Forum Polityka, aktualnościKraj

Katastrofa w Smoleńsku. Rzeczpospolita zmieniła zdanie: "Pomyliliśmy się"

Katastrofa w Smoleńsku. Rzeczpospolita zmieniła zdanie: "Pomyliliśmy się"

Wyświetlaj:
WACUS / 85.237.164.* / 2012-10-30 21:54
juz przestańcie to byl wypadek , taka brzoza rozbije kazdy samochod a co nieurwie skrzzydla . tym samolotem latali wojskowi na misje i stąd prochy a po drugie upadl na poligon wcześniej byl tam front i p pelno tam smieci . jak dzieci niemacie innej roboty
JanuszP0likot / 2012-10-30 21:50
Jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego badania spektrometrem mas trwają pół roku.....Czy one też muszą być przetworzone przez sowieckie serwery..?
(@) / 89.70.214.* / 2012-10-30 21:50
Autor tego artykułu red.Cezary Gmyz podtrzymuje z całą stanowczością że to co napisał jest prawdą, jednocześnie publicznie złożył oświadczenie, że nie zamierza odbierać sobie życia w piwnicy ani w POdziemnym garażu,gdyż kocha życie i jest szczęśliwy ze swoją rodzina.
KKLEOPATRA / 81.210.51.* / 2012-10-30 21:09
NIE JESTEM ZWIAZANY Z JAKĄKOLWIEK PARTIĄ ,ale uważam ze ta gazeta powinna ponieść wielką odpowiedzialność za tą wypowież ,bo wprowadza wielkie zamieszanie .Gdybym w pracy cos zrobił niewlaściwie poniósłbym wielką kare choć jestem zwykłym pracownikiem .Atu sprostowanie ---pomylilismy sie--------SMIECH NA SALI
prezydęt / 178.37.104.* / 2012-10-30 20:45
Czeba przyznać, że dzisiejsze możliwości propagandy pozwalają latami twierdzić, że koło jest kwadratowe.
Czy nie oznacza to schyłku demokracji i powstawanie nowego ustroju - nazwijmy go farsą przygłupów z dużych miast?
L_W / 83.7.104.* / 2012-10-30 20:43
Ze strony Rzeczpospolitej.

"Cezary Gmyz30-10-2012, ostatnia aktualizacja 30-10-2012 20:13

Rzecznik Prokuratury Generalnej Mateusz Martyniuk przyznał „Rz”, że próbki, które wskazali biegli, są w Rosji. – Zostały one wytypowane przez polskich biegłych na podstawie wskazań urządzeń, które wykazały obecność cząstek wysokoenergetycznych. Źródła ich pochodzenia mogą być przeróżne – mówi Martyniuk.

Dodaje, że próbki te zostaną dopiero do Polski sprowadzone w ramach pomocy prawnej. Nie ma więc żadnej pewności, że materiał ten trafi do Polski w najbliższych tygodniach."

No to poczekamy.....
m-53 / 95.49.169.* / 2012-10-30 20:50

No to poczekamy.....

czekaj tatka latka
próbki w Rosji
wrak w Rosji
czarne skrzynki w Rosji

jestem ciekaw, czy próbki pobrane z brzozy (po ponad dwóch latach!!!) też są w Rosji
L_W / 83.7.104.* / 2012-10-30 20:58
Widzisz - z tym wrakiem Tupolewa, to tak jak z depozytem w ruskim banku - " nie pałuczisz i nie prapadiot"
Wędrowiec i jego cień / 46.113.220.* / 2012-10-30 20:36
A ten Gmyz to Hajfy czy Jerusalem, bo to jakoś typowo nasze nazwisko.
wsdfsfcsdfdfdfdfd / 81.190.186.* / 2012-10-30 20:35
Z niczego się nie wycofuję. Moi informatorzy to ludzie o najwyższej wiarygodności. Źródła od siebie niezależne. I zawsze będę ich chronił - napisał na Twitterze Cezary Gmyz, dziennikarz "Rzeczpospolitej", którego tekst wywołał dziś medialną wrzawę
JanuszPOlikot / 2012-10-30 20:28 / Tysiącznik na forum
Rozumiem że spektrometrem ruchliwości jonów mozna zrobić szybko wstępne badania .......Ale nie wiedziałem że badania spektrometrem masowym POwinny trwać aż pół roku........:):):).....Za pół roku POwiedzą że to POzostałośc PO II Wojnie Światowej ewentualnie ślady Afgańskie....Bo któryś żołnierz POzostawił przypadkowo ładunek wybuchowy jak był transportowany na misję wojenną...:):):).....Oczywiście BOR stwierdził że samolot był czysty.....Tylko że oni POsługują się tylko psami......A pies jak to pies nie POtrafi wejść do gondoli silnika albo do skrzydła...:):):)
JanuszPOlikot / 2012-10-30 20:39 / Tysiącznik na forum
Takie bajdy o tym że trzeba pół roku badać próbki to pewnie dla tych POważnie wykształconych.......:):)
m-53 / 95.49.169.* / 2012-10-30 20:59
Gdyby nauka funkcjonowała w takim tempie to do dziś łupalibyśmy kamienie.
A łazik z Marsa do dziś by nie przesłał jednaj analizy.

Problem polega na tym, że tych próbek nie mamy i nie zobaczymy, bo
"nie można wydać dowodów póki trwa śledztwo"
JanuszPOlikot / 2012-10-30 21:06 / Tysiącznik na forum
"okazuje się, że potrzeba aż pół roku badań laboratoryjnych. "......Tak w sprostowaniu napisała RZ......Widocznie informację POwzięli od jakiegoś "fahufca".....
gracz79 niezalogowany / 87.78.234.* / 2012-10-30 20:09
Osobiscie uwazam ze nie bylo zamachu bo jakby Putin chcial go ,,sprzatnac,,zrobilby to w Gruzji jak wybral sie w odwiedziny w strefe walk.To by byla czysta robota KGB: Zamach we wlasnym kraju zawsze rodzi podejrzenia jak i tym razem a Putin to nie amator lecz ,,zawodowiec,,Dzennikarze ktorz go krytykuja znikaja bez sladu.Takze takiej fuszery by nie odwalil.Co do samego artykulu-redaktor cos tam zweszyl lub go ktos celowo na to naprowadzil a teraz sprawie leb ucieli bo napewno byly naciski z rzadu.Czemu ktos wymyslil sprawe trotylu po 2 latach hehe Przez ten czas kazdy mogl to ,,dostarczyc..np ,,przyjaciele Kaczynskiego.Dla mnie to tylko kolejne zagrywki polityczne i walka o elektorat-bo jego zdobywa sie poprzez emocje a tych tu nie brakuje
bsf / 159.205.238.* / 2012-10-30 19:23
Kłamstwa i manipulacja ...

Fakty opisane przeze mnie potwierdziły cztery niezależne źródła. Publikację tekstu poprzedziło spotkanie redaktora naczelnego mojej gazety z prokuratorem generalnym Andrzejem Seremetem. Po rozmowie ze mną redakcja „Rzeczpospolitej” usunęła ze swego oświadczenia słowa „pomyliliśmy się” i uważam to za satysfakcjonujące. Myślę, że zebrany przez mnie materiał pokazuje, że wysoce prawdopodobne jest, iż wykryte substancje to trotyl i nitrogliceryna. Wbrew temu, co twierdzi prokuratura, użyte przez nią urządzenie nie służy bowiem do wykrywania pestycydów czy kosmetyków, lecz materiałów wybuchowych - mówi nam Cezary Gmyz.
zegar / 77.254.175.* / 2012-10-30 18:56
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###


kaczynski / 2012-10-30 18:50 / Tysiącznik na forum
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###


Ryszardw / 194.42.119.* / 2012-10-30 18:25
zwłok nie zamieniono tylko niedokładnie identyfikowano. itd Komu wierzyć w tym nieszczęscliwym kraju z takimi elitami , jak Nieskiłowski czy Wałesa.?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy