Forum Forum finansoweKarty

KARTA DEBETOWA

KARTA DEBETOWA

pahatu / 128.127.84.* / 2012-10-25 13:56
WITAM. moj problem polega na tym ze mbank meczyl mnie telefonami az wkoncu wymeczyl - zgodzilem sie na karte debetowa - oplata za karte to 9.90 miesiecznie. jestem poza granicami kraju - karta chyba doszla - ale wogole jej na oczy jeszcze nie widzialem, nie aktywowalem jej wogole , a oni mi juz 3 mc z rzedu pobieraja z konta oplaty za ta karte. teoretycznie przeciez nawet mogla nie dosc do mnie ta karta bo z tego co zona mowila byla w zwyklym liscie w skrzynce - bez potwierdzenia pocztowego. czy mam prawo ubiegac sie o zwrot oplat ktore mi odciagaja juz 3 mc z konta. wspomne ze pisalem do nich na infolinie online - odpisali ze musze do nich osobiscie przyjsc albo zadzwonic bo oni nie maja wgladu w historie konta . prosze o rady
Wyświetlaj:
biedakxxl / 94.42.237.* / 2012-10-25 17:13
człowieku, szukasz dziury w całym - masz jak widać neta - wejdź w konto, zastrzeż kartę i opłaty znikną. na zwrot nie masz co liczyć. zamówiłeś, zapłaciłeś.
wg regulaminu niedojście karty powinieneś zgłosić. to, ze jesteś poza granica kraju, nie ma znaczenia.
pahatu / 128.127.84.* / 2012-10-25 21:02
na koncie nie ma tej karty widocznej - karty nigdy nie aktywowalem - prawnie pobieraja oplaty?? nie moge zastzec karty nieaktywowanej

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: