Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Kalifornia chce obłożyć podatkiem papierowe torby

Kalifornia chce obłożyć podatkiem papierowe torby

Wyświetlaj:
tttt / 62.121.68.* / 2010-06-09 22:38
USA, Chiny i Bangladesz. Rzeczywiście - ciekawa kombinacja...

Pranie toreb wielorazowych (tak sie składa, że takie rzeczy się brudzą a tego sie nie zauważa) - to dodatkowe tony fosforanów, które trafią do rzek.
globtrotuar / 77.253.54.* / 2010-06-05 22:46
Tesco ma znacznie bogatszy asortyment, a tamtejsza Biedronka występująca pod nazwą CPB (Colorado Potato Beetle) daje siatki całkiem za friko.
pet / 78.155.124.* / 2010-06-05 22:32
I jeszcze te cholerne butelki plastikowe!
mick2 / 77.65.25.* / 2010-06-04 19:32
W końcu zaczynają myśleć o tak prostych a jednak dużych problemach. W Polsce też trochę się poprawia, niekóre sklepy każą płacić za foliówki inne mają tylko papierowe.
Moim zdaniem używanie foliowych toreb to nic innego jak przyzwyczajenie, wygodnictwo i krótkowzroczne myślenie kończące się na własnym nosie :)
A co za problem nosić do sklepu tzw. green baga? Albo wozić jeden w bagażniku w samochodzie? Chyba żaden!
Jestem za zakazem produkcji toreb foliowych!
tata Stasia / 2010-06-10 19:44 / Bywalec forum
A ja jestem za zakazem produkcji samochodów. Zacznijmy myśleć o tak prostych, a jednak dużych problemach. Moim zdaniem używanie samochodów to nic innego jak przyzwyczajenie, wygodnictwo i krótkowzroczne myślenie kończące się na własnym nosie.

Trudno się z tym nie zgodzić, prawda? A tak na poważnie. Chcesz zmieniać świat, to zacznij od siebie, a nie od zakazywania innym.

Najnowsze wpisy