Forum Polityka, aktualnościKraj

Katastrofa Smoleńska. Prezydent: nie mam sygnałów o "czynniku zewnętrznym"

Katastrofa Smoleńska. Prezydent: nie mam sygnałów o "czynniku zewnętrznym"

Wyświetlaj:
sumerr / 95.51.184.* / 2012-11-13 14:10
REZYDENT oświadczył : moim zdaniem nie ma sygnałów, że ciała POLEGŁYCH zostały PODOBNO pozamieniane.
Henryk11 / 2012-11-13 15:54
No prosze was bardzo skoro ten człowiek myli morze z rzeką , to o czym my w ogóle mówimy... czasami mi się wydaje że to jest idealna marionetka naszego premiera...
989284 / 62.152.137.* / 2012-11-13 07:59
Z przerażeniem obserwuję,jak rośnie liczba ludzi wierzących w zamach.Aktywność Macierewicza,Kaczyńskiego,mediów i Kościoła skłóca ludzi i wywołuje coraz większe emocje.Złe emocje.Co kilka tygodni wybuchają w PIS-e kolejne news-y.I wtedy występuje Prezes i żąda dymisji rządu.Wtedy widzimy o co gra Kaczyński.Można mieć wiele pretensji do rządu,ale rząd i wiele instytucji państwowych traci czas i energię na odpieranie zarzutów "smoleńskich" zamiast normalnie pracować.Rozlewa się kryzys,padają firmy,rośnie bezrobocie,a przeciętny Polak walczy z problemami,jak normalnie żyć. Pisowski patriotyzm,to Smoleńsk,a nie eksponowane debaty o gospodarce,służbie zdrowia,techniczny premier.Słuchałam tych debat i nie znalazłam w nich nic,o czym społeczeństwo nie wie.Ile płaci każdy Polak za akcje PIS-u?Jak traci Polska na wizerunku w świecie.Co wygadują zwolennicy zamachu w Europie na różnych forach.Jako przykład posłuchać warto p.Melaka w Kanadzie.W otoczeniu zwolenników Radia Maryja,telewizji Trwam szkaluje Polskę.Jeżeli tak wygląda polski patriota,to nie dziwmy się,że świat się z nas śmieje i śmiać będzie.Ilu z tych ludzi na plecach PIS-u wjedzie do parlamentu?
m-53 / 95.49.182.* / 2012-11-13 01:10
Jak to delikatnie mawiali dziadkowie KomoRuski wycofuje się rakiem.

Brak mi "parlamentarnych" słów na określenie tego osobnika.

Najnowsze wpisy