Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kaczyński w sklepie "naznaczył" Polaków

Kaczyński w sklepie "naznaczył" Polaków

Money.pl / 2011-03-23 14:07
Komentarze do wiadomości: Kaczyński w sklepie "naznaczył" Polaków.
Wyświetlaj:
nestor5 / 89.75.118.* / 2011-03-23 21:58
Prawda w oczy kole. Ceny w Biedronce i innych marketach są niskie bo towar sprzedawany w nich jest nędznej jakości. Jak pojawiły się markety, biedronki gwałtownie wzrosła zachorowalność na raka. W produktach sprzedawanych w Biedronkach i marketach 80 % to chemia. A panowie z PO zawsze będą twierdzić że ceny są dobre, wynagrodzenia dobre, renty na poziomie.
margo-1966 / 87.206.216.* / 2011-03-23 22:29
hehehe ale komentarz, widać ze autor jest oderwany od rzeczywistości i co najważniejsze nie umie robić świadomych zakupów. Polacy nie patrzą na opisy i producentów. Jak kupuje w biedronce to chociaż wiem co kupuje, bakoma, morliny , develey a biedronkowe mleko albo mleczarnia Łowicz albo z Maćków i inne markowe firmy które produkują pod szyldem w biedronce. W Polsce jest mikroskopijna wiedza konsumentów. Dlatego nie kupuje w Lidlu - tam nie wiem kto co produkuje. A nasz osiedlowy sklepik -zdzierstwo mleko 4 zł w Biedronce 1,95. Nie dajcie sobie ludzie wmówić że coś jest złe tylko czytajcie ze zrozumieniem informacje na opakowaniu.
konserwa / 2011-03-23 20:45 / Tysiącznik na forum
Toż powiedział prawdę, sam czasami kupuję w Biedronce natomiast raczej nie stać mnie na Piotra i Pawła.
stegas / 2011-03-23 20:23
Tylko takiego idiotę jak ten głąb z PO, może podzielić Kaczyński swoją wypowiedzią o "biednych" robiących zakupy w Biedronce. Ja kupuję w Biedronce ale tylko te artykuły, które są tańsze niż w innych sklepach, bo nie mam milionów na koncie jak POpaprańcy ale umię rachować i dobrze się gospodarzyć. To wy POpaprane platfusy dzielicie Polskę na nędzę i bogactwo. Lepiej być ubogim w wypasione konto niż ubogim na umyśle. Szkoda mi was durnie POpaprane.
dgen / 2011-03-23 19:14 / Tysiącznik na forum
jedynie pan premier donald tusk tratuje wszystkich Polaków równo -
jak podniósł vat to wszystkim, jak zmniejsza składkę do OFE - też wszystkim, jak daje obiecane laptopy gimnazjalistom - też wszystkim, nie wspomnę o autostradach nowoczesnych kolejach i zreformowanej słuzbie zdrowia - też z tego możemy korzystać wszyscy
stary ubek / 46.45.107.* / 2011-03-23 22:07
niedługo dzięki przy_du_pasowi Tuska,Grabarczykowi będziemy korzystać z nowego lotniska w centrum Polski!
door / 83.12.255.* / 2011-03-23 19:12
To nieprawda popaprany?
RomanNoromanov / 89.72.25.* / 2011-03-23 18:47
I z tej troski podniósł VAT (czyli podwyższone koszty dostawy, koszty pośrednie itp). Hipokryzja! A afera bzdurna, kupuję w Biedronce i to jest fakt - ceny są na tyle niskie, że kupuje tam wielu biednych, bo gdzie mają kupować? Tam gdzie drożej? Idiotyczna afera medialna.
"- Bardzo przejmuję się cenami z oczywistych względów. To jest moja ojczyzna i moi rodacy - mówił Tusk. - Nie mógłbym spać spokojnie i nie miałbym prawa zajmować ludziom czasu, ani uwagi swoją osobą, gdybym nie przejmował się, ani nie zajmował tym, co się dzieje dzisiaj w polskich sklepach - podkreślił szef rządu."
stary ubek / 46.45.107.* / 2011-03-23 22:10
PO jego POdkrążonych oczach widać ,że w ogóle nie sypia!
oborowy / 79.185.94.* / 2011-03-25 15:49
Musi sie pilnować, aby go jakis Ryszrd nie ustrzelił.
POmroczność wywołuje aż takie skutki.

POmroczność w POlsce jest POspolita. To tez zagrożenie duże.
wyb_or_ca / 178.37.84.* / 2011-03-23 18:47
a ja mam kasy jak lodu a kupuję głównie w hipermarketach, LIDlu i Biedronce - kupuje tam gdzi emi wygdniej ale nigdy nie kupuje w sklepach osiedlowych gdzie jest MEGA drogo, nie zapłace kartą nawet za zakupy 10zł bo sklepikarz już kwęka, że mu sie nie opłaca. Mówienie, że w Biedronce kupuje biedota jest obrażaniem ludzi i dzieleniem ich na gorszych i lepszych bo wcale o grubośc portfela tu nie chodzi! Biedronke mam pod blokiem, obok dwóch tzw osiedlowych ale wole robic zakupy w Biedronce (choć nie zapłace wogóle kartą) ale mam lepszy wybór towarów (markowych!!!) w lepszej cenie niż w osiedlowym! Na duże zakupy tylko do hipermarketów!
oborowy / 79.185.94.* / 2011-03-25 16:54
No i kogo to pajacu obchodzi, gdze ty robisz zakupy???

Kartą bez POkycia???

Jarek robil małe zakupy.A i tak zapłacił 55zł, to tyle ile zarabia pracownik w Polsce o najmniejszej krajowej/dzień

To właśnie to chciał Pokazać Jarosław,ze dla takich ludzi, to POtężna drożyzna.
jt / 78.9.30.* / 2011-03-23 18:26

Zdaniem Tomczyka, prezes PiS po raz kolejny dzieli Polaków. - To on dzielił Polskę na liberalną i solidarną, na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków, teraz dzieli klientów, na tych normalnych i tych najbiedniejszych - mówił poseł PO na konferencji prasowej w Sejmie.
Mogę zrozumieć że kłamią niektórzy dziennikarze,bo to sprzedawczyki,ale żeby w żywe oczy kłamał poseł?,o przepraszam przecież to poseł z PO,a tam kłamstwo to normalka,faktycznie.Przecież już tyle razy było to wyjaśniane że Kaczyński nigdy nie mówił o "prawdziwych Polakach",to kłamstwo stworzyła TVN,czy Tomczyk tego nie wie?,dobrze wie,tylko świadomie wprowadza ludzi w błąd,to jest wielkie draństwo,taki facet nie ma za grosz przyzwoitości,zwykła szmata,zrobi wszystko aby tylko POzostać przy korycie.
Jak podawała "Gazeta.pl" z 12.10.2010r
"Prezes Prawa i Sprawiedliwości mówił o "wolnych Polakach". Sprawdziliśmy, że słowa "prawdziwi Polacy" pojawiły się po raz pierwszy w niedzielny wieczór w relacji reporterki TVN24, która obserwowała to, co działo się na Krakowskim Przedmieściu."
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,8498881,_Prawdziwi_Polacy___Takie_zdanie_nie_padlo.html
jt / 78.9.30.* / 2011-03-23 19:25
I jeszcze jedno o "najprawdziwszym z Polaków" mówi Tusk.
Jak podaje "Niezależna.pl"
"„Jest pan najprawdziwszym z Polaków” - takimi słowami zwrócił się do Adama Małysza premier Donald Tusk w trakcie środowego spotkania w Kancelarii Premiera. Małysz odpowiedział, że spotkanie z szefem rządu to dla niego zaszczyt."
http://niezalezna.pl/8001-malyszomania-w-platformie
obserwator / 2011-03-23 18:24 / Tysiącznik na forum
Szeroko komentowana "Biedronka" , przy okazji koszyka zakupów pokazuje, że życie zmusza wszystkich do szukania punktów sprzedaży po niskiej cenie. Sklepiki osiedlowe mają ceny odrobinę wyższe niż "Biedronka" i inne supermarkety ratujące się super promocjami. Bardzo szybko Polacy poznali drogi tworzenia cen i kupują wybiórczo gdzie najtaniej; nawet cukier masowo sprowadzają z Niemiec poprzez "Allegro". Cukier oferowany poprzez "Allegro" dostępny jest w cenie 3,15 zł za kilogram; tym taniej się kupuje, im więcej się kupuje. Obserwuje się bardzo szybkie zmniejszanie się zawartości, dotyczy to chleba, słoików, masła itp. za tę sama cenę otrzymujemy mniej. Wnikliwy obserwator to widzi i kalkuluje i biega za promocjami jeżeli mieszka w dużym mieście. Nawet telewizor i wszystko inne kupi bez VAT, a to daje kolosalne oszczędności. Warunek czytanie i analizowanie dostępnych promocji. Nie znam z autopsji, ale czytam w publikatorach, że w małych miejscowościach na stałe zagościły zeszyty, gdyż kupujący nie maja pieniędzy na dana chwilę, a dzieci chcą jeść. To jest bardzo denerwujące dla ludzi, bo ich honor politycy PO rządzący w Polsce, maja za nic. Pan Kaczyński dokonując zakupu symbolicznego koszyka podstawowych sprawunków , niezbędnych do życia, otwiera pole do przemyśleń. Tak się dzieje. że hałas wyzwoli lawinę a wytworzona kula śnieżna zmiecie Rząd PO i PSL ze sceny politycznej.
hehhh / 83.23.213.* / 2011-03-23 17:59
a który polityk robi zakupy... ??? ani Kaczyński ani Tusk nie robią zakupów bo od tego mają asystentów, kierowców itp. z w tym nowego??? jak byście zarabiali ponad 10 koła to rzadko który chodziłby po zakupy przecież
adfadsfasdfasdf / 213.77.81.* / 2011-03-23 17:39
Wiosna i hormony szaleją.
m-53 / 83.24.15.* / 2011-03-23 17:30
Co za bzdury. To nie Kaczyński dzieli Polaków lecz zawartość portfela.
Money.pl kilka dni temu informował, że tylko sieci dyskontowe mają wzrost obrotów i szykują ekspansję na rynku. To pewnie z bogactwa tam się ludzie pchają.
misuszatek / 88.156.127.* / 2011-03-23 17:18
ale buc z tego Kaczynskiego :)
stary emigrant / 87.48.121.* / 2011-03-23 17:12
oczywsice znowo winien prezes Kaczynski, a PO swiete..tej glupiej propagandy w wydaniu PO nie daje sie ani czytac, ani sluchac
JM Trollini / 168.168.33.* / 2011-03-23 17:08
czyli cały Poznań się rzuci do Biedronki, jako naród bardziej szkocki - bo tam najtaniej!! Szczerze - JM Prezesowi musiał wciąż ktoś przy zakupach asystować, niestety - nikt nie może uprzedzać słów Prezesa i mówić za niego. Szkoda. Panie Prezesie Kochany (?) - trzeba nad tym popracować bo kicha za kichą..

Najnowsze wpisy