Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Kampania wyborcza będzie kosztować TVP 20 mln zł. To ją dobije?

Kampania wyborcza będzie kosztować TVP 20 mln zł. To ją dobije?

Wyświetlaj:
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-06-07 10:42
PO zniszczyy do końca niezależne media...
Niech żyje wolność / 83.17.250.* / 2010-06-07 11:15
Niezależne media? - oj bo mi ze śmiechu żebra popękają.
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-06-07 13:40
masz rację niezależne to one dzięki Po są już w marginalnym sensie...
bbc ok / 81.219.115.* / 2010-06-07 09:35
To znaczy ,że Żakowskiego zatrudnili bo był a) taki tani, b) taki dobry, c) bo kazali?Dostają za darmo x godzin programów wyborczych ,które teoretycznie interesują całą tubylczą ludność i gdyby przedstawili je z ikrą -za i przeciw-to słupki oglądalności skoczyły by im w górę.Za ,,Krawędź ciemności,, z Gibsonem musieli by tantiemy odprowadzić a tematyka ta sama.Relacje z powodzi dno ,bo skarceni za wypowiedzi obywateli w,, Polska 2010,,cienia własnego boją się.Umarli duchem, umrą w realu.Ale,czy premie w pełnej wysokości wypłacają sobie jeszcze?Niektóre zwierzątka zagrożone bronią się udając trupa,tu chyba wyszło za dobrze.
LILAWATTI / 83.18.16.* / 2010-06-07 10:26
A MOŻE ZNÓW NIEJAKI rYDZYK POMOŻE, TAK JAK sTOCZNI POMÓGL, WYŁUDZIŁ KASE I BEZKARNY
AntyTusek / 82.143.151.* / 2010-06-07 13:43
Wyłudził kasę i stocznia milczy tylko TY w ich obronie, nie daliby rady SAMI??
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-06-07 08:46
PO może sobie pogratulować kolejnego spektakularnego sukcesu ! Zniszczenia telewizji publicznej.
Ogłupione społeczeństwo po dawce kolejnych kretynizmów z programem Kuby Wojewódzkiego na czele, będzie głosować na pewno tylko na jedną słuszną partię: Donalda, Misiaka i Drzewieckiego.

Pewnie Misiak z PO po wyszkoleniu za 50mln stoczniowców na kucharki, będzie szkolił pracowników TVP na pielęgniarki.
Podatnik głosuję i płaci w końcu...
Niech żyje wolność / 83.17.250.* / 2010-06-07 10:17
Nie polemizuję na temat wartości programów Kuby Wojewódzkiego ale inteligentny człowiek zwróciłby uwagę na fakt, że TVN nie ma problemów finansowych pomimo tego, że nie ma wogóle wpływów z abonamentu.
Może ludzie wolą oglądać programy Kuby Wojewódzkiego niż programy "misyjne Pospieszalskiego".
Można też polemizować na temat czy "misyjne" telenowele typu: M Jak Miłość, Klan, Barwy Szczęścia itd. są bardziej wartościowe od nie misyjnych np. Na Wspólnej.

Każdy totalitaryzm to fanatyzm, czyli brak myślenia - nazizm też.
Jeśli zaczniesz myśleć to przestaniesz wybierać między PIS a PO, bo są inne możliwość. Nie musimy jako społeczeństwo od 20 lat chołubić tych samych polityków stwarzając im bezpieczny azyl. Przez te 20 lat pokazali, że oprócz ciągłych kłótni niewiele potrafią, więc po co ich ciągle wybierać. Myślę, że najwyższy czas żądać od polityków zmiany ordynacji wyborczej tak aby dać szansę nowym młodym politykom.
Chciałbym aby telewizja publiczna miała inny charakter ale dopóki to politycy decydują o jej programie możesz zapomnieć o jej misyjność.
Dla polityka misyjność telewizji to jej służalczość wobec niego samego i jego partii.
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-06-07 12:10
niepotrzebny cynizm... wszystkie telenowele są tak samo durne, podobnie jak programy pseudo-rozrywkowe tak samo te z TVP jak i TVNu. Niestety takie programy są dochodowe bo większość Polaków chcę je oglądać.

TVP wykorzystuje swój czas antenowy na mniej popularne programy, które generują straty.

Co do programu Pospieszalskiego to rozumiem, że PO chciałoby tylko pokazywać z tamtych dni okrzyki garstki homoseksualistów protestujących przeciw pochówkowi na Wawelu...

Swoją drogą ciekawe jak sobie wyobrażasz zaistnienie niszowych partii bez mediów publicznych? Na czas antenowy stać kilka partii.
Niech żyje wolność / 83.17.250.* / 2010-06-07 12:34
Nie odpowiem Ci na pytanie czy dobrze rozumiesz co chciałoby pokazywać w TVP PO bo tego nie wiem i szczerze mówiąc nie bardzo mnie to obchodzi, wolałbym aby telewizja publiczna służyła społeczeństwu a nie politykom.

Jeśli chodzi o partie to na czas antenowy stać przede wszystkim te partie, które są finansowane z budżetu.
Dlatego w tej chwili młody człowiek, który chciałby zaistnieć w polityce i zrobić coś dla społeczeństwa musi zapisać się do którejś z istniejących partii, która ma finasowanie.
Małgoska mówia mi / 87.207.164.* / 2010-06-08 08:29
Popieram te słowa.
Partie polityczne siedzące od 20 lat, zapewniły sobie ustawowo, dostep do mediów blokujac innym szansę na zaistnienie.
Dlaczego przez cały ten czas mamy sieczke przedwyborczą w postaci jak nie UW, to AWS a potem PO i PIS sld jako jedyna ma swój charakter i od wielu lat zostaje tą sama partią -mniej lub bardziej lubiana:-).
Młodzi nie maja szans na zaistnienie, zapisuja sie do Lepperowskich partyjek aby sie wybic i przejsc do innej liczacej sie patryjki, gdzie bedą miec cudowne zycie:-).
Tak jest od 20 lat, złe reformy, których nikt nie rozliczył.Teraz maja chrapke na naszą kaske z OFE, nie znam sie zbytnio ale jak juz cos mamy własnego(te sławetne słowa Pani Lewickiej???-nie pamietam nazwiska minister z roku 1999),ktora to wręcz krzyczała w TV ,ze kazdy bedzie miał własne konto ....w ZUSie a ma je tylko w OFE....
Teraz wychodzi na to ,ze reforma była do bani i co dalej, mamy do 70tki pracowac przez czyjas nieudowlnosc w rzadzeniu?Przykłady mozna mnozyc,przez 20 lat ich sie nazbierasło.Refoema zdrowia ,kolejny bubel NFZ to czystay skarb dla rzeszy urzedników, mozna by było te pieniadze oddac powiatom , badz starostwom, które znaja swój"Rynek" i wiedzą gdzie kasa jest potrzebna.
Wystarczy madrze nimi prosperowac a nie kozaczyć za 10000zł pensji co miesiac idacych z naszych podatków.
Mam dosyc, ZUSu, KRUSU, NFZu i Urzedów Pracy, gdzie nic sie nie robi dla przecietnego Kowalskiego, poza głupawymi szkoleniami w drodze wyboru-zgłasza sie 30 kandydatów a z tej garstki wybiera sie komisyjnie 10ciu i potem przez kilka miesiecy nie ma szkolen....zenada i bubel.....kpiny w kraju są i tyle dziwie sie ,ze jakos sie to ciagnie.Rzad jest dla społeczenstwa czy społeczenstwo dla panstwa???
Garstka posłow i senatorów( ci to juz sami nie wiem po co siedza i kase biorą ) decyduje na swoj sobie dobrze znany sposób o milionach polaków...hmmm
_piotr_ / 109.243.139.* / 2010-06-07 09:22
Przeciez TVP jest zarzadzana przez ludzi z otoczenia PiS od 2006 roku...
Anty Tusek / 82.143.151.* / 2010-06-07 13:54
Ciekawe dlaczego nie pokazali Jak Bronek na wyspach po piwnicami się przemieszczał aby uniknąc nieprzyjemnych incydentów z ludzmi , których chciał przekonywać aby zagłosowali na niego??Jeśli wiele z oczywistych wydarzeń nie pokazują w celu ratowania wizerunku kandydata PO?? to czy aby na pewno sa niezależne i do kogo przynależą?? Film Solidarni to wyjątek...Faktycznie b. rzadko mozna coś takiego zobaczyć...
striker44 / 2010-06-07 09:33 / portfel
A kto narobil bigosu z placeniem abonamentu?
od 1 stycznia mialo sie nie placic, pozniej ze placic.. a ludzie powoli zaczynaja wyrejestrowywac odbiorniki
ateista / 87.205.230.* / 2010-06-07 09:53
PO CO PLACIC ZEBY PISowski zarząd trwonił pieniądze na transmisje z mszy przyklad z Poznanskiej TVP.
hryniu / 2010-06-07 12:20 / Bywalec forum
a niech zbankrutuje w ch**lere i będzie spokój. skończy się w końcu farsa z obiektywnymi publicznymi mediami. . Publiczne znaczy wszystkich czyli nikogo!!!!!!! podobnie jest ze wszystkim co publiczne (poczta,pkp, i wile innych absurdów).... Ja płakać nie będę po TVP...
aaaarrrrrttteeekk / 94.40.112.* / 2010-06-07 08:40
jak moze dobic 20 milionow jesli strata ma wyniesc 400 miloonow 5% w ta czy w ta to przeciez drobne na waciki
Petycja ciemnoty / 83.3.13.* / 2010-06-07 08:38
My chcieć więcej telenowel !
My nie chcieć nudnych teatrów !
My nie chcieć staroświeckich wieczorynek dla dzieci !
My chcieć więcej Dody !
V RP / 81.219.29.* / 2010-06-08 02:19
i jeszcze wiecej Dody! wiecej programow dla cwierc inteligentow bo juz nie mam co ogladac :)
krisx / 213.199.225.* / 2010-06-07 07:58
Jezeli TVP zamierza byc nadal tubą roznych opcji politycznych, min nadawanie tak tendencyjnych programow jak Warto Rozmawiać, Misja Specjalna i inne, zatrudnianiem całej masy ludzi czesto za zbyt wygórowane stawki bedzie skutkowało dalszym tonięciem tej instytucji. Ludzie mają dosyć nijakiego programu nafaszerowanego polityką, powtórkami czy tandetą i odwracaja sie od placenia abonamentu wiedzac ze jego sciagalnosc jest fikcja gdyz Poczta Polska sama jest zajeta swoimi problemami finansowymi. W ten sposób koło się zamyka ogladalnosc spada, maleja wplywy reklamowe i wtedy juz w ogole mozna bedzie zlikwidowac osrodki regionalne. Kolejną rzeczą jest to że TVP uruchamia sobie kosztowne kanały tematyczne na które nie ma pokrycia dodatkowo obciązając swoj budżet
Elendir / 2010-06-07 07:41 / Łowca czarownic
Czas reklamowy można dość płynnie regulować. Bzdurą jest liczenie jako strat pieniędzy, których i tak by się nie otrzymało.

Czy politycy mogliby nam oszczędzić tego i porozumieć się raz na zawsze w sprawie Telewizji Polskiej i jej misji publicznej?

A jak można porozumieć się z politykami którzy uważają że najważniejszą misją TVP jest budowanie ich popracia wyborczego bez względu na koszty? A w zasadzie niekoniecznie bez względu, gdyż im większe koszty tym bardziej można obwiniać przeciwników politycznych o brak finansowania.
pietro_asp / 212.122.218.* / 2010-06-07 07:12
Jaka misja? Z programów misyjnych, to w TVP jest polityczny bełkot i od czasu do czasu jakiś sport, notabene TVP Sport, czy Kultura nie są kanałami ogólnodostępnymi, a władze telewizji najchętniej utrzymywałyby je także z abonamentu...
Pomijam fakt przerostu zatrudnienia i pensji pracowników, bo to jest kpina.

Jeśli o mnie chodzi, to już jakiś czas temu pozbyłem się telewizora, bo film mogę sobie obejrzeć w kinie, czy na DVD (przynajmniej mam coś nowego, a nie odgrzewany kotlet i obraz też lepszy), wiadomości wole poczytać w Internecie (przynajmniej czytam to co chce wiedzieć, a nie jakieś bzdury typu pół dziennika o tym gdzie był Komorowski, czy inny Kaczyński - przypuszczam, że wczoraj był to dla odmiany Popiełuszko), a jak mam płacić abonament ze "misje", to przepraszam, ale chciałbym widzieć jeden wartościowy program, bo jeszcze parę lat temu, to były to jedynie programy BBC, nadawane w godzinach, gdy wszyscy siedzą w pracy, albo w niedziele rano (nie wiem jak to jest teraz)... Dla jednego programu w tygodniu telewizora trzymać nie będę.
SHvS / 87.105.149.* / 2010-06-07 08:07
Jedyną misją w TVP jest misja kościoła katolickiego.Proszę w ten sam sposób ocenić ile do kasy telewizji (i nie tylko) wpływa pieniędzy z tytułu czasu antenowego zajmowanego przez KrK?Zgodnie z konkordatem : nic !!!!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy