Forum Polityka, aktualnościKraj

Katastrofa smoleńska. "Samolotu Lecha Kaczyńskiego nikt nie wysadził"

Katastrofa smoleńska. "Samolotu Lecha Kaczyńskiego nikt nie wysadził"

Wyświetlaj:
Phen / 85.222.86.* / 2012-11-12 22:32
Ooo Yes Yes Yes ! Komsomolska Prawda to wiarygodne źródło informacji, bo nie ma jak Prawda .... komsomolska oczywiście !
dydelf / 77.254.70.* / 2012-11-03 11:01
Rosjanie nie rozumieją, że w Polsce nie ma cenzury! To dla nich niepojęte, że wielkonakładowa gazeta codzienna drukuje na pierwszej stronie tekst prowokacyjny, ze zdecydowanie szkodliwą dla interesu Państwa Polskiego intencją i nikt nie został natychmiast aresztowany.
Inna sprawa, że prokuratura powinna wszcząć w tej sprawie postępowanie. Środowiskowy bojkot autora Cezarego Gmyza i powszechna pogarda czytelników, to dolegliwe, lecz przemijające. Redaktor naczelny, który dopuścił do takiej publikacji, udowodnił, że na takie stanowisko nie nadaje się. Takie teksty może pan Gmyz publikować na swoim blogu, zarabiając na kasie w markecie.
julis / 89.70.85.* / 2012-10-31 16:08
Nie akceptuję spiskowych teori dziejów,ale znając historię i stanowisko władz rosyjskich,mam wiele pytań i wątpliwości..np jeżeli rosjanie mają czyste rece to dlaczego do tej pory nie oddali Tupolewa,to nie ich wlasność.No chyba,że co się znajdzie na terenie Rosji uznają za trofeum wojenne? to wiele by tłumaczyło.
mk34 / 194.153.119.* / 2012-10-31 12:44
Już czas skończyć z tą żenadą i błazenadą. Zamiast oddać cześć zmarłym, to się robi politykę na trupach. Jest to niesmaczne i może ktoś w końcu położy temu kres. Kaczyński powinien odejść od polityki, bo on może doprowadzić jedynie do wojny między polakami wewnętrznej.
pr rp / 192.193.116.* / 2012-10-31 13:16
"Już czas skończyć z tą żenadą i błazenadą"
masz rację Rząd DT do dymisji! :)
bsf / 46.45.103.* / 2012-10-31 12:40
Tusk albo popełnił błąd albo celowo oddał śledztwo poolkownikom KGB.Teraz ma problem.
Gdyby sprawa była czysta jak twierdzi MAK i tzw.sekta PANCERNEJ BRZOZY można by było to POtwierdzić komisją MIĘDZYNARODOWĄ ale tu znowu PROBLEM nikt rozumny nie będzie POtwierdzał KŁAMSTW FAŁSZU i OBŁUDY.Kółko się zamyka kłamstwa żyją swoim życiem jak wszystkie kłamstwa tego świata.
kbx / 193.239.126.* / 2012-10-31 12:33
Skala rusofobi w naszym kraju mnie przeraża. Każdy kto na trzeźwo czyta te komentarze widzi, że problemem nie jest rosja, problemem jest mentalność polaków. Jak nie rusofobia to żydofobia lub islamofobia. Równamy do najniższych standardów. Nienawiść do obcych aż kwitnie. Nieważne, że kilku specjalistów z uśmiechem zdementowało próby wysadzania samolotu za pomocą nitrogliceryny i trotylu w dzisiejszych czasach. Mam swoją teorię, niskolecącego tupolewa, myląc go z pociągiem, uziemiła odkopana z lodu banda dzikiego Bill`a.
poiuy / 164.126.156.* / 2012-10-31 12:33
"Divide et impera" - stara, ale jakże na czasie rzymska maksyma.
Skupcie się na faktach i zastanówcie, czy aby koalicja PO - PiS nie rządzi Polską niepodzielnie od 2005 roku. Do tego od niedawna zaczęła pączkować nowymi partiami córkami.
Postarajcie się oddzielić teatrzyk polityczny od realnie obranego kierunku w którym Polska jest prowadzona. Jesteśmy gospodarczym niewolnikiem, a horda ekonomów partyjnych o nie do końca znanych zwierzchnikach nie będzie czuła litości przy rozwarstwianiu społecznym narodu.
Nie musi tak być dalej - Kapitalizm z definicji daje człowiekowi szansę na to, by zamiast niego, pracował jego kapitał. Jednak utopie nie istnieją - ktoś musi wypracowywać PKB. Wierząc w zaradność życiową rodaków liczę, że kolejne pokolenia swoją pracę zlecą swoim pieniądzom.
Poczujcie KAPITALIZM, polubcie go, niech Was przesiąknie... tylko co wtedy z człowieczeństwem...
urturt / 79.187.160.* / 2012-10-31 11:43
COŚ NIESAMOWITEGO!!!

ROsja stwierdział na początku że wybuchu nie było.

Gazeta publikuje artykuł o tym, że znaleziono ślady materiałów wybuchowych.

Gazeta się wycofuje.

Autor artykułu się nie wycofuje.

Próbki trafią do rosji żeby je zbadali.

JAJA SOBIE ROBIĄ Z LUDZI.

JEDNAK SZUMOWINA NIGDY NIE ZROZUMIE ŻE POSUWA SIĘ ZA DALEKO.
konserwa / 2012-10-31 11:34 / Tysiącznik na forum
Jedno nie ulega wątpliwości, gdyby Kaczyński i jego ludzie byli mądrzy na moment by powstrzymali się ze sprawą Smoleńska. Jedynie uczciwe śledztwo można przeprowadzić kiedy ma się władzę. Trzeba najpierw wygrać wybory, a potem ruszyć ze śledztwem. Tak jak teraz to tylko mamy szarpaninę i mnóstwo nerwów, które niczemu nie służą. Ekipa rządząca (co jest charakterystyczne dla naszych rodaków) w życiu się nie przyzna, ze coś sknociła z organizacją wyjazdów do Smoleńska. Demokracja demokracją, ale jedynie argumenty poparte siła zwyciężają (siła polityczną, czy siłą ekonomiczną vide UE).
mk34 / 194.153.119.* / 2012-10-31 12:47
Nie rozumiesz chyba jednego, że gdyby nie tragedia, to oni inaczej nie doszliby i pewnie nie dojdą do władzy. Trupy Smoleńska to jedyny temat pod publikę który będą ciągnąć aż do wyborów, bo tylko to działa na tępych wyborców.
BR810 / 85.222.86.* / 2012-11-12 22:34
dlaczego geje piszą na tym forum ?
pr rp / 192.193.116.* / 2012-10-31 13:13
Nie do końca i ostatnie sondaże to potwierdziły.
Niestety trend się odwraca i teraz PiS jest mniejszym złem.
dgsdfg / 79.187.160.* / 2012-10-31 11:32
Rząd w mojej skromnej ocenie jest zdrajcą interesu narodowego i powinien stanąć przed trybunałem stanu.

Nie wiem co się stało z samolotem, ale wiem że działania rządu w sprawie katastrofy i przygotowanie wizyty - to nawet nie skandal
TO DRWINA Z INTELIGENCJI OBSERWATORÓW TEGO CO SIĘ DZIEJE.

PAŃSTWO POLSKIE JUŻ NIE ISTNIEJE
Istnieją tylko urzędy które coś tam sobie robią i ich siłą jest zdolność do niszczenia i dojenia pojedyńczego obywatela.

Nie mają za to żadnej siły sprawczej w konfrontacji z jakimkolwiek przeciwnikiem zorganizowanym.

Państwo Krzak !!!
bv / 79.184.60.* / 2012-10-31 11:10
Bezczelnością PIS-owców jest sugerowanie,że Rosja wysadziła tupolewa!.Katastrofa miała miejsce w Rosji, ale w powietrzu! ziemie rosyjską dotknął już rozbity! Rosja w locie bomby nie podrzuciła.Jeżeli byłby to zamach, to tropy prowadzą do Polski, samolot był własnością Polski i tu był garażowany, i tu był co lot sprawdzany przez BOR.Rosjanie tez mogli by się obawiać,że ktoś im podłożył tzw.świnie.
pr rp / 199.67.203.* / 2012-10-31 11:16
Mała poprawka. Tupolewy są serwisowane w Rosji :)
dixiW / 83.3.90.* / 2012-10-31 10:42

Ale dlaczego w Rosji trzeba łapać się za serce za każdym razem, gdy panowie w Polsce bawią się w politykę?

Na kolana polaczki i błagać o wybaczenie.
Jakże sprytni szachiści stoją nad oglądanym teatrem. Sprawa technika Jaka i jego zeznań przysłonięta przez trotyl który po kilku godzinach zostaje zdementowany co w konsekwencji prowadzi do przepraszania za pomyłki i ogólnego przeświadczenia że wszystko jest ok tylko oszołomy znowu pojechały po bandzie i cza się za nich wstydzić.
sisley / 213.77.28.* / 2012-10-31 10:42
Są tacy których Prawda nie interesuje, ponieważ chcą sprzedawać jabłka czy mięso do Rosji. Można przehandlować wszystko,jest tylko kwestia ceny.W katastrofie smoleńskiej zginął Prezydent RP i wielu wybitnych Polaków.Dla mnie wybitnych- ale mam obawy że nie dla wszystkich w Polsce.
dixiW / 83.3.90.* / 2012-10-31 10:53
Słuszne obawy ponieważ większość Polaków uważa, równie słusznie, że Prezydent wybitny nie był.
Nie zmienia to faktu że był Prezydentem dużego, niby wolnego, niby cywilizowanego kraju który leciał radzieckim złomem na rosyjskie złomo-lądowisko.
Jeszcze inna sprawa że sam przyłożył rękę do pozbawienia Polski suwerenności ale za to powinien być trybunał a nie ruskie troty we wnętrznościach i Bóg wie co tam jeszcze robili z jego ciałem. Wstyd i hańba.
58urturt / 79.187.160.* / 2012-10-31 11:23
Większość go wybrała więc pisz o sobie
mk34 / 194.153.119.* / 2012-10-31 12:55
Większość przyznała się do błędu, którego nie chciała popełnić w kolejnych wyborach. Ja przyznam się również byłem w tym gronie, więc mówię z całą stanowczością, że tak, głosowałem na Kaczyńskiego, ale ponownie tego błędu bym nie popełnił.
pr rp / 199.67.203.* / 2012-10-31 13:43
Podejrzewam że głosowałeś na Hrabiego Komunoruskiego vel "Bul". Człowieka który ma plan wyjścia z NATO, wielkiego fana "Czymborskiej" i zwolennika "Jana Pawła trzeciego"
Bohun83 / 2012-10-31 14:12 / Bywalec forum
Nie wierzę że ktoś wierzy w to co zostało napisane w rosyjskiej gazecie... wiadomo że Rosjanie są mistrzami w przerabianiu faktów na swoje potrzeby!!
Punch / 31.11.240.* / 2012-10-31 10:32
Jak zwykle, zniszczone stocznie, rozwalony COP, zamknięte kopalnie, huty na polskim terytorium smrodzą na korzyść obcych państw, kraj z 500 km wybrzeżem nie może łapać ryb,a 20 metrów na zachód od Polski już można (czyli jak wyludnić Wybrzeże podobnie jak Śląsk, gdzie zostaną tylko
finansowani przez niemców "autochtoni", odcięty od morza Szczecin dla kontenerowców kanałkiem 14 metrowym, a u nas polskojęzyczna gazeta rozpętuje piekło, żeby znów zaostrzyć stosunki ze wschodnim sąsiadem. Czyli kolonia Berlina.
taki tam / 213.227.93.* / 2012-10-31 10:28
A kto powiedział że to sowieci wysadzili? Ale za to komunistyczna gazeta pięknie odegrała rolę nożyczek z przysłowia.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy