Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Karpiniuk: PiS zmienia przystawki w TVP. My mamy czyste ręce

Karpiniuk: PiS zmienia przystawki w TVP. My mamy czyste ręce

Wyświetlaj:
pan władek / 89.231.103.* / 2009-09-22 08:56

wiele dobrych rzeczy też udało nam się zrobić

a konkretnie? czkamy na listę bo ja swoim małym rozumkiem nie obejmuję tak wielkich zmian


poza tym język

główny hamulcowy polskiej polityki zostanie, że tak powiem odspawany od stanowiska prezydenta RP


jacy wyborcy taki i poziom wypowiedzi parafrazując słowa "klasyka"
znts / 192.100.116.* / 2009-09-22 08:33
Pan Poseł Karpiniuk jest dobitnym przykładem marności systemu edukacji w Polsce. Pewność siebie nie skompensuje braku myślenia. Podobnie jest z ministrem Nowakiem i posłem Nitrasem.
SB / 83.12.116.* / 2009-09-22 08:01
JAK WIDZE TEGO FACETA TO AŻ MI NIEDOBRZE !
socjalizm rządzi wszędzie / 88.199.162.* / 2009-09-22 07:56

Wydaje mi się, że wyborcy w tym sensie utożsamiają się z nami, że potrafimy nie tylko chwalić się sukcesami, ale również przyznawać do błędów

a dalej

Dowiemy się tego, czy jest to porażka, nie tyle nasza, co relacji polsko-amerykańskich, kiedy zapoznamy nową ofertą Stanów Zjednoczonych. Jeśli nowa oferta będzie dotyczyła naszego bezpieczeństwa, to będzie sukces. Jeśli będzie to rakiem wycofywanie się ze wszystkiego, to będzie to potknięcie w relacjach polsko-amerykańskich i będzie dotyczyło wszystkich ekip i stronnictw

przznał sie do błędu ale
wszystkich ekip i stronnictw

- razem raźniej ha ha ha
Smutny / 194.237.142.* / 2009-09-22 11:40
Bo wiesz, to jest tak: sukcesy odnosze ja, porazki - my wszyscy. (sorry za rozpoczecie zdania od Bo wiesz..)
socjalizm rządzi wszędzie / 88.199.162.* / 2009-09-22 07:50

Sebastian Karpiniuk, poseł PO: Moim zdaniem wynika to z naszej fundamentalnej przyzwoitości. Nie udajemy, że jesteśmy, jak bracia Kaczyńscy idealni w każdym calu, ale jak zdarzają się potknięcia, to rzetelnie je rozliczamy i mówimy, jakie zamierzamy wnioski wyciągać z nich w przyszłości.

a czy przyszłość będzie dobra to już inna historia
a tak a propos tej przysłości ...daty może jakieś
nie ?
szkoda
maly kazio / 2009-09-22 07:35 / Bywalec forum
Świetnie Panie Karpiniuk.Wychodzi na to że czy jest dobrze Sukces Donalda czy jest zle Sukces Donalda.A tylko LSD i Pis przeszkadzają żeby było dobrze a czy społeczeństwo też przeszkadza?Tarcza to lipa ale trudno obwiniać kogokolwiek bo to wujo sam decyduje ale TVP to porażka Grada i to kolejna bo z Eureko tyż lipa.To pewnie będzie sukces Donalda że tylko 30mld trzeba będzie zapłacić.Oj hipokryta z Pana.
Binarek / 2009-09-22 08:44 / Tysiącznik na forum
Dobrze wiesz maly kazio że 30mld z Eureko wynika z tego że Jarosław Sprawiedliwy przespał sprawę.

Dwa razy poległ w sądach arbitrażowych a odsetki rosły
Teraz podatnik zapłaci za jego chore ambicje
cs1 / 193.111.166.* / 2009-09-22 11:26
idź się lecz, bo u ciebie wszędzie wina PIS - fobia PISu to choroba,
PIS rządził krócej od Tuska, więc nie dziw się że Kaczyński czegoś nie zrobił jak nie zrobił tego Tusk, bo miał wiecej czasu i przygotowane ustawy w szufladach i spolegiwego koalicjanta.

Od teraz nie możesz krytykować Kaczyńskiego za to czego nie zrobił , bo równocześnie krytykujesz za to Tuska bo też tego nie zrobił choć miał więcej czasu.
Binarek / 2009-09-22 12:05 / Tysiącznik na forum
Z tym że Tusk przynajmniej rozwiązuje sprawy
(Gazoport, Eureko, Mienie Zabużańskie) a Jarosław zostawia wszędzie p********** a porażki spływają po nim jak woda po kaczce
pan władek / 89.231.103.* / 2009-09-22 12:22
stocznie etc.
A dodam, że gazoport to J. Kaczyński, a tusk tylko zmniejszył zakładane zdolności przeładunkowe o połowę
Binarek / 2009-09-22 13:24 / Tysiącznik na forum
Ws Gazoportu co Kaczyński zrobił?
a. Projekt
b. Operat Środowiskowy
c. Przetarg

Poprawna odpowiedź - żadna z powyższych
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy