Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kampania prezydencka 2015. Bronisław Komorowski obiecuje kartę młodego przedsiębiorcy

Kampania prezydencka 2015. Bronisław Komorowski obiecuje kartę młodego przedsiębiorcy

Wyświetlaj:
Małgorzata K.I. / 79.186.220.* / 2015-04-23 16:53
DOŚĆ JUŻ RZĄDÓW PO I NISZCZENIA LUDZIOM ŻYCIA! Panie Prezydencie Komorowski ! Pisałam do Premiera Tuska i do MEN, prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory. Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Czy Pan mi pomoże , czy też mnie zlekceważy i odeśle do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
szok863 / 78.133.177.* / 2015-04-23 16:44
Tak jak swego czasu obiecywał że nie będzie podwyższał wieku emerytalnego !!!!! Ja pamiętam!!!!
AnnaZ 658 / 193.238.180.* / 2015-04-24 00:13
Jego rodzina robotę w najważniejszych urzędach i prywarnych firmach, nawet w sądach i wojsku robotę ma zapewnioną.
Nie zapomnę zdjęcia tego pana nad własnoręcznie, tj. swoją strzelbą- zabitą piękną sarenką. Jaki był dumny!
Na nas już czas, niech strzela. Do nas, a nie do zwierząt.Niech będzie bardziej dumny z siebie.
POlityk2547 / 89.79.49.* / 2015-04-23 16:23
KIM UN YEST??
specjalista od kur!!
BUL
huiuy / 89.217.198.* / 2015-04-23 15:50
Szanowny Panie Prezydencie stoi Pan na czele państwa, które jest państwem przestępczym, w którym panuje bezprawie i powiązania polityków i urzędników z organizacjami, które mają interesy skierowane przeciwko obywatelom i państwu polskiemu.
Jak Pan wytłumaczy, że miliony ludzie ucieka z kierowanego przez Pana kraju;
Jak Pan wytłumaczy korupcje w sądach, prokuraturze, policji, a nawet w RM;
Jak Pan wytłumaczy tysiące pokrętnych interpretacji przepisu , żeby tylko udupić obywatela;
Jak Pan wytłumaczy tworzenie prawa , które skierowane jest przeciwko obywatelom, dające profity organizacjom działającym przeciwko RP i jej obywatelom;
Jak Pan wytłumaczy wystąpienie pisemne rządu RP w ETS przeciwko swoim obywatelom;
Jak Pan wytłumaczy nieprzestrzeganie Konstytucji RP przez urzędników;
Jak Pan wytłumaczy kłamliwe obietnice wyborcze do dzisiaj nie zrealizowane;
Itp. Itd.
Szanowny Panie Prezydencie być tylko listkiem figowym, przykrywką i nie mieć nic do powiedzenia i wpływu na to co się dzieje w Państwie, to za mało żeby być głową naszego państwa
Obywatel X / 37.30.212.* / 2015-04-23 14:29
W POLSCE od 25 lat jest prowadzona polityka antyspołeczna, antynarodowa i antypaństwowa powodująca, że Polacy na masową skalę uciekają z własnej ojczyzny, bo tu nie mają szans na normalne życie, na założenie rodziny i posiadanie dzieci, bo nie ma przedszkoli, bo nie stać ich ani na dzieci, ani na mieszkania (po 5 tys. zł za 1m2), bo nie będzie tu emerytur dla młodych (za 1500 zł pensji) za pracę na umowy o dzieło, ani dla tych starych po 50-tce, bo nie ma i nie będzie tu dla nich pracy. To przez dewastacyjne, rabunkowe i nieprofesjonalne rządy komuchów pezetpeerowskich i solidaruchów styropianowych III RP - właśnie takich niewyedukowanych jak Bronek K. cwaniaków, elektryków, trampkarzy, strażaków OSP, bimbrowników, palaczy trawy i malarzy kominów (wiadomo o kim mowa), nieudaczników i wtórnych analfabetów, WSZELKIEGO KOLESIOTWA PARTYJNIACKIEGO z szemranego TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI OKRĄGŁOSTOŁOWEJ po latach rozpasania władzy doprowadzono do ruiny finanse państwa, a własny naród do upodlenia i nędzy… a co im wychodzi najlepiej …?! - to pozorowane działania, nicnierobienie, korupcja, przekręty, zamiatanie pod dywan i pyskówki o koryto... i co by tu jeszcze sprzedać lub spieprzyć panowie pOSŁOWIE w tym państwie - zostało coś jeszcze przeoczone przez was? Czy znajdzie się kiedyś KTOŚ w tym chorym kraju, kto w końcu rozpiep....y te SZEMRANE UKŁADY TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI OKRĄGŁOSTOŁOWEJ, które wciąż zamiata kolejne skandale, afery, oszustwa i przekręty... które tak zawzięcie chroni tu bandytów, aferzystów, oszustów, łapówkarzy i złodziei !!!??? Kiedy wreszcie zostanie rozliczone wszelkie KOLESIOSTWO PARTYJANIACKIE, SĄDOWNICZE i PROKURATORSKIE za swe dewastacyjne, rabunkowe rządy, za korupcję, przekręty, skandale, afery, oszustwa, zawłaszczenia i kradzieże, za rozrzutność, za wyrządzone gospodarce i narodowi polskiemu szkody? Takie rzeczy dzieją się w Polsce - patologicznym państwie mega-bezprawia, mega-korupcji, giga-nepotyzmu i totalnego bałaganu, gdzie bezkarność, arogancja i bezczelność wszelkiej władzy sięgają zenitu!!!
gladek / 79.175.221.* / 2015-04-23 14:27
Bredzisław nie wie co to znaczy start up.
Obywatel X / 178.182.192.* / 2015-04-23 13:56
DALSZE TRWANIE komorowskiego i partii PeO PRZY WŁADZY stwarza dla Polski śmiertelne zagrożenie UKRYTYM CELEM (choć widocznym gołym okiem) gudłajów z PeO, PSL i TR jest dokończenie dzieła zniszczenia Polski rozPOczętego w '80 roku przez żydowskie "elity" Solidarności ! ! ! ! W PeOlsce zniszczono już prawie wszystko: przemysł, służbę zdrowia, ubezpieczenia emerytalne, szkolnictwo, polskie służby specjalne, armię, finanse państwa... Teraz POzostało już tylko usunąć ostatnią, największą przeszkodę - zniszczyć polski, słowiański Naród - deprecjonując jego historię, kulturę, wiarę katolicką oraz wartości moralne i patriotyczne POprzez indoktrynację, degenerację, demoralizację, deprawację i eksterminację młodego pokolenia Polaków, bo to stare patriotyczne i religijne, którego nie da się oszukać, już niedługo samo wymrze... GUDŁAJE wykombinowali sobie, żeby przesiedlić się z I sra Ela na polską ziemię, co jeszcze niedawno było najbardziej skrywaną przez nich tajemnicą, a dzisiaj już się nawet z tym nie kryją. Aby tego dokonać muszą POzbyć się stąd Polaków - najpierw muszą sPOwodować, aby życie tutaj stało się nieznośnym dla nas (ten cel został już osiągnięty) i tym sPOsobem zmusić nas do emigracji z naszej Ojczyzny za chlebem, co widać jaskrawo gołym okiem dzieje się na naszych oczach od kilku lat za rządów PRZESTĘPCZEJ ORGANIZACJI - w skrócie PeO. POmysł żydowski iście szatański, ale genialny i arcy perfidny w swej prostocie ! ! ! ! ! Już dziś zakamuflowani żydzi stanowią ok. 10% mieszkańców w PeOlsce ! ! ! I na koniec - sprawa zastanawiająca i znamienna - ostatnio wyemigrowało z PeOlski 3 mln Polaków, od wielu lat mamy ujemny przyrost naturalny, a w oficjalnych statystykach nie maleje liczba mieszkańców naszego kraju ! ! ! ! ! Wpisz w google frazę: kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce... Niedawno kuzynka mojej żony wróciła z wycieczki do i sra Ela i z przerażeniem opowiadała jej, jak widziała kilometrowe kolejki żydów ustawionych przed polską ambasadą i konsulatem po wizy do polski ! ! ! ! ! ! ! !
Polak rdzenny / 178.182.192.* / 2015-04-23 13:54
GDZIE MASZ SŁOWNIK !!! WEJDŹ NA KRZESŁO !!! GDZIE JEST SZOGUN !!! Takimi okrzykami przywitali BULA Lublinianie na jego wiecu wyborczym w Lublinie !!!
KO-MO-ROWSKI PA-SZOŁ WON !!! KO-MO-ROWSKI PA-SZOŁ WON !!! Tak skandowali polscy patrioci na pożegnanie BULA po jego żałosnym występie w Lublinie !!!
as854 / 83.163.65.* / 2015-04-23 12:59
Bronek ,zagraj sobie lepiej w karty , najlepiej z jakims niedzwiedziem z lasu .Jest szansa ze ten ostatni nie nabierze sie na Twoje oszustwa i wiecej kart nie bedzie .
pawel18898 / 213.158.223.* / 2015-04-23 12:47
Kradzież kasy z OFE - gdzie on wtedy był ????
artur d. / 83.22.177.* / 2015-04-23 12:46
TEN CO MA ŁĄCZYĆ DZIELI ,DNO DNA. Tajny członek PARTII OSZUSTÓW. jak mówił sienkiewicz cH-J, DU,..A I KAMIENI kupa, - bo co jak mam 40, 50 ,60 albo i więcej i strace prace to mi nie pomogą już założyć i prowadzić biznesu - ten człowiek jawnie dyskryminuje obywateli mówiąc ci są lepsi bo są młodzi i im pomoge.
Iwona669 / 83.27.165.* / 2015-04-23 12:22
A do tej pory gdzie on był ???
lol928 / 176.103.161.* / 2015-04-23 12:18
Ble Ble Ble blełkot przedwyborczy czas zacząć i jak zwykle uderzamy w młodych, a to mieszkania dla młodych, a to Zielona Wyspa ( ale da swoich ) a to cały stek kłamstw aby dostać głosy i zostać prezydentem który nic nie POtrafi, a nawet błędy ortograficzne POtrafi zrobić w jednym wyrazie nawet trzy. Taki dziad nam nie potrzebny.
AnnaZ658 / 193.238.180.* / 2015-04-24 00:19
A historię na Uniwersytecie wykładał podobno. Zaraz się chyba rozpłaczę.

Najnowsze wpisy