej bezsensowne,
wpisy tym bardziej pretensonalny podpis) swoja
córke, matkę, siostrę(? przynajmniej matkę masz na
pewno) do "burdelu na zarobek, a potem tłucz ją, bo
dziwka.

Inaczej, kto jest bardziej winny lekarz, czy
urzędnik państwowy (teraz J. Kaczyński), który
taką sytuacje stwarza? Jeszcze inaczej, kto jest
winny? Prostytutka czy jej alfons? Myślę, że i tak
tego nie zrozumiesz, tak jak nie zrozumiałeś
poprzedniego wpisu. "
xx / 83.28.38.* / 2007-11-30 18:28
Do anty...
" Jarzenie" nie jest Twoją mocną stroną !
" Zajaraj" Sobie to Ci zostało !
zapatrzonyizauroczonynono! / 83.24.181.* / 2007-11-30 17:45
rozumiem, że popadłeś zatem w traumę (patrząc jedynie) i w rozpaczy chwyciłeś się za konDonka. Biedaku, może kiedyś ta trauma ci odpuści.

Najnowsze wpisy