Forum Forum inwestycyjneFundusze

Kameleon II - produkt Wealth Solutions

Kameleon II - produkt Wealth Solutions

karwunio1977 / 2007-12-05 19:33
Mam pytanie , co sądzicie o tym produkcie?? Oraz o samym Wealth Solutions jaki TU na Zycie Europa SA? Myślę o inwestycji w ten produkt, czekam na opinie.
Link:
http://www.wealth.pl/oferta/aktualne_subskrypcje/art13,lokata-kameleon-ii.html?utm_source=businessclick&utm_medium=tekst&utm_campaign=kameleon2
Wyświetlaj:
karwunio1977 / 2007-12-14 18:39
Hm może jednak ktoś zainwestował w Kameleon lub decyduje się na Kameleon II??
terix / 87.205.177.* / 2007-12-07 17:57
nie intersuje mnie zysk zredu 40 60% w skali 4 lat

no chyba ze mam wielki kapitał w mln wtedy zastanowilbym sie
karwunio1977 / 2007-12-08 20:20
Masz racje ze zysk nie jest piorunujący, jednak na dzień dzisiejszy uważam że sytuacja na rynkach jest na tyle niestabilna iż lokaty z gwarancją kapitału są dobrym uzupełnieniem portfela. Uważam że nei należy tego traktować jako inwestycję całej gotówki, ale jedynie części. Swoją drogą rozmawiałem z kolega który w tych tematach jest na bieżąco, uważa on że te produkty niebawem będą w Polsce (na zachodzie już są) bardzo popularne, gdyż
nasza giełda prawdopodoebnie będzie się zachowywała mniej stabilnie. Niestety czas kiedy ceny akcji rosły już się skończył. Zresztą sam trochę na giełdzie gram i widzę na bieżąco jak się zachowują kursy akcji. Ja mimo wszystko myślę że część środków warto jest włożyć w coś stabilnego chociażby po to że przy spadkach inwestycji finansowych jest możliwość zmniejszenia swoich strat.
wojtek1966 / 83.3.87.* / 2007-12-06 10:56
Też się zastanawiam nad tą lokatą . Wealth na razie działa bardzo krótko i nie ma się specjalnie czym pochwalić . Spora kwota inwestycji a zysk może być taki sobie.
marzka1 / 2007-12-06 22:16
Też jestem ciekawa co o tym sądzicie? Nie mam wielkiego doświadczenia w inwestowaniu ale to jest interesujace...
karwunio1977 / 2007-12-07 17:19
Otrzymałem informacje że 80% jest inwestowane w obligacje, natomiast 20% w opcje. Także obligacje to wiadoma rzecz, ale zastanawiam się o co chodzi z opcjami? Czy ktoś jest w stanie coś o tym powiedzieć? Dla: wojtek1966 - wartośc tej lokaty wynosi min. 10000. Czekam na wyjaśnienia w związku z tą lokatą oraz zasadą działąnia opcji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy