Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kasy mieszkaniowe. Rząd chce dopłacać do twoich oszczędności

Kasy mieszkaniowe. Rząd chce dopłacać do twoich oszczędności

Wyświetlaj:
madry529 / 78.8.216.* / 2016-04-07 12:28
odkładając 6 tysięcy rocznie to po 30 latach można liczyć na zakup mieszkania :D..... co za debilny pomysł ... i to gdzieś w małej miejscowości.... i założ tu teraz rodzinę a za 30 lat wyprowadzisz się od rodziców:D swietny program nie ma co ...
trzeba jeszcze założyć że za 30 lat te pieniadze będą tyle warte a już Polska zna przykład książeczek mieszkaniowych gdzie ludzie odkladali po 20 lat dzieciom ( nie raz nawet jedna wypłata rodzica na to szła) a jak dzieci dorosły to zonk na metr mieszkania zostało
polak1000 / 141.0.12.* / 2016-04-07 12:23
Zamknąć lewaków, libertynów i czerwonych zabrać im nasze pieniądze a z nimi na Żuławy i w kamieniołomy.
maxio123 / 83.9.158.* / 2016-04-07 12:42
wasze pieniądze?! złodzieju!
Biernatka z Lublina / 82.177.94.* / 2016-04-07 12:21
Nasze pieniądze leżakują sobie pod palmami w Malezji , na Peloponezie...i wszędzie tam ...tylko nie w naszych portfelach...
niewolnik 400 Euro / 188.146.132.* / 2016-04-07 12:19
roczniki 70 zostały ograbione z majatki PRLu i zmuszone do darmowego tyrania przez 30 lat, zadnych programow rodzinnych, zadnych ofert dla mlodych bez mieszkania, do tego przedluzenie wieku emerytalnego, zadnych oszczednosci ( bo pensje dla dziadow zeby przyciagnac kapital zagranicznych), teraz programy dla rocznikow 80, 90, 2000..... czy roczniki 70 nie powinny podac panstwo polskie do jakiegos trybunal sprawiedliwosci? na naszych garbach bogacili sie komunisci a teraz buduje sie dobrobyt dla milenialsow.... a my dalej gnijemy w klitkach posdtkomunistycznych z kiblami na polpietrach....
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-07 12:14
Wasze ksiązeczki stare mieszkaniowe straciły już akt prawny,Nic wam się nie należy.Inaczej zwiększyły by jaszcze dług komuny.A na to Polski nie stać Mieszko 1 Przyjął chrzest Polski za was.Nie możecie z tego syfu wystąpić choćbyście chcieli.Możecie zasięgnąć informacji .Co zrobić jak chcecie wystąpić z wiary.Życze powodzenia.I nie piszcie takich bzdur ze nie będziecie chodzić do koscioła ,bo to was nie zwalnia z tego że waszę pieniądze idą na ten kler Straszycie tylko. Żeby nie być gołosłownym spróbujcie zasięgnąc informacji jak wystąpić z szeregu Watykanu.Możecie sobie nada wierzyć.Czy Jezus nauczając prowadził jakiś spis wierzących? Tak jak ker teraz.Musisz im udowodnić że byłeś chrzczony Nie mozesz powiedzieć byłem bo nie uwierzą ci Mają też rację bo niemowlaków niesie sie do tego kleryka.Sam nie masz rozumu by o sobie sam sądzić więc kim wy jestescie.Uważani przez ker za idiotów Powiedz ja nie prosiłem o chrzest.To nie jest ważne .Przyjmujecie wszystko co wam Mieszko zaoferował.Dlatego ciemnota w Polsce jest i będzie.Jedzcie na ŚDM To dla kleu reklama
bob51 / 77.91.39.* / 2016-04-07 12:12
POLACY,ROZWALMY TEN SEJM,SENAT,RZĄD!WYBIERZMY ZUPEŁNIE NOWYCH LUDZI!
Bunker / 83.17.224.* / 2016-04-07 12:10
Jak dla mnie kolejny głupi pomysł. Niech mi rząd nie zabiera pieniędzy z podatków to sam sobie oszczędzę na co będę chciał.
Artur81 / 46.212.9.* / 2016-04-07 12:01
A mi się pomysł bardzo podoba i bym był za tym żeby w Polsce Polska obracała moimi pieniędzmi a nie masa dziwnych banków . To że państwo się wzbogaci to bardzo dobrze może za te zarobione pieniądze będą spłacać dług Polski oraz to co Polskie wykupić . Jak ja mam coś na tym zyskać i Państwo też to czemu nie . Mało was nakradli typu Ambery itp , niech dadzą tylko czysty kontrakt że pieniądze obywateli nigdy nie przepadną i może po dewaloryzacji nie stracą
osowa / 89.64.43.* / 2016-04-07 11:59
zeby dac jednemu trzeba zabrac drugiemu naiwniaki
alm / 217.99.29.* / 2016-04-07 11:56
Co za bzdura - " rząd da !" Rząd ma tylko takie pieniądze, które nam zabierze w formie rozmaitych podatków. Jeżeli z tego da 900zl, to musi nam najpierw zabrać dwa razy więcej. Różnica pójdzie na opłacenie urzędników, którzy zajmą się rozdzielnictwem tych środków, rozmaitymi analizami, sprawozdaniami itp.
orio / 88.220.49.* / 2016-04-07 11:51
kolejne oszustwo! ludzie dajcie Polakom zarobić godne pieniądze i przestańcie wciskać im ciemnotę Za 900 zł nikt remontu a tym bardziej mieszkania nie zrobił i nie kupił. Przestańcie robić debili z Polaków!!! Ile lat trzeba by odkładć 6 tyś zł rocznie żeby kupić małe mieszkanko??? Banda oszustów.
(TK) / 80.187.101.* / 2016-04-07 11:41
Porostu pis będzie obracal zdeponowanymi pieniędzmi. Dlaczego na kilka lat ??? Bajer dla naiwnych!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
M3 / 79.110.193.* / 2016-04-07 11:40
A ja mam pytanie, rząd proponuję na oszczędzanie na własne mieszkanie czy jego remont i nawet do odsetek premię chcę dać to generalnie dobre posunięcie. Ale co z obywatelami którzy nadal mają dawne książeczki mieszkaniowe z tzw. pełnym wkładem i teraz proponuję im się groszowe wypłaty i to pod warunkiem kupienia mieszkania lub domu.
Obywatele dotrzymali umowy i zgromadzili pełne wymagane kwoty na dany metraż mieszkania, a kolejne rządy ich okradły proponując wypłatę kwot pozwalających na kupno kilku m2 mieszkania.
Pani premier proszę o nas nie zapominać i może wypełnić zobowiązania jakie Polska podjęła przy zakładaniu książeczek mieszkaniowych w latach 70tych.
Skoro stać nasz Kraj na pomoc "frankowiczom to i właścicielom książeczek też powinno się pomóc i uczciwie rozliczyć z lat oszczędzania i państwowych zobowiazań.
Yurec / 83.14.106.* / 2016-04-07 11:34
UWAGA !! Kolejne obiecanki dla naiwnych !!!
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-07 11:34
Jeszcze 1 drodzy państwo tak ekonomicznie Dlaczego nie dali dla wszystkich? Większość stać na utrzymanie z tych co mają.Ale dostaną 500+ Więc odłożą te 500+ i dostaną 900.Nie wiem tylko czy to jak ma 4dzieci i założy im konto dla każdego i kazdy swoje będzie odkładał to na każde konto może wpłynąć 900zł.Żydzi to wymyślili.Bo z małych się robią duże pieniążki Cześć Hania Ma rację mój znajomy tępi jesteście i tchórze,Ale to oddzieczyliście po rodzicach w genach.I naprawdę też mnie zle nauczono.Byłam też pewna że to wina komuny.Jednak zapoznałam sie z prawdziwa historią .Nie umiało by społeczeństwo Polskie pisać i czytać gdyby nie komuna Przejrzałam 500zdjęć polskich wsi jak kiedyś ludzie chodzili mieszkali na wsi w miastach.Jak żyli.Jednak wiedza nie kosztuje nic ,Ta którą zdobyłam jest zakłamana.Teraz złodziej jest w poszanowaniu jak kiedyś

Najnowsze wpisy