Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Karty zbliżeniowe niosą zagrożenia"

"Karty zbliżeniowe niosą zagrożenia"

Money.pl / 2013-04-01 20:19
Komentarze do wiadomości: "Karty zbliżeniowe niosą zagrożenia".
Wyświetlaj:
ppwr / 37.8.240.* / 2013-08-19 23:12
Posiadanie konta w banku niesie zagrożenie...
IDBlock / 89.67.170.* / 2013-05-25 22:59
To niestety prawda, nasze karty płatnicze nie są bezpieczne. Zeskanowanie może odbyć się w każdym miejscu i nigdzie nie powinniśmy czuć się pewnie. Na szczęście można się przed taką kradzieżą zabezpieczyć używając np. specjalnych etui blokujących szkodliwe skanowanie.
arooo / 83.24.30.* / 2013-04-01 23:40
mi też chcieli wcisnąć to gowno ale mój bank ma chociaż opcje żeby wyłączyć ten wynalazek, choć nie wiem czy karta która ma możliwość działać zbliżeniowo jest bezpieczna no bo skoro można taką kartę dowolnie zaprogramować żeby nie obsługiwała operacji zbliżeniowych to można ją zaprogramować żeby obsługiwała, pewnie odpowiedni program jest potrzebny i tyle, dlatego powinien być wybór, albo che kartę która ma takie możliwości techniczne albo chcę taką która takiej możliwości jest pozbawiona na etapie produkcji
zeppp / 83.5.53.* / 2013-04-01 20:19
Znowu gadanie i nic nie robienie.Dlaczego nie mogę zablokować transakcji zbliżeniowych na mojej karcie maestro?Jako osoba fizyczna w banku ING uszczęśliwiono mnie tą kartą i innej debetowej bez zbliżenia nie mogę otrzymać!Dlaczego pytam???!!!Może tym się zainteresują odpowiednie służby?

Najnowsze wpisy