Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kaczyński trzyma kciuki za człowieka winnego zbrodni

Kaczyński trzyma kciuki za człowieka winnego zbrodni

Wyświetlaj:
norbik71 / 80.249.4.* / 2013-02-09 10:05
Moim zdaniem trzyma kciuki za Polskę, reprezentowanym przez Tuska na szczycie Unii. Nie ma w tym sprzeczności logicznej. Ale potrzeba znajdowania haków, by utrzymać "salon" jak widać kwitnie. Pozdrawiam autora
KalleAnka / 109.58.234.* / 2013-02-08 22:55
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
bsf / 213.238.67.* / 2013-02-08 18:46
Marny teatrzyk kukiełkowy a aktorzy fatalni.
Kiepska zabawa medialna.
biala goraczka / 2013-02-08 12:47
Na początek, nudzą mnie już stwierdzenia, że Pan Kaczyński jest chory psychicznie, że to fanatyk, że jest odpowiedzialny za całe zło. Przypomina mi się tutaj scena z filmy Seksmisja, sąd kobiet nad Maksem i Albertem.

"Krótko mówiać całe zło świata zawdzięczamy" Kaczyńskiemu "począwszy od wojen religijnych a skończywszy na raku macicy"
"No tak nie odpowiada tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz"
A zaraz potem, są piękne słowa Lami, "Nasz świat jest lepszy od tego, który pamiętają. Dlaczego oni ciągle go krytykują?"
I odpowiedź "Czy ty czasem nie jesteś chora, ostatnio często się zastanawiasz"

Takie mają być media, a najlepiej całe społeczeństwo, nie pytać, nie zastanawiać się, takimi łatwiej się manipuluję. Przecież jest super, mamy ekstra rząd i super prezydenta, więc o co Ci chodzi, ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy... Aż się chce zaśpiewać z T.Love

https://www.youtube.com/watch?v=EGImnKgMkCk

Według sporej części mediów, polityków i znacznej grupy komentatorów na money.pl to nie rząd z Donaldem T. na czele odpowiada, za nadmierne zadłużenie kraju, za wzrost korupcji, za to, że w Polsce wybudowanie kilometra autostrady, kosztuje najwięcej w Europie, itd. itd.
Rząd nic nie może, za nic nie odpowiada, wcześniej był Prezydent, który przeszkadzał w rządzeniu Polską, teraz już prezydent nie przeszkadza(bo nic nie robi, poza strzelaniem gaf), wiec o co chodzi. A oczywiście jest kryzys i nic nie da się zrobić. Tylko ciekawe, że dala instytucji finansowych w Polsce rok 2012 był najlepszym w historii, niektóre banki notują zyski idące w miliardy złotych, firmy ubezpieczeniowe mają po 150% wzrostu w zyskach, mimo, że istnieją na rynku polskim już blisko 20 lat. Ale przecież jest kryzys...

A i kilka słów do artykułu, Pan redaktor piszę, że może mniej to lepiej, bo przy okazji mniej pójdzie w błoto. To idźmy dalej, może jak nic nie dostaniemy to nic nie pójdzie w błoto. A co stoi na przeszkodzie, żeby lepiej wydawać, bez zmniejszania dotacji dla Polski, o tym Pan nie pomyślał, tak tez można. Trzeba patrzeć politykom na ręce i tyle, tylko, że nikt nie ma w tym interesu, bo wtedy się nie skręci lewego biznesu na boku.
Europie jest nie wiele krajów, którym zależy na tym, żeby Polska była silnym państwem, żeby coś znaczyła na arenie międzynarodowej i to jest zrozumiałe, każdy broni swojego dobra, nawet w UE(o czym,, niektórzy nie wiedzą, nie chcą wiedzieć albo wiedzą tylko nie powinni tego głośno mówić).
Mnie najbardziej zastanawia dlaczego jest tak mało ludzi w Polsce, którym zależy na dobru własnego narodu?

Quo Vadis Polsko...
maczek67 / 31.1.242.* / 2013-02-08 12:59
Uważasz ze Kaczynskiemu na tym zalezy bo Ja nie.Zależy mu aby dorwac się do władzy i zemście na wszystkich co są w rządzie.Żyję na tym świecie 67 lat i nie jedno widziałam.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-02-08 15:49
jaja sobie robisz
babcia i smartfon
maczek67 / 5.174.59.* / 2013-02-08 15:54
Rozbiegane oczy babcią to Jestem dla swojego wnuka.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
biala goraczka / 2013-02-08 13:30
A z czego wnioskujesz, że On chce się dorwać do władzy i zależy mu tylko na zemście.
Ja też już trochę żyje, może nie tyle co Ty, ale na tyle długo, żeby pamiętać jak było wtedy gdy był u władzy i jakoś nie pamiętam, żeby ścigano niewinnych obywateli na ulicach, żeby były godziny policyjne itd. Jak to był łaskaw ująć Pan sędzia Tuleja metody niczym z najczarniejszych czasów stalinizmu. Ja nie czułem się zagrożony, a to, że próbował coś zrobić z korupcją to było złe. Miałem okazję kilka razy doświadczyć w szpitalu "bezinteresowności" lekarzy, do tego stopnia, że moja Mama, ma problem z chodzeniem bo nie miała pieniędzy dla lekarza po operacji, żeby ją skierował na rehabilitacje.

W normalnym kraju powinno być tak, że to przestępca powinien się bać i czuć zagrożenie, ale nie w Polsce, czego Amber Gold jest najlepszym przykładem. Dlaczego media nie monitorują co dzieje się w tej sprawie, czy to jest Twoim zdaniem normalne.

I tak na koniec, to właśnie teraz w kraju miłości Donalda T. czuję się mniej bezpiecznie niż w czasie gdy rządził znienawidzony Kaczyński. Fotoradar na każdym kroku, ludzie boją się, krytykować władzę bo mogą mieć proces, nie pamiętam, żeby Lech Kaczyński wytoczył komuś proces, tak jak Komorowski z stronę antykomor.pl. Nie zrobił tego, a miał ku temu dużo powodów i to znacznie większego kalibru.
To rząd Kaczyńskiego próbował coś robić dla obywateli, np. obniżając składkę rentowa, a co Donald robi, poza tym, że świetnie gra w piłkę i kiwa obywateli już ponad 5 lat.

Jeśli Kaczyńskiemu nie zależy na dobru Polski, to powiedz mi komu zależy, a pójdę i na niego zagłosuje i będę do tego wszystkich namawiał.
yeeeaaah / 79.162.235.* / 2013-02-08 14:14
Nie polemizuj z takimi jak Twój przedmówca bo on nawet pisze "ja" z dużej litery. Megaloman jak chol..a a argumentów brak:)
maczek67 / 89.67.121.* / 2013-02-08 18:23
Pisze się dużą literą a nie z dużej litery geniuszu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2013-02-08 11:51
Dzień jak co dzień w money :)
Czyli wszystkiemu winny Kaczor! Walić w Kaczora!
Co by Tusk przywiózł czy nie przywiózł to winny Kaczor! Mimo tego, że "Myślę, że w tej sprawie nie był jednak odosobniony." to i tak jest winny i okropny!
Tylko jakoś, nikt nie chce słuchać mądrych inaczej z money Tuskowi słupki spadają a okropnemu Kaczorowi rosną :)
"Ktoś powie - to wypadek przy pracy i tylko dwa odcinki dróg."
Ktoś, kto bezmyślnie czyta to co wypisujecie. Taki jest stan udokumentowania-śledztwa, które z przyczyn obiektywnych nie może objąć każdej drogi. Ale temu też winny Kaczor, bo pewnie za niego wystąpiły masowe odejścia ze służb. Pozostali jedynie ci, którzy z 2m płotem rady nie dadzą-głośna spalona akcja CBŚ
Pal licho, że kasa na podrobiony asfalt poszła się j..ć. Temu też winny Kaczor, bo skoro jedynie słuszny rząd wywalił 1 400 000 000 PLN na nadzór, no to jakim cudem Tusk ma być winny?!
Żebyście się nie musieli męczyć: "artykuł usunięty z powodu niezgodności z linią programową komentarzy" :)
maczek67 / 31.1.242.* / 2013-02-08 12:34
Do tej pory to premier jest wszystkiemu winien ze była powódź,ze zdechł kot, smolensk a teraz ze zmarla mamusia.Złej tanecznicy przeszkadza rabek od spódnicy
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2013-02-08 14:49
Spoko, koko, ja tylko żartowałem. Nie wypada narzekać, przecież mamy Orliki! (Za które gminy czekają procesy i odszkodowania) No i EURO mieliśmy (po którym gminy mają długi pod korek i niedokończone stadiony) No i autostrady mamy! Przecież Tusk Vision Network pokazywał jak Donaldinio sunął pewnie ze 100 km/h! (No, tak, ale zaraz zamknęli, czy otwarta, nie wiem, za droga dla mnie. A premierek z nowakiem i tak samolotem latają więc po co nam ta autostrada)
Tak, nie narzekajmy tylko zapiszmy się wszyscy do PEŁO, bo jak pokazał Puls biznesu, nie warto zwlekać!
No i wogóle bogaci jesteśmy, bo nawet ruskim zaległości darowaliśmy, ale tego leming w trzydniowej pamięci nie przechowuje :)
ciasteczkowy_potworek / 2013-02-08 11:17
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2013-02-08 11:39
a ja na miejscu kaczora pozwałbym ciebie za to, co przypisujesz jemu. Ot, taka Tuskowa polityka, nam wolno, -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

Potem taki "ciasteczkowy" się nasłucha naogląda i sam prześiga Stefana w mowie miłości wg Peło :)
Co do jego "choroby". To skończyło się jedynie na próbie oceny stanu zdrowia. Ale leming, jak to leming, łyknie wszystko a resztę dopowie sobie sam :)
walSie / 79.191.107.* / 2013-02-08 10:41
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Irena38 / 46.204.44.* / 2013-02-08 10:34
To co mówi Kaczyński można rozbić o pewną część ciała.To człowiek chry z nienawiści,w której czasami zdarzają się lepsze przebłyski.Musiało by się być niespełna rozumu by wierzyć w to co mówi.No oczywiście wykluczam kogoś takiego jak Hofman czy Błaszczak.Ci są poza dyskusją.
Irena Szczecin.
maczek67 / 31.1.242.* / 2013-02-08 12:42
Brawo p.Ireno tak trzymać.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2013-02-08 15:00
Taaaak! Tak trzymać. Donaldinio pomimo tego, że bił się w piersi mówiąc o tym, że on premii nie rozdaje, to jednak rozdaje i w ciągu chyba ostatnich 4 lat wysypał z rękawa zaledwie 100 000 000 PLN. Ireno! Pisz więcej. Być może to też twoje "miejsce pracy". A jak to uroczo ujęła pani marszałek Kopacz (co kiedyś kopała na 1 m w głąb) za miejsce pracy należy się extra premie. I nie ważne czy się stoi czy leży, bo pracować to wcale nie trzeba.
ALE PRZECIEŻ PREMIER NIE KŁAMIE!!!!
I pomimo tego że relacje TV to jedno a stenogramy sejmowe to drugie to pani Kopacz TEŻ NIE KŁAMAŁA. Wszystkiemu winny Kaczor, bo za "jego" marszałka, premie były najniższe :)
bandzia / 2013-02-08 15:36
KAczyński się starzeje i też zaczyna głupoty gadać!!
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2013-02-08 12:17
Brawo! Upadkowi stoczni też winny Kaczor. Kraft (firemka, która w momencie podpisywania umowy dirżawy miała kapitał=0 PLN!, teraz Peło sięgneło po rozum i próbuje rozwiązać umowę co będzie kosztowało budżet, ale co tam Kaczor jest winny)port położył łapę na majątku tejże, też z winy Kaczora. Dolna Odra zaorana bo... winny Kaczor! Port Szczecin zarośnie krzakami, bo Kaczor położył rurę. Połączenia drogowego z południem też nie będzie bo... Kaczor wkurzył Tuska! :)
Rolnicy zakorkowali Szczecin, od ponad miesiąca, bo to wina Kaczora. Negocjacje zakończyły się tak, że na szefową agencji została wybrana.....no kto? "Napewno" osoba nie związana z Platformą. Ciekawe czego tak bardzo się boją?
Odsyłam również do "Listy wstydu Platformy Obywatelskiej". Szczecin jest tam dość licznie reprezentowany! To też wina Kaczora :)
Szczecin-Największe natężenie zaczadzonych, którzy nadal wierzą, że inwestor z Katarem postawi Szczecin na nogi
Pancerna Brzoza / 83.15.250.* / 2013-02-08 10:11
Kaczynski pisząc o zbrodni mataczennia i tak byl łagodny w tym okresleniu bo wkrotce sie okaze ze nie tlko mataczenie ale i wspoludzial!Będziesz mial wtedy redaktorku kogo krytykowac!
maliniacki / 89.229.198.* / 2013-02-08 09:20
Przeczytałem tytuł i to wystarczy,żeby wyznać:panie redaktorze,jest pan

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
asdasd / 89.69.51.* / 2013-02-08 08:56
Artykuł poniżej krytyki.
julitaaaaaaaaaaa / 83.22.146.* / 2013-02-08 08:21
nie trzyma kciuki za ryżego tylko za pieniądze dla Polski! proszę nie wprowadzać fermentu takim tytułem!
maczek 67 / 31.2.74.* / 2013-02-08 08:12
Mirek 653 .No to Ja pierwsza glupia która widzi że kaczafiemu chodzi zeby znów miec haka na premiera.Człowieku jemu nie chodzi o Polskę o Ciebie czy innego polaka tylko o zemstę za Smolensk.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
sprzeciw21 / 77.114.178.* / 2013-02-08 08:10
Trzymanie kciuk ws. negocjacji europejskich (By wyrwać jak najwięcej dla Polski) nie stoi w sprzeczności z tym, że Donald T. można uważać za winnego politycznie ws. katastrofy smoleńskiej (za rozdzielenie wizyt z wiadomym skutkiem, a następnie za mataczenie ws. dochodzenia). Nie ma w tym nic zdrożnego.
Nota bene nie zgadzam się z Kaczyńskim czy Tuskiem, w tym że większe pieniądze z UE przełożą się na większy dobrobyt w Polsce. Będzie akurat odwrotnie, bo żeby uzyskać musimy się zadłużyć, a pieniądze i tak zostaną w dużej mierze zmarnowane. Lepiej byśmy wyszli gdybyśmy byli poza Unią Europejską (byli jedynie stowarzyszeni) a prowadzili własną pro-rozwojową politykę gospodarczą, tab by mieć 8-10% wzrostu PKB zamiast 2%.
Mirek653 / 31.134.52.* / 2013-02-08 07:28
Tylko głupki nie dostrzegają, że Kaczyńskiemu zależy na tym kraju.
old boy / 83.23.86.* / 2013-02-08 08:01
tylko glupki pisza takie glupoty
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy