Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Tusk ma 96 ofiar na sumieniu, musi odejść

Kaczyński: Tusk ma 96 ofiar na sumieniu, musi odejść

Wyświetlaj:
kik-wolek / 79.186.179.* / 2011-01-20 22:53
gdyby przyjęto w SEJMIE rezolucję PIS ws. SMOLEŃSKA prawdopodobnie WYNIK RAPORTU MAK BYŁBY CAŁKIEM INNY-BARDZIEJ KORZYSTNY DLA POLSKI-tej rezolucji sprzeciwił
się:prezydent,premier,marszałkowie i posłowie:PO,PSL,SLD i to prawdopodobnie ROZZUCHWALIŁO Rosję i komisję MAK. --PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach.-plotkują-minister nie ma honoru-dawno podałby się do dymisji lub premier-gdyby premierem był KACZYŃSKI
nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie POZWOLIŁ-za pózno i jeszcze ten
"KIEPSKI WYSTĘP"-porażka premiera,prezydenta,marszałków,posłów PO,PSL,SLD.-rosjanie spowodowali wypadek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy rusek?,czy postradali rozum?-nic nie rozumieją(ani ROSJANIE,ani POLSKI RZĄD,prezydent,...-co tu ma wypadek KASA? :-NIC nie rozumieją(ani ROSJANIE,ani POLSKI RZĄD,prezydent,...-co to ma wypadeik KASA? :-TOTALNA KOMPROMITACJA władz, -lot składa się z:wylotu i LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i TAM:
:NIEPRAWIDŁOWE KOMENDY DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE
SIĘ Z PRZEŁOZONYMI?,NACISKI,braki oświetlenia,podawanie złej wysokości,wycięty las,żle działaujące przyrządy,lewa mgła?,...- były PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a NIE WINA PILOTÓW POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w OBRONIE POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄa-dość opluwania POLSKI ,KACZYŃSKIEGO,PIS-u. Plotkują- KOMPROMITACJA,hipokryzja,cynizm,błazenada ,cyrk,...? premiera,ministrów,marszałka PO,posłów PO-zamiast OPOWIEDZI NA PYTANIA w DEBACIE SEJMOWEJ to głównie:BRAK ODPOWIEDZI(dlatego DOBRZE,że PIS KAZAŁ DAĆ ODPOWIEDZI NA PIŚMIE-ZAWSZE powini żądać tylko odpowiedzi na PIŚMIE,bo często są różne i sprzeczne odpowiedzi,czasem KŁAKSTWA)-zamiast rzeczowych wyjaśnień-TO:pomówienia,kłamstwa,barbarzyńskie zachowanie,straszenie wojną z Rosją,straszenie rodzin tragedi Smoleńskiej,straszenie POLAKÓW PIS-EM i ciągłym OBARCZANIEM PIS-u za WŁASNE(PO,PSL)rządu, :BŁĘDY,NIEKOMPETENCJE,WPADKI,KOMPROMITACJE,NIE-rządu ,HIPOKRYZJI,CYNIZMU,BAŁAGANU,braku reform gospodarczych ,potężnym ZADŁUŻANIEM POLSKI,...
nie pis / 89.79.4.* / 2011-01-23 13:34
ohoho, znowu odwracanie kota ogonem i próba przedstawienia skutków jako przyczyny. A jeśli tak, to: kto przygotowywał wylot? Kancelaria Prezydenta. Kto w tym czasie był prezydentem? Kaczor, itp itd
anty bolszewik / 83.26.181.* / 2011-01-20 22:27
Kaczyński największy kłamca. Musi odejść z polityki. Czas na szpital i dobrego psychiatre.
jakub2 / 91.94.0.* / 2011-01-20 22:54
Tak , zaraz po tobie, a ty już tam siedzisz w tej polityce i boisz sie o koryto ? najlepiej nie mieć konkurencji ? bolszewicy i TW nie lubią Kaczyńskich , tak bolszewicy kochali psychiatryki , chcesz powrotu do tych czasów?jeśli będziesz tak głupi jak do tej pory to sam tam trafisz , ale myślę ze lepiej bedzie dla ciebie jak się sam tam zgłosisz już teraz , choroba wczesniej leczona to lepiej dla ciebie , chociaż kto wie moze już za pózno
agata cętka / 79.162.6.* / 2011-01-20 22:06
za łże prezesem. Dwie mlode gęby z jadem zionacym z otworów gębowych.

PiS = Popaprańcy i Szuje
AntyUBek / 178.235.210.* / 2011-01-21 11:02
I kto to mówi. Kundel polszewików
antek wikary / 79.162.6.* / 2011-01-20 22:00
teraz coś tam mętnie bredzi on i ten jego Antoś M. pomagier od szczucia, pomawiania, opluwania, strzykania sliną na Polskę.
PiSuary to hołota.
kris48 / 83.20.74.* / 2011-01-20 21:38
Lech Kaczyński ma 96 ofiar na sumieniu
Pyclik / 77.236.7.* / 2011-01-21 14:35
Brawo, choć był on tylko pośrednikiem w wykonywaniu poleceń swego braciszka - bliżniaka, ale spowodował katastrofę i śmierć 95 niewinnych ludzi,
rolicky / 79.186.179.* / 2011-01-20 21:15
plotkują-minister nie ma jaj-dawno podałby się do dymisji lub premier-gdyby premierem był KACZYŃSKI
nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten
"KIEPSKI WYSTĘP"-porażka premiera,prezydenta,marszałków,posłówO,PSL,SLD-poza sejmem w
wyborach-rosjanie spowodowali wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy
rusek?,czy postradał rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie
rozumieją(ani ROSJANIE,ani POLSKI RZĄD,prezydent,...-co to ma wypadeik KASA? :-TOTALNA
KOMPROMITACJA
władz,lot składa się z:wylotu i LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI
i
tam :NIEPRAWIDŁOWE KOMENDY DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE
SIĘ Z PRZEŁOZONYMI?,NACISKI,braki oświetlenia,podawanie złej wysokości,wycięty las,żle działaujące
przyrządy,lewa mgła?,...- były PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SUIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄa-dość oĄ dość opluwania POLSKISKI...
ja72 / 83.4.188.* / 2011-01-20 21:07
Kaczyński dziwi sie nienawiści w polityce jednak sam (ponoć chrześcijanin) nie umie zaprzestać rzucania nienawistnych wypowiedzi - chlapie błotem jak nikt w Polsce.. to jest szok. Nie ma drugiego takiego pełnego nienawiści i wrednego polityka który do tego udaje wszystkowiedzącego anioła...
psychiatra / 178.235.210.* / 2011-01-21 11:04
To Kaczyński zaczął wyrzynanie watahy? Lecz się. Wpisz w Google: gruppenfuhrer kat, przynajmniej będziesz wiedział komu służysz.
pyclik / 77.236.7.* / 2011-01-21 02:29
Tak, przez braci Kaczorów!
oleś boleś / 79.162.6.* / 2011-01-20 22:01
Naprowadzjącym był Antek M.
EURO STUDENT / 2011-01-20 19:48
9 MIESIĘCY KŁAMSTW RZĄDU. OJCEM TEGO ZRODZONEGO KŁAMSTWEM BENKARTA JEST DONALD T.

Matka Polak jednak obroniła prawdę i przesądziła o winie rosjan. Nie ma wątpliwości że to co wiemy dziś powinniśmy wiedzieć najpóźniej w czerwcu 2010 roku ale Polska padła ofiarą okrutnej Gry Donalda T. oraz Bronisława K. dla własnych celów Politycznych i dziś znowu próbują kłamstwem zamydlić oczy Polakom.

Dlaczego tak łatwo im to wyszło w tak mądrym Państwie ?
Pyclik / 77.236.7.* / 2011-01-21 02:25
Tak mówi i myśli zwykły euro - głupek!
EURO STUDENT / 2011-01-20 19:42
9 miesięcy kłamstwo a ojcem tego zrodzonego z kłamstwa benkarta jest Donald T.

?

wtg / 2011-01-20 18:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Za kilka niepochlebnych słów wypowiedzianych przez bezdomnego pod adresem śp. Prezydenta Kaczyńskiego, bezdomny ten poszukiwany był przez policję całego kraju.
Za wiele wypowiedzi niby-polaków publicznie i na tym forum obrażających urząd obecnego Prezydenta, jakoś nikt ich nie ściga. Czy brak poszanowania godności urzędu Prezydenta (ktokolwiek by go sprawował) świadczy o całkowitym upadku moralności społeczeństwa?
komentator publiczny / 46.113.230.* / 2011-01-20 19:15
jeszcze raz skieruję strumień fekaliI byś przyjął to za prawdę - gdyż tylko w takiej postaci to do ciebie tafia _NIE MA I NIE MOŻE BYĆ SZACUNKU DO GODNOŚCI URZĘDU PONIEWAŻ URZĄD PRZEDMIOTOWO ZWIĄZANY JEST Z PODMIOTEM - CZŁOWIEKIEM - ZATEM SKORO CZŁOWIEK PIASTUJĄCY URZĄD ZACHOWUJE SIĘ NIEGODNIE RANGA ZAPODMIOTOWEGO URZĘDU UPADA WRAZ Z PIASTUJĄCYM JE - ... rozumu życzę nie wrażliwości na propagandę...
Bela48 / 77.237.15.* / 2011-01-20 21:34
Popieram i nie przejmuj się obelgami POprawnych obywateli...
wtg / 2011-01-20 19:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Sfrustrowany dzieciaku ojca nieznanego. Brak poszanowania Konstytucji jaki prezentujesz, świadczy o twojej całkowitej nieświadomości, lub braku poczytalności.
komentator publiczny / 46.113.230.* / 2011-01-20 19:32
widzisz gdybyś w tym niskoskanalizowanym istnieniu powstrzymał się od porad to może mógłbyś wynużyć się z odmentów szamba - ale by to zrozumieć trzeba przestać chlapać własnym GNOJEM ISTNIENIA na idących swoją drogą przechodniów...
wtg / 2011-01-20 19:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Mam wrażenie, że pracujesz przy pucowaniu szamb, bo najczęściej
używane przez ciebie argumenty słowne to: szambo, gówno i biegunka :))
Bela48 / 77.237.15.* / 2011-01-20 21:37
Żadna uczciwa praca nie hańbi - o czym wiedzą mądrzy ludzie.
komentator publiczny / 46.113.230.* / 2011-01-20 19:54
szukałem analogicznego dla ciebie środowiska; w którym: żyjesz - istniejesz - pracujesz ! stąd takie słowa... bucu...
wtg / 2011-01-20 19:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Daleko odszedłeś w swoich opiniach od tematu jaki miał być komentowany, ale świetnie się ubawiłem twoimi wypowiedziami. Jesteś reprezentantem "kwiatu narodu polskiego" :)))
EURO STUDENT / 2011-01-20 19:01
jak byłą powódź przed wyborami to Komorowski latał po Polsce pokazując jak bardzo chce pomóc w sprawie powodzi ... przed wyborami ... dziś juz Komorowski jest prezydentem (marionetką) i znowu mamy powódź ... czy cokolwiek ten człowiek powiedział o tym problemie kiedy już wygrał wybory ?

tylko niech nie filozofuje że to moralne że woda wylewa i wpływa do Bałtyku ...
wtg / 2011-01-20 19:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Prezydent nie jest od rozwiązywania problemów powodzi. Rola prezydenta w naszym kraju jest ściśle określona Konstytucją. Każdy polityk, który pokazuje się przy okazji powodzi, a nie ma nic wspólnego z działalnością urzędów do tego powołanych robi to dla poklasku. Dlatego brzydzę się polityką i politykami. Nie lubiłem Prezydenta Kaczyńskiego. Nie lubię Prezydenta Komorowskiego. Szanuję natomiast godność urzędu Prezydenta, ponieważ jest to jedno z insygniów stanowiących o naszej niezawisłości i wolności jako narodu.
em96 / 81.81.41.* / 2011-01-21 00:53
Błąd kolego. Nasz Prezydent po okresie bezprawia komunistycznego, gdzie nikt za nic nie odpowiadał tylko "żarł z koryta", miał być niezależny i odpowiadać za wszystko co robi, tymczasem to przestępcze środowisko "czerwonych" kolaborantów zrobiło sobie z tego podporządkowaną marionetkę do popychania i kolejny raz zakpiło z wszystkich.
Oczywiście mam na myśli urząd Prezydenta, bo samego Prezydenta nie widzę...
EURO STUDENT / 2011-01-20 19:39
czyli dostrzegamy razem działanie byłego Marszałka Komorowskiego i jego działanie na terenach powodziowych jako grę dla polepszenia wizerunku ... jak widać dziś lepiej milczeć w myśl zasady milczenie jest złotem i o powodzi i o raporcie tatiany (MAK) haniebnie określające Polską stronę.

Nie mniej jednak Prezydent jako GŁÓWNY REPREZENTANT naszego Państwa powinien TUPNĄĆ NOGĄ i stanąć w obronie Polaków poszkodowanych niemoralnym werdyktem komisji podlegającej pod byłych działaczy KGB o nazwie MAK.

W takim razie dlaczego tak się nie dzieje ? czy nie przeczy to Twoim słowom o :


niezawisłości i wolności jako narodu.


?

Bo według mnie w takim razie Prezydenta Polska NIE MA... PREZYDENT ZGINĄŁ a może i został zamordowany … nawet nie mamy odpowiedzialnego rządu żeby zadbać o rzetelne wyjaśnienie sprawy.

ZA WIZYTĘ PREZYDENTA RP 10 kwietnia 2010 ROKU ODPOWIADA PREMIER !
wtg / 2011-01-20 19:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jak napisałem działanie każdego polityka, w tym kandydata na prezydenta przed wyborami polega na omamieniu jak największej grupy wyborców, by głosowali na niego. Wszyscy stosują tę grę od lat, a my jak barany dajemy się im omamić. Nie mogę sobie przypomnieć żadnego polityka, który po wyborach wywiązał by się ze swoich obietnic. Dlatego nie mam żadnych złudzeń co do ich faktycznych celów i nie ufam i nie wierzę politykom.
Co masz na myśli pisząc TUPNĄĆ NOGĄ? Zerwać kontakty dyplomatyczne? Wywołać wojnę? Raport MAK jest jaki jest i inny nie będzie. W kraju mamy powołaną własna komisję w temacie katastrofy i czyni ona własne ustalenia. Katastrofa była skutkiem wielu przyczyn. Musimy poznać wszystkie te przyczyny i wtedy wszyscy odpowiedzialni, bez względu na zajmowane stanowiska, czy to będzie premier, czy sekretarka w jakiejś tam kancelarii - powinni ponieść konsekwencje. Tyle, że ustaleniem tych wszystkich przyczyn powinni zajmować się specjaliści, a nie politycy.
judgementcrematorium / 81.219.137.* / 2011-01-20 18:15
Piwko, wódeczka i winko czeka na nas przez tych polityków polskich . . .
EURO STUDENT / 2011-01-20 18:18
szampan jak PO spadnie na dno !

myślę że Polska ma niesamowity potencjał. Mamy pracowotych obywateli, mądrych i piękne kobiety ! =)

musimy tylko wykluć się z tej skorupki kłamstwa jaką serwują nam media i rząd donalda t.
Pyclik / 77.236.7.* / 2011-01-21 02:39
Mamy też głupawych eurostudentów
................ / 89.79.219.* / 2011-01-21 13:36
Pycliku ! co prawda w oczy kole ?
pyclik / 77.236.7.* / 2011-01-21 14:21
Czy jakiś pis - uar jest zdolny do prawdy?
Kłamstwo jest zakodowane w nazwie tej łże - partii, bo gdzie tam jest prawo i sprawiedliwość?
Toć to dyktatorskie rządy kaczego półgłówka, bez żadnej demokracji wewnętrznej - przykład: jak i dlaczego powstał PJN
wtg / 2011-01-20 18:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To jednak prawda, że bliźniacy myślą razem. Jak w matematyce - dwa półgłówki=cała głowa. Cała głowa-pół głowy=półgłówek. Jarusiowi po śmierci śp. brata wszystko się w tej półgłówce poprzewracało. Przecież, jak twierdzi jest wierzącym człowiekiem. Powinien zrozumieć, że taka była wola Boga.
putinotusk / 2011-01-20 18:50
jak ty POZPR-erze możesz pisać komentarze,ty jesteś psychopata jedz do putina,i morduj z nim nie zapomni zabrać tuska-kła-logopedę ze sobą.
PO bolszewickie ma takie same poparcie,ci POZPR- rowcy boja się ze Jarka sprawiedliwość która ich dosięgnie w panice zapomnieli być ludźmi i zmienili się w bestie.Nie On cymbale to ktoś inny,prędzej czy później rozliczymy ta klikę bandytów.
wtg / 2011-01-20 19:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Brzydzę się wszystkimi partiami politycznymi i tym co robili i robią. Polityka to iluzja,
katastrofa to fakt. Twój nik -"komentator publiczny" to fakt, twój komentarz - to gówno.

Najpierw przeczytaj wszystko, co ktoś napisał, dopiero klasyfikuj. Trudno by mnie było nazwać PostPZPR-em. Za mówienie prawdy o Katyniu i Ostaszkowie na lekcji historii ( kiedy jeszcze nie byłeś w planach swojego tatusia) zostałem wyrzucony ze szkoły średniej. Za swoją działalność polityczną zostałem relegowany z uczelni. Długo by opisywać moje dalsze losy, które zawsze związane były z dążeniem do poznania i wyznawania prawdy. Taki pozostałem i dziś patrząc na to co zostało z tamtych lat walki o prawdziwą niepodległość Polski brzydzę się polityka i kłamstwami z każdej strony. Prawda boli, ale do końca pozostanie prawdą.
Bela48 / 77.237.15.* / 2011-01-20 21:48
Po uważnym przeczytaniu Twojego życiorysu dziwię się, że teraz ujawniasz takie poglądy i wnioski. Twoje czasy są mi dobrze znane - stąd moje spostrzeżenia. Zgodnie ze sprawdzonym podziałem na 75 i 25% polskiego społeczeństwa - o którym powiedział kiedyś Janusz Korwin-Mikke - z pewnością potwierdzasz tę regułą zaliczając się do większości - POprawnych obywateli...
jakub2 / 91.94.0.* / 2011-01-20 18:39
A którą ty jesteś częścią lewą czy prawą , bo po tekście widać że w żadnej nie ma mózgu, choć byś miał trzy połówki to nie na wiele ci się to przyda bezmózgowcu
komentator publiczny / 46.113.230.* / 2011-01-20 18:19
twoja jedna głowa musi pewnie składać się z tak wielu cząstek elementarnych jak gówno którym jest przesycona w efekcie zatwardzenia umysłowego i chłonnością na propagandę kłamstwa PO i tvn24...
EURO STUDENT / 2011-01-20 18:23
nerwy puszczają ludziom ... nie dziwię się ... benzyna po 5 zł ! inflacja 4-5 %, dług zakrył polskie finan se publiczne chmurami na długie lata .... to może rozwścieczyć.

Ale sugeruje nie zniżać się do tego POziomu żeby tak wyzywac. Oni to robią bo muszą...
wtg / 2011-01-20 18:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Brzydzę się wszystkimi partiami politycznymi i tym co robili i robią. Polityka to iluzja, katastrofa to fakt. Twój nik -"komentator publiczny" to fakt, twój komentarz - to gówno.
komentator publiczny / 46.113.230.* / 2011-01-20 18:45
...no popatrz domniemywałem że twój mózg to KLOAKA - a jednak trafiłem bo właśnie w kibel robiłem...
wtg / 2011-01-20 19:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Strasznie jesteś sfrustrowany biedaku. Szkoda mi ciebie bardzo. Lepiej nie rób dzieci.
komentator publiczny / 46.113.230.* / 2011-01-20 19:23
językowo twój mózg jest równie brawurowy jak i twój zasób słownictwa - niczym biegunka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wtg / 2011-01-20 19:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mam wrażenie, że pracujesz przy pucowaniu szamb, bo najczęściej używane przez ciebie argumenty słowne to: szambo, gówno i biegunka :))
komentator publiczny / 46.113.230.* / 2011-01-20 19:56
szukałem analogicznego dla ciebie środowiska; w którym: żyjesz - istniejesz -
pracujesz ! stąd takie słowa... bucu...
wtg / 2011-01-20 19:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Daleko odszedłeś w swoich opiniach od tematu jaki miał być
komentowany, ale świetnie się ubawiłem twoimi wypowiedziami. Jesteś
reprezentantem "kwiatu narodu polskiego" :)))
zgred 2 / 83.25.206.* / 2011-01-20 18:04
To Kaczyńscy mają 96 ofiar na sumieniu, a teraz Jarosław próbuje odwrócić kota ogonem do przodu
Wykształciuch_ / 77.253.39.* / 2011-01-20 18:48
Ja tez tak uważam. Tylko nie do końca jestem przekonany czy to Świętej Pamięci Prezydent Lech Kaczyński sam prowokował takie postawy jak ta pilotów czy był pod presja prezesa Jarosława... (wielkość liter nie jest przypadkowa)
komentator publiczny / 46.113.230.* / 2011-01-20 18:13
...będziesz następny ...pomiocie - efekcie uboczny pękniętego kondoma...
EURO STUDENT / 2011-01-20 18:11
ty znowu o tych kotach i to w ten sam sposób... wiesz że to się nazywa ZOOFILIA ? to powazny problem dla ciebie może powinieneś porozmawiać o tym z rodziną
EURO STUDENT / 2011-01-20 18:11
ty znowu o tych kotach i to w ten sam sposób... wiesz że to się nazywa ZOOFILIA ? to powazny problem dla ciebie może powinieneś porozmawiać o tym z rodziną
POSŁANY / 46.113.230.* / 2011-01-20 17:57
tylko całkowici kretyni - tacy na wzór niesiołowskiego, zakłamani jak ewa kopacz która własnym ryjem miała rzekomo przeryć wgłąb ziemię miejsca tragedii na głębokość 1 metra - mogą wierzyć w to co zdaje się lansować platforma - tylko tacy sami cyniczni kłamcy mogą ich popierać dla których priorytetem jest interes a nie moralność...i pięknie zostali określeni jako ci którzy są tam gdzie ich za przewodnictwem tuska wchodzili ryskim - czyli WY WCHODZĄCY KOMUKOLWIEK W DUPĘ - ONI MAJĄ WAS W DUPIE...

Najnowsze wpisy