Forum Forum podatkoweVAT

Kardio/siłownia jako koszt działalności gospodarczej

Kardio/siłownia jako koszt działalności gospodarczej

Agencja reklamowa / 213.195.133.* / 2013-11-26 11:30
Witam,

prowadzę agencję reklamową, główne PDH to 73.11.Z - Działalność agencji reklamowych. Chciałbym zadbać o swoja tężyznę fizyczną ponieważ z moją kondycją jest coraz słabiej z racji wykonywanej pracy. Czy jest możliwość wykupienia karnetu na siłownie i wrzucenia go w koszta, chodzi o dochodowy i VAT.

W internecie zdania są podzielone, sporo o tym czytałem jednak jest to zależne od profilu prowadzonej działalności gospodarczej, niestety nie udało mi się znaleźć osoby która prowadziła by agencję reklamowa i pytała o tę samą kwestię.

Proszę o pomoc.
Wyświetlaj:
298 / 2013-11-26 15:46
Najgoólniej rzecz biorąc kosztem uzyskania przychodów mogą być wszystkie wydatki, które służą uzyskaniu przychodu lub utrzymaniu (zabezpieczeniu) jego źródła. To przedsiębiorca sam powinien umieć wykazać, że każdy poniesiony i zaksięgowany koszt spełnia powyższe kryterium.

W razie kontroli skarbowej ciężko będzie znaleźć stosowne argumenty i wybronić karnet na siłownię jako koszt agencji reklamowej.
sartemukki / 2023-10-17 13:42
Zdecydowałem się na wybór http://wybierztanigaz.pl/kupno-wyposazenia-na-obiekt-sportowy/ gorąco polecam.

Najnowsze wpisy