Forum Forum podatkoweInne

Kasy fiskalne dla fryzjerów podpisane

Kasy fiskalne dla fryzjerów podpisane

@l / .* / 2004-12-28 18:02
Komentarze do wiadomości: Kasy fiskalne dla fryzjerów podpisane.
Wyświetlaj:
Normalny człowiek / .* / 2004-12-28 21:00
Ludzie! Przeczytajcie to rozporządzenie i spróbujcie je zrozumieć. Specjalny fakultet trzeba skończyć żeby to pojąć. Treść tego aktu prawnego została ułożona przez kompletnego idiotę, bezmózgowca, któremu pewnie inny bezmózgowiec kazał tak ułożyć treść, aby nikt normalny tego nie zrozumiał. Cała ta treść to tylko ble, ble. Tylu ludzi mądrych jest bezrobotnych, niech by ich te barany z MF poprosili, to pewnie zrozumiale i bez bełkotu ułożyliby treść tego rozporządzenia a i za dużo mniejsze pieniądze niż ci debile z MF.
grzechu / .* / 2004-12-28 20:58
Bardzo dobrze tylko o kilka lat za póżno Oni okradają budrzet państwa czyli nas i ten próg 40000 jest za wysoki oni ukrywają większość dochodów wiem bo mam znajomą fryzjerkę
renata / .* / 2004-12-29 16:01
A ja znam taka fryzjerkę, że starcza jej ledwo na opłaty. A teraz jeszcze dojdzie kupno kasy fiskalnej oraz dwa razy do roku po 100 zł serwisowi za sprawdzenie, czy plomba jest nienaruszona.
serisant / .* / 2005-01-03 18:33
W chwili obecnej obowiązuje tylko jeden przegląd serwisowy roczny. Jeżeli podatnik uważa że jest za drogi ma mozliwość zmiany serwisu poprzez serwis producenta lub importera. A jeżeli ktoś ma serwisanta który bierze 100zł tylko za to że sprawdza stan plomby ołowianej to powinien poczytać trochę o warunkach wykonywania serwisu, gdzie jedznoznacznie określono co należy robić przy przeglądach okresowych. Niestety nieznajomość przepisów powoduje, że liczni właściciele kas są "naciągani" przez nieuczciwe serwisy. Wiem co piszę sam jestem serwisantem urządzeń fisklanych od prawie 10lat i myślę, że żaden z moich klientów nie może powiedzieć, że został naciągnięty w ten czy inny sposób. Wszystko zależy od uczciwości i tyle. Aby zapoznać się z prawami dotyczącymi kas fiskalnych proponuję odwiedzić strony internetowe MF lub dowolnego producenta lub importera kas. Oni umieszczają na nich aktualne przepisy. Mozna się dowiedzieć paru ciekawych rzeczy. Poza tym uważam że jeśli ktoś wykazuje obrót roczny w granicach 40 tys zł to jego biznes jest nieopłacalny i więcej zarobi idąc do pracy na etat. Mozna się nad tym zastanowić.
Kloss / .* / 2004-12-28 20:52
złodziej złodziejowi do kieszeni nie zagląda , więc nie ruszą palestry i czarnego luda
ange / .* / 2004-12-28 18:13
budzet panstwa to złodzieje niech sie dobiora innym do dupy lekarzą ksieżą adwokatom i prawnikom
Andrzej / .* / 2004-12-28 18:02
A kasy fiskalne dla takich złodziei jak notariusze, adwokaci, lekarze i księża gdzie są? Ja swojej fryzjerce nie będę kazał drukować tego paragonu, nie podwyższa ceny już od czterech lat!!!!wolę jej te 3 zł dołożyć.
Karolina / .* / 2004-12-28 19:46
Dokładnie zgadzam sie w 100%! Biednemu przecietnemu czlowiekowi wiatr zawsze w oczy!!
@l / .* / 2004-12-28 18:02
a kiedy prawnicy i lekarze?
MAXX / .* / 2004-12-29 12:45
Lekarze i prawnicy oraz księza -gratuluje WAM ,że potrafiliście tak silne lobby sobie stworzyć.....
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy