Forum Polityka, aktualnościKraj

Kardynał Glemp chory. Jego stan się pogorszył

Kardynał Glemp chory. Jego stan się pogorszył

Wyświetlaj:
kasia London / 82.113.98.* / 2013-01-24 00:52
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###

ktlk / 81.210.123.* / 2013-01-23 12:22
Ponoć Papież (a przez niego cała hierarchia kościoła katolickiego) reprezentuje Boga na ziemi więc musi mieć z Bogiem kontakt. Należy zadzwonić do Benedykra XVI a on skontaktuje się z Bogiem i poprosi o naprawę stanu zdrowia kard. Glempa. Proste? No chyba, że to całe reprezentowanie Boga na ziemi to jedna wielka ściema...
Zawsze mnie też ciekawiło, kiedy przedstawiciele kościoła katolickiego mówili o tym, jakie to cuda Bóg dla nas w niebie przygotował, dlaczego gdy ich stan zdowia pogarszał się całymi siłami bronili się przed śmiercią. To tak jakby te opowiastki o niebie to oni dla omamienia i podporządkowania sobie owieczek sami wymyślili. Jest też inna możliwość. Boją się kary (w piekle) za to co uczynili z Chrześcijaństwa - pogański system wierzeń i obrzędów.
Niech pan Glemp żyje w zdrowiu jak najdłużej.
prosto w oczy / 83.8.252.* / 2013-01-23 12:47
Bliższa ciału koszula. Bajki i strachy są dla baranków, im się nie śpieszy do "domu ojca".
Raj to oni maja tu na ziemi.
ministra3 / 2013-01-23 15:57
w ogóle nei wiedziałam ze chorował, media chyba do tej pory nie podawały informacje o jego stanie zdrowia, bo na pewno by mi się obiło coś o uszy

Najnowsze wpisy