Forum Polityka, aktualnościKraj

Kamery w guzikach, superczułe mikrofony. Tak wykradają tajemnice

Kamery w guzikach, superczułe mikrofony. Tak wykradają tajemnice

Wyświetlaj:
Kacper103 / 78.8.104.* / 2013-01-29 15:54
Na własnej skórze przekonałem się o "uczciwości" niektórych moich pracowników. Okazało się, że jeden pracownik ściągał dane klientów z głównej bazy i załatwiał z nimi lewe interesy, co drugi z nich przesiadywał na fb czy allegro. Odkryłem to dzięki SpyLoggerowi. Proszę więc nie dziwić się dlaczego są instalowane podobne urządzenia na komputerach. Zatrudniając kogokolwiek wymagasz zaangażowania, uczciwości przede wszystkim. A tutaj takie jaja...
żenada / 62.29.172.* / 2012-08-02 13:22
Świat naprawdę zwariował. Może faktycznie musi nas zmyć z powirzchni ziemi jakoś Armagedon, bo nie opamiętamy się w swoich rzadzach pieniędzy władzy i seksu. To są 3 rzeczy wokół których życie się obecnie kręci. Przerażające. Do nikąd nas to nie prowadzi. A gdzie spokojne życie trochę tajemnicze. Wszystko już wiemy i przewidujemy . Poznajemy mechanizmy działania w najprzeróżniejszych swerach życia wie c nie dziwne że zaczynamy przypominać roboty -Jak zrobisz to to będzie taki efekt , a jak naciśniesz tu to taki.... Nic już na wyczucie . Zepsułam sobie humor powracającymi do mnie przemyśleniami na ten temat, które artykół we mnie wywołał. :(
żenada / 62.29.172.* / 2012-08-02 13:24
no i "artukuł". Jakiś nieuch to chyba pisał ;)
to co trzeba, wie / 164.126.35.* / 2012-08-02 14:26
Ale "seksu" napisała prawidłowo!

Najnowsze wpisy