Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński zdecyduje, kiedy umrze PiS

Kaczyński zdecyduje, kiedy umrze PiS

Money.pl / 2011-10-19 08:04
Komentarze do wiadomości: Kaczyński zdecyduje, kiedy umrze PiS.
Wyświetlaj:
moscou45 / 83.31.165.* / 2011-10-19 22:28
Tesa1959 Musisz Jeszcze dużo się uczyć żeby móc mówić o prawdzie i fałszu - bo w fałszu się wiecznie poruszasz - Wiesz o czym i kim mówię!!!!
To dobrze -szkoda że do końca nie zaznasz spokoju.
figaro44 / 83.31.165.* / 2011-10-19 22:20
BRAVO Krzysztof41!!!! media sie boja PISu albo tak im każe Jedyny słuszny ruch! Prawda jest że po wygrało tylko dlatego że ludzie głosowali przeciw PISowi - nakręceni przez media. Ludzie chcą świętego spokoju i boją się silnego rządu - bo w podświadomości czują prawdę która jest gorzka i zobowiązuje. Boją się konfliktów i wojny - że stracą to co już osiągnęli. Ci wszyscy nie wiedzą że popieranie zakłąmanych eurofilów, oszustów walutowych - i tak doprowadzi na skraj ekonomicznej zapaści. Unijna polityka niszczenia produkcji rolnej w nowo przyjetych krajach już spowodowała drożyznę żywności, która dalej będzie postępować. Przykład Grecji - u nich nie opłacało się uprawiać warzyw i owoców bo zaczęli lepiej zarabiać i kupowali importowane z francji holandii i niemiec warzywka ale kasa się z pożyczek skończyła - i bach - Teraz zamieszki bo naród nie chce pogodzić się ze spadkiem stopy życiowej - i to drastycznie o całe 40% w dół. U nas to samo przeżarte pożyczki które będą spłacać - kto ? Bo dzieci coraz mniej? genesis kryzysu tkwi w teczkach polityków brukselskich.
krzysztof41 / 81.190.238.* / 2011-10-19 20:35
Cała rzesza dziennikarzy, powiedzmy śmiało kiepskich zajmuje się OPOZYCJĄ, lub sprawami drugorzędnymi i nudzą obywateli. Kiedy popatrzą na rączki tych nieudaczników , co robią co planują zmiennić co trzeba poprawić co naprawdę robią.?? Nic, od 10 dni świętują wygraną a TUSIO szarpie się ze Schetyną. Biedak nie wie że z Grzesiem wszyscy na długim dystansie przegrywają !!!
krzysztof41 / 81.190.238.* / 2011-10-19 20:15
kUNDLE Z TVN24 zamiast gonić nieudaczny rząd do roboty, reformy czekają to oni zajmują się OPOZYCJĄ . Kundelki żydowskie wasze dziennikarstwo to amatorszczyzna. Czy wasze wystękane dyskusje o niczym jeszcze ktoś chce oglądać ??
77587 / 86.111.115.* / 2011-10-19 16:21
a mauzoleum bedzie ?
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2011-10-19 15:44
jak Kim Ir Sen jak castro
jak Kaczyński.
Wyniosą go nogami do przodu
polak77 / 193.19.125.* / 2011-10-19 15:07
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Triz / 2011-10-19 10:57 / Bywalec forum
Zabawne, że za porażki zawsze wini się tych mniej znaczących a przywódcy, którzy najbardziej szkodzą, nie ponoszą odpowiedzialności. Nie piszę tu tylko o PiSie. Przykładów jest sporo.
tesa1959 / 2011-10-19 08:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

PiS będzie tak długo funkcjonował, jak będzie tego chciał Jarosław Kaczyński.

A więc jednak... PiS to Kaczyński... . Wielka szkoda, bo myślałam, że jeśli Kaczyński przestanie być prezesem, to ta partia będzie partią cywilizowaną, wniesie coś dobrego dla kraju oprócz pomników.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-10-19 10:48
Na razie napisz co wnioslo PO? Czy to czasmi nie ta partia nie rzadzi od 4 lat? Jak Ci sie wydaje? Czy to czasmi nie ta partia wniosla nam ponad 300 mld dlugu w posgu i ponad 70 tys mord urzedniczych do wykarmienia? Czy to nie ta partia nie wnoisla nam na piedestaly Grzecha, Stoklose, Sobiesiak, karnowskiego, ii dzisiatki podobnych (znanych)? Czy to nie ta partia nie ma w reku wszystkiego - poczawszy od wszystkich medii, przez prezydenta, NIK, NBP, IPN, ABW, CBA, GUS, itd., itd. i nie zreobila nic dla Polakow oprocz umacniani swej wlady i wprowadzeniu do rzadu Palikotowcow. Dzis jest tak jak ktos napisal - prawda jest, ze PIS wprowadzil Samoobrone do rzadu. Ale juz teraz widac, ze Samoobrona to przy Palikocie to byl jednak Wersal. Czy to jest ta Twoja "cywilizacja"?
tesa1959 / 2011-10-19 15:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Na razie napisz co wnioslo PO?

Dlaczego znów wyjeżdżasz z PO??? Naucz się czytać ze zrozumieniem i przestań odbijać piłeczkę, bo to jest piaskownica: to nie ja, to on.
Artykuł jest o Kaczyńskim i PiS, a nie om PO. Gdyby był o PO, wtedy wypowiadałabym się na temat PO.
blanka11111 / 82.143.151.* / 2011-10-19 20:57
Droga Tesso jesteś cyniczna i przebrzmiała na tym internecie ....najwyższy czas abyś poszukała nowej pracy...
tesa1959 / 2011-10-19 21:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wyobraź sobie, że nie jesteś jasnowidzem, gdyż to nie jest moja praca, a odskocznia od pracy. Różnimy się od siebie tym, że ja nigdy nie odnoszę swoich wpisów do osób, a do ich postępowania, a Ty niestety oceniasz osoby.
Poza tym nie masz obowiązku czytać moich komentarzy, jeśli Ci nie odpowiadają. Nie do Ciebie należy umiejscawianie kogokolwiek, a już najmniej mnie. Znam swoje miejsce i swoje prawa i obowiązki.
Czasem moje wpisy są cyniczne, ale raczej nazwałabym je sarkastycznymi, ale tylko wtedy, gdy tematy artykułów bądź komentarze na to zasługują. Uważam, że nawet jeśli jedna osoba obrażająca innych zastanowi się nad swoim postępowaniem za sprawą mojego "cynizmu" to warto.

przebrzmiała

prawda powtarzana wielokrotnie dotrze z czasem do tego, do kogo powinna dotrzeć.
Naprawdę uważam, że PiS bez Kaczyńskiego zasługiwałby na uwagę do tego stopnia, że mógłby uzyskać zaufanie społeczeństwa. To jest moje zdanie (i nie tylko), ale nie musisz się z nim zgadzać. Masz prawo mieć swoje, odmienne.
MN4 / 212.109.148.* / 2011-10-19 08:05
A potem Kaczyński zdecyduje, że partia przejdzie do podziemia?

Najnowsze wpisy