Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Tusk, Komorowski, Sikorski muszą odejść

Kaczyński: Tusk, Komorowski, Sikorski muszą odejść

Wyświetlaj:
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-11 09:41
.

Przecież rząd , cytuję : "

prowadził różnego rodzaju działania przeciw własnemu prezydentowi; przeciwko temu, by prezydent uczestniczył w uroczystościach w 70. rocznicę ludobójstwa popełnionego na Polakach - mówił prezes PiS."- koniec cytatu.

Rząd chciał , żeby śp. Prezydent Kaczyński siedział wygodnie w kraju, bo lubił eskapady z adrenaliną ( Gruzja) i to było dla Niego niebezpieczne.

I za to , że rząd chronił Lecha przed nim samym, teraz jest oskarżany.


A Polska to jest w codziennej pracy każdego z nas, na każdym stanowisku,
Polska jest w trudzie rodziców wychowujących młode pokolenie,
Polska jest zawsze w sercu każdego prawdziwego patrioty.

Nie ma Polski w demagogii i hipokryzji pod fałszywym krzyżem na Krakowskim Przedmieściu
g4 / 89.77.4.* / 2010-09-11 09:29
Rozpaczliwie próbuje zwalić winę na kogoś innego.
On jest w szoku, bo stracił brata, przegrał wybory i jeszcze okazuje się, że to brat jest wspólwinny katastrofy i smierci 96 osob. Facet jest w rozpaczy i nie ma kto mu pomóc więc zachowuje się coraz bardziej jak szaleciec.
Dzięki Bogu, że Polacy nie dali się nabrać na jego oszustwo o przemianie bo teraz mielibyśmy za prezydenta szaleńca.
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-11 09:58
.

Cytat ( fragment) z wywiadu z Jarosławem Kaczyńskim
w dniu 13 lipca 2010 r. , cytuję :

"Muszę też powiedzieć, że od jakiegoś czasu namawiałem prezydenta (Lech Kaczyńskiego- przyp. red. ) - , by zrezygnował z latania tupolewami. Mówiłem to także jego współpracownikom.
Wszyscy rozkładali ręce i mówili: „to czym latać?”.
Mówiąc wprost, to były takie graty, że nikt się nimi nie powinien poruszać. " - koniec cytatu.

Pozdrawiam
g4 raz jeszcze / 89.77.4.* / 2010-09-11 10:27
Fajnie, ale nikt nie potrafi powiedzieć, kiedy Jarosław przestaje kłamać i mówi prawdę. On sam już tego nie wie. On się nauczył mówić tylko to, co służy jemu i PiS. Teraz opowiada, że ostrzegał przed lataniem TU154 bo to były graty. Jego przekaz jest prosty - ja mądry wiedziałem i katastrofa była z winy samolotu. Tymczasem do tragedii doszło nie z winy maszyny a z powodu głupiej decyzji o lądowaniu w fatalnych warunkach. A co on mówił, wiedział? Gdyby mówił to publicznie i nie kazał latać bratu do Brukseli, gdy leciał Tusk i nie wysyłał go do Gruzji i nie popierał wyprawy do Katynia to może, ale fakty są inne.
A skoro to były takie graty, to dlaczego za rządów pana premiera Kaczyńskiego i pana prezydenta Kaczyńskiego, kiedy mogli zrobić wszystko co chcieli nie wymieniono tych "gratów" na inne tylko latano nimi (latał nimi i Lech i Jarek)?
ojro / 91.193.208.* / 2010-09-11 12:31
Problemy z rządowymi Tupolewami miały miejsce już wcześniej. Już Kwaśniewski odczuł fatalny stan techniczny Tu-154, gdy podczas jednej z jego podróży zepsuły się akumulatory w samolocie - co ciekawe, to zdarzenie miało również miejsce rok po rosyjskim remoncie. Już wtedy było wiadomo, że rosyjskie remonty nic nie dają, a być może nawet pogarszają stan Tupolewów.
A jednak wysłużonych Tu-154 nie wymienił ani rząd SLD, ani PiS, ani PO - ale winą obwinia się tylko rząd Tuska - dlaczego? Czyżby był to tylko pretekst do tego, aby zmusić PO do dymisji i odzyskać dzięki temu władzę?
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-11 11:57
Tak, wszyscy wiedzieli.
I Pan Jarosław, i śp. Pan Lech, w równym stopniu ponoszą odpowiedzialność za stan techniczny , czy też wyposażenie samolotów, co politycy teraz napastowani.

Co do przyczyn katastrofy, to zgadzam się, że była, w czasie zbliżania się do lądowania sytuacja psychologiczna, która przeszkodziła pilotom.

Po prostu wystarczyło by przeszkodzono pilotom, jakimś pytaniem czy wejściem postronnej osoby do kabiny.
Wystarczyło kilkanaście sekund i było już za późno.
Pozdrawiam
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-09-11 09:11

Tusk, Komorowski, Sikorski muszą odejść

Czy tylko w/w chazaro-bolszewicy muszą odejść?
Otóż nie!
MUSI ODEJŚĆ CAŁA PATRIA OKRĄGŁOSTOŁOWA WRAZ "AUTORYTETAMI"!!!

RAK TOCZĄCY POLSKĘ, MUSI BYĆ WYCIĘTY!!!
~Kris / 2010-09-11 10:10 / Tysiącznik na forum)
Zabawne, wujaszek Stalin szedł dokładnie tą samą drogą:
Odsunął bolszewików, zlikwidował autorytety, a potem - już do śmierci - wypalał raka toczącego własny naród.

Histeria - że tak powiem - lubi się powtarzać.
: )
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-11 09:19

RAK TOCZĄCY POLSKĘ, MUSI BYĆ WYCIĘTY!!!

kto to ruszy i jak .
Subwencje dla nich wybory pod nich wszystko obwarowane ustawami.
A te kłótnie to wielki fotomontaż.
Bo wiesz komu łba nie urwie ..............
Natter / 2010-09-11 10:04 / Tysiącznik na forum
Czy ta hazardo-neoliberalna kańciatostołowa sitwa odejdzie ?Raczej nie poprostu nie ma ich czym zastąpić Możemy od czasu do czasu na to tylko brzydko sie wyrazić i to tyle .Aby do wiosny i do następnej podwyzki akcyzy.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-11 08:44

żeby uczcić pamięć Lecha Kaczyńskiego i wszystkich ofiar katastrofy.

ŚWIĘTE słowa tylko dlaczego nie było Jarosława na odsłonięcia tablicy na Wawelu czyżby za daleko czy chodziło o coś zupełnie innego?
Mnie się wydaje że on ma w czterech literach tych 96 osób.
ON CHCE TRONU, TRONU, TRONU CESARSKIEGO.
Dać mu niech siada.
http://www.skapiec.pl/cat/2658-nocniki.html?gclid=CKfG1-Li_qMCFdUx3wodTE45JA
africa corps / 83.21.17.* / 2010-09-11 08:40
byłaby wojna domowa jakby ten pseudopiłsudczyk wygrał wybory
234234 / 86.111.97.* / 2010-09-11 08:39
im wiecej takich cyrków pan organizuje tym bardziej Panu poparcie spada. Tak trzymać! dość terroru kościoła, my chcemy normalnego życia w normalnym świeckim państwie. Dość PiSu i Radia Maryja.
SumieniePiSokomuchów / 67.52.254.* / 2010-09-11 08:35
I te marsze z pochodniami.
Przypomnijcie mi PiSokomuchy, czy czegoś podobno około lat 30 i 40 XX wieku nie można było zobaczyć w Niemczech?
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-11 10:08
Tak, skojarzenie bardzo oczywiste.


W deszczową niedzielę polecam lekturę :
.http://jkaczynski.bloog.pl/ksiega,1,index.html
logiczny / 77.255.252.* / 2010-09-11 08:41
Tak, dokładnie w podobny sposób do władzy doszedł idol Jarka - Adolf H. Tylko Jarek ma rację, jego racja jest większa niż on sam z bratem na pomniku na koniu przed pałacem zamiast ks. Poniatowskiego. A może by tak Panie Jarku jakieś dowody z rękawa na ten spisek przedstawić? Jak w Polsce nie ma rzetelnego wymiaru sprawiedliwości (zwłaszcza organów ścigania) to niech Jarek zaskarży Tuska i wyżej wymienionych w artykule przed Trybunał Sprawiedliwości.
yyyyyyy / 83.31.18.* / 2010-09-11 10:36
Jak buś znał historię i miał więcej oleju w głowie to byś takich głupot nie gadał. Ty się nie martw o Pana Jarosława Kaczyńskiego, ty się martw o siebie. Tacy jak Jarosław Kaczyński mogą chodzić z podniesionym czołem i spać spokojnie. Złodzieje i zdrajcy NIE.
SumieniePiSokomuchów / 67.52.254.* / 2010-09-11 10:41
Dlatego towarzysz Jarosław chodzi z łbem pochylonym.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-11 08:47

władzy doszedł idol Jarka
- Adolf H.

pomyłka jego idolem i z nim się utożsamia jest Bonaparte Napoleon
1ccc / 93.105.57.* / 2010-09-11 08:39
@ Sumienie.. Lepiej się umyj,zamiast pleść bzdury.
Twój organizm będzie miał lepszy pożytek.
54646 / 86.111.97.* / 2010-09-11 08:56
Cóż za merytoryczna wypowiedź pisowczyka :)
SumieniePiSokomuchów / 67.52.254.* / 2010-09-11 08:44
I ty też nie będziesz mi dyktował co mam robić.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy