Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Katastrofa w Egipcie

Katastrofa w Egipcie

balwansniegowy / 2013-02-26 08:24
Tragedia w Egipcie, balon turystyczny eksplodował w powietrzu w wyniku czego śmierć poniosło 19 zagranicznych turystów, gondola spadła z wysokości prawie 300m. Wsrod ofiar są głównie Japończycy, Francuzi i Anglicy
Wyświetlaj:
bang_bang / 2013-02-26 12:54
tragedia strasza, ciekawe co bylo powodem tej katastrofy, czy blad czlowieka czy jakas wada konstrukcyjna? sledztwo pewnie wszystko wytlumaczy co i jak i dlaczego tak sie stalo
ajadjaj / 2013-02-26 10:43 / Bywalec forum
Straszne. Niestety, w Egipcie nie przestrzegane są jakiekolwiek normy bezpieczeństwa. Właściciele biznesów by zarobić i przyciągnąć klienta często łamią wszelkie zasady
jasian / 2013-06-17 09:31
Też leciałem balonem, ale w Kapadocji (Turcja. Przeżycie niesamowite, zwłaszcza gdy jednocześnie leci około 30 balonów. Teraz nie wiem, czy bym się zdecydował, ale na 90% tak. Już wiem, dlaczego po wylądowaniu częstują szampanem. Ale fakt ze tam bezpieczeństwo nie jest zbytnio pilnowane a nie wspomnę o jakiś badaniach technicznych tych pojazdów czy balonów. Mimo wszystko, przeżycie naprawdę rewelacyjne!
ginkaj / 2013-02-26 10:42
Byłam tam wiele razy. Latałam balonem. Nad Luxorem. Loty organizuje firma Sindbad.To koszmar co musieli przezyc...

Najnowsze wpisy