Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński wie, kto jest odpowiedzialny za Smoleńsk

Kaczyński wie, kto jest odpowiedzialny za Smoleńsk

Wyświetlaj:
squun / 78.133.227.* / 2010-07-14 08:50
szczególnie że był okres prosperity i takie zakupy łatwiej były by zaakceptowane.
Garand / 2010-07-14 08:46 / portfel / Bywalec forum
No nareszcie, nasz stary Jarosław wrócił z wielką pompą. Już myślałem, że przemiana na kampanię prezydencką to permanentny stan. Na szczęście się pomyliłem i dalej będę mógł podziwiać niespotykane wręcz możliwości dyskusyjno-oskarżycielskie.
trzeciaq2 / 2010-07-14 08:46 / Bywalec forum
to nie pierwsza tragedia lotnicza i z pewnoscia nie ostatnia. Gdzie ta oczekiwana zmiena wyborcza ? jak spowrotem jezyk hamstwa wraca do codziennosci. Oczywiscie ze to s.p. prezydent organizowal wyjazd i on zapraszal gosci a nie rząd. rza byl kilka dni wczesniej w smoleńskku. Jak by nie byli tak niezdyscyplinowani to by wylecieli wczesniej a dojechali samochodami a nie na ostatnia chwile.
Z tego co pamietam to s.p. Lech Kaczyński nie byl na corocznym upapietnieniu ofiar w Smoleńsku tylko w tedy jak wymagala tego scena polityczna czyli przed wszystkimi wyborami prezydenckimi , parlamentarnymi. Poprostu widac wolne polsko-polsko i chec wladzy i wladzy, zadnej checi wspolpracy, a tekst "To jest wynik waszej zbrodniczej polityki - nie kupiliście nowych samolotów" to jakaś kpina. Przypominam Panu Prezesowi zę oni tez nie kupili samolotow jak byli przy wladzy i Polska była miodem płynąca z najwiekszym wzrostem gospodarczym.

NIE DAJ SIE OTŁUMANIC w wyborach samorządowych -> www.glosujteraz.pl
homo sapiens / 89.78.130.* / 2010-07-14 09:53
I takie własnie jest PO i jego poplecznicy. Chamstwo jest w naszej polityce od czasu ( szczególnie sie nasililo, bo było zawsze ) od czasu kiedy PO przegrało w 2005 roku. I to nie za sprawa PiSu, jak sie powszechnie uważa (dzięki manipulacjom polityków PO i mediów ich popierającym ) ale właśnie przez Tuska i jego ludzi. I tylko ludzie którzy pozwalaja sie manipulować nie pamietaja tego, ze przed tamtymi wyborami platforma chwaliła sie wszem i wobec, że obojetnie kto wygra wybory to PO I PiS stworzą koalicję. Stąd określenie POPiS. Lecz kiedy pis po wyborach wypiał sie na PO wtedy zaczęła się ta cała wojna POlsko - Polska. Tusk, który jeszcze przed wyborami chciał kolicji z PiSem zaraz po wyborach krzyczał, ze w PiSie sa sami nieudacznicy, ze tam nie ma kto rządzić itp. Czy to nie obłuda? I trwa to do dzisiaj. Wg. mnie nawet PZPR nie był tak obłudny. A samoloty...? PiS juz przecież szykował dokumentacje na przetargi, ale nie pozwolono im dokończyć ich rządów a PO wrzuciło te dokumenty do słynnej zamrażarki. No ale o tym niechce sie pamietac.
Niech żyje wolność / 83.17.250.* / 2010-07-14 10:26
Kolego kto nie pozwolił dokończyć PIS ich rządów. Może Rosjanie ?
Za czasów PIS nie robiono żadnych przetargów bo każdy kto robił przetargi był aferzystą i koniecznie musiała się nim zająć CBA.

I pamiętaj, że jeśli nie podoba mi się demagogiczno-wojenna retoryka wielkiego wodza to nie znaczy, że jestem zwolennikiem platformy.
Od razu też napiszę, że nie czytam Gazety Wyborczej i nie dlatego, że mam jakieś obiekcje tylko nie chce mi się chodzić do kiosku.
gdzietosielegnie / 178.181.33.* / 2010-07-14 09:05
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
adoka / 83.31.152.* / 2010-07-14 08:31
Jak można nie mówić tutaj o emocjach? Zginą prezydent i czołowi politycy Państwa Polskiego! Czy my jesteśmy narodem suwerennym? Czy debata i dyskurs polityczny został doprowadzony już do takiego absurdu, iż jakakolwiek wypowiedź domagająca się sprawiedliwości i wyjaśniająca niedociągnięcia rządzących odbierana jest jako emocjonalna? Jako obywatel - bez względu na opcję polityczną, domagam się Prawdy! Przekazania śledztwa Polskiej stronie, bo to jest całkowita wasalizacja Państwa, by obca władza decydowała o kierunkach śledztwa i materiałach nam przekazywanych, a wszystko w imię dobrego wizerunku i partykularnych interesów!
tade / 83.2.33.* / 2010-07-14 08:25
Przekomarzają się jak dzieci w piaskownicy i wszyscy na tej tragedii chcą zbić jakiś kapitał a fe
wstydu nie macie za grosz mości panowie. Póki tego rodzaju historyjki będą przynosiły „IM” korzyści póty będziemy nimi karmieni tylko, że od tego pokarmu dostaniemy tylko rozwolnienia.
NetBoy / 196.3.50.* / 2010-07-14 08:10
Panie Kaczyńskie, Pan jednak jest bardzo ale to bardzo chorym człowiekem. Nie Pan zabierze tę swoją Martunie i przeprowadzi się gdzieś daleko daleko, bardzo daleko. Niech Pan da odsapnąć temu biednemu krajowi Polsce, która ciągle jest kompromitowana przez takich jak Pan.
Elaw1 / 80.48.189.* / 2010-07-14 07:29
Lech Kaczyński organizował wyjazd i on zapraszał gości. Nikt na siłę nikogo nie wypychał. Stała się tragedia i koniec. KONIEC KOSZTÓW JAKIE PONOSI PAŃSTWO. A Kaczyński na całej tej tragedii robi biznes polityczny, żal tego człowieka. Nienawiść z jednej, a chęć władzy z drugiej jest tak silna, że w tym człowieku, że nic mu nie przeszkodzi iść do celu. Dziwię się tylko ludziom zdawałoby się inteligentnym z jego otoczenia. A może oni też widza tylko władzę ?
espace / 83.30.181.* / 2010-07-14 10:39
Ten chuligan Kaczyński chce przeprosin?Ząda przejęcia śledztwa od Rosjan? Za te pełne miłości słowa Niesiołowskiego i Palikota,za to wspaniałe,pełne profesjonalizmu działanie rosyjskiej prokuratury taka niewdzięczność?Ale wiadomo-on chce władzy.
23dc123e / 196.3.50.* / 2010-07-14 07:20
oczywiscie ze LECH KACZYŃSKI jest odpowiedzialny i jego rodzina powinna poniesc odpowiedzialnosc!!!
nazir / 193.111.166.* / 2010-07-14 08:13
od kiedy mamy odpowiedzialność zbiorową, średniowiecze dawno się zakończyło a Wy piszący tutaj urządzacie jakąś krucjatę na każdego POPiS-owca, stała się tragedia na miarę niewyobrażalną, zastanówcie się trochę nad swoim jestetstwem, nad życiem czy dobrze zawsze postępujecie. Umiecie tylko kamienie rzucać, wstydzę się niejednokrotnie czytając Wasze komentarze. Łatwo jest krytykować wiedząc , że nie jest się znanym dla innych, sprawa Smoleńska musi być wyjaśniona chociażby po to aby rodziny ofiar bez względu na opcję polityczną spokojnie mogły je opłakiwać.!!!!!
nora / 95.51.88.* / 2010-07-14 08:50
Całkowicie zgadazam się z "nazir" sprawa katastrofy smoleńskiej musi być wyjaśniona.Wyjaśniona na tzw. " 100%". Zrzucanie winy na Prezydenta Kaczyńskiego, pilotów i jeden Bóg wie jeszcze kogo jest nieuczciwe, nieludzkie. Ja nikogo nie oskarżam, ani nie usprawiedliwiam. żądam tylko prawdy, a póki co to tej prawdy nie ma. Media podają to co chcą nam przekazać, już sami gubią się w swoich przekazach, wystarczy dokładnie śledzić poszczególne wypowiedzi np . godzina katastrofy, ( od kiedy to nie znają się na zegarkach),informacja podana przez TVN 24, iż trzy osoby przeżyły katastrofę ( i gdzie są te osoby ? co się z nimi stało? , czyżby nie potrafiono odróżnić zmarłych od żywych?), dlaczego polscy BOR-owcy musieli ochraniać ciało Prezydenta? , dlaczego się o tym nie mówi? itp.itp.Takich przykładów mogłabym przytoczyć wiele, bardzo wiele. Dlatego uważam ,że sprawa katastrofy musi zostać wyjaśniona i to nie tak , że przywiezie się do Polski kopie stenogramów , zawierających wszystko i nic. Takim czymś nie zamknie się narodowi Polskimu ust.
squun / 78.133.227.* / 2010-07-14 09:13
Może jest gorąco i dlatego masz problemy z myśleniem !!!

Mi wystarczyła jedna informacja że ciało prezydenta zostało znalezione po nadajniku w marynarce. Po kilku godzinach zaprzeczono że takiego nadajnika nie ma.
Osobiście podejrzewam że jednak jest ALE to nie jest informacja która powinna być ogólnie dostępna.

Mówiąc inaczej ze względów bezpieczeństwa bardzo wiele informacji związanych z prezydentem, jego podróżach, samolotem itp. jest tajna i nie powinna być upubliczniana dlatego właśnie nie należy bezwzględnie dociekać prawdy, ponieważ z bardzo wielu względów lepiej będzie jeśli nie zostanie ona ujawniona.
gelw / 193.111.166.* / 2010-07-14 08:28
Ależ Nazir, pierwszym , który rzucił kamień jest J.Kaczyński. A późniejsze komentarze są tego skutkiem. Żal mi Pana Jarosława Kaczyńskiego jako człowieka, ale nie pojmuję dlaczego nadal ponieca wojnę polsko-polską , czy tylko to potrafi?
konserwa / 2010-07-14 10:13 / Tysiącznik na forum
A nie czasami Palikot???? Jakaś zbiorowa amnezja?? A może Palikot to nie prominentny polityk PO???
Czy wyjaśnienie sprawy śmierci brata to zbijanie kapitału politycznego??? Niech każdy z mądrali spróbuje wejść w rolę rodzin ofiar katastrofy, kiedy to wdowa (z powodów bałaganiarstwa i usłużności wobec wielkiego Brata) nie jest w stanie określić czy rzeczywiście pochowała męża czy jego szczątki leżą jeszcze w smoleńskim błocie. Tak jak wyśmiano rewelacje Pospieszalskiego, że już po pogrzebach przywieziono kilkanaście urn ze szczątkami ofiar katastrofy. Tylko dlaczego w TV różnych opcji ukazał się materiał z uroczystego złożenia tych urn.
Czy to, że ludzie chcą znać prawdę o przyczynach katastrofy to zbijanie kapitału politycznego. Powiedzcie to wdowie po Szmajdzińskim, Putrze, Zającu i wielu innych.
nazir / 193.111.166.* / 2010-07-14 10:07
nie piszę kto pierwszy rzucił kamień, nie chce "rzucać" nazwiskami ale z tego co kojarzę to Pan Palikot, nie jestem zwolennikim PiS ale ten osobnik jest prowodyrem wszelkich kłótni i obelg w tym kraju, co niestety świadczy o nas bo go wybraliśmy jako naród, no cóż nikt ideałem nie jest......... Należy po prostu wyjaśnić wszelkie wątpliwości i niejasności w sposób spokojny i wyważony, to trudna sytuacja, obarczanie kogokolwiek w tym momencie winą jest nie na miejscu. Dziwi mnie tylko jedna rzecz, czemu to Rosjanie wyjaśniają ta sprawę, gdyby zginął na naszym terenie ich prezydent to przeoraliby ziemię na głębokość co najmniej 10 km, a o prowadzeniu śledztwa to moglibyśmy marzyć.
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy