Forum Polityka, aktualnościKraj

Kandydat na premiera. Kogo przedstawi PiS?

Kandydat na premiera. Kogo przedstawi PiS?

Money.pl / 2012-09-30 18:59
Komentarze do wiadomości: Kandydat na premiera. Kogo przedstawi PiS?.
Wyświetlaj:
rembert2 / 2012-10-01 08:22 / Tysiącznik na forum
Problemem nie jest to czy inne nazwisko lecz nieudolne rzady PO-PSL zakochanych juz we wladzy .To co jest afera lub przekretem dla nich jest niedopatrzeniem.Kolejne podwyzki cen i podatkow a jednoczesnie miliony sa marnowane przez zly nadzor ze strony panstwa,biurokracja i brak kompetencji. Nie jestem fanatykiem PISu ale tego rzadu i aroganckich bucow mam serdecznie dosc -opozycjo zrob cos
_____________ / 83.6.254.* / 2012-10-01 01:11
Najwyższy czas aby każdy przyjechał do Warszawy z odpowiednią miotłą i POsprzątał to barachło.
eddii / 31.60.12.* / 2012-09-30 22:22
to nie ma znaczenia kogo przedstawi, gdyby Polskę spotkało to wielkie nieszczęście w postaci ponownych rządów PIS-u to ten kandydat po pewnym czasie i tak dostałby kopa w d.... bo Yaro jest przecież najmądrzejszy, najlepszy, najbardziej chory na głowę i na władzę
JanuszPOlikot / 2012-09-30 20:48 / Tysiącznik na forum
Cześć wszystkim forumowiczom.....Mam pytanie dla mieszkańców Warszawy...Bo wy jesteście to w stanie potwierdzić....Ja niestety nie mieszkam w stolicy ....
Pytanie jest w kontekście nagonki medialnej rozpętanej wokół marszu....Miedzy innymi przez portal money.pl.......Który ma siedzibę we Wrocławie(Breslau) ...bo to w końcu niemiecki portal....Który pewnie nie wiele może powiedzieć o porządku w stolicy...

Czy jest w stanie ktoś potwierdzić słowa jednego redemptorysty na falach radia....Że w Warszawie manifestanci nie pozostawili nawet jednego papierka i butelki na ulicy...?...Więc skąd ta nagonka skoro się wzorowo zachowywali....?

Dzięki za odpowiedz...
bsf / 77.255.36.* / 2012-09-30 20:35
"Nocna zmiana " nie dopuści do żadnych DEMOKRATYCZNYCH zmian tusek i jego ferajna czuje sie w tym burdelu prawnym NIETYKALNE.
Kaszuba spytajcie / 83.6.254.* / 2012-09-30 20:00
No ale tak czy inaczej Donek jest skończony.
JanuszPOlikot / 2012-09-30 20:04 / Tysiącznik na forum
Dokładnie o tym POmyslałem....Wtedy rozłam w PO zapewniony..:):).....Ewentualnie jeszcze POseł Niesiołowski..:)
tesa1959 / 2012-09-30 19:55 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Osoba ta ciągle nie jest znana, a politycy PiS nie chcą ujawnić o kogo chodzi.


I nie będzie nią Jarek??? Nie wierzę.
JanuszPOlikot / 2012-09-30 20:01 / Tysiącznik na forum
Cześc tesiu...:):)...Co tam POrabiasz.....Nie patrzysz na Kraśkę..?....
Ty katechetka nie wierzysz w cuda..?....A w pana Thuske wierzysz..?
tesa1959 / 2012-09-30 20:11 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Cześc tesiu...:):)..

Cześć, cześć :)))

..Co tam POrabiasz....

Właśnie siedzę nad książkami i przygotowuję się do lekcji o cudach ... Jarka? Eeee, z niego taki cudotwórca jak z koziej ... . :D


Nie patrzysz na Kraśkę..?....

Nie ulegam żadnej manipulacji :D

Ty katechetka nie wierzysz w cuda..?.

Wierzę, ale nie w "cuda" Kaczyńskiego.
A w pana Thuske wierzysz..?

Ten, w którego ja wierzę nie jest z tego świata, a już na pewno nie z PiS czy PO :D
JanuszPOlikot / 2012-09-30 20:18 / Tysiącznik na forum
No to mamy POdobną wiarę...Bo ja też nie POwierzył bym siebie tym "POlitykom"....Obu....aczkolwiek wkurza mnie ta ewidentna nagonka medialna na "małego"...rycerza..:):):)...Nie rozumiem też dlaczego sie w mediach POdśmiewują z wczorajszych manifestantów....Patrzyłem na Trwam (live)..na żywo całość ....Całkiem fajnie....Patrzyłem na POlsat i TV INFO.....Nie ta manifestacja ....Uważam że media są manipulowane...
tesa1959 / 2012-09-30 20:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Eeee, moje wypowiedzi wkleiły się jako cytat :(((. Tak to jest, jak chce się dwie sroki za ogon złapać :D
rembert2 / 2012-09-30 19:43 / Tysiącznik na forum
Moze politykom PISu wystarczy bycie numerem 1 na prawicy.Ale komu potrzebna silna nawet partia ktora ciagle jest w opozycji.I to jest zalosne-sklocona prawica nie obali Donalda
dsg354g / 31.63.160.* / 2012-09-30 19:55
politykom PiSu wystarczy dieta poselska
rembert2 / 2012-09-30 20:00 / Tysiącznik na forum
Moze nie tylko dieta bo rzadzacy tez sprawiaja takie wrazenie ale do rzadzenia trzeba miec 50 proc plus chociaz jeden w sejmie,pozdro
rembert2 / 2012-09-30 20:00 / Tysiącznik na forum
Moze nie tylko dieta bo rzadzacy tez sprawiaja takie wrazenie ale do rzadzenia trzeba miec 50 proc plus chociaz jeden w sejmie,pozdro
Wykształciuch / 46.134.52.* / 2012-09-30 19:17
Wesoła ta prawicowa piaskownica. Chłopcy bawią się w najlepsze. Ciekawe, ktora babka z piasku dostanie niminację na premiera pozaprzestrzeni.
JanuszPOlikot / 2012-09-30 19:43 / Tysiącznik na forum
Niech się bawią....Szkoda że niektórzy lubią się PObawić ze społeczeństwem a właściwie ich kosztem .... np. POdnosząc ...POdatki żeby armii POciotków dobrze się POwodziło..:):)

Najnowsze wpisy