Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Kaddafi będzie siać chaos. Przy pomocy złota

Kaddafi będzie siać chaos. Przy pomocy złota

Wyświetlaj:
stary ubek / 46.45.107.* / 2011-08-25 22:06
Jak na razie to chaos sieje NATO,a Kadafi do tej pory trzymał wszystkich za mordę i była jakaś stabilizacja,kraj się rozwijał.W tej chwili nikt nad sytuacją nie panuje,a jak do władzy dorwią sie lokalne plemiona to Libia stanie się druga Somalią!
waz(usa) / 213.134.162.* / 2011-08-25 20:32
Kadafi to zly dyktator.

Pinochet w Chile to byl DOBRY (dyktator).

Dobrym dyktatorem przez wiele lat byl rowniez Mubarak w Egipcie. Nawet bardzo dobrym, dzieki ktoremu Izraelscy terrorysci mogli spac spokojnie.
wybieram chaos / 188.33.248.* / 2011-08-25 18:11
Interesujące zestawienie:
Kaddafi będzie siać chaos. Przy pomocy złota.
NATO, którym tak naprawdę kieruje Izrael, sieje pokój, przy pomocy bomb i rewolucji.
Lewa,lewa,lewantyńczyk spolegliwy / 178.37.129.* / 2011-08-25 15:26
Było wziąć Kadafiego na prezydenta, proszę, ile odłożył.
robi ronald 81 / 212.14.47.* / 2011-08-25 13:49
Podobnie jak w Iraku i Afganistanie. jeszcze tym "bohaterom " odechce się tej zdrady polegającej na wezwaniu Krzyżowców do bombardowania własnej Ojczyzny.

Francja+W.B. = Globalne Reżimy Totalitarne
Cameron = Czerwony Ryj
Sarkozy = Mały Człowiek który za wszelką cenę pragnie sławy J.W. Busha
Alfista nielogo / 178.36.52.* / 2011-08-25 12:39
I już się wyjaśniło, skąd te spadki cen złota :) Dawaj, Kadafi, dawaj, ja też chciałem trochę kupić, może nie tonę, ale takich jak ja nie brakuje.
pomo dore / 2011-08-25 12:38 / Tysiącznik na forum

Jego zdaniem Kaddafi, uciekając z Trypolisu, mógł zabrać ze sobą część tego złota
domniemanie


Na pewno próbuje opłacić lub przekupić plemiona lub milicje, by zdobyć ochronę i siać chaos
domniemanie


Wcześniej Kaddafi był zdesperowany i próbował sprzedać złoto. Niedawno jeden z jego bliskich współpracowników skontaktował się z jednym z moich przyjaciół, który nie jest Libijczykiem, i zaproponował mu kupno 25 ton złota. Zasugerowałem mu, aby odmówił, i mój przyjaciel natychmiast odrzucił tę ofertę, ale jest to wyraźna wskazówka

wszystko to p***** jednego człowieka który być może miał na pieńku z Kadaffim. Równie wiarygodne jak zeznania tej łojmy gwałconej podobno przez zołnierzy Kadaffiego która pokazywana była na wszystkich kanałach. Zgwałcona Arabka ( w chuscie) raczej się takimi rzeczami by nie chwaliła.
Propaganda garbatonosych żeby "zabezpieczyć" libijskie złoto
pomo dore / 2011-08-25 12:04 / Tysiącznik na forum
jak znam życie to bankier podp.... niezłą kupkę złota w ramach "walki z reżimem" licząc na to że nikt się tego nie doliczy w panującym chaosie

Najnowsze wpisy