Forum Polityka, aktualnościKraj

Katastrofa Smoleńska. Rodziny ofiar chcą zadośćuczynień

Katastrofa Smoleńska. Rodziny ofiar chcą zadośćuczynień

Wyświetlaj:
maczek67 / 37.249.127.* / 2013-04-16 08:17
Szczyt wszystkiego Jeszcze im mało dostali po 250tysiecy na lebka w rodzinie.Czy rodziny ginących na drogach dostają coś od państwa nie.Chyba ze sa ubezpieczeni od wypadku.Rozpasalo się towarzystwo.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kjhgfrtyui&&**%% / 212.14.47.* / 2013-04-16 08:13
Tak stroszyli piórka, tak rozpaczali przed mediami, tak szczuli na rząd. Tymczasem teraz po otrzymaniu odszkodowań w kwotach 250 tys. zł na łeb każdego czlonka rodziny ofiary katastrofy TU-154, dalej wyciągają brudne łapska po kolejny szmal. Hieny żerujące na grobach bliskich i jednocześnie ziejące jadem i nienawiścią w stosunku do rządu który im wyplacil te odszkodowania.
old boj / 83.23.79.* / 2013-04-16 08:07
juz "zalapali"i chca jeszcze?chamstwo i bezczelnosc .a czy ktos ze znajdujacych sie na pokladzie samolotu zostal do tego zmuszony?NIE.zarabiac na "skorkach"bliskich to wstret i obrzydzenie do n-tej potegi.
Giryllai / 87.207.174.* / 2013-04-16 08:01
Dobrze ktoś powiedział. To wampiry żywiace się na cmentarzach. żal mi tych zmarłych. skąd mogli wiedzieć, że ich rodziny okażą się takim[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
kontrabasek / 83.10.86.* / 2013-04-16 08:00
hołota , chamstwo i kołtuństwo ! ! ! ! !
xxmen / 83.31.220.* / 2013-04-16 07:54
A może ustalmy że będą brać 1mln zł miesięcznie i wtedy pozamykają [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
debos / 95.49.63.* / 2013-04-16 08:18

wtedy pozamykają te swoje [...].

Wiele rodzin, ofiar katastrofy oprócz tego, że stracili najbliższych, jednocześnie jedynych żywicieli często zapewniajacy swoimi wysokimi dochodami wysoki standard życia własnym rodzinom. Gdyby ta śmierć była spowodowana zamachem czy nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności to ich żądania mogłyby być traktowane z jakąś nieprzychylnością. Ale oni zginęli w katastrofie której winowajcami są piloci wojskowi którzy byli tak wyszkoleni przez wojsko, że pozwolili sobie na złamanie wszystkich procedur być może przy inspiracji najwyższego dowódcy lotnictwa wojskowego doprowadzając do tragedii. Wojsko musi tym ludziom dać zadośćuczynienie a Ty bratku musisz się z tym pogodzić. Musi być jakaś minimalna chociaż sprawiedliwość na tym świecie. To co piszesz i w sposób w jaki to piszesz jest niemoralne. Świadczy o twoim braku wrażliwości na ludzką tragedię oraz kompletny brak moralności, zwykłej ogłady i etycznego wychowania.
chichotek / 83.12.23.* / 2013-04-16 08:43

oprócz tego, że stracili najbliższych, jednocześnie jedynych żywicieli często zapewniajacy swoimi wysokimi dochodami wysoki standard życia własnym rodzinom

a kogo to obchodzi ... bo nie mnie. Jak mi się coś stanie państwo nie da 10tys.zł miesięcznie na utrzymanie mojej rodziny
debos / 95.49.63.* / 2013-04-16 09:00

a kogo to obchodzi ... bo nie mnie.

A mnie tak. To kwestia wrażliwości i rozumienia ludzkich nieszczęść. Większość naszego ludu pochodzi z tych miejsc gdzie najpierw hodują zwierzaka a potem go mordują siekierą. Ja jestem skądinąd i dlatego ta różnica miedzy nami w pojmowaniu rzeczywistości, wrażliwości i moralności.
chichotek / 83.12.23.* / 2013-04-19 08:27

To kwestia wrażliwości i rozumienia ludzkich nieszczęść

tylko widać że są równi i równiejsi... Jak będzie zwyczaj żeby państwo dawało chociaż 100tys.zł na każdego członka rodziny osoby która zginęła w wypadku to możesz mówić sprawiedliwej wrażliwości i sprawiedliwym rozumienia ludzkich nieszczęść
lkjhgfdssdfghjkLKJHGHJKL / 212.14.47.* / 2013-04-16 08:34
Co ty tam bredzisz koleś. należy się im tylko taka kwota na jaką byli ubezpieczeni. Jeżeli ta wycieczka do Smoleńska nie była ubezpieczona to należy się 0,00 zł. jacy biedni jedyni żywiciele. To byli ludzie którzy byli znakomicie sytuowani materialnie. Jedyni żywiciele to jadą skoro świt polskimi drogami do pracy aby zarobić na utrzynmanie swoich rodzin, gdy giną to ich rodziny dostają jakieś smieszne kwoty z ich polis ubezpieczeniowych + śmieszne renty rodzinne jeżeli mieli oplacone skladki i byli pracownikami zatrudnionymi legalnie. Tyle w temacie.
debos / 95.49.63.* / 2013-04-16 08:46

o byli ludzie którzy byli znakomicie sytuowani materialnie.

I nie ma powodu aby rodziny ofiar nie miały dalej takie być. Nie może być tak, że za łamanie prawa przez wojsko maja na tym tracić rodziny. Nie widzę powodu aby rodziny ofiar miały się zadowalać w tej sytuacji odszkodowaniem. Nie widzę powodu aby dzieci ofiar które z dnia na dzień utraciły możliwość rozwoju własnych talentów, kosztownych hobby i zainteresowań, kształcenia w lepszych szkołach i uczelniach miały płacić za czyjeś fanaberie. I wojsko będzie musiało za to zapłacić bo niby dlaczego tylko i wyłącznie rodziny ofiar?
chichotek / 83.12.23.* / 2013-04-19 08:30
obudź się debos... chyba sam nie wierzysz w to co piszesz... codziennie ktoś ginie w ypadkach, często drogowych (za drogi odpowiada państwo). Podaj choć jeden przykład gdzie państwo tak pomogło finansowo rodzinie zmarłego jak dla rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej
filter / 199.67.203.* / 2013-04-16 15:10
jakie łamanie prawa przez wojsko kret...ynie? głownodowodzacy byl na pokladzie i sam doprowadzil do katastrofy
przechodzien / 213.238.119.* / 2013-04-16 08:03
Dodatkowo otrzymaja uprawnienia kombatanckie dla siebie i nastepnych trzech pokolen.
FDA / 188.116.35.* / 2013-04-16 07:51
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Przecież niektórzy zainkasowali po ponad 1mlnPLN+dożywotnie niemałe renty.
Szok.
anatomik / 2013-04-16 09:36
dokladnie, inaczej tego nie mozna nazwac jak[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
!!! przeciez to jest ograbianie zmarlych i korzystanie z ich wysokich posad i otoczki katastrofy tylko po to aby jak najwiecej kasy wyciagnac z rzadu.... zero szacunku i zero sumienia!
5345432655555437 / 178.181.94.* / 2013-04-16 08:02
A jak mi się coś w podroży związanej z praca stanie, to muszę mieć własne ubezpieczenie na życie, żeby rodzina dostała jakieś pieniądze w razie "w" - gdzie sprawiedliwość?!?!?!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy