Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński zapowiedział walkę o suwerenną Polskę

Kaczyński zapowiedział walkę o suwerenną Polskę

Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-12-02 11:32 / Tysiącznik na forum
...i będziemy suwerenem bez kasy... Z Jarosławem Mądrym na czele.
mieczman / 2012-12-01 19:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przecież ten specjalista od talibów był pupilem prezia i tak razem robili wódę z mózgu populi polonies!!! Teraz przejrzał? czyżby był u okulisty? czy poznał się na uczciwości pejsatych lub ich pachołków?
Andrzej 1000 / 89.73.233.* / 2011-12-17 22:38
suwerennej Polski czyli Izraela BiS w granicach byłej RP. To się kużwa udac nie może. Wiele osób nie chce pańskiej RP-Izraela B panie Jatrek
ździcho / 178.42.48.* / 2011-12-15 14:14
Jarosław! Do boju! Do boju! Do boju! Do boju!Do boju kiedy trąba gra!
roland_topor / 2011-12-14 17:18 / Bywalec forum
Kubek w kubek jak ta zadyma na Krakowskim Przedmieściu, która miała być początkiem marszu Porąbanych i Stukniętych do władzy.

Kaczor jest jednak żałosnym pajacem.
ździcho / 178.42.23.* / 2011-12-14 11:45

- I chcę wam tutaj przyrzec, że Prawo i Sprawiedliwość stanie na czele walki o Polskę suwerenną, o Polskę, która decyduje sama, o to, by nasz naród, by Polacy sami mogli decydować o tym, co dla nich ważne, co mniej ważne, a co najważniejsze. By sami mogli budować swoją pomyślność

Ale jak będą walczyć? Bombami, szablami, moździerzami,bagnetami czy czym?
velandil / 2011-12-15 12:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Podobno szykują już obozy szkolące bojowników-samobójców. Ładunki będą odpalać z okrzykiem "Jarosław" na ustach.
ździcho / 178.42.48.* / 2011-12-15 14:13

Ładunki będą odpalać z okrzykiem "Jarosław" na ustach

...i krótki lont przy dupie. A to znasz: "Z pamiętnika kamikadze"?
1. Poniedziałek, dzień pierwszy: lot próbny

Tyle> koniec pamiętnika.
Botycki'52 / 77.254.249.* / 2011-12-15 10:02

Ale jak będą walczyć? Bombami, szablami, moździerzami,bagnetami czy czym?

Już pana Kaczynskiego w tym głowa, nie Twoja. Tak czy inaczej, będziesz srał w gacie ze strachu moskofilu jeden.
ździcho / 178.42.48.* / 2011-12-15 14:15
Jego głowa w tym , co nasram w gacie?
kaczorek ma motorek / 2011-12-14 10:35 / Tysiącznik na forum
Przeglądam te wpisy na forum i widzę że ten deba pisze sam ze sobą ,to prowokator nie odpisujcie mu. Jest takie przysłowie że pies jak nie ma co robić to sobie jaja liże
jt / 78.8.51.* / 2011-12-14 12:14
To aparatczyk PO.Oni na każdym forum mają takiego lub kilku dyżurnych mącicieli.Tylko ten swoimi wpisami robi dla PO niedźwiedzią przysługę.A dyskusja z nim dobrze pokazuje jego prymitywizm i głupotę.
E.U.Geniusz / 213.25.195.* / 2011-12-14 13:24
To nie aparatczyk. On tak zwyczajnie głupi, od urodzenia.
deba / 95.49.251.* / 2011-12-14 14:11


To nie aparatczyk. On tak zwyczajnie głupi, od urodzenia.

Też celnie. Jak już mnie tu rozszyfrowaliście to czas na przeniesienie się gdzie indziej. Ciekaw jestem czy będzie mnie wam trochę brakowalo jak będziecie się kisić nieszczęśnicy we wlasnym sosie.
kaczorek ma motorek / 2011-12-14 15:36 / Tysiącznik na forum
deba może to ci pozwoli zejść na ziemie oglądnij to sobie
http://www.youtube.com/watch?v=RvwEGLrATAk
deba / 79.191.164.* / 2011-12-14 12:51


To aparatczyk PO.Oni na każdym forum mają takiego lub kilku dyżurnych mącicieli

Ale mnie prześwietlileś. A ja myślalem, że to sie nie wyda.
Abrakadabramus / 91.198.15.* / 2011-12-14 10:23
Czemu wszystkie pajace czy to z lewej czy prawej strony muszą bezrefleksyjnie Polskę do czegoś porównywać:
- Kaczyński - bylibyśmy jak drugie Chiny - chyba każdy o tym marzy - przeludnienie, rozwarstwienie, brak wolności osobistej,
- Tusk - Polska drugą Irlandią - po bankructwie Irlandii, można to pozostawić bez komentarza,
- Wałęsa - druga Japonia - może Lesiowi chodziło o trzęsienia ziemi, które nawiedzają Japonię i tego nam życzy.
Banda pajaców i nic więcej.
kaczorek ma motorek / 2011-12-14 10:11 / Tysiącznik na forum
Przed stanem wojennym propaganda komunistyczna pluła na opozycje. Co rusz jakiś warchoły sowieckie
w studiach TVP się wypowiadały . A temu wszystkiemu przewodził cynik Jerzy Urban,
Nic to nie dało i nic to nie da że tu na forum plują nie tylko bojówki PO ale również obcokrajowcy udających polaków. W tych trudnych czasach Naród wygrał to tym bardziej w dzisiejszych czasach wygra z warchołami .
Proszę zwrócić uwagę na pewną regułę,gdy tylko w tytule artykułu jest PiS , Kaczyński lub ktokolwiek z liderów PiS-u natychmiast penetrujące fora internetowe warchoły się zwołują i wstawiają swe posty. Wielu z nich występuje tu w jednej osobie ale loguje się pod różnymi nazwami.To zabieg typowo propagandowy mający na celu przekonać forumowiczów o słuszności utopijnej polityki Her Thuska
Nic to nie da ! Wtedy nic to nie dało a jedynie jeszcze bardziej rozjuszyło zdesperowany lud.
deba / 79.191.164.* / 2011-12-14 11:45

A temu wszystkiemu przewodził cynik Jerzy Urban,

Urban rzecznikiem byl przez osiem lat. Przed tem byl wybitnym publicysta jednym z najwybitniejszych w Polsce. Kto czytal to to wie. Kto nie to jego strata. Gdyby ~kaczorek czytal to nie pisalby tych swoich bzdur.
I chcialbym przypomnieć, że na konferencjach prasowych odbywajacych się co wtorek sala byla pelna. Dziennikarze walili tlumnie a szczęściarzem byl ten kto się zmieścil. A przed telewizorami miliony. I wszyscy przytomni wiedzieli, że to jest kabaret. Lepszy niż Pietrzaka ( dla którego malo kto wie teksty pisali m.in. Urban i Rakowski )który częściej pokazywal chorą nienawiść niż celne, wlasne teksty.
ździcho / 178.42.23.* / 2011-12-14 11:57

Kto czytal to to wie. Kto nie to jego strata.

deba,papier wszystko wytrzyma. Ty musisz być jeszcze bardzo, bardzo młody:
A przed telewizorami miliony. I wszyscy przytomni wiedzieli, że to jest kabaret. Lepszy niż Pietrzaka

Byłes już wtedy na swiecie? Ja byłem.Urbana znam jako cwaniaka,który miał gadane i pisał dokładnie to, co niektórzy mieli przeczytać i wspierac jego karierę. Umiał sie facet w zyciu ustawić. Wybitny? Tak. Wybitny kombinator
deba / 79.191.164.* / 2011-12-14 12:15

Urbana znam jako cwaniaka,który miał gadane i pisał
dokładnie to, co niektórzy mieli przeczytać i wspierac jego karierę

Nie czytaleś bo nie napisalbyś tego.Bo to nie dla ciebie lektura. Wiedzialbyś, że poziom intelektualny jego tekstów byl bardzo wysoki. a malo kto potrafil tak celnie jak on opisać polską rzeczywistość. Cyniczny byl zawsze. Powiedzialbym nawet, że i niezależny. Cyników chodzi od groma po naszej ziemi. Np. Hofman.. Klamca hipokryta i cyniczny gracz.. Przy Urbanie jest jednak zwyklym kmiotem niegodnym aby stanąć kolo niego.
ździcho / 178.42.23.* / 2011-12-14 13:08
Ja nie kwestionuję inteligencji Urbana. Ja kwestionuję jego ówczesne deklaracje i to całe kreowanie się na wolontariusza, który to niby niczego dla siebie nie chce.
Nie czytaleś bo nie napisalbyś tego

Czytałem jego "Nie" od pierwszego numeru regularnie przez ładnych parę lat, więc mam jakiś obraz.
Np. Hofman..
A Hofman to nawet szkoda gadać...
deba / 95.49.251.* / 2011-12-14 13:39

Czytałem jego "Nie" od pierwszego numeru regularnie przez ładnych parę lat,
więc mam jakiś obraz.

Masz jakiś. Ale mnie chodzi o prawdziwy. " Nie " to byl biznes. Tylko pieniąchy. Nie czytalem tego czesto bo mi nie odpowiadal ten tytul.
A prawdziwy Urban, jego blyskotliwy umysl i lekkość pisania ujawnial się w Szpilkach, a nade wszystko w Polityce. Polityka ze wzgledu na to, że red. naczelnym byl Rakowski dawala publicystom dużą dozę swobody, wolności wypowiedzi. W życiu jednak jest różnie. Dla wszystkich byloby lepiej, żeby dzialalność Urbana ograniczala się do publikowania swoich wybitnych tekstów. To powinien robić. Bo tacy jak on intelektualisci w każdym kraju nie wystepują w nadmiarze. I nie może być tak, że kilka lat pracy która się komuś nie podoba może przekreślić talent i zyciowy dorobek czlowieka.
ździcho / 212.106.11.* / 2011-12-14 18:43

A prawdziwy Urban, jego blyskotliwy umysl i lekkość pisania ujawnial się w Szpilkach, a nade wszystko w Polityce.

To też był biznes i też pieniąchy. Czytywałem od czasu do czasu Szpilki.
B_7 / 195.35.80.* / 2011-12-14 10:31

gdy tylko w tytule artykułu jest PiS , Kaczyński lub ktokolwiek z liderów PiS-u natychmiast penetrujące fora internetowe warchoły się zwołują i wstawiają swe posty.

Masz całkowitą racje...
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-12-14 09:55
To już nieodwracalne zmiany w głowie tego frustrata.
mmar / 149.156.205.* / 2011-12-14 09:26
a on bylby jak Mao, takich jak ja by zamykal w obozach, mialby 100% poparcia i zadzilby do smierci a tlum babc i dziadkow otaczalby go i krzyczal Jaroslaw, temu despocie mazy sie system totalitarny w stylu niektorych sredniowiecznych panstw, juz chcial wegier - zbankrutowaly (vat 27% brak wyplat emerytur), chcial Czech (przystapily do paktu na ostatnim szczycie Unii) teraz chce Chin - takim politykom dziekuje
Wapniak / 2011-12-14 09:23 / Tysiącznik na forum
Zapewniając w ten sposób spokojne trwanie rządu Tuska.
Josef Zawila / 78.94.40.* / 2011-12-14 09:12
Bajki dla grzecznych dzieci...
W dzisiejszych czasach to jest absurd jak ktos korzysta z EU juz od wielu lat i jest w NATO razem z mocarstwami - to powinien sie tez traktowac tak samo. OBLED i nic na to nie moge wiecej powiedziec.
Dobrze ze wyjechalem z tego panstwa bo bym juz byl pod ziemia - jako ojciec 4-ga dzieci i majac
juz wnuki moge stwierdzic tylko, ze sie wstydze za Polske ktora robi taki teatr w Europie.
Niemcy dzisiaj i Polska dzisiaj nie maja nic wspolnego z tym co bylo zaraz po II wojnie swiatowej.
Wojna ta nie byla tylko przeciwko Polsce. jestem zdania, ze pan kaczynski chce Polske odizolowac
i podobnie jak Wielka Brytania zadufana w sobie - bdzie jeszcze prosic o przebaczenie !!!
Josef Zawila
TyTy / 193.201.167.* / 2011-12-14 08:55
Polska byłaby jak Chiny, gdyby PZPR w 1989 r. zamiast oddawać władzę rozjechało czołgami z 10 tys takich Kaczyńskich, Balcerowiczów, Tusków i Wałęsów i całą Solidarność, tak, jak zrobili to Chińczycy ze swoją Solidarnością na Tianan - Men.

W Polsce rządziliby wtedy Polacy, bez zwierzchnictwa ZSRR, który się rozpadł. W sklepach byłaby wtedy polska pasta do zębów i polskie skarpetki. W Polsce pozostałby poslki przemysł i polskie banki.

Ale, PZPR okazał się bandą tchórzy, skutkiem czego dwa solidarusze pomioty, czyli Kaczyński i Tusk mają dziś 50% poparcia i wszystkie media w ręku.
szperacz internetowy / 87.251.252.* / 2011-12-14 08:49
Panie Jarku, zrób coś natychmiast z tym :


" Money.pl 2011-12-14 07:43

Rozrzutne urzędy. Wszystko wydają na nagrody

Mimo kryzysu, pracownicy administracji dostaną w grudniu od 350 do 1500 złotych karpiówki. Szefowie urzędów boją się, że jeżeli nie wydadzą 100 procent środków z funduszu płac, to w kolejnym roku dostaną na nie mniej.

Sondę w sprawie premii w ministerstwach, urzędach wojewódzkich i ponad 120 samorządach przeprowadził Dziennik Gazeta Prawna. Jak czytamy, dyrektorzy wydają na nagrody nawet te pieniądze, które zaoszczędzili na chorobach i urlopach pracowników.

Eksperci podkreślają w dzienniku, że zamiast racjonalnie wydawać pieniądze i nagradzać najlepszych, szefowie przyznają bonusy po kolei. Robią to z obawy, że za rok dostaną mniej pieniędzy. W efekcie - czytamy - karpiówki trafiają również do tych, którzy na nie nijak nie zasłużyli. Gazeta przytacza przykład resort obrony narodowej na nagrody przeznaczy około 800 tysięcy złotych."

Wdzięczność narodu pewna!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy