Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Tusk ma 96 ofiar na sumieniu, musi odejść

Kaczyński: Tusk ma 96 ofiar na sumieniu, musi odejść

Wyświetlaj:
Gostom / 94.124.17.* / 2011-01-20 12:38
Kaczyński to idiota! jak można oskarżać innego człowieka za coś takiego i to do tego osobę która nie maiła bezpośrednio żadnego wpływu na sytuację, a potem mówić, że się nie zaskarży. Bardzo dobrze wie, że Tusk ani nikt inny nie jest winien temu co się stało, winni mogą być jedynie Rosjanie a nawet na to nie ma dowodów, a co dopiero na Tuska. Ten gość nie ma honoru, ambicji i niczego i hańbi nasz kraj i siebie jako człowieka. Jak można oskarżać kogoś bezpodstawnie o śmierć 96 osób
księgowy / 188.33.73.* / 2011-01-20 12:44
nie sądźcie a nie będziecie sądzeni .... tylko Najwyższy ma prawo sądzić bo zna i wie wszystko ..... komuś się zapomniało i zagalopował się.
wsd / 95.48.203.* / 2011-01-20 12:35
No k..wa co za bałwan!!!!!!!
oborowy / 79.185.105.* / 2011-01-20 12:46
Gdzie to te Bałwany sa. Na Kaszubach?? U nas tu na Podkarpaciu snieg stopniał do zra jak ogłosili raport MAK. Tak temperatura sie podniosla,ze snieg całkowicie stopniał.
polly / 83.31.145.* / 2011-01-20 12:32
To skandal, nie można już tego słuchać. Tusk powinien przestać tolerować taką podłość.
QWAW / 199.67.203.* / 2011-01-20 12:30
CZEMU ON WMAWIA ZE TO TUSKA WINA CO ZA GOŚĆ ... WCZORAJSZA DEBATA BYŁA TEGO DOWODEM ....
Natter / 2011-01-20 12:48 / Tysiącznik na forum
Czy wy z tego coś zrozumieliście ? Nie jestem fanem Tuska ale oskarżania Tuska że jest winny to już absurd.Tak samo byłoby absurdem oskarżenie pilota o popelnienie samobójstwa choc taka opcja jest możliwa ?
konserwa / 2011-01-20 13:06 / Tysiącznik na forum
Wydaje się logiczne. Za szkolenie żołnierzy w tym pilotów odpowiada MON. Za przygotowanie wizyt zagranicznych odpowiada MSZ. A ministerstwa podlegają premierowi. Jeśli zaniedbano coś u podwładnych premiera to tak jakby to on zaniedbał. Myślę, że to zupełnie logiczne.
ANDY3 / 89.77.142.* / 2011-01-26 17:39
Po pierwsze, to nie wizyta tylko pielgrzymka a prawie czyni.....itd

Po drugie, pielgrzymkę organizowała kancelaria prezydenta,oczywiście korzystając z MSZ
i dowództwa 36 pułku,kancelaria prezydenta również odmówiła tzw lidera (amb Bahr cyt " jest dokument")

Status prezydenta uzgodniony z władzami Rosji: kierownik delegacji (jest dokument)
czyli trawestując :
"Jeśli zaniedbano coś u podwładnych prezydenta to tak jakby to on
zaniedbał. Myślę, że to zupełnie logiczne."
Też tak myślę.

A szkolenie ????
O tematyce szkolenia decydują dowódcy - już widzę temat:
" jak zachować się w sytuacji gdy mając na pokładzie prezydenta i stojącego za plecami, podciętego dla kurażu dowódcę Wojsk Lotniczych w sytuacji ,gdy nie podjęto decyzji o odlocie na lotnisko zapasowe z powodu braku warunków do lądowania"
Prawda?

I jeszcze - Dlaczego Szczygło będąc ministrem MON zrezygnował ze szkoleń w Rosji na symulatorze (podobno z oszczędności) - bo przecież tam mogli być zwerbowani przez wrogie służby - no cóż takie myślenie a skutki ??

Jak widać logiczne myślenie wymaga uwzględnienia wielu czynników, wtedy można je nazwać logicznym.

cbdu
7 8 9 10 11 12
na koniec starsze

Najnowsze wpisy