Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Karski: Zginając kark przed Rosją dostanie się pałą

Karski: Zginając kark przed Rosją dostanie się pałą

Wyświetlaj:
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-04 08:34
Who is fucking Alice? KIm jest ten Karski? Co za stek bzdur. Polityka łagodna, twarda. Rynek rosyjski jest mały, bo wielkości polskiego. Nie marnuje się polskie mięso.
1. Polityka jest polityczna czyli skuteczna.
2. Rynek wielkości Polski jast dla nas interesujacy.
3. Mięso się nie marnuje, jest gorzej - nie zarabiamy na mięsie tyle ile moglibyśmy.
Pracy dużo a robotników mało.
wtorek / 79.187.37.* / 2007-12-04 09:12
mylisdz się synku nie podskoczymy powyżej poprzeczki.
UE wyznaczyła nam limit produkcji mleka i choćbyś chciał nie wydoisz więcej bo zapłacisz karę, to po pierwsze, cukru też za dużo produkujemy według UE, dlatego będziemy zamykać cukrownie, dorszy też za dużo łowimy w Bałtyku, a do stoczni gdańskiej za dużo pomagamy, takie sa początki.
Nigdy nie słysząłem aby UE stwierdziła że jakaś branża niemiecka za dużo czegoś produkuje !
A do landów schodnich poszło od momentu zwalaenia muru 1200 miliardów euro pomocy z federalnych landów. Czy jakiś zakłąd kazała UE zamknąć ?

ale jesteś zanwcą, jak twój premier
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-04 10:11
W którym punkcie się mylę?
Pamiętasz ile dokładaliśmy do cukru?
Pamiętasz ile kosztowało mleko?
Ja pamiętam, starzyk.
Widziałeś dorsza w Bałtyku?
I co to ma wspólnego z NRD, do Polski B też dokładamy i my i Unia.
KAP / 2007-12-04 08:32 / Tysiącznik na forum
ale ty kolego przeciez nie masz od siebie nic do powiedzenia. Realizujesz tylko czarny, zaplanowany PR braci. Wiec pozwolisz ze nie bedziemy twoimi wynurzeniami sie przejmowac......
Manyk / 212.160.228.* / 2007-12-04 10:56
PiS nie zginał karku przed Rosją.Powstaje pytanie,co chcieli przez to osiągnąć?Co z tego wynika dla naszych eksporterów,rolników i dla biznesu z Rosją?Dla mnie jest oczywiste.żesię bali rozmawiać i wogóle nie umieli!To był jeden wielki wstyd,że razem z p.Lepperem chowali się za plecami Unii licząc na wstawiennictwo w Rosji!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy