Forum Polityka, aktualnościKraj

Kampania przenosi się do Wrocławia

Kampania przenosi się do Wrocławia

Money.pl / 2011-08-27 11:18
Komentarze do wiadomości: Kampania przenosi się do Wrocławia.
Wyświetlaj:
dgen / 2011-08-27 16:34 / Tysiącznik na forum
słyszałem , że tusk chce podać do sądu autorów podręczników historii za stwierdzenie, że to kazimierz wielki zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną - a to przecież , jak wiadomo, zasługa PO !
JanuszPOlikot / 2011-08-27 15:56 / Tysiącznik na forum
Typowe POklepywanie PO plecach......:):):):):)

Jak tam Tusk program partii..?:):):):)....Jeszcze musicie przetłumaczyć na
rosyjski?

Dlatego takie opóźnienia w publikacji?......Może znowu próbujecie budować
wokół "programu" atmosferę oczekiwania aby wzbudzić ciekawość
......Stare PRowskie tricki co Dyzma?...:):):):)

Czekamy na te twoje księgi objawione...:):):):):)
mak d / 178.235.5.* / 2011-08-27 21:17
nie tłumaczą na rosyjski tylko z rosyjskiego...
~jurga / 89.230.202.* / 2011-08-27 15:45
Przeczytajcie artykuły ukazujące się od stycznia o wiele mówiących tytułach : "Obwodnica Wrocławia będzie płatna", "protest przeciw płatnej obwodnicy Wrocławia" ,wystąpienie Grabarczyka- ministra Tuska z czerwca w Sejmie o którym napisano :
"...Cienia wątpliwości co do rządowych planów w sprawie opłat za przejazd obwodnicą autostradową Wrocławia nie zostawił dziś Cezary Grabarczyk, minister infrastruktury. - To fragment autostrady i będzie płatny - powiedział dziś w Sejmie minister Grabarczyk, odpowiadając na pytania dolnośląskich posłów.". Jeżeli ktoś jeszcze wierzy Partii Oszustów i jej członkom to kiep i zasługuje na to ,by go strzyżono różnymi opłatami i podatkami.
lpajac z tego premiera / 95.50.99.* / 2011-08-27 15:45
Fajnie cieszyć się nie swoimi sukcesami------donuś to nie tobie zawdzię czamy to co jest w naszym mieście tylko NASZEMU PREZYDENTOWI
który raczej do was sie nie przyznaje
prawdatowolnosc_bloog_pl / 2011-08-27 14:51
Podobnie jak stadion na 40 tys. widzów (mieszczący za jednym razem widownie przychodzącą oglądać mecze największej we Wrocławiu drużyny piłkarskiej przez 10 kolejek ekstraklasy) wart razem z okoliczną infrastrukturą (bynajmniej nie drogową) ponad 1 miliard złotych. Zapiera dech w piersiach i każde zapytać o ekonomiczny (bez)sens tej megalomani, tego przerzucania 600 metrowego mostu przez rzekę szerokości 50-90m. i dorzucania kilometrów estakady. Czy naprawdę było warto obrócić w niwecz setki małych bardzo przydatnych inwestycji żeby budować dwa bijące po oczach projekty, żeby udowodnić jak w filmie MIŚ, że "my tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom, mówimy to jest nasz miś, przez nas zbudowany i to nie jest nasze ostatnie słowo? Politycy na pewną odpowiedzą tak, bo przecież to "ich sukces" za nie ich pieniądze.
zby79 / 2011-08-27 14:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jakby się tak interesował autostradami przez cała kadencję jak teraz, przed wyborami, to może by nie było wpadki z covec.
reformator / 77.254.235.* / 2011-08-27 14:18
... a swoja droga kto mu nie pozwolil startowac w wyborach prezydenckich.
oto jest pytanie ???
maciekkkk / 2011-08-27 14:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale czy politycy nie widzą, że robią z siebie karykatury? Są śmieszni! Wszyscy, jak jeden.
jasio_maliniarz / 149.254.186.* / 2011-08-27 14:04
jeden głupek wymyślił se debatę telewizyjną, żeby poraz kolejny namieszać w głowach Polakom, stacje tv od razu podchwyciły i podgrzały temat. W sejmie dyskutować o problemach kraju nie potrafią, to na wizji skoczyliby se ze zmożoną siłą do gardeł. Płemieł tchórzem nie jest, a Jarosław ukrył się za POdwójną gardą, zapraszając dygnitarzy do siebie, nawet młody "Zapatero" też stchórzył, wyszło że płemieł z kolegą z nocnej zmiany z Psl-u nikogo się nie boi, a za nim przecież stoi cała Polska, nawet ta w budowie. (order orła białego, ten budowniczy PRL może sobie już śmiało przypiąć)
Jaki naród, takie elity, wyjdzie na to, że Palikot i Korwin-Mikke mają patent na politykę, bo ci co siedzą już w sejmie głupami są do n-tej potęgi.
......
q....a chce debaty tu i teraz !!!!
no nie tego dość / 83.31.42.* / 2011-08-27 13:25
to zaraz debile atakują PiS. A przecież są jeszcze inne partie. Czy przez taką postawę należy rozumieć, że PO jest doskonałe, bez wad, nie popełnia błędów, nie ma wśród nich oszustów i złodziei, nie ma wśród nich cwaniaków od kręcenia lodów, od obiecanek-cacanek, od kłamstw i blagierstwa? A może Peruwiańska Czapeczka jest ideałem, świętsza od papieża, lepsza od słońca peru?
krystian_net / 2011-08-27 13:07
WSTYD!!!! Jak byłem "za nim" ale ile można małpować...prawdziwe tchórzostwo....równie dobrze można na lalki głosować - takie pacynki.
Leszno / 178.180.61.* / 2011-08-27 12:44
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Elektro Devil / 2011-08-27 12:46 / Tysiącznik na forum
niestety sama głupota nie boli, ale za to kosztuje... Tutaj jest jeszcze taki problem że za młodych wyborców PO płacą cały czas rodzice. Także gówniarzeria nie rozumie jeszcze swojego błędu...
Elektro Devil / 2011-08-27 12:40 / Tysiącznik na forum
Tusk niech pochwali się ile złego zrobił w kraju przez te 4-ry lata.

- podwyżka VAT
- przehulanie rezerwy demograficznej
- zagarnięcie składek do OFE
- zniszczenie stoczni
- przerost mas urzędniczych
- rekordowe zadłużenie kraju

itp... itd..
koń / 83.10.180.* / 2011-08-27 13:18
Może wymień co dobrego zrobił kaczorek?
zby79 / 2011-08-27 14:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tak PO straszy PiSem a to za kadencji Tuska KE poprosiła o wyjaśnienia w sprawie olbrzymiej ilości podsłuchów. Za PIS były akcje CBA, ale jak się słyszy nagrania posłów PO mówiących o kręceniu lodów, o tym że załatwią ale potrzebują 2 mieszkania itp to było to uzasadnione. Za PO natomiast o 5 rano grupa ABW pod dowództwem pułkownika wkroczyła do mieszkania założyciela antykomor.pl. Dziwię się, że GROMu nie użyli (pod dowództwem generała oczywiści) przeciwko organizatorom akcji Donald ma Tole.
arekf / 194.146.217.* / 2011-08-27 13:38
Co dobrego zrobił Kaczorek ?
Nic nie zepsuł - to chyba największe osiągnięcie rządów PIS, za to o PO tego powiedzieć się nie da. Podatki PIS obniżył (nawet za bardzo - rozdawnictwa wielkiego nie było). Może troszkę wstyd było...

Natomiast wkurzają mnie strasznie osoby jak TY które nie widzą że są jeszcze inne partie.
PO nawet invitro nie potrafi przegłosować. Za to w nadawaniu nowych uprawnień policji, forsowaniu prawa ograniczającego wolność słowa na razie przodują (zakaz hazardu, ustawa "Blogowa", ustawa o KRRITV, a ostatnio wgląd w rachunki bankowe przez Policje bez zgody sądu).

Ja do listy osiągnięć PO dodał bym jeszcze decyzję o tym że wszystkie autostrady będą płatne od 01.01.2012. Czekamy jeszcze co z autostradowymi obwodnicami miast (Wrocław, Katowice ...) czy będą też płatne na razie nie wiadomo.
LOM / 95.175.3.* / 2011-08-27 12:38
Proszę Was, nie głosujcie na tę całą bandę PO PIS SLD PSL , zagłosujcie na Ruch Palikota lub Nową Prawice - wybór zostawiam Wam. Pozdrawiam
wujekdooobrarada / 178.182.24.* / 2011-08-27 12:48
Jeśli cię zwolnili z UM w Lublinie, to wpłać (ponownie?) 20 tys zł na kampanię paligłupa i przestań jęczeć.
mate777 / 83.22.147.* / 2011-08-27 13:20
a dlaczego by nie 30 tyś.? hmm a no tak cała ta banda mu to zabroniła, a sami dostaja gruba kase z naszych podatkow, zeby zwiazac rece malym partią.
Oszolomowaty / 79.255.102.* / 2011-08-27 12:31
Z blogu Matki Kurki, trafne do bólu:
"...Z pełną premedytacją zacząłem pisać tekst przed konferencją Tuska, coś tam na pewno zabawnego wymyślił i jestem niemal pewien co, natomiast po co to wiadomo bez zagadek. Konferencja ma przykryć absencję w edukacyjnej debacie PiS i prawdopodobnie w ogóle cały smród jaki PO w ostatnim czasie roztoczyła. Nie to jest ważne, stało się coś znacznie bardziej istotnego. Plan Tuska był prosty, chociaż cele miał złożone. Po pierwsze rozpętać zadymę na poziomie 2007 roku, wciągać Polskę w nową dyskusję o dziadku z Wehrmachtu i kocie Aliku, na tym polu Tusk jest mocarzem. Powiem wprost, Kaczyński i PiS nie mieliliby najmniejszej szansy w takiej formule debaty, a ta formuła w skrócie sprowadza się do hasła: „my nowocześni, oni ciemni, ZOMO, optymizm, ponuracy”. W medialnej sieczce są lepsi od PiS i to po wielekroć. Drugi cel to pokazanie, że my mamy wykształconych fachowców, a PiS to amatorzy i Macierewicz. Ten wątek jest szczególnie ciekawy, ponieważ płyną z niego, dla wyborcy, niezwykle istotne informacje. Tusk wdepnął i to w placek, który sam narobił. Miało być pięknie, po amerykańsku, w tym najsilniejszy fajerwerk czyli Wincenty Rostowski przeciw pani etnolog Szydło. Wincenty, jak cała ta smarkata ekipa, nawet zaczął wstępne kpiny na ćwierkającym serwerze i nagle fanga w nos, dla obu chłoptasiów. Najpierw prawy podbródkowy, bo z panią, chyba magister, najwyżej doktor, miał się spotkać profesor Waśko, a potem nokautujący prawy prosty. Kaczor wybiera się na obiad z Panią Profesor Gilowską i pan magister Tusk, wraz z panem Wincentym po licencjacie, zaczynają nerwowo przebierać nóżkami. Nie tylko projekt się sypie, ale odwija tak, że zaczyna tłuc niemiłosiernie, jak kij samobij. Na starcie pomysłu, dwie porażki i to dość spektakularne, zwłaszcza debata z Gilowska-Rostowski na wstępie ustawia Wincentego w roli uczniaka. Prawdopodobnie Kaczyński nie wpadł na ten genialny plan siedząc i dumając, ale prostą intuicyjną ścieżką. Oni chcą nas ośmieszyć, pokazując pustki kadrowe, no to my musimy zrobić coś odwrotnego. Udało się, jak na razie w stu procentach. Tylko, gdzie tu pocieszenie dla wyborcy? Jest i pocieszenie, Kaczyński nie jest takim idiotą jak go w TV pokazują. Wie doskonale, że zwłaszcza po Smoleńsku nie ma na ławce poselskiej wielu tuzów, dla mnie było oczywiste, że Kaczyński sięgnie głębiej i poza partyjne szeregi. O ile oczywiście będzie taka potrzeba, bo szanse na przejęcie władzy są niewielkie. Tak czy nie tak, debata była strzałem w kolano Tuska, a ja właśnie już wszedłem w posiadanie nowej wiedzy, jak by się wyraził aspirant Kowalski i bawię się świetnie przy kolejnej konferencji małego Donka. Pan zabawny wczoraj ustami swoich kolesiów ogłosił koniec „debaty od debacie”, a dziś zaczyna debatę ze wszystkimi poza PiS. Do tego dokłada kolejny myk. Czeka na media, bo to media powinny zorganizować debatę, a on przyjdzie, zaraz, dziś po 18.00, po fajrancie. Uwaga, przyjdzie wszędzie, do gazety, do radia, do Internetu. Na moje skromne oko, Tusk właśnie przekroczył kolejne progi śmieszności i lada dzień dostanie zaproszenie od „Pani domu”, Młodego technika” oraz „Radia Józef” i to na wstępie. Potem mamy jeszcze ciekawszy ciąg możliwych zdarzeń.

Nie wiem co zrobi Kaczyński, bo to dla mnie zawsze zagadka, ale mój prosty rozum podpowiada mi, że jak się Tusk chce ośmieszać i okładać sam siebie, to nie ma sensu mu przeszkadzać. Proszę bardzo, niech PO debatuje z PJN i SLD, szczególnie z PSL, co będzie kuriozum i winduje swoich najgroźniejszych przeciwników. PO nie zrobi żadnej krzywdy PiS, nie ma szans odbić elektorat z tej strony, natomiast PJN i SLD, czy nawet PSL to jest trzech na jednego. Z takiej potyczki jakby ten przeciwnik nie wypadł, wyjdzie na takiego, który jest alternatywą. Gra się w jednej lidze, Tusk właśnie awansował PJN i SLD do swojej ligi i oby tak dalej. Spirala śmieszności pięknie się kręci i napina. Podobne historie muszą się kończyć kolejną serią śmieszności i kompromitacji. Dwie już mamy. Polsat na konferencji zmawia sobie Tuska na 18.00, jak pizzę, czy chińszczyznę, ale najbardziej ucieszył mnie numer jaki wyciął Brutus. Kto by się spodziewał, pan dyrektor TVN oświadczył, że jak najbardziej i zawsze udostępni studio, ale w sprawie debaty mają się porozumieć politycy. Dwa nokdauny na wstępie, trzeba jeszcze wspomnieć, że konferencja Tuska wypadła blado jak kalesony, dostał z kilku stron pytania, przy których się spalił. Konkretne pytania o konkretne rzeczy, a to o przykrywanie list PiS-u jakimś wypadem do Wrocławia, gdzie odegrał scenkę jak ze szkolnego teatrzyku, zapewniając, że on nic o tym nie wie. Inny kwiatek, to „tarcza antykorupcyjna”. Swoją drogą, kto pamięta ten hit? Sam musiałem sobie odtworzyć, to kastrowanie pedofilów, które teraz jest ścigane przez NSA i jak pogroził jakiś odważniejszy reporter, grzywna czeka za przekroczenie terminu wykonania postanowienia NSA. W partii be
arekf / 194.146.217.* / 2011-08-27 13:45
Rostowski - Gilowska - mogło by być ciekawie :)
Ale weselej było by Rostowski - Rybiński :)
Oszolomowaty / 79.255.102.* / 2011-08-27 12:45
.... W partii bez alternatywy musi trwać jakaś „budowa”, tam się żrą „rodziny”, inaczej sobie tego chaosu propagandowego wytłumaczyć nie umiem, ale nie specjalnie się tym martwię. Konferencję Tuska wyobrażałem sobie dokładnie tak i to naprawdę nie było trudne, co jest kolejnym argumentem, że PO się gubi. Wykonuje ruchy głupie i przewidywalne. Ciekawie zapowiada się kampania.."
tesa1959 / 2011-08-27 12:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
"
.... W partii bez alternatywy musi trwać jakaś „budowa”

"Alternatywy 4" !!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy