Forum Polityka, aktualnościKraj

Katastrofa smoleńska: Co jest w raporcie Millera

Katastrofa smoleńska: Co jest w raporcie Millera

Wyświetlaj:
KasiaKarbowska / 83.24.172.* / 2012-01-19 13:05
Po tym jak się okazało, że to nie Błasik był w kokpicie cała ta sprawa wydaje się być coraz bardziej tajemnicza...
http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/generala-blasika-nie-bylo-w-kokpicie
Michał Konarski / 94.75.126.* / 2011-12-30 17:26
Kilka dni po katastrofie rządowego tupolewa przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych płk Edmund Klich złożył ministrowi obrony Bogdanowi Klichowi meldunek, że Rosjanie ponoszą odpowiedzialność za tragedię smoleńską. Bo choć zobowiązywały ich do tego procedury, mimo fatalnej pogody nie zamknęli lotniska. Zainteresował Ci temat? Czytaj więcej na nowym serwicie informacyjnym stefczyk.info .

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/szokujace-nagrania-dotyczace-katastrofy


eRzecznik serwisu http://stefczyk.info
Michał Konarski
yerror / 193.41.230.* / 2011-07-29 17:09
szkoda, że PISowcy nie chcą przynać, że ich prezydent całą kadencję knocił wszystko do czego się dotknął i że to z jego winy zginęło 95 niewinnych osób?
największym osiągnięciem życiowym p.prezydenta Kaczkowskiego było to, że zgiął tragicznie w trakcie kadencji. Żal mi tej całej reszty, może w wyjątkiem edgara.
PIS do pisuaru !!!
robietodlapolski / 213.47.89.* / 2011-07-24 22:23
Polozmy wreszcie kres tej bezczelnej farsie ryzego Klamcy i jego sbckiej bandy.
Musimy sie zmobilizowac, gdyz tuskomatoly przygotowuja oszustwo wyborcze, tego mozna byc pewnym, gdyz wiedza, co ich czeka, gdy Polacy wybiora PiS, a nie ich zdradziecka, zdegenerowana do cna bande.
Musimy byc czujni i przejac kontrole, tylko to moze jeszcze uratowac nasza ojczyzne i uwolnic od sbckich POmyj.
robietodlapolski / 213.47.89.* / 2011-07-24 22:13
Piloci, w tym kpt. Protasiuk, ktorzy przeletali na tej maszynie tysiace godzin nie wiedzieliby o istnieniu takiej procedury. Co za brednie i krancowo bezczelna manipulacja.
Zbydlecenie bandy tuskowej, sbckiej bandy siega zenitu.
leming / 83.27.103.* / 2011-07-18 16:40
a autostrad jak nie było tak nie ma.
vat 23%
frank po 5.54 zł
Budyń / 89.72.232.* / 2011-07-18 07:38
Bo nikt nie kupił symulatorów, ani nie wymienił samolotów na zachodnie - dla których i pakiet szkoleniowy, i symulatory można było dostać.
To samo zresztą jest ze szkoleniem na F-16 - jak myślicie, dlaczego nie bombardujemy Libii (my, pierwszy sojusznik?) dlaczego naszych pilotów nie było na ćwiczeniach Red Flag ? Bo są NIEDOSZKOLENI.
Artur__ / 46.113.187.* / 2011-07-18 01:49
Kaczor wywalił doświadczonego pilota, gdy ten nie chciał lecieć do objętej wojną Gruzji. Odstawił histeryczną scenę na pokładzie.
Katastrofa w Smoleńsku była konsekwencją tamtych wydarzeń. Kaczor dostał to na co zasłużył, to co sobie sam zapewnił zachowaniem w 2008r w locie do Gruzji. Szkoda tylko 95 pozostałych ofiar i tutki po remoncie.
sarmacki wernyhora / 83.7.65.* / 2011-07-18 10:54
Nic dodać nic ująć. Za obrazę oficera (zarzut tchórzostwa) prezydent Kaczyński przed wojną dostałby w twarz. Jak jednak pokazała historia - co się odwlecze to nie uciecze.
robietodlapolski / 213.47.89.* / 2011-07-24 22:26
Za to co obecnie wyprawia ryzy Klamca i jego zbydlecona, sbcka banda dawniej zostaliby rozniesieni na szablach. Ale nie ma obawy, co sie odwlecze, to nie uciecze.
Patriota Tomek / 94.40.99.* / 2011-07-18 00:13
Jarosław Kaczyński to najlepszy kandydat na Prezydenta. Ludzie, chcecie, żeby w POLSCE było dobrze to głosujcie na Patriotów a nie na zdrajców takich jak Tusk. Przyszłość Wasza i Waszych KOCHANYCH dzieci leży w Waszych rękach.Ja oddałbym za niego życie!!!
yerror / 193.41.230.* / 2011-07-29 17:15
no zaraz, to on już nie jest psychicznie chory?
po tych wszystkich wygłupach i bzdurach, które wygadywał, ktoś jeszcze ma do niego zaufanie i chce go zrobić prezydentem?
to pomysł chyba z jakiegoś powiatowego szpitala dla obłąkanych, bo normalni ludzie to już na jarku postawili krzyżyk. Żydowska gęba jest tak znienawidzona przez wszystkich ludzi myślących i mających własne zdanie, że chyba prezydentem to on zostanie ale w albanii ;-)
boka / 178.36.124.* / 2011-07-18 00:18
jak widze takich jak ty to mi sie niedobrze robi, Tuskowi to ty i twój kaczyński nawet do pięt nie dorastacie - Donald przede wszystkim jest prawdziwym Polakiem i wie co dla Polski jest najlepsze- mam nadzieje, że PO wprowadzi kontrolę internetu i zabroni dostępu takim inteligentom
robietodlapolski / 213.47.89.* / 2011-07-24 22:18
Tuskowi rzeczywiscie trudno dorownac, w klamstwach, oszustwach, manipulacjach i matactwach, co udowodnil podczas trwania sledztwa smolenskiego.
Zbydlecenie jego i jego sbckiej bandy siega juz zenitu, nie spoczna dopoki nie zniszcza do konca polskiego patriotyzmu i naszej ojczyzny.
Elendir / 2011-07-18 08:20 / Łowca czarownic
Tak dużo mamy PiSowiaków na forum że zaczęli sami ze sobą gadać wyznaczając sobie przy tym role?
Pilsener / 2011-07-18 00:00 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Bo byli słabo wyszkoleni i niedoświadczeni, przyznajcie to w końcu. Wielu innych rzeczy także nie wiedzieli i n procedur złamali świadomie lub nie. Pilotować ręcznie też nie umieli, ruski się zachwycali, że schodzili jak po sznurku a oni na autopilocie, haha, w dodatku Błasik na rauszu im robił wykład z mechanizacji skrzydła, buahaha, przyznajcie w końcu, że to był bu***l a nie lot a odpowiada za to polski rząd i polska armia obdartusów. W krajach cywilizowanych nikt w taki sposób nie lata już od dawna.
ile? / 178.36.124.* / 2011-07-17 23:51
ile ja już wydałem pieniędzy w postaci podatków na to gówniane dochodzenia?
asdasd / 217.173.186.* / 2011-07-17 22:49
Pisiorstwo i tak tego do wiadomosci nie przyjmie, dla nich ekspertem od lotnictwa jest Jadwiga Gosiewska z mężem
JanuszPOlikot / 2011-07-17 22:55 / Tysiącznik na forum
Rzeczywiście każdy może być ekspertem od lotnictwa ......nawet ty jak trochę POmyslisz......Bo na fachowość POpaprańców to ja już dawno przestałem liczyć..........
trollstein / 94.75.112.* / 2011-07-17 23:05
typowy POlaczek -zna sie na wszystkim, a przede wszystkim na lataniu :D:D

nie ma sie co oszukiwac, to byl zamach a mowi o tym przede wszystkim fakt. ze byl to samolot na bazie bombowca. powszechnie wiadomo ze takie kosza drzewa jak zapalki :D
JanuszPOlikot / 2011-07-17 23:21 / Tysiącznik na forum
Ciekawe ile godzin trzeba mieć wylatane żeby wiedzieć że przycisk uchod trzeba aktywować............Bo wg. raportu Millera chyba naprawdę wiele...........No cóż ludziom PO szkołach POdstawowych można wiele POwiedzieć:):):):)
ruc / 188.47.16.* / 2011-07-17 22:36
Mam nadzieję, że establishment naszego kraju (czasami zwany układem) zauważy to i stwierdzi, że jednak czas na zmiany
JanuszPOlikot / 2011-07-17 22:12 / Tysiącznik na forum
Miller POwiedz mi czy POderwanie samolotu to takie POważne POstępowanie że nie mogli tej trudności POkonać piloci........Chyba Millerze coś POkręciłeś.....
trollstein / 94.75.112.* / 2011-07-17 22:41
o hej ;)

dawno juz chcialem cie spytac - ile placa za platne poszczekiwanie na forach?:D

warto sie tam zatrudnic? :D
JanuszPOlikot / 2011-07-17 22:52 / Tysiącznik na forum
Mówisz o POszczekiwaniu.......Spytaj redaktorów POrtalu Money.pl oni są w tym bardzo słabi........A tak dla ciebie POwiem POwaznie ....ja PISuję gratisowo w ramach POmocy POmylonym :):):)
JanuszPOlikot / 2011-07-17 21:44 / Tysiącznik na forum
Ale Miller POmyslałeś........Jak zwykle POrażka.......Piloci rzekomo nie wiedzieli że przycisk trzeba aktywować.....kpina......To co ci piloci nigdy w swojej praktyce nie mieli okazji korzystać z systemu odejścia? Takie debeściaki że zawsze lądowali za pierwszym podejsciem?.......Nawet w trakcie lotów w miejsce konfliktów zbrojnych.np do Afganistanu gdzie nie ma systemu ILS....????.........No faktycznie te tłumaczenie tekstu dla Rosjan może rzeczywiście tak długo trwać bo kto "kupi" takie bzdury.....
Budyń / 89.72.232.* / 2011-07-18 07:42
Ano - nie widzieli. Bo symulatora Tu-154 i przewidzianych przez producenta szkoleń NIE WIDZIELI NA OCZY. Bo na szkoleniu lotniczym w Polsce od _30_ lat się oszczędza !

I owszem, latali zazwyczaj w dobrej pogodzie. A co do Afganistaniu - człowieku, jeżeli lotnisko wyposażali Amerykanie to jest tam więcej sprzętu i lepszego niż widziało Okęcie w czasie swojej świetności.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy