Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Kara dla Gazpromu. Kreml zapowiada obronę spółki

Kara dla Gazpromu. Kreml zapowiada obronę spółki

Wyświetlaj:
Andrzej Raniecki / 89.230.89.* / 2015-04-23 08:10
Jedyna kara jaką możnaby zastosować, to nie kupować. Inne kary są nie do wyegzekwowania.
KOngo / 80.154.98.* / 2015-04-23 07:50
Nareszcie jest bat na chamówę jaką odpiernicza Gazprom.
EUROLAND / 78.154.69.* / 2015-04-23 07:44
Śmiać mi się chce jak patrze na tą Rosję. Z jednej strony PITBUL z powyłamywanymi zębami, a z drugiej skulony przed kopniakiem kundel.

Dobrze KE zamrozić ich, niech idą na wschód gdzie ich miejsce tam niech sobie Chinom czy krajom byłego ZSRR gaz sprzedają i tam niech knują intrygi.
lech 1410 / 89.66.241.* / 2015-04-23 07:42
.. do rozmów oddelegować naszego pawlaka. To wybitny spec od korzystnych umów, WYBITNY !
Ja243 / 89.71.108.* / 2015-04-23 06:06
O co tyle wrzawy. Z USA zapewne już płynie tańszy i już skroplony gaz łupkowy. Starczy wszystkim i będzie taniej a przecież o to chodziło.
ToJa511 / 77.172.240.* / 2015-04-23 04:38
No w koncu UE wypowiada sie w Naszym Interesie.

Polska to dla Gazpromu zbyt maly pikus... ale moze jakis POlski duszek ma w samej centrali, spore chody..:)
Gaz-NIK / 89.71.235.* / 2015-04-23 01:08
Może Polska jako kraj Europy Środkowej zaproponuje pomoc w sporze, a Pawlak Waldemar wystąpi jako ekspert od negocjacji cen i warunków umów gazowych ?
gall195 / 91.224.116.* / 2015-04-23 00:33
No takich bredni to już dawno nie słyszałem że UE jest władna rozkazywać innemu państwu jak ma prowadzić interesy z Unią i oskarżać o praktyki monopolistyczne.W interesach obowiązują umowy obydwie strony i to te strony albo akceptują umowy albo nie.Jeżeli Unia twierdzi że Gazprom jest monopolistą to jest tylko i wyłącznie wina Unii.Do roztrzygania sporów są sądy niezawisłe i neutralne które mogą orzec rację na korzyść którejś ze stron. Myślę że kogoś w Brukseli ostro pogieło a polskojęzyczne media znów umyślnie wprowadzają w błąd zwykłych ludzi którzy mogą się nie orientować w sprawach pranych i gospodarczych.Metoda brania na huki to typowa metoda jak w Polsce,zastrszyć i wmawiać że prawo jest po ich stronie.
poli951 / 46.238.109.* / 2015-04-23 08:20
brednie piszesz , douczył byś sie
Ja-z / 46.151.136.* / 2015-04-23 01:53
Silny ma zawsze rację, co? Boli? W Unii obowiązuje prawo unijne, które jest ponad prawem narodowym, a umowy z gazorużem zawierały państwa. Brednie, to ty pleciesz - Unia może robić co chce w swoim domu, tak, jak i Putlerek w swoim. Ale ten ostatni miesza w cudzym garnku i to mocno. Też udaje silnego. I trafiła kosa na kamień...
daren / 89.161.41.* / 2015-04-23 00:17
Kreml zapowiada: "Putek to cham i prostak, a my jesteśmy jego pachołami"
Ealdon / 86.13.100.* / 2015-04-23 04:15
@ daren - Jak dla ciebie, to dr Putin.
pajac / 109.243.129.* / 2015-04-23 00:03
Bo zamiast ladowac kase w. Smak i jakosc piwa to laduja kase w reklamy. Przeciz niekturych wogule pic nie idzie pysk wykrzywia ze hej .ja 1,5 roku bez piwa bo jak nie zgzga to bule brzucha cena rosnie a to same siki kataklizm. Itakpewnie pojda w reklame madakra
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jadzia900 / 93.175.167.* / 2015-04-22 23:26
ja pracuje jako opiekun osob starszych lagLnie i musze poqiedziec ze mam juz dosc! nie ma u mnie pracy dla kobiet wiec musze prqcowac w twn sposib zarabiam 7 zl za godz . nie mam ani jednego dnia wolnego pracuke w swieta soboty niedziele. Musze podnosic z lozka czesto ospby by zmienic pampersa wiec niedlugo pewnie kregoslup siadzie. Poxa tym zeby zarobic tysiac musze miec kilka osob, czesto srodowiska mam oddalone od siebie o km lub 2 km. Nikt nie zwraca za dojazdy, we wlasnym zakresie musze sobie radzic niby pracuje 4 god Z a poswiecam 6 zeby wszystkie srodowiska obejsc. Prawda jest tak ze powinny powstac prywatne osrodki dla osob starszych samotnych nie radzacychsoboe z zyzyciem. gdIe chocby za najnizszq krajowa ale moglabym pojsc w jedbo miejsc na 8 godzin w w choc 2 osoby podniesc taka. niepelnosprawna osobe obmyc zmienic pieluche wypielegnowac. Miec prawo do dnia wolnego do urlopu. Bez strachu ze zqraz zabiora mi godziny. Ze komus sie nie spodobam( cz
esto takie osoby sa roszczeniowe chcialy by bysmy ogarnialy im cale zycie ale tak sie nie da, albo robily prace ponad to co jest w umowie. to nie jest wdzieczna praca nie za takie pieniadze Ale z braku pracy bierze sie co jest.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
fdc / 78.88.152.* / 2015-04-22 23:19
Pij żywca daj pensje pracującym tam ludzą
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jadzia900 / 93.175.167.* / 2015-04-22 23:16
ja pracuje jako opiekun osob starszych lagLnie i musze poqiedziec ze mam juz dosc! nie ma u mnie pracy dla kobiet wiec musze prqcowac w twn sposib zarabiam 7 zl za godz . nie mam ani jednego dnia wolnego pracuke w swieta soboty niedziele. Musze podnosic z lozka czesto ospby by zmienic pampersa wiec niedlugo pewnie kregoslup siadzie. Poxa tym zeby zarobic tysiac musze miec kilka osob, czesto srodowiska mam oddalone od siebie o km lub 2 km. Nikt nie zwraca za dojazdy, we wlasnym zakresie musze sobie radzic niby pracuje 4 god Z a poswiecam 6 zeby wszystkie srodowiska obejsc. Prawda jest tak ze powinny powstac prywatne osrodki dla osob starszych samotnych nie radzacychsoboe z zyzyciem. gdIe chocby za najnizszq krajowa ale moglabym pojsc w jedbo miejsc na 8 godzin w w choc 2 osoby podniesc taka. niepelnosprawna osobe obmyc zmienic pieluche wypielegnowac. Miec prawo do dnia wolnego do urlopu. Bez strachu ze zqraz zabiora mi godziny. Ze komus sie nie spodobam( cz
esto takie osoby sa roszczeniowe chcialy by bysmy ogarnialy im cale zycie ale tak sie nie da, albo robily prace ponad to co jest w umowie. to nie jest wdzieczna praca nie za takie pieniadze Ale z braku pracy bierze sie co jest.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
missjaja / 89.65.161.* / 2015-04-22 23:08
A na Sycylii można kupić mieszkanie za kilka tysięcy euro.. taki rynek. Na bontonitalia.wordpress.com dodali statystyki i co.. w Mediolanie owszem drogo ale Sycylia czy kalabria to pięknemiejsca a wwyżyć się da.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy