Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczyński: Większość mediów tworzy nieprawdziwy obraz Polski

Kaczyński: Większość mediów tworzy nieprawdziwy obraz Polski

Wyświetlaj:
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-09 17:59
Wiecie jak poznać czy schizofrenik naprawdę jest chory? Wtedy kiedy wiekszość mu mówi, że jest chory a on neguje swoją chorobę i obstaje, że to oni się mylą.

Jeśli więzień chce sobie poprawić humor to też sobie myśli, że cały świat jest za kratami o on jedyny na wolności.
Kero / 193.19.104.* / 2006-06-05 17:30
W Polsce to już tak jest odkąd sięgam pamięcią, że ktokolwiek trafi na szczyty władzy widzi inaczej rzeczywistość niż widzą to przeciętni obywatele. Jak był pośród tłumu to zwykle był opozycjonistą a jak u koryta to już nie widzi problemów.
Od niepamiętnych czasów obywatele mają coraz to bardziej pod górę.
Żaden kongres w światłach należnych Mandarynie nie przyćmi biedy, nędzy i korupcji w Polsce na gigantyczną wręcz porażąjącą skalę. Nie szkoda prądu na takie widowiska?
Mike / 194.92.227.* / 2006-06-05 14:56
To że w partii zwanej PIS jest jeden kandydat na prezesa i że to on wygrywa wybory to duży sukces i jednocześnie kwintesencja działania tej partii. Ale życie w kraju , którym jeszcze Kaczki nie decydują o wszystkim jest zdecydowanie bardziej różnorodne. A jeśli ktoś sam kocha lżeć innych, a z drugiej strony jest obrażalski to nie ma czego szukać w demokracji
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-05 09:57
Konkrety Kaczka, konkrety. Ja wiem że ci ciężko bo o tobie brzydko piszą, ale sam się tam pchałeś więc nie jęcz. Opowiedz co zrobiłeś w zakresie realizacji obietnic wyborczych lepiej, zamiast robić koncert frazesów w stylu "bliżej ludzi". Lepiej żebyś był bliżej podatków, biurokracji, dróg i bezrobocia.
ares / 81.190.1.* / 2006-06-04 21:38
No tak. Kaczyński zna jako jedyny prawdziwy obraz Polski!? Zajmuje się politykowaniem od niewiadomo jak dawna, nie zna problemów zwykłych ludzi i myśli, że ma pojęcie o czym mów ! On poza walką nic już nie umie...
mik / 83.8.83.* / 2006-06-04 22:46
Może przywódcą partii powinien zostawać człowiek standardowy, żona, dwoje dzieci, samochód, domek.
fred / 2006-06-04 19:08 / Bywalec forum
On wie , jak jest i mówi to.
Podziękujcie.
szymon_g / 2006-06-04 22:36 / Bywalec forum
dziękuję, za CBA, które może wszystko i za mniejsze podatki, które obiecali i za koalicję z przestępcą i jeszcze za wiele innych rzeczy za które trzeba się wstydzić
cynk / 62.111.137.* / 2006-06-04 17:55
To za komuny media wykuwały w pocie czoła jedynie słuszną linię Partii. Ale to se ne wrati pane Kaczyński.
Agnieszkaaa / 212.191.80.* / 2006-06-04 16:20
Jak jest w kraju Kaczyński nie musi nam mówić, bo każdy człowiek ma oczy i widzi co się dzieje wokoło niego. Na dodatek mówi to w mieście, w którym gdzie nie spojrzysz widzisz biedę. Idziesz piotrkowską, a w bocznych uliczkach ludzie pijani bez pracy i bez perspektyw, dzieci ciągające wózki ze złomem, jedna kmienica w gorszym stanie niż druga.
A co on w ogóle może wiedzieć o sposobie mojego myślenia. Mogę zapewnić panie Kaczyński, że na pewno nie myślimy w tym samym kierunku

Najnowsze wpisy