Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Katastrofa kolejowa: 44 osoby w szpitalach

Katastrofa kolejowa: 44 osoby w szpitalach

Money.pl / 2012-03-06 10:27
Komentarze do wiadomości: Katastrofa kolejowa: 44 osoby w szpitalach.
Wyświetlaj:
mieczman / 2012-03-07 18:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To prawda i puśćcie: Oglądam tragedię śląską i znów mi się Tuskiem odbiło!!! patrz wyżej!, odbierzmy małpom brzytwy! Informujcie krewnych za granicą niech rozgłaszają w krajach pobytu, że gdy przyjadą do Polski np. na euro? to tutaj czeka ich tragedia na kolei, samochodowy horchor na niezrobionych drogach i dni stracone w potwornych korkach, że moga się otruć w lokalach lub sklepach żywnością, będą inwigilowani przez acta a może również zawalić się niedorobiony stadion warszawski i amen!
mieczman / 2012-03-07 18:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wraca jak mantra: Oglądam tragedię śląską i znów mi się Tuskiem odbiło!!! patrz wyżej!, odbierzmy małpom brzytwy! Informujcie krewnych za granicą niech rozgłaszają w krajach pobytu, że gdy przyjadą do Polski np. na euro? to tutaj czeka ich tragedia na kolei, samochodowy horchor na niezrobionych drogach i dni stracone w potwornych korkach, że moga się otruć w lokalach lub sklepach żywnością, będą inwigilowani przez acta a może również zawalić się niedorobiony stadion warszawski i amen!
zabijaka / 85.222.116.* / 2012-03-06 18:50
Znowu przez czlowieka... niestety bym go na dozyocie wrzucil skoro przez niego taka katastrofa sie z stala.

W takich zawodach powinni konkretni, odpowiedzialni ludzi pracowac, a nie dziadki.
martaaa20 / 83.19.232.* / 2012-03-06 10:54
masakra...i przez bład człowieka...
kolej to moim zdaniem jest w Polsce coraz gorsza..na drogi kasy nie walic tylko na tory
Goliat48 / 92.251.255.* / 2012-03-06 10:27
Wielki wypadek.Też mi coś.Codziennie gina ludzie w wypadkach samochodowych i jest więcej ofiar niż w tym wypadku kolejowym.
Tylko prasa i telewizja o tym nie mówi .
Jak kilkuosobowy wypadek się zdąży to telewizja i prasa ma temat ma wiele do powiedzenia.
A mogła by się zająć informowaniem ludzi np. o latających samolotach -tzw.HEMITRIALS co wylewają trujące substancje w powietrzu i trują cały świat i nas ludzi.Z pełnym szacunkiem pozdrawiam wszystkich co stracili kogoś w wypadku.

Najnowsze wpisy