Forum Forum finansoweKarty

Karta VISA Electron, a płatności w internecie

Karta VISA Electron, a płatności w internecie

Blazekk / 79.173.49.* / 2013-05-11 19:29
WItam.

Mam konto dla młodzieży/junior w eurobanku, posiadam kartę VISA Electron z chipem niespersonalizowana.Karta jest aktywna od kilku miesięcy, sama karta działa idealnie, z kontem internetowym żadnych kłopotów.Problem pojawił się kiedy chciałem dodać kartę do konta paypal, czy też użyć jej podczas innych płatności internetowych.
Karty po prostu nie akceptuje, a na paypalu wyskakuje taka informacja -

"Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej."

Zadzwoniłem do obsługi klienta w eurobanku i jedyne czego się dowiedziałem to to że "karta powinna działać, proszę sprawdzić czy wpisane dane były poprawne." Niestety w niczym mi to nie pomogło, ponieważ dane są w 100% zgodne z kartą, jak i adresem rozliczeniowym.

Moje pytanie jest następujące - ta karta po prostu nie działa w internecie, czy może o coś innego tutaj chodzi ?
Blazekk / 79.173.49.* / 2013-05-11 19:31
Jeszcze jedna rzecz - wie ktoś może o możliwości założenia wirtualnej karty w eurobanku ? Może w ten sposób wszystko by działało, niestety po przeszukaniu strony eurobanku nie znalazłem żadnej informacji.

Najnowsze wpisy