Forum Polityka, aktualnościKraj

Katastrofa smoleńska. Komisja kultury przeciw projektowi uchwały w sprawie uczczenia gen. Błasika

Katastrofa smoleńska. Komisja kultury przeciw projektowi uchwały w sprawie uczczenia gen. Błasika

Wyświetlaj:
103545 / 178.181.241.* / 2014-05-08 22:18
Dziwne, ale jeszcze nigdy nie spotkałem trzeżwego generała kiedy miał okazję się ululać. Przykład? Flaszka głódż. Alle jaja.
debos / 95.49.120.* / 2014-05-08 21:21

wniósł o weryfikację twierdzeń MAK i zbadanie sprawy rzekomej zawartości alkoholu we krwi Błasika.

Bezczelność Błasikowej przekracza wszelkie granice. Mam wyrzuty sumienia, że nie zrobiłem nic aby Błasikową powściągnąć. Korci mnie aby Błasikowej publicznie przypomnieć a jednocześnie aby opinia publiczna się dowiedziała co Błasikowie robili przed wylotem i z jakiej okazji
netronom / 84.10.168.* / 2014-05-08 19:53
I słusznie.Gen.Błasik gdyby żył, musiał by podać się do dymisji a sąd zająć się oceną jego odpowiedzialności za karygodne zaniedbania w lotnictwie wojskowym, które doprowadziły do katastrofy casy i tupolewa.O zmarłych nie powinno się mówić źle ale też żądać dla nich szczególnych wyróżnień tylko dlatego, że zginęli w wyniku katastrofy.
debos / 95.49.120.* / 2014-05-08 21:32

O zmarłych nie powinno się mówić źle

Ale też nie powinno się godzić na granie trumnami w tym przez Błasikową trupem męża. Błasika już po Mierosławcu chciał zdymisjonować minister obrony. Kaczyński go wybronił. Na zgubę prawie 100 osób. Muszę powiedzieć, że o ile podobał mi się podkolorowany raport komisji Millera, który wybiela pilotów, prezydenta i Błasika to teraz uważam, po tym co się w sprawie Smoleńska działo, że powinno się ujawnić prawdę. Bez znieczulenia. I od razu pierwsze pytanie. Jaki był udział gen. Błasika w uzyskaniu zgody na start samolotu który nie miał prawa wystartować. Bo kto uwierzy, że kontrolerzy wydali zgodę na start bez interwencji kogoś na najwyższym szczeblu. Dalszy przebieg lotu nasuwa kolejne pytania. Ale na razie wystarczy.

Najnowsze wpisy