Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Karl Lagerfeld - mistrz autokreacji

Karl Lagerfeld - mistrz autokreacji

Money.pl / 2008-09-18 18:27
Komentarze do wiadomości: Karl Lagerfeld - mistrz autokreacji.
Wyświetlaj:
jamboo / 212.76.37.* / 2009-07-13 11:08
Na blogu Rimmla mozna poczytac na temat ksiazki która ukazała sie a jej głównym bohaterem jest ow projektant.
Hader / 83.11.173.* / 2008-09-21 14:37
Zarozumiała marka? A to dobre zarozumiali mogą być co najwyżej ludzie którzy ją tworzą. Dla mnie to jest wmawianie komuś że potrzebuje czegoś co tak naprawdę nie jest mu potrzebne. Strój może być piękny lub nie. Bez znaczenia jest dla mnie skąd pochodzi.
alexandra220 / 193.0.116.* / 2008-09-18 18:27
jak dla mnie lagerfeld wygląda jak psychol w swoim wlasnym stroju - ten sam czarny frak od zawsze i czarne rękawiczki. nie wiem jak taki gośc może komus mówić jak ma wyglądac.. jeszcze jego obsesja anoreksji.. schudl do 44 kg zeby wcisnąc sie w spodnie a swoim modelkom sugeruje zeby przypominaly ofiary oswiecimia.. pisze na koszuli ze nienawidzi ludzi grubych .. mysle ze jest nienormalny
Mademoiselle / 86.155.76.* / 2008-11-24 03:07
Najgorsze są komentarze pochodzące od kompletnych IGNORANTÓW!
Karl jest największym wizjonerem, artystą i geniuszem XXI wieku.
abecadło / 80.54.208.* / 2008-11-24 07:58
ignorantem nie jest osoba,która ma inne zdanie od oponenta to po pierwsze a ta cała bzdura z modą ubrana w tak poważne słowo jak wizjonerstwo to jest prawdziwy hihiot dyletanta nie zapominajmy o drobnym prozaicznym fakcie,że kreowanie to wciskanie kitu tym którzy sie nie znają lub tym którzy udają ze się znają kitu a prawdziwym cele tej marnej manipulacji jest to byś bezkrytycznie przyjął i kupił to co oni ci podają i to za tak wielkie pieniądze.inteligentny człowiek powinien zastanowić się nad realną wartością tego za co płaci POZDRAWIAM

Najnowsze wpisy