Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kamiński: Prywatne media gubią istotne wartości

Kamiński: Prywatne media gubią istotne wartości

Wyświetlaj:
Cspostrzegawczy / 2008-04-25 10:36 / Tysiącznik na forum
Coraz więcej osób widzi potrzebę funkcjonowania medów publicznych, nawet konkurencja wie, że abonament jest niezbedny. Tak jak prezesi zaczeli patrzeć perspektywicznie tak być może PO się obudzi i przestanie szkodzić Polsce.
maa / 2008-04-25 12:01 / Tysiącznik na forum
Jak zwykle popisujesz się swoją głupotą:
Media prywatne nie chcą współfinansować zmiany naziemnej struktury nadawczej z analogowej na cyfrową.
Stąd ich "troska" o abonament .
Poza tym boją się straty najinteligentniejszej, a więc najbogatszej i najbardziej wpływowej widowni. Teraz TVN24 ma ją niemal za darmo i bez szczególnej troski o poziom.
Każda zmiana na lepsze w TVP uderzy finansowo w telewizje prywatne.

PS
To, co szkodzi Polsce, to wielce subiektywna sprawa. Ja uważam, że szkodzi PiS i Kaczyńscy, bo regenerują system PRL-u.
Może nie podejmujmy tego tematu?
Tomwic / 2008-04-25 11:27 / Bywalec forum
Co powiesz, to jak głową w beton. Zawsze.
Cspostrzegawczy / 2008-04-25 11:44 / Tysiącznik na forum
masz rację trudno pokonać umysły opanowane przez propagandę PO, ale wkrótce ten beton pęknie.
maa / 2008-04-25 11:48 / Tysiącznik na forum
Może. Tylko krowa zdania nie zmienia.

PiS, jak krowa też nie zmienia. PiS myśli to, co mu tatuś każe.
hahaaa / 213.158.196.* / 2008-04-25 19:03
masz jakieś doświadczenia z rozkazującym "tatusiem", tak nazywałeś swojego oficera prowadzącego?
Nikodem Dyzma / 83.12.60.* / 2008-04-25 11:02
A może jakiś konkret.
Czym się wyróznia telewizja publiczna na tle komercyjnych i dlaczego warto ją zachować w obecym kształcie?
Chętnie poczytam o tym co ją pozytywnie wyróżnia , bo być może ja nie jestem aż tak spostrzegawczy :-)
KAP / 2008-04-25 11:42 / Tysiącznik na forum
wyróznia sie: (1) misja IV RP jest nadal oplacana z abonamentu (2) jest skarbnica stanowisk dla ludzi królika - z reszta tak samo jak CBA. (3) jest opcja przetargowa w stosunku do SLD. Sadze ze te cele biznesowe ja wyrózniaja od przyziemnej komercji. Podsumowujac: jest oplacanym z podatków przyczulkiem PiS do nastepnych wyborów i biezacej rozgrywki politycznej. Jesli ktos ma watpliwosci niech przypomni sobie co robil Lech jako prezydent Warszawy nie budujac nic przez cala swoja kadencje? No wlasnie: urzadzal zaplecze kadrowe. Jarkowi Tak wiec misja jest, i to jest misja specjalna. Misja braci za nasza kase.
Floyd / 2008-04-25 21:50 / Tysiącznik na forum
Ale bzdury pleciesz KAP. Nie spodziewałem się tego. Wszędzie tylko widzisz politykę.
Podstawowa różnica między TV publiczną czy jak ją tam nazwiesz, a TV prywatnymi polega na ukierunkowaniu TV prywatnych na młodszego odbiorcę i najlepiej z kasą Wynika to z wymogów reklamodawców. Cóż można zaoferować emerytom? Co najwyżej lekarstwa. Tak naprawdę to w tV prywatnych rządzą właśnie reklamdawcy i programy w większości robione są pod ich wymogi. Oczywiście reklamodawcy nie interesuje jaki to będzie program, ważne aby oglądali go ci widzowie na którym zależy reklamodawcy.
Trzeba byś ślepym żeby tego nie widzieć
wezyzyr / 148.81.129.* / 2008-04-25 16:34
zbudował dla mnie wiadukt na rondzie Starzyńskiego i wyrwemontował moją ulicę 4 km długości w dwa weekendy. Trzeba było widzieć jak zasuwali, żeby sie w\uwinąć. Nitkę Jana Pawła też remontowswali tylko 3 mieisące - lipiec sierpień i wrzesień a nie jak za piskorskiego od kwietnia do listtopada.
Ale TVN i GW mówią, że nic nie zrobił ta tak pewnie jest.
Cspostrzegawczy / 2008-04-25 12:02 / Tysiącznik na forum
nie rozpowszechniaj kłamstw :
Lech jako prezydent
Warszawy nie budujac nic przez cala swoja kadencje

Zbudował naprawdę dużo - oprócz mostu północnego, którego mu się nie udało zbudować, ale most by już teraz stał gdyby rządził dalej Marcinkiewicz, bo Gronkiewicz anulowała zakończony przetarg.
maa / 2008-04-25 13:54 / Tysiącznik na forum
Co zbudował? Konkrety, proszę.

Będąc czasem w Stolycy stwierdziłem, że tak, jak za Kaczyńskiego nie jeździło się tam od dawna. Żadnych utrudnień spowodowanych remontami i budowami...

Wczoraj słuchałem prezydentowej. Akurat ją lubię i uważam, że jest b. sympatyczna. Kiedyś nawet miałem przyjemność z nią rozmawiać.
Ale dlaczego na dworze "'prezydenta" nie ma choć jednej osoby, która byłaby ją w stanie przygotować do występu w języku angielskim przed kamerami?!
Jak słyszałem że jest "moved" (poruszona!?) zaszczytem, jaki ją spotkał, zrobiło się mi jej żal...
To przykład, dla mnie potwierdzający tezę, że cały dwór Kaczyńskiego jest równie głupi i niekompetentny, wszystkie pisiory, w tym i ty, CSpostrzegawczy
To drugi powód, dla którego nie sądzę, by Kaczyński "Zbudował naprawdę dużo...".
Bo Dwór, to ci sami ludzie,którzy dawniej byli w Ratuszu.
Głupie i niedouczone przydupniki Kaczyńskiego.
hahaaa / 213.158.196.* / 2008-04-25 19:06
toś nie ze stolicy łajzo?. A to pech, prowincjonalny przygłup się tu nam widać udziela. Te dwie cechy w jednym, to już zupełny klops.
Cspostrzegawczy / 2008-04-25 14:02 / Tysiącznik na forum
Zanim napiszesz sprawdź w słowniku:
http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html?qs=moved&tr=ang-auto&x=36&y=7
http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html?qs=poruszony&tr=ang-auto&x=25&y=7
http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html?qs=wzruszony&tr=ang-auto&x=0&y=0
maa / 2008-04-25 16:52 / Tysiącznik na forum
Ja wiem, że tak można powiedzieć. Ale tak mówić na oficjalnym spotkaniu prezydentowa nie powinna.
cr3ate / 2008-04-25 11:21
Tez by chetnie poczytal jakies konkrety. Jestem calkiem szczesliwy nieogladajac telewizji publicznej. Co takiego rewelacyjnego przedstawia TVP, ze wartoby ja utrzymywac. Jedyni ludzie jakich znam, ktorzy lubia to ogladac maja po 70-80 lat, wiec jak chca to niech sobie za to placa.
Cspostrzegawczy / 2008-04-25 11:37 / Tysiącznik na forum
jest duzo takich programów - przyrodniczych, historycznych, politycznych czy społecznych, ale ja zadam jedno pytanie:
Dlaczego program typu "Wieczorynka" jest tylko w publicznej ?
Nikodem Dyzma / 83.12.60.* / 2008-04-25 14:18
jak jesteś młody to o 19-tej oglądaj systematycznie wieczorynkę
a jak podrosniesz to o 19,30 ogladaj wieczorynkę dla dorosłych, z której dowiesz się jak bardzo na swiecie jest źle
maa / 2008-04-25 12:04 / Tysiącznik na forum
Bo prywatne mają kanały dla dzieci. Dla erotomanów i dewotów też. To inny system finansowania i koncepcji programowej.
Cspostrzegawczy / 2008-04-25 13:54 / Tysiącznik na forum
na razie nie ma TVNdzieci , czy TVPolsat_dla_dzieci
KAP / 2008-04-25 11:49 / Tysiącznik na forum
za Kwiatkowskiego byla tez...
KAP / 2008-04-25 10:30 / Tysiącznik na forum
a moze by po 2 lat 'wartosciowania' PiS sie przestal mentorsko wypowiadac? na zasadzie: mowil slepy o kolorach lecz przeoczyl cos nieborak.
Nikodem Dyzma / 83.12.60.* / 2008-04-25 10:17
Czy telewizja publiczna (czytaj partyjna) różni się czymś od komercyjnej?
Bo to, że raz na jakiś czas można obejrzeć teatr telewizji to chyba za mało?
No i jeszcze w telewizji publicznej można częściej oglądać gadające bez sensu głowy polityków - może dla kogoś jest to atrakcyjne.
Klops / 83.26.69.* / 2008-04-25 09:37

Kamiński: Prywatne media gubią istotne wartości


W przeciwieństwie do Kamińskiego, który nie gubi kilogramów.
Głupio chłopie gadasz albo w ogóle Tv nie oglądasz jeśli to drugie to żyjesz w imaginacji i złaź czym prędzej na ziemię. Tak naprawdę to publiczna, czy komercyjna puszczają jeden gniot.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy