Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kalata: Lepper mnie do niczego nie zmuszał!

Kalata: Lepper mnie do niczego nie zmuszał!

Money.pl / 2007-04-27 18:00
Komentarze do wiadomości: Kalata: Lepper mnie do niczego nie zmuszał!.
G. / 83.30.228.* / 2007-04-27 18:00
Może inie zmuszał, ale nauczyciele zmuszą do utrzymania wcześniejszych emerytur a nie głodowkowych pomostówek. Nauczyciele dotrzymali warunków zawartej umowy o pracę, teraz tylko chcemy dotrzymania warunow zatrudnienia przez rząd. To, że skład rządu się zmienił to nauczycieli nie obchodzi, gdyż nowo wybrani wiedzieli o takiej ustawie, przed kondydowaniem i przyjeli wszystkie ustawy do realizacji. To co proponuje pani Kalata, to nic innego jak anarchia prawna, wykorzystywanie swojej władzy do zrywania zawartych umów z ludźmi pracy. Nie chcemy takiej władzy, która bezprawnie zabiera to co dało nam państwo polskie, dla swoich interesow, bo inaczej nie można tego nazwać. Anarchia w rządzie tworzy bezzrząd. Jako prawowici obywatele tego kraju żądamy dotrzymania warunków umowy o pracę tak jak od nas się tego wymaga. Nauczyciele dotrzymali warunków pracy, dokształcali się zgodnie z wymogami, rozwijali się zawodowo, aby sprostać wymaganiom reformy. Teraz chcemy aby rząd wywiazał sie ze swoich obowiazków w stosunku do nauczycieli.

Najnowsze wpisy