Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Karski: Zginając kark przed Rosją dostanie się pałą

Karski: Zginając kark przed Rosją dostanie się pałą

Wyświetlaj:
pis (?) / 77.253.6.* / 2007-12-04 22:28
Co to jest: karski? Z tego, co od jakiegoś czasu widać i słychać w mediach, to Porażka i wstyd dla normalnych polityków. Takie tezy o polityce wobec min ! Rosji godne są totalnego nieuka i delikwenta Nie znającego historii - o Dyplomacji nie wspominając. Dyplomacja a pis! Śmiechu warte!!
Wapniak / 83.28.94.* / 2007-12-04 22:15
Gdyby tak Karskiemu przyłożyli w d... to rozum sięgnął by głowy?...
stefan101 / 85.128.51.* / 2007-12-04 18:19
mają szansę na karierę w pisie.
Każdy kto okaże cień inteligencji i oznaki myślenia - jak Zalewski czy Dorn - zostają natychmiast zlinczowani.

Więc będziemy wysłuchiwać takich bełkotów jak powyższe Karskiego, czy inne Gosiewskiego.

Dopóki się nie zbiorą i "pałą i kopniakiem w podbródek" nie usuną wodza Jarosława.
HPRO / 83.168.75.* / 2007-12-04 21:16
No Pan Karski dostanie pierwszy!
h / 89.171.91.* / 2007-12-04 15:48
Karski; znowu czerwony nos po denaturacie.Zebrali w PiS wszystkich przyglupow
realista / 87.207.129.* / 2007-12-04 16:27
Karski, zadufany w sobie błażnie - przestań patrzeć w Kaczyńskiego jak w obrazek i obrażać ludzi.....
Skąd oni biorą takich niedorozwojów????
aaa psik! / 157.25.157.* / 2007-12-04 13:55
Czy może ten czerwony karierowicz wypowiada teraz opinię PiS? Żadna różnica - jedni drugich warci. Tylko władza, kasa i stołki im w głowach.
kilowat-i szmat / 88.156.211.* / 2007-12-04 13:37
Co tam p. Karski u Pańskiego kolegi Czarzastego?
dikens / 213.199.219.* / 2007-12-04 12:55
moim zdaniem PIS myli kompromis z prowadzeniem polityki na kolanach. Wiem, że w PISie liczy się tylko zdanie jarusia, a on nie rozumie, że mozna mieć inne zdanie. A polityka zagraniczna to znalezienie złotego środka miedzy obroną swoich interesów a poszanowaniem zdania strony przeciwnej i poszukiwanie kompromisu najkorzystniejszego dla obu stron. PiSowcy tego nie rozumieją i nie szukają kompromisu z Rosja, tylko "albo tak jak chce jaruś albo wogóle". To głupie podejście, bo od Rosji jesteśmy zależni gospodarczo a zachowanie poprzedniego rządu było nastawione na odgrzebywanie głupich kompleksów a nie na współpracę gospodarczą
xxl / 89.228.138.* / 2007-12-04 13:53
O czym ty piszesz - PiS był przez dwa lat lata, a Kwaśniewski i jego komuniści z SLD, rządzili przez 8 lat.
No już tak jak Kwaśniewski się płaszczył przed Putinem i UE to chyba drugiego nie znajdziemy nawet w kaczorku Donaldzie. I nic to nie pomogło, Im bardziej komuniści z UE będą się dogadywać z komunistami z Rosji tym bardziej Rosja będzie walić nas po pysku. Kompromis - bajka dla frajerów.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-04 14:13
A Finlandia płaszczy się czy nie? A Niemcy włażą Putinowi czy nie? Znowu jesteś przedmurzem chrześcijaństwa, obrońcą cywizlizacji. Wierz mi Austriacy sa szczęśliwsi dzisiaj niż przed I wojną, gdy trzęśli Europą.
=== / 79.187.37.* / 2007-12-05 10:31
Islandia i Norwegia na czele rankingu rozwoju społecznego, Polska na 37 miejscu. Jak to jest nie są w Unii a ludzie są szczęsliwi ?
Norwegia i Islandia to najlepsze do życia kraje, które znalazły się na czele tegorocznego ONZ-owskiego rankingu Wskaźnik Rozwoju Społecznego (HDI). Polska podobnie, jak w ubiegłym roku figuruje w nim na 37 pozycji. HDI mierzy poziom życia w 177 krajach. HDI to wskaźnik publikowany z corocznym raportem o rozwoju społecznym przez Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP).
xxl / 89.228.138.* / 2007-12-04 13:39
A teraz niech kaczor Donald założy worek po kartoflach i puka do bramy Putina. A jak już go wpuści do Kremla to niech kaczor Donald złoży samokrytykę. Niech nie zapomni dodać, że nie chce zniesienia sankcji ekonomicznych bo to fajnie jak KGB-owiec wali po pysku a on mu jeszcze nadstawia drugi.
2iRLANDIA / 79.187.37.* / 2007-12-04 11:25
Islandia i Norwegia na czele rankingu rozwoju społecznego, Polska na 37 miejscu
Norwegia i Islandia to najlepsze do życia kraje, które znalazły się na czele tegorocznego ONZ-owskiego rankingu Wskaźnik Rozwoju Społecznego (HDI). Polska podobnie, jak w ubiegłym roku figuruje w nim na 37 pozycji. HDI mierzy poziom życia w 177 krajach. HDI to wskaźnik publikowany z corocznym raportem o rozwoju społecznym przez Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP).
JAK ONI TO ZROBILI PRZECIEŻ NIE SĄ W UE ?
siwak / 199.43.14.* / 2007-12-04 12:48
Gdy niedawno bylem w Norwegii, piwo w pubie kosztowalo 8 euro (w Irlandii tylko 4-4,5 euro). Samochody w Norwegii sa drozsze od samochodow w Niemczech o 100 %, tzn. auto w Norwegii kosztuje 2x wiecej niz w niemczech, jak kupujesz podstawowa BMW 5 w DE, placisz 36k eur, w Norwegii jest to ponad 70k EUR.
No i panstwo zabiera Norwego polowe dochodu (w Irlandii tylko 30%). Dziekuje za takie bogactwo, owszem, sluzbe zdrowia maja niezla, ale zero motywacji do pracy, jak podatki tak i tak zjedza polowe tego co czlowiek zarobi.
Jak oni to robia - maja rope naftowa. Bez ropy Norwegia nie mialaby sukcesu.
gogo55 / 80.52.237.* / 2007-12-04 11:16
To niemożliwe, żeby człowiek sam z siebie był aż tak zakłamany i wyzuty z moralności. Ludzie z natury nie są źli, dopiero muszą doznać jakiejś okropnej krzywdy, żeby się stoczyć na dno. Może to trauma po doznanych w dzieciństwie wcirach, może defekt psychiczny po natarczywej indoktrynacji partyjnej braci niewielkich - cokolwiek Ci zrobili nieboraku, wiedz, że Cię kochamy Karolu!

I jeszcze te Freudowskie skojarzenia z… pałą, nawet nie chcę się nad tym zastanawiać, fuj! Biedny Karol.
lmn / 89.228.138.* / 2007-12-04 13:45
Jeszcze niech na kolanach powie Putinowi, że zgadza się na rurę przez Bałtyk i chce kupować ropę od Niemców i francuzów za solidny characz. Mając takiego wazeliniarza jak Tusk za premiera to komuniści z Rosji i UE załatwią nas jak się patrzy.
muniek staszczyk / 79.187.163.* / 2007-12-04 11:01
Nie wrzucajcie na swoją stronę wypowiedzi tego pana, dawnego członka PRONU. On nie zna sie na ekonomii, nie ma zielonego pojęcia o polityce zagranicznej. Nie róbcie ze swojego portalu drugiej gazety Fakt. :)
wtorek / 79.187.37.* / 2007-12-04 11:04
czytaj swoje pomyje wyborcze.
sam34 / 80.51.243.* / 2007-12-04 10:04
Nie lubie wcale przed nikim zginac karku... równiez przed Rosjanami. Ale... nie podoba mi sie pouczanie przez członka partii, której przywódcy chcieli nas nauczyc klękania i pełzania przed Amerykanami !!!
wtorek / 79.187.37.* / 2007-12-04 11:02
dzięki USA zyjesz w wolnej Europie, gdyby nie wuj Sam, gadałbys dzisiaj po rusku i stałbyś w kolejce po kaszankę !
Bartosz Boberski / 87.105.164.* / 2007-12-04 12:56
Nie kolego, w wolnej Polsce mieszkam dzięki walce Polaków o wolność - przez kilka wieków - wuj Sam nie odwalił całej roboty. A w kolejce po kaszankę stałem właśnie dzięki wujowi Samowi - to on nas sprzedał Ruskim....
xxl / 89.228.138.* / 2007-12-04 13:34
Z tego wynika, że po kaszankę stałeś dzięki Ruskim anie Amerykanom. Nie umiesz wyciagać wniosków.
Bartosz Boberski / 87.105.164.* / 2007-12-04 09:51
Ciekawe, że o zaginaniu karku mówi człowiek, który był członkiem PRONU.
wczorajszy / 79.187.37.* / 2007-12-04 09:57
gołąbka Sawicka, to "samorodek" platformy ?
>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…).
Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
K..rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…),
w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie
KAP / 2007-12-04 10:04 / Tysiącznik na forum
rzeczywiscie jestes 'wczorajszy'
unikat2 / 79.187.27.* / 2007-12-04 09:29
No nie, no polski rynek dorównuje rosyjskiemu :)) mozliwe to tylko kilkanascie milionów obywateli więcej, moze mniej jedzą? Pan Karski chyba czasem nie wie co mówi
wtorek / 79.187.37.* / 2007-12-04 09:48
100 kilometrów za Moskwą w drewninych chałupach nie zoboczysz nawet ryry z wodą i centralnego ogrzewania. Dla tych milionów zabiedzonych Rosjan chcesz eksportować drogie polskie mięso ? Te klika dużych miast w Rosji to na prawdę żaden wielki rynek dla mięsa, patrz sobie synek dalej na wschód, a tam 1 400 milionów chińczyków.
unikat2 / 79.187.27.* / 2007-12-04 10:23
po pierwsze nie synek cwoku, po drugie - pracowalem kiedys w firmie ktora eksportowala na wschod mieso i wyroby miesne i wyobraz sobie ze oprocz Moskwy jest duzo więcej wielkich i bogatych miast. Np. St. Petersburg, gdzie jeden dystrybutor miesa potrafil kupic ok. 80 ton miecha dziennie, no jesli dla ciebie jest to malo, to tylko moge Ci wspólczuć, arto wiedziec cos wiecej o sasiadach. Aha maja tez u siebie bardzo bogaty region jakim jest Baku, a ty gapisz sie na Chiny.
wtroek / 79.187.37.* / 2007-12-04 11:12
no to wysy la TE 80 TON DZIENNIE ! jak ci UE pozwoli. Na polskie mleko połozyli łapę, na polski cukier, na dorsza bałtyckiego, na 2 pochylnie stoczni gdańskiej itd będzie. Słyszałeś aby jakiś zakład w Niemczech musiał zamknąc swoją produkcję z nakazu UE ?
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-04 10:21
Sprawdź o ile polskie mięso jest tańsze niż rosyjskie. Sprawdź ile mięsa jedzą Chińczycy.
W ogóle więcej czytaj niż pisz.
wczorajszy / 79.187.37.* / 2007-12-04 11:09
wszyscy chińczycy to wegeterianie ! prawda ?
Wystarczy, że 1 zje 10 deko na miesiąc !
A ciekawe co mądralo ostatnio przeczytałeś ? Harry Potera ?
A wiesz jaki jest repertuar grudnia w Filharmonii ?
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-04 14:46
Pitu, pitu, chlastu, chlastu nie mam rączek jedenastu. Nie pogadamy. Du bist zu clever.
chucknoris / 79.187.37.* / 2007-12-04 09:01
ciekawe co dzisiaj dypolmatoły wymyślą aby sie sovietom przypodobać, może mąz pani Appelbaum zaproponuje wysłąnie polskich żołnierzy do Czeczeni aby razem z armią sojuszniczą zwalczać terroryzm ?
Już słyszeliśmy od "przyjaciela z Kremla" że >kontakty z polskimi kolegami rozwijają się pozytywnie<
Wczoraj usłyszeliśmy "naszego" premiera jak zatroskany pochylał się nad pałowaniem i aresztowaniem opozycji w Rosji, zmuszony do tego gestu przez wolny świat. Jeszcze 2 dni temu podobała mu się demokracja rosyjska. Nie tak dawno też wspólczuł Jankowi Rokicie i zapewniał o swojej przyjaźni i stanowisku w rządzie platformy.

Jak geremek wstępował do PZPR w 1950 roku też był oczarowany stalinizmem. W tym roku własnie Wolińska aresztowała gen Fieldorfa Nila a 3 lata później zatłukli patriotę pałami na śmierć. Dlaczego geremek był preciwny nadaniu odzanczenia Orła Białego rotmistrzowi Pileckiemu, Bartoszewski też był temu przeciwny ?

No to czekamy na kolejne popisy dyplomatołów.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-04 10:18
A z Chinami wolno nam handlować? A z Wietnamem? A z Pakistanem? Tu nieetycznie, tam nie ekologicznie, tam ahistorycznie.
W jakim sklepie ty kupijesz chleb i mleko?
A twój telewizor jest japoński, chiński czy polski?
Do naprawy samochoidu uzywasz częsci oryginalnych czy podróbek?
NIe nauczaj Rosjan jak być Europejczykami, nie mów Arabom, że lepiej być katolikiem i nie maluj murzynów na biało.
wtorek / 79.187.37.* / 2007-12-04 11:17
no jestem pod wrażeniem co za pacyfista, demokrata. Szkoda, że się do sejmu nie załapałeś, tyle Polska straci.

Handluj z kim chcesz, WSI handlowało bronią z terrorsytami
i wyznaczyło standardy.
Nic nie zakleszczasz, tragiczny przypadek. Jak si e znajdujesz w tym tłumie powracających z Wysp Brytyjskich ?
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-04 13:56
Co ci przeszkadzają Wyspy Brytyjskie. Pracowałem za granicą, pracuję w Polsce, może na emeryturze zamieszakam w Bieszczadach, a może u nacjonalistów w Chorwacji. To co, jestem mniej Polakiem niż ty?
juan / 195.85.249.* / 2007-12-04 09:40
to ja, Ciemna Masa niezindoktrynowana przez naczelne Poroże "prawdy i sprawiedliwościowi", myślałem, że to "nasz wspaniały" prezydencik wraz z byłym "naszym premierkiem" są ewidentnym zwolennikami zaogniania sytuacji na Kaukazie. Ich polityka zagraniczna (o ile można tak ją nazwać, bo prowadzona przez "znafcuf" pierwszej klasy) nastawiona była na podsycania tam nastrojów antyrosyjskich co w reakcji powodowało tylko jeszcze większa agresje "Sovietów" wobec Najświętszej Najjaśniejszej.... To właśnie taka polityka w efekcie kończy sie wojną stąd łatwo pojąć, że to właśnie oni nosili się z zamiarem przesłania do Czeczeni komanda CBA, kierowanego przez najczystszego z polityków, Zbieg-niewa "Zerro" Ziobrę zwanego też "Mieczem Obosiecznym".
Co do wypowiedzi Tuska na temat zdarzeń w Rosji, przeżyłem zaskoczenie, w końcu premier Najjaśniejszej komentuje wydarzenia zagraniczne w okresie nie dłuższym niż miesiąc czasu, czego nie można powiedzieć o ekipie "prawdy i sprawiedliwości".
Ciekawe czy wiesz synku jakie chwalebne rzeczy wypisywali jaurś wraz z braciszkiem o byłym systemie w swych siermiężnych pracach "naukowych"? Po twym debilnym komentarzu, śmiem wątpić....
wczorajszy / 79.187.37.* / 2007-12-04 09:55
Sawicka wtedy jeszcze posłanka PO. Co to "s a m o r o d e k " ?
>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…).
Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
K....rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…),
w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie
wtorek / 79.187.37.* / 2007-12-04 09:52
najwyższa pora abyś przestał czytać pomyje wyborcze, albo porozmawiaj z Człowiekim Honoru , Kiszczakiem. To ciebie powinno uspokoić.
KAP / 2007-12-04 10:08 / Tysiącznik na forum
Kiszczak czty kaminski. Jeden diabel. I ten i ten prowadzil policje polityczna.
unikat2 / 79.187.27.* / 2007-12-04 09:31
dyplomatołki - opis kompetencji ludzi zajmujących sie dyplomacja za rządów PiS, nadane przez prof. Bartoszewskiego. Nie przypisuj tego komus innemu, bo juz to okreslenie jest zajęte dla innych.
wtorek / 79.187.37.* / 2007-12-04 09:45
piszę o dyplomatołach, to jest wyższa skala. Jako jedyni pochwaliliśmy Rosję gdy pałowała opozycję i wsadzała do więzień, ale co sie temu dziwićpremier odwiedza stacje, której prawnicy walczą z wolnym słowem, aresztowani sa dziennikarze za pisanie prawdy, a Doda, ktróa na antenie telewizyjnej dialogowała z Saleta słowami >ciągnij fleta, zrób mi loda< śpiewała donkowi a ten zauroczony mało nie płakał ze szczęścia. Oczywiście w sprawie aresxtowań dziennikarzy ani razu się nie wypowiedział demokrata!

13 grudnia o 17 na Marszałkowskiej manifestacja w obronie wolności słowa !
KAP / 2007-12-04 10:12 / Tysiącznik na forum
pochwalilismy? naprawde? czyzby brak kontynuacji durnego potrzasania szabelka w piaskownicy byl pochwala Putina. Ale rozumiem ze czytales juz instrukcje PiS dotyczaca PRu. Pozostane wiec przy gratulacjach samodzielnego myslenia...
Sabre / 2007-12-04 08:41 / Tysiącznik na forum
Dlaczego Polska blokowała Rosję, a na dodatek jeszcze Estonię, Słowenię, Izrael i Chile, w rozpoczęciu negocjacji z OECD? Zaznaczam, w rozpoczęciu negocjacji, nie w samym przyjęciu. Do tego jeszcze długa droga. OECD wymusza na krajach kandydujących wyższe standardy ekonomiczne, handlowe i polityczne. To właśnie członkowstwo w OECD może Rosję "ucywilizować, inaczej ten kraj zacznie coraz bardziej "dziczeć".
Po spełnieniu pewnych wymagań, dopiero wtedy, OECD zaprasza kandydatów do wstapienia - decyzja musi byc jednomyślna (czyli zachowujemy prawo veta).
Więc dlaczego blokowano rozmowy? Odpowiedź może być tylko jedna - poprzez złośliwość, małość i kompleksy rządzącej pary. Inaczej po prostu nie da się tego wytłumaczyć. Była to decyzja głupia i szkodliwa dla wszystkich.
wtorek / 79.187.37.* / 2007-12-04 09:07
nic obecnego teraz na świecie nie jest w stanie ucywilizować Rosji. Od czasu II nieprzerwanie wywołuje awantury wojenne Afganistan, Czeczenia a w latach 50-60 guyłagi zabijały miliony ludzi. Dlatego najpopularniejszym produktem sowietów jest kałasznikow, poza bronią i dziurą w ziemi z gazem i ropą nic nie potrafia zrobić. Ten ich prom kosmiczny Buran ani razu nie wystartował.
Jak chcesz oduczyć kgb zabijania, jak są wciąż życzliwie poklepywani przez nimców po ramieniu ?
arecki25 / 2007-12-05 23:12
"Od czasu II nieprzerwanie wywołuje awantury wojenne"
"w latach 50-60 guyłagi zabijały miliony ludzi"
"Ten ich prom kosmiczny Buran ani razu nie wystartował."

Boze, ręce opadają...
Może byś tak przestał KŁAMAĆ?
Chyba że te BZDURY które wypisałeś zacytowałem są wynikiem twojej ułomności intelektualnej , w takim razie przepraszam.....

Ogólnie: proponuje wykorzystywać internet do zdobywania wiedzy, a nie do walenia konia...i w klawiaturę.
Sabre / 2007-12-04 09:36 / Tysiącznik na forum
Czyli najwłaściwszą polityką wobec nich jest spychanie ich na margines i ostracyzm. Czy przez to poprawi się sytuacja na świecie? Czy ty jesteś doradcą prezydenta?
Już ci pisałem, jeśli marzy ci się wojenka, to zorganizujcie sobie jakąś brygadę moherowych beretów. Na pewno znajdziesz wielu takich "wojowników". Tylko ruszajcie do boju pod własną flagą.
KAP / 2007-12-04 10:16 / Tysiącznik na forum
próżny trud. PiS tego nie zrozumie ze z przeciwnikami trzeba sie próbowac dogadac. Jest temu przeciwne doswiadczenie Jarka z podwórka. A traumatyczne doswiadczenie z dziecinstwa jest trudne do wymazania. Tylko do cholery dlaczego cala Polska musi zyc ta piaskow nica ?
Sabre / 2007-12-04 11:04 / Tysiącznik na forum
Oczywiście. Dość tej piaskownicy.
Dlatego właśnie, tak mi sie spodobał pomysł tej ... Moherowej Legii Cudzoziemskiej. Niech na własny rachunek prowadzą tę swoja wojenkę.
KAP / 2007-12-04 13:23 / Tysiącznik na forum
Ladne. Proponuje oglosic konkurs , gdzie ja wyslac. Moze na poczatek na Bali. Straszna tam rozwiazlosc i duzo piasku.
Sabre / 2007-12-04 14:04 / Tysiącznik na forum
Ja bym wysłał ich na Marsa. Należy tylko im podrzucić parę ... podejrzeń. Np. Mars to skrócone od Marks, a "czerwona planeta" mówi przecież wystarczająco wiele. Niech ruszają walczyć z odwiecznym wrogiem.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy