Forum Forum pracyDokumenty

Kariera w DSA Financial Group SA

Kariera w DSA Financial Group SA

zakkwylde / 2010-04-29 13:01
Witajcie! Dostałem propozycję pracy w firmie DSA Financial Group SA - ich strona to www.dsa.pl. Wygląda, że to poważna firma, póki co wiem że miałbym proponować klientom plany inwestycyjne i fundusz emerytalny AXA oraz ewentualnie pomagać w uzyskaniu odszkodowań, czym zajmuje się ich spółka VOTUM. Jestem młodym, ambitnym facetem i nie chciałbym tracić czasu, więc
moje pytanie brzmi czy realnie można tam zrobić karierę, tzn ile najlepsi agenci zarabiają miesięcznie (maruderzy mnie nie interesują), jakie są możliwości awansu. I tak przy okazji jeszcze jaka jest atmosfera w firmie, bo chciałbym pracować z otwartymi, inteligentnymi ludźmi. Proszę o opinię forumowiczów mających jakieś doświadczenia i pojęcie jak praca w tej firmie wygląda. Nie interesują mnie pyskówki między agentami różnych funduszy, jakieś przeszłe historie, tylko rzeczowe opinie...
Wyświetlaj:
peter333 / 79.162.69.* / 2010-04-29 13:24
DSA FG SA to spoko firma, ja akurat pracuję tylko od pół roku (to moja pierwsza praca), ale już widzę, że może to być sposób na życie, choć na początku byłem sceptyczny. Na razie wyciągam trochę ponad średnią krajową, ale wokól mnie są ludzie, którzy wyciągają znaaacznie więcej . I nie są to jacyś ściemniacze, którzy nowicjuszom machają fakturami przed oczami, jak to się zdarza w różnych dziwnych firmach. Także myślę że i ja dam radę
marcinzaw / 91.94.121.* / 2010-04-29 13:10
witaj zakk, pracujemy wraż z żoną w DSA FG SA już od sześciu lat i nie mamy powodów do narzekań. kupiliśmy nowy większy (znacznie!) wóz, zaczynamy się budować. Wcześniej pracowaliśmy w budżetówce i na pewno tam byśmy do tego nie doszli. Pracujemy w sympatycznym i wesołym gronie ludzi, w nagrodę za pracę zaliczyliśmy m.in. fantastyczną wycieczkę do Wenezueli. Nie jest to nudna praca biurowa, ciągle jest się z ludźmi, co pozwala się rozwijać także jako człowiek, a nie tylko zawodowo.
trolek12 / 87.204.215.* / 2010-04-29 13:41
Panowie,
Nie znam DSA SA ale widze, że pisze to ta sama osobą. widac po czasie komentarzy.

Żenada. Jak jestescie tacy super to nie reklamujcie sie w tak smieszny sposób.
Maryon / 87.96.82.* / 2010-04-29 13:57
Trolek12, czyli mały dwunastoletni troll? ;-) Co w tym dziwnego, że 3 czy 4 osoby spotkały się na forum mniej więcej w tym samym czasie i odpisały chłopakowi, który zadał pytanie. Historia internetu zna nie takie cuda :-) Chciałam zauważyć, że z naszą firmą związanych jest kilkanaście tysięcy agentów
trolek12 / 87.204.215.* / 2010-04-29 15:49
Nie mały dwunastoletni Troll. Ale Troll, który ma 12 milionów złotych na koncie - dla uściślenia.
Nie pisz głupot dla mnie to akcja zachecania do roboty jakiś akwizytorów albo robienie przyjazdnego PR. Ale nie tedy droga. Nie znam DSA SA - ale tak to pachnie.
władca_stóp / 83.19.30.* / 2010-04-30 10:47
Hahaha. Rozbrajają mnie tacy goście. Masz 12 milionów, brakuje jeszcze żebyś napisał " i AUDI A8 TDI LPG i łykam wszystkich".
Tak mi to pachnie ;-). Nie znasz firmy, to nie snuj teorii spiskowych.
Arnelian / 88.135.169.* / 2010-11-06 17:05
Ja też pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu na umowę zlecenie, ale nie do końca odpowiada mi ta forma pracy. Czy ktoś orientuje się jak wygląda wypłacanie środków za podpisane umowy w przypadku mojej rezygnacji? W umowie jest wzmianka "pracownikowi nie przysługuje wynagrodzenie w przypadku zerwania umowy wynikającej z jego winy". Proszę o pomoc.
bykmen / 80.101.48.* / 2011-05-25 22:48
To proste zasięgnij porady prawnej.
Są już teraz prawie w każdym mieście darmowe.
Nie musisz się z tego nikomu tłumaczyć.
majka15 / 62.152.148.* / 2010-11-16 22:57
jeżeli zwolnisz się za porozumieniem stron to firma będzie wypłacała Ci należną pensję
beartycze / 178.56.46.* / 2010-11-10 18:02
nie poleceam ,tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arnelian / 88.135.169.* / 2010-11-11 12:30
jeszcze raz bardzo proszę o pomoc apropos mojego posta
jolaos / 77.252.190.* / 2010-12-08 20:12
pracowałam tam i szczerze tego żałuję! najeździłam się jak głupia, nasłuchałam się od ludzi niemiłych słów- bo telemarketerka nawciskała kitów że to nie o zmianę ofe chodzi a ja świeciłam oczami, a zarobek był tak żenujący że wstyd było sie rodzinie przyznać! A wcale małej ilości umów nie podpisałam! firma kłamie i karze ludziom wciskać kity prosto w oczy! dobrze że od przyszłego roku akwizycja zostanie zniesiona!
cezar2010 / 2011-05-24 19:21
Witam, sam pracuje w tej firmie jako telemarketer i nie sądzę byśmy "wciskali kit". To, ze Ci coś nie wyszło, nie znaczy że musisz oczerniać innych!
Mała kasa za podpisaną umowę 200zł brutto ? No nie przesadzaj... 10 umów i masz 2tyś brutto - mało? Tyle ma się na etacie, a podpisanie 10 umów to nie jest jakiś super wyczyn... Więc jak można nie spisać kilkadziesiąt umów w ciągu kwartału (3 miesięcy)??

Firma jest porządna, tylko czasami trafi się ktoś kto wciska kit - ale przez 1 osobę nie można oceniać żadnej firmy ! Bo w ten sposób trzeba by było skreślić 99,9% firm w naszym kraju...

Także troszkę dystansu życzę do siebie, ludzi i świata...
kukulka / 2010-12-09 23:45
Hejka,
Joalos, czyli nie polecasz tej firmy, ja od bardzo dawna poszukuję pracy i właśnie ostatnio dostałam propozycję z tej firmy.. i sama nie wiem..

Domyślam się że większość pozytywnych tu wpisów jest mocno naciągana, byle by tylko ludzie z chęcią chcieli tu pracować.. ale wiadomo każda praca ma swoje plusy i minusy, i każda praca dla 10 osób będzie tą wymarzoną, a dla kolejnych 10 najgorszą z możliwych..

Jestem w kropce , brakuje pieniędzy, więc podejmę się każdej pracy.

A czy jest tu jakaś stałą podstawa wynagrodzenia czy tylko prowizja?
mmaambaa / 83.23.151.* / 2010-12-20 13:12
kochana ja pracuje prawie rok i nie narzekam, pracuje tylko 3 dni w tygodniu po 2 spotkania i srednio dostaje 7500 tys na rękę, wygrałam juz 2 konkursy, są premie dla pracowników konkursy, awanse, tylko trzeba chcieć niestety za darmo nic nie ma, jak nie podpiszesz umowy, to nikt ci nic nie da, jasne jak słonce, za 21 umów masz ok4500 plus ok 3-4000 premia zalezy jaki kapitał mają . Nie ma lepszej pracy, chyba ze chcesz pracować po 12 godzin i w week to zapraszam do tesco, auchana, na kase za 1500 zł. tu pracujesz kiedy chcesz i to jest dobre, a w innych pracach z góry narzucają. Atmosfera fajna mamy fajną kierowniczkę i dyrektora tu w poznaniu. wiec zachęcam
eme / 77.253.255.* / 2010-12-21 12:17
mmaambaa Jakich używasz argumentów przy transferowaniu klienta do innego OFE?
guzio / 178.182.124.* / 2010-12-17 12:13
Sory w Elblągu miałem kontakt z przedstawicielami tej firmy żenada.Żadnego przygotowania z zakresu prawa cywilnego i zasad likwidacji szkód z polis OC.Opowiadają klientom bajki o sumach,które są mało realne biorąc pod uwagę uwarunkowania w Polsce.Ogólnie wrażenie słabe.Znajomość produktów AXA słabe ,profesjonalizm żaden.Klienci są wściekli z uwagi na brak kontaktu osób kompetentnych.Przyjmują wszystko nie zależnie czy prawo pozwala dochodzić roszczeń czy nie.Wejdź na stronę firmy Progress www.iprogress.pl. jeżeli zależy ci na profesji.
sajn / 195.117.93.* / 2011-02-20 22:43
skonczylem studia i jak widze jak wciska sie niesamowity kit tym wszystkim 'biednym' ludziom to wlos mi sie jerzy na glowie ... pracowalem w jednej z takich firm , rzenada , zwykle naciaganie ludzi i robienie pajaca z czlowieka a to wszystko w garniturze , prestiz , estyma , pan wie wszystko pan jest doradca finansowym , rzygac mi sie zachciewa, plus ten gdzies w postach powyzej opisany usmieszek , wyuczony usmiech , jaka kolwiek moralnosc znika bo liczy sie sukces , h..j ze budujemy wlasny dom na wciskaniu ludziom szitu , podpisali umowe? podpisali , to ich problem .... i jescze ten klimaty tym ktorym sie udalo , ludzie z sukcesem , , sukces to nie sprzedarz nawet najabrdziej niepotrzebnego przedmiotu innej osobie w duchu amerykanskiego od puccybuta do milionera , to oszukiwanie a nie doradztwo !!
Katttttttttttttttttttttttka / 77.112.74.* / 2011-03-03 10:32
Witam,
Pracuję w DSA na licencj od stycznia. Nie mogę narzekać na kierownictwo itd. Tylko wypłatę miałam dostać do końca lutego (transfer był końcem stycznia) i do dziś jej nie mam. Kierownik zbywa mnie zdaniem "będzie na dniach". Czy ktoś się orientuje ile mogą trwać opóźnienia?
dokument / 188.147.241.* / 2011-03-20 18:55
Powinni Cię wypieprzyć. Matołku transfery odbywają się w czterech ustawowych terminach ostatni dziń roboczy luty, maj, sierpień i listopad. Jeśli transfery są w lutym ostatniego dnia roboczego to wypłata będzie poźniej. Spałeś na szkoleniu.
Pracuję w konkurencji ale dobijają mnie takie wypowiedzi. Męczysz się uczysz a temu się nie chce w domu pouczyć i jeszcze dupę zawraca bo jest głupi.
Powinni Cię wypieprzyć. Matołku transfery odbywają się w czterech ustawowych terminach ostatni dziń roboczy luty, maj, sierpień i listopad. Jeśli transfery są w lutym ostatniego dnia roboczego to wypłata będzie poźniej. Spałeś na szkoleniu.
Pracuję w konkurencji ale dobijają mnie takie wypowiedzi. Męczysz się uczysz a temu się nie chce w domu pouczyć i jeszcze dupę zawraca bo jest głupi.
agentdsa / 77.254.199.* / 2011-03-06 22:11
Umowy były pisane do końca stycznia, transfer był w połowie lutego, i teraz przychodzą składki i kapitały - więc wypłata pod koniec marca.
eme / 213.241.96.* / 2011-03-04 07:22
katttka w jaki spsob argumentujesz to, aby klienci dokonali transferu do OFE reprezentowane przez ciebie?
prawdacowoczykole / 83.22.172.* / 2011-03-31 21:28
Koniec DSA!!! Nareszcie.. Nowa ustawa zakazuje akwizycji od 1.01.2012 - czy już złozyliście wnioski na bezrobociu? Jak każde kłamstwo i to mialo krotkie nogi. Boże co za naiwny naród..
Czas na uczciwą pracę akwizytorzy, przepraszam doradcy finansowi hehe ;-)
paticom / 79.186.79.* / 2011-04-04 23:04
Koniec???? Jak byś dobrze znał profil firmy nie twiedziłbyś że OFE to jedyny instrument jakim zajmuje się DSA.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy