Forum Polityka, aktualnościKraj

Kamień Pomorski: przyznał się do winy

Kamień Pomorski: przyznał się do winy

Money.pl / 2014-01-02 16:34
Komentarze do wiadomości: Kamień Pomorski: przyznał się do winy.
Wyświetlaj:
Autttor / 5.226.68.* / 2014-01-02 22:27
Facet powinien dostać zarzut UMYŚLNEGO SPOWODOWANIA ZABÓJSTWA!!! Już raz dostał szansę i nie wyciągnął z tego wniosków. A wszyscy PISowcy z tego forum niech nie wtrącajcie tu polityki. Tuska wina że jakiś bydlak bezmyślny kogoś zabił??? To już pstre gierki polityczne i wstyd którego nie macie.
Bodo / 212.106.16.* / 2014-01-03 09:25

Tuska wina że jakiś bydlak bezmyślny kogoś zabił?

A czyja jak nie jego? Napłodził fotoradarów i nawymyślał durnowatych przepisów a drogi w stanie takim, ze szkoda komentarza. Właściwie to można je nazwac jedynie utwardzanymi. Źle wyprofilowane nawierzchnie itp. I dziwić się, ze kierowca nie zapanował nad autem przy tak śmiesznej predkosci (70 km/h)? To nie Mateusz S. powinien dostac zarzut UMYŚLNEGO SPOWODOWANIA ZABÓJSTWA!!! Wiadomo, kto powinien go dostac
Bodo / 37.128.30.* / 2014-01-02 17:57
No proszę, linczowaliby! Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Nikt z was nigdy nie prowadził auta na bani czyżby? Nawet w nowy rok? Po prostu chłopczyna nie miał szczęścia, które mieliście wy, bo udalo wam się w nikogo nie wjechac. Zróbcie wpierw własny rachunek sumienia, zanim zaczniecie kogoś linczowac!
Trzeżwy / 83.25.242.* / 2014-01-02 18:34
Ja rzucę pierwszy. W to ludzkie bydle które zabiło i okaleczyło bezmyślnie innych Ludzi i - jak będzie trzeba - w jego quasi-obrońców od siedmiu boleści.

Nigdy nie wsiadłem choćby po piwie czy mocniejszych tabletkach - za kółko. Zapisz to sobie, Bodo, i noś przy sobie. To nazywa się odpowiedzialność. I wcale nie trudne, i możliwe - w zastosowaniu.
Jak nie potrafisz pić i normalnie po tym żyć (wg norm), nie pij, bo zaliczysz się do bydła, jakie norm nie uznaje albo brak norm - usprawiedliwia... .
A Słowa Jezusa Chrystusa lepiej przytaczać na forum i przytomnie, i w odpowiednim kontekście... .
Trzeźwy / 83.25.177.* / 2014-01-02 21:51
Bodo, przestań się zgrywać i odgrażać. Nigdy nie wiadomo, kto ci odpisuje... . Nie wiesz, na kogo trafisz. W podsumowaniu: zależy mi, żebyś nie mylił pojęć na forum: pecha miałbyś, gdyby to nawalone ludzkie bydle narobiło ci na wycieraczkę. Ale ten nieodpowiedzialny debil zabił i okaleczył innych ludzi. A ty usprawiedliwiasz / tłumaczysz / współuczestniczysz w tym bajzlu. Co do parafrazy słów Jezusa Chrystusa zob. Ewangelię św. Jana (J 8, 1-11). Tyle. I nie odpisuj, lepiej przetraw temat, bez luzackich wy(mi/p)ocin. No more.
Bodo / 37.128.30.* / 2014-01-02 18:53

W to ludzkie bydle które zabiło i okaleczyło bezmyślnie

Nawet na oczy gościa nie widziałeś a wyzywasz od bydła. Miał pecha, bo stracił panowanie nad bryką, akurat w takim miejscu, gdzie byli ludzie. A i kiepski driver z niego, skoro nie opanował auta dociążonego pasażerami przy ledwie 70 km/h. Tu sie zgodzę - takie łajzy nie powinny pić i jechać. Ale nie bydle zaraz. To już przesada.

Nigdy nie wsiadłem choćby po piwie czy mocniejszych tabletkach - za kółko

Twój wybór. Jeśli używki mają zły wpływ na jakość Twojej akurat jazdy, to wybór słuszny.

A Słowa Jezusa Chrystusa lepiej przytaczać

Jakie? Które? Siedzisz na paru forach jednocześnie i coś Ci się popieprzyło
wał stadny / 83.21.170.* / 2014-01-02 18:08
Piszesz o sobie? [...] 40 lat mam prawo jazdy i ani razu nie usiadłem za kierownicę, jeśli wypiłem chociaż piwo parę godzin wcześniej.
Nikt ci nie zabrania chlać, ale nie stwarzaj zagrożenia dla innych!!!!!!!!

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

Bodo / 37.128.30.* / 2014-01-02 18:32
A i widzisz? Czyj post został usunięty? Mój, czy twój? Ucz się kultury
Bodo / 37.128.30.* / 2014-01-02 18:17
[..]
Tylko bez wyzwisk. Twoje IP jest na wierzchu i znalezienie cie będzie tylko kwestią czasu, wiec lepiej przeproś [...]


40 lat mam prawo jazdy i ani razu nie usiadłem za kierownicę, jeśli wypiłem chociaż piwo parę godzin wcześniej.

Twój wybór. Skoro akurat tobie jako kierowcy alkohol szkodzi, to wybór słuszny.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

wał stadny / 83.21.170.* / 2014-01-02 18:25
Poprzednim wpisem zasłużyłeś sobie na ten epitet. Przepraszać cię nie zamierzam, ale twój aktualny post zapiszę . Być może nawet nie wiesz że nosi on znamiona groźby karalnej.
waldi121 / 83.25.12.* / 2014-01-02 16:46
zlinczować gada publicznie i wsadzic do p****** na 25 lat !!!!!!!!!!!
wał stadny / 83.21.170.* / 2014-01-02 16:41
Pijani za kółkiem to zmora polskich dróg od lat. Nie jestem zwolennikiem represji, ale za jazdę "na bani" ( bez wyrządzenia komukolwiek szkody) powinno się zabierać prawo jazdy na minimum 10 lat.
Za spowodowanie śmiertelnego wypadku pijany powinien dostawać DOŻYWOCIE!!!!!
Konsekwentne stosowanie takiego drastycznego prawa w krótkim czasie wyeliminuje takich BANDYTÓW.

Tyle że zawsze znajdą się spece od wymyślania usprawiedliwień dla pijaków. Pomroczność jasna dała temu początek.
Bodo / 212.106.16.* / 2014-01-03 09:37
Ten dalej swoje. Wszystkich jeżdżących po pjanemu pod jedną kreskę. Zrozumże człowieku, ze nie na każdego używki działają jednakowo. Są też i tacy, ktorzy po wypiciu pół litra na głowę są w stanie w pełni panować nad pojazdem przy prędkościach pow. 150km/h (pod warunkiem, ze nawierzchnia jest sucha). Komuna wpoiła Ci hasło "Piłeś nie jedź" i tak się go bezmyślnie trzymasz. Owszem, kto ma słabą głowę, nie powinien jeździc pjany.
Za spowodowanie śmiertelnego wypadku pijany powinien dostawać DOŻYWOCIE!!!!!

Brednia! Durnowate przepisy i tyle (ograniczenie prędkosci w zabudowanym do 50 km/h). Gdyby nie te ograniczenia, piesi mieliby wiecej respektu dla kierowców. Gdybyś jechał tak ok stówy, toby spieprzali z chodnika i niejeden, co juz nie zyje, zyłby do dziś
Trzeźwy / 79.184.159.* / 2014-01-03 12:48
Bodo, zgadzam się, nie wszyscy ludzie są równi.
Są też tacy, jak Superman, kapitan Żbik, Hans Kloss czy ty - ideały - wprost nieśmiertelni, o poglądach zdecydowanych, aczkolwiek ździebko prowokacyjnych.
Antidotum: rzuć wreszcie - latami sponiewierane nieustannym wertowaniem na dobranoc - komiksy, odejdź od kompa i TV (to ogłupia), a zwłaszcza odstaw chemię, jaka źle działa na ciebie. Odstaw !
Halo, pisząc na forum jesteś w realu - komentujesz realne sytuacje i zachowania.
Budzimy się i trzeźwiejemy, Boduś ! Bo inaczej źycie da ci - bez pardonu - w d..ę !
Bodo / 178.36.213.* / 2014-01-03 23:11
A co Ty mi tu z Supermenami i Klossami wyjeżdżasz. Są kraje (normalne), gdzie prawo dopuszcza jazdę, jak jesteś narąbany i naćpany, pozwala nawet jechać, jak masz skręta w gębie, w jednej ręce flaszkę, a w drugiej kierownicę i wszystko jest ok, a na karanie za spowodowanie wypadku śmiertelnego są zupełnie odrębne paragrafy, bo piernik do wiatraka nic nie ma. To tylko w takim porąbanym kraju jak Polska szuka się dziury w całym. Myślenie, że alkohol jest sprawcą wypadku to jest przesąd, zabobon tkwiący korzeniami w głębokiej komunie, kiedy to alkohol sprzedawano po godz. trzynastej, bo przed trzynastą on szkodził, a po trzynastej już nie. I nie wyskakuj mi tu z realem, bo ja jestem w realu. Mieszkałem 2 lata w USA i wiem, jak tam się jeździ i co ma alkohol i używki do tego. Tu w Polsce trzeba zmienić durne przepisy i budować drogi z prawdziwego zdarzenia to i pijani będą jeździć bezwypadkowo.
kolejneczytanie / 79.163.56.* / 2014-01-02 16:34
pijaków na drogach zawdzięczamy SLD i PO !!w sejmie wielokrotnie były zgłaszane projekty różnych ustaw,przewidujące konfiskatę
które prowadzi pijak, niezależnie do kogo owe auto należy!! projekty pochodziły od różnych partii!! Projekty upadały po
pierwszym czytaniu, bo ZAWSZE SLD I PO BYŁY PRZECIW!! w ich szeregach jest bardzo dużo pijaków prowadzących auta po pijaku!!
Nie będą podcinać gałęzi na której siedzą!

Najnowsze wpisy